KÖNIG LUDWIG LAUF 2023

Běžecké lyžování
DÁTUM :03 - 5.2.2023 MIESTO :Oberammergau

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOCEK Fabian
Vltava Fund ski team
CZE 1:52:07.4 0:00:00.0
2.
WINKER Christian
Ski-Willy Marathon Team Austria
GER 1:52:14.9 0:00:07.5
3.
DEBERTIN Daniel
GER 1:53:20.1 0:01:12.7
4.
DORFER Matthias
SV Marzoll
GER 1:56:36.6 0:04:29.2
5.
HERBUERGER Aurelius
AUT 1:57:31.8 0:05:24.4
6.
TOPLITSCH Harald
HWK Racing Gang
AUT 1:59:13.1 0:07:05.7
7.
KÖCHELER Markus
SC Oberstdorf
GER 2:00:48.2 0:08:40.8
8.
KUEN Maximilian
HWK Racing Gang
AUT 2:01:48.8 0:09:41.4
9.
WELDE David
SC Oberstdorf
GER 2:02:41.1 0:10:33.6
10.
WEISHÄUPL Andreas
Adidas XCS Team
GER 2:03:34.3 0:11:26.9
11.
VLIEGEN Erik
BEL 2:03:34.5 0:11:27.1
12.
DEBERTIN Dirk
Eintracht Braunschweig Wintersport
GER 2:04:07.0 0:11:59.6
13.
SPANGLER Stefan
Team Sjusjolia
GER 2:04:50.0 0:12:42.6
14.
REJZEK Martin
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathonteam
CZE 2:05:57.0 0:13:49.6
15.
LOHSCHMIDT Sven
Ski Club Partenkirchen
GER 2:08:23.5 0:16:16.1
16.
SCHÄFER Arne
SG Klotzsche
GER 2:08:48.5 0:16:41.1
17.
FURRER Martin
Toko Racing Team
SUI 2:08:59.0 0:16:51.6
18.
WEIHER Stefan
TSV Buching
GER 2:09:06.3 0:16:58.9
19.
PÖPPEL Swen
Sauerland Ski Team
GER 2:09:14.4 0:17:06.9
20.
KUISLE Michael
Nordic People e.V.
GER 2:10:33.8 0:18:26.3
21.
SKIPPERVIK SATRE Erlend
Sirma IL/Kievra
NOR 2:10:43.0 0:18:35.6
22.
FELDER Franz
SG Niederwangen
GER 2:11:37.5 0:19:30.1
23.
GRASSMAIR Wolfgang
SV Rinn
AUT 2:13:42.0 0:21:34.6
24.
BURGARDT Marc
Team XC For More
GER 2:13:58.7 0:21:51.3
25.
STEBEL Franz
SG Niederwangen
GER 2:16:09.5 0:24:02.1
26.
YIJÄLÄ Heikki
FIN 2:16:17.3 0:24:09.9
27.
SCHUKRAFT Ruben
SZ Römerstein
GER 2:16:30.7 0:24:23.3
28.
OSSYRA Gabriel
GER 2:17:21.2 0:25:13.7
29.
RIEDL Peter
SC Gefress
GER 2:17:33.7 0:25:26.3
30.
SPANGLER Robert
Team Sjusjolia
GER 2:17:38.0 0:25:30.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
LANE Margaret
Adidas XCS Team
USA 2:09:00.8 0:00:00.0
2.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Racing Team/Ruhepuls40
GER 2:09:26.0 0:00:25.2
3.
SEEBACHER Anna
Adidas XCS Team
AUT 2:11:34.3 0:02:33.4
4.
HUBER Ulrike
Nordic by Nature - Skiwachse Lehmann
GER 2:28:25.4 0:19:24.6
5.
RIEDL Hanna
SC Gefress
GER 2:34:28.1 0:25:27.3
6.
GIRARDET Brunilde
UNASACEM FRANCE
FRA 2:34:31.6 0:25:30.8
7.
RAUHAMÄKI Eevamari
Finlandia hiihto
FIN 2:40:16.3 0:31:15.5
8.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche
GER 2:42:00.8 0:33:00.0
9.
STIEHLER Paula
SG Klotzsche
GER 2:43:45.8 0:34:45.0
10.
GINDHART Marina
TSV Oberammergau
GER 2:46:44.0 0:37:43.2
11.
GSCHMEIßNER Johanna
GER 2:48:04.5 0:39:03.7
12.
KASATKINA Olga
OC München
GER 2:49:34.8 0:40:34.0
13.
FINKEL Diana
USA 2:50:19.7 0:41:18.9
14.
BREGULLA Claudia
Ski Club Obermühlhausen
GER 2:51:32.0 0:42:31.2
15.
FISCHER Martina
SSC Jachenau
GER 2:52:01.0 0:43:00.2
16.
RAUHALAMMI Marja
Ursprungsland Biathlon Team
FIN 2:56:16.0 0:47:15.2
17.
HÖBEN Inga
GER 3:01:04.2 0:52:03.4
18.
HULTSCH Rosa
Ruderverein Wiking Linz
AUT 3:01:04.5 0:52:03.7
19.
KÜBLER Daniela
SUN Triathlon
GER 3:02:10.4 0:53:09.6
20.
HULTSCH Klara
Ruderverein Wiking Linz
AUT 3:08:44.4 0:59:43.6
21.
MARONDE Jamilah
USA 3:10:42.6 1:01:41.8
22.
KIEFERSAUER Gertraud
SSC Jachenau
GER 3:10:49.1 1:01:48.3
23.
GARRETT Hilary
XC Oregon
USA 3:11:24.2 1:02:23.3
24.
WILLMSMANN Lisa Marie
GER 3:11:42.4 1:02:41.6
25.
SCHÜTZ Anke
Team Latvia
GER 3:17:17.8 1:08:17.0
26.
HILDEBRANDT Anne
Team Zoot Europe
GER 3:20:13.8 1:11:13.0
27.
SEMERJIAN Maria
FRA 3:23:28.8 1:14:28.0
28.
ZOBEL Katharina
FC St Pauli
GER 3:24:41.3 1:15:40.5
29.
MONAHAN Erika
USA 3:26:19.1 1:17:18.2
30.
WEHNER Helena
GER 3:29:40.0 1:20:39.2

Kontaktujte časomíru