ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- 50 km CT absolútne - muži
- 50 km CT absolútne - ženy
- 50 km CT po kategóriách
- 25 km CT absolútne - muži
- 25 km CT absolútne- ženy
- 25 km CT po kategóriách
- Kleiner Kammlauf 5 km CT po kategóriách
- Familienlauf 10 km CT absolútne - muži
- Familienlauf 10 km CT absolútne - ženy
- Familienlauf 10 km CT po kategóriách
- 25 km FT absolútne - muži
- 25 km FT absolútne - ženy
- 25 km FT po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RATH Tobias |
SALOMON LEKI RACINGTEAM |
GER | 1:14:31.4 | 0:00:00.0 |
2. | NEUBER Jens |
SC Norweger Annaberg |
GER | 1:17:39.4 | 0:03:08.0 |
3. | WOHLLEBEN Max |
SCM Zella - Mehlis |
GER | 1:18:19.0 | 0:03:47.6 |
4. | DEBERTIN Dirk |
Eintracht Braunschweig |
GER | 1:20:31.4 | 0:06:00.0 |
5. | HÄNEL Erik |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:20:49.0 | 0:06:17.6 |
6. | KRETZSCHMAR Denis |
VSC Klingenthal |
GER | 1:21:18.0 | 0:06:46.6 |
7. | KUNZ Ronald |
Hartenstein |
GER | 1:21:56.2 | 0:07:24.8 |
8. | FIŠNAR JUN. Jiří |
Ski klub Šumperk |
CZE | 1:22:33.9 | 0:08:02.5 |
9. | FLADE Matthias |
SC Münchberg |
GER | 1:22:44.8 | 0:08:13.4 |
10. | RIEP Oleksandr |
SG Einheit Berliner Bär |
GER | 1:22:46.5 | 0:08:15.1 |
11. | DEBERTIN Daniel |
Eintracht Braunschweig |
GER | 1:22:48.1 | 0:08:16.7 |
12. | GEISSLER Roland |
SWV Lauchhammer |
GER | 1:23:06.2 | 0:08:34.8 |
13. | BAUERMEISTER Fabian |
SCM Zella - Mehlis |
GER | 1:23:23.4 | 0:08:52.0 |
14. | MEYER Olaf |
SC Norweger Annaberg |
GER | 1:24:26.5 | 0:09:55.1 |
15. | BOCK Thomas |
SG Adelsberg |
GER | 1:25:56.2 | 0:11:24.8 |
16. | KOLYSHEV Sergey |
Volkusha |
RUS | 1:26:16.2 | 0:11:44.8 |
17. | SIMA Jan |
autopneu-servis.cz |
CZE | 1:26:19.7 | 0:11:48.3 |
18. | HOLZHÄUSER Marc |
VSC Klingenthal |
GER | 1:26:45.9 | 0:12:14.5 |
19. | EIßMANN Jörg |
Elektro-Blitz |
GER | 1:27:50.7 | 0:13:19.3 |
20. | DLOUHY Petr |
AK Sokolov |
CZE | 1:28:28.8 | 0:13:57.4 |
21. | RAUCHMAUL Rainer |
WSV Scheibe Alsbach |
GER | 1:29:09.9 | 0:14:38.5 |
22. | KORN Michael |
Skiclub Jossgrund |
GER | 1:29:35.3 | 0:15:03.9 |
23. | MÜLLER Patrick |
Breitenbrunn |
GER | 1:29:45.0 | 0:15:13.6 |
24. | THONFELD Frank |
TSG Bau Hammerbrücke |
GER | 1:30:00.9 | 0:15:29.5 |
25. | GEORGI Torsten |
Ski-Club Carlsfeld |
GER | 1:30:45.4 | 0:16:14.0 |
26. | STROBEL Norbert |
Thermalbad Wiesenbad |
GER | 1:31:07.2 | 0:16:35.8 |
27. | REICHELT Nico |
Muldenhammer |
GER | 1:31:47.1 | 0:17:15.7 |
28. | SUSHCHEV Oleg |
Terehovo |
RUS | 1:32:08.8 | 0:17:37.4 |
29. | KÖLBEL Frank |
VSC Klingenthal |
GER | 1:32:10.2 | 0:17:38.8 |
30. | HEINZ Kristian |
Atomic Racing Team |
GER | 1:32:11.0 | 0:17:39.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | TRÖGER Nicole |
SC Großberg |
GER | 1:28:07.9 | 0:00:00.0 |
2. | SCHAIRER Sabrina |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 1:29:25.8 | 0:01:17.9 |
3. | HEYLEN Anna - Lena |
