seriál :
1. kolo - Detská Tour Petra Sagana 2023
DÁTUM : | 16.4.2023 | MIESTO : | Budmerice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- mikro_CH po kategóriách
- mikro_CH skokan
- mikro_D po kategóriách
- miliCH po kategóriách
- miliCH skokan
- miliD po kategóriách
- miniCH po kategóriách
- miniCH skokan
- miniD po kategóriách
- mladší žiaci po kategóriách
- mladší žiaci skokan
- mladšie žiačky po kategóriách
- starší žiaci po kategóriách
- staršie žiačky po kategóriách
- babyCH po kategóriách
- baby_D po kategóriách
- Ženy po kategóriách
- Muži po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠARNIK Jakub |
Bardejov MTB Team/ZŠ s MŠ Pod papierňou Bardejov |
SVK | 0:03:51.0 | 0:00:00.0 |
2. | ONDREJKA Krištof |
PROefekt team |
SVK | 0:04:13.5 | 0:00:22.4 |
3. | KONONENKO Danylo |
SVK | 0:04:23.5 | 0:00:32.4 | |
4. | BUKOVAN Dávid |
MŠ Staškot |
SVK | 0:04:34.8 | 0:00:43.7 |
5. | PALIESEK Emil |
SVK | 0:04:40.8 | 0:00:49.7 | |
6. | TKÁČ Bruno |
SVK | 0:05:00.3 | 0:01:09.2 | |
7. | ZAMIŠKA Dávid |
SVK | 0:05:14.5 | 0:01:23.4 | |
8. | HORNÍK Tomáš |
SVK | 0:05:17.3 | 0:01:26.2 | |
9. | KNÍŽAT Samuel |
Cyklotrial Team Veľké Zálužie |
SVK | 0:05:18.0 | 0:01:26.9 |
10. | NOVOTNÝ Dávid |
CK Slovenský RAJ Spišské Tomášovce/MŠ Stolárska Spišská Nová Ves |
SVK | 0:05:21.8 | 0:01:30.7 |
11. | BRATH Dominik |
SVK | 0:05:48.3 | 0:01:57.2 | |
12. | PUŠKÁR Slavomír |
SVK | 0:05:48.3 | 0:01:57.2 | |
13. | MIČKA Šimon |
Kolo Kopanic |
SVK | 0:05:52.5 | 0:02:01.4 |
14. | PUTERKA Marko |
SVK | 0:05:53.0 | 0:02:01.9 | |
15. | MYJAVEC Michal |
SVK | 0:06:13.0 | 0:02:22.0 | |
16. | SOPKO Richard |
Cyklistická tour |
SVK | 0:06:15.0 | 0:02:23.9 |
17. | BZDÚŠEK Lukáš |
SVK | 0:06:15.5 | 0:02:24.4 | |
18. | FIFFIK Denis |
CK Slovenský RAJ Spišské Tomášovce |
SVK | 0:06:54.0 | 0:03:02.9 |
19. | KOZMON Fabian |
ŠK Medvedica |
SVK | 0:07:03.0 | 0:03:11.9 |
20. | ROCHFALUŠI Juraj |
Bratislava |
SVK | 0:07:18.0 | 0:03:26.9 |
21. | OCHRÁNEK Eliáš |
SVK | 0:07:21.8 | 0:03:30.7 | |
22. | REIBERGER Matej |
BTK Veľký Biel |
SVK | 0:07:26.8 | 0:03:35.7 |
23. | SZEGÉŇ Felix |
SVK | 0:07:29.3 | 0:03:38.2 | |
24. | GAVENDA Alexander |
ZŠ A MŠ Budmerice |
SVK | 0:07:30.5 | 0:03:39.4 |
25. | ZIGO Marián |
SVK | 0:07:33.0 | 0:03:41.9 | |
26. | KOVÁČ Jakub |
SVK | 0:07:36.3 | 0:03:45.2 | |
27. | MOJŽIŠ Leonard |
SVK | 0:07:44.3 | 0:03:53.2 | |
28. | LOVAŠ Jakub |
SVK | 0:07:46.3 | 0:03:55.2 | |
29. | PISCH Timotej |
SVK | 0:07:52.0 | 0:04:00.9 | |
30. | HORECKÝ Martin |
Štefanová |
SVK | 0:08:03.8 | 0:04:12.7 |