SCMK Hirschau |
GER | 1:32:41.5 | 0:04:33.6 |
4. | GENSER Regina |
Craft Rocky Mountain Team / WSV Oberwarmensteinach |
GER | 1:36:25.3 | 0:08:17.4 |
5. | MEYER Monika |
SV TU ILMENAU |
GER | 1:40:22.2 | 0:12:14.3 |
6. | BAUMGÄRTEL Katharina |
Ski-Club-Carlsfeld |
GER | 1:43:48.2 | 0:15:40.3 |
7. | BARTOLMÄS Julia |
WSV Brotterode |
GER | 1:46:32.3 | 0:18:24.4 |
8. | KADNER Karin |
KV Schwerelos |
GER | 1:47:29.2 | 0:19:21.3 |
9. | HEYNEN Michaela |
SCMK Hirschau |
GER | 1:53:28.3 | 0:25:20.4 |
10. | WOLFIUM Theresa |
FC Wüstenselbitz |
GER | 1:55:11.5 | 0:27:03.6 |
11. | SCHMITZ Christiane |
SV Solidarität Ismaning |
GER | 1:55:43.2 | 0:27:35.3 |
12. | SCHMEIß Ute |
SC Motor Zella-Mehlis |
GER | 1:56:59.6 | 0:28:51.7 |
13. | GROßE Annett |
VSC Klingenthal |
GER | 1:57:14.2 | 0:29:06.3 |
14. | KLINGER Gunda |
Annaberg-Buchholz |
GER | 1:58:59.5 | 0:30:51.6 |
15. | QUAS Ines |
GER | 2:00:41.0 | 0:32:33.1 | |
16. | DINKEL Katrin |
GER | 2:02:44.3 | 0:34:36.4 | |
17. | UHLIG Ines |
Skiklub Dresden |
GER | 2:03:55.2 | 0:35:47.3 |
18. | BERGNER Susann |
SSV Textima |
GER | 2:06:21.2 | 0:38:13.3 |
19. | SEYFFERTH Denise |
VSC Klingenthal |
GER | 2:07:06.1 | 0:38:58.2 |
20. | ROCKSTROH Anna |
SV Trebsen |
GER | 2:08:04.9 | 0:39:57.0 |
21. | KAISER Anke |
VSC Klingenthal |
GER | 2:08:53.7 | 0:40:45.8 |
22. | LIßNER Josefine |
Auerbach |
GER | 2:09:01.0 | 0:40:53.1 |
23. | HEITZER Barbara |
Team Slow |
GER | 2:10:01.5 | 0:41:53.6 |
24. | LAANINEN Leena |
Ylämylly |
FIN | 2:11:23.0 | 0:43:15.1 |
25. | TRACK Irmelin |
Zschorlauer Mondputzer |
GER | 2:13:15.4 | 0:45:07.5 |
26. | KUPFER Anna |
SV Grün-Weiss Pirna |
GER | 2:15:53.6 | 0:47:45.7 |
27. | RICHTER Simone |
SV Lok Eilenburg |
GER | 2:16:50.9 | 0:48:43.0 |
28. | WURM Evamaria |
SV Grün-Weiss Pirna |
GER | 2:17:04.2 | 0:48:56.3 |
29. | RITTER Anke |
SSV Erfurt 02 |
GER | 2:19:35.5 | 0:51:27.6 |
30. | TROSCHACK Martina |
Berliner Schneehasen |
GER | 2:22:43.7 | 0:54:35.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RATH Tobias |
SALOMON LEKI RACINGTEAM |
GER | 1:25:16.8 | 0:00:00.0 |
2. | DEBERTIN Dirk |
Eintracht Braunschweig |
GER | 1:26:10.2 | 0:00:53.4 |
3. | KRETZSCHMAR Denis |
VSC Klingenthal |
GER | 1:26:18.1 | 0:01:01.3 |
4. | DEBERTIN Daniel |
Eintracht Braunschweig |
GER | 1:26:41.2 | 0:01:24.4 |
5. | HOLZHÄUSER Marc |
VSC Klingenthal |
GER | 1:28:04.3 | 0:02:47.5 |
6. | THONFELD Frank |
TSG Bau Hammerbrücke |
GER | 1:28:33.3 | 0:03:16.5 |
7. | BERGMANN Sebastian |
SV TU ILMENAU |
GER | 1:29:48.1 | 0:04:31.3 |
8. | FIŠNAR JUN. Jiří |
Ski klub Šumperk |
CZE | 1:29:57.9 | 0:04:41.1 |
9. | SCHWEBE Felix |
Einseidler SV |
GER | 1:30:01.5 | 0:04:44.7 |
10. | ALBERT Sven |
Team Sport Albert / VSC |
GER | 1:30:17.0 | 0:05:00.2 |
11. | BOCK Thomas |
SG Adelsberg |
GER | 1:32:40.7 | 0:07:23.9 |
12. | REICHELT Arne |
SK Dresden-Niedersedlitz |
GER | 1:32:42.3 | 0:07:25.5 |
13. | ROMBOCH Niklas |
SK Dresden-Niedersedlitz |
GER | 1:32:45.4 | 0:07:28.6 |
14. | KONIECZNY Knut |
SV TU ILMENAU |
GER | 1:32:56.0 | 0:07:39.2 |
15. | SCHREIER Michel |
SV Stützengrün |
GER | 1:34:54.9 | 0:09:38.1 |
16. | WEIß Felix |
Backauer SV |
GER | 1:35:08.0 | 0:09:51.2 |
17. | HEINZ Kristian |
Atomic Racing Team |
GER | 1:35:35.7 | 0:10:18.9 |
18. | LAUTE Andreas |
SV TU ILMENAU |
GER | 1:35:42.6 | 0:10:25.8 |
19. | FLECHSIG Bernd |
SBB Papstdorf |
GER | 1:35:45.2 | 0:10:28.4 |
20. | PREIß Rolf |
Sosa |
GER | 1:36:30.4 | 0:11:13.6 |
21. | SCHICKER Tim |
SV Stützengrün |
GER | 1:36:39.1 | 0:11:22.3 |
22. | SANDNER Thomas |
VSC Klingenthal |
GER | 1:36:43.4 | 0:11:26.6 |
23. | TORNES Jorgen |
Telemark Skitouring |
NOR | 1:37:21.3 | 0:12:04.5 |
24. | HIPPLER Willi |
SV Tautenhain e.V. |
GER | 1:37:35.4 | 0:12:18.6 |
25. | TORNES Thomas |
Telemark Skitouring |
NOR | 1:37:36.6 | 0:12:19.8 |
26. | FICKER Philipp |
TuS Zwönitz |
GER | 1:38:10.5 | 0:12:53.7 |
27. | TRÖSCHEL Felix |
VSC Klingenthal |
GER | 1:38:13.0 | 0:12:56.2 |
28. | GEORGI Torsten |
Ski-Club Carlsfeld |
GER | 1:39:44.9 | 0:14:28.1 |
29. | MÜNZNER Jens |
SC Carlsfeld |
GER | 1:40:54.1 | 0:15:37.3 |
30. | EIGNER Andreas |
Einsiedler Skiverein |
GER | 1:41:28.9 | 0:16:12.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JAKOB Anja |
VSC Klingenthal |
GER | 1:37:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | SCHAIRER Sabrina |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 1:38:02.6 | 0:00:15.3 |
3. | MANN Jenny |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:39:20.9 | 0:01:33.6 |
4. | DOTZAUER Lisa |
VSC Klingenthal |
GER | 1:39:27.2 | 0:01:39.9 |
5. | NEUBER Linda |
SV Neudorf |
GER | 1:39:28.9 | 0:01:41.6 |
6. | HEIDRICH MEISNER Ruth |
SK Dresden-Niedersedlitz |
GER | 1:41:23.5 | 0:03:36.2 |
7. | MICHALOWSKI Skadi |
SC Motor Zella-Mehlis |
GER | 1:43:26.2 | 0:05:38.9 |
8. | WEIDLICH Antje |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:44:06.0 | 0:06:18.7 |
9. | MÜLLER Katrin |
SV Grün-Weiss Pirna |
GER | 1:46:21.6 | 0:08:34.3 |
10. | HEINRICH Liane |
VfA endLOS Dresden |
GER | 1:48:26.1 | 0:10:38.8 |
11. | MÜLLER Anna |
SV Grün-Weiss Pirna |
GER | 1:49:26.7 | 0:11:39.4 |
12. | CLAUß Alexandra |
Einsiedler Skiverein |
GER | 1:51:56.9 | 0:14:09.6 |
13. | LEHMANN Jana |
VSC Klingenthal |
GER | 1:54:34.3 | 0:16:47.0 |
14. | KLOß Linda |
Skiklub Dresden-Niedersedlitz |
GER | 1:54:43.8 | 0:16:56.5 |
15. | SCHÄDLICH Monica |
VSC Klingenthal |
GER | 1:55:32.1 | 0:17:44.8 |
16. | HÖLL Elisabeth |
Bike & Ski Team Breitenbrunn |
GER | 1:57:27.4 | 0:19:40.1 |
17. | SCHMEIß Ute |
SC Motor Zella-Mehlis |
GER | 1:59:00.9 | 0:21:13.6 |
18. | FLECHSIG Theresa |
USV TU Dresden |
GER | 1:59:28.6 | 0:21:41.3 |
19. | HENDINGER Elisabeth |
SV Stützengrün |
GER | 2:01:09.0 | 0:23:21.7 |
20. | ZIEGENGEIST Ines |
Skiklub Dresden |
GER | 2:04:36.2 | 0:26:48.9 |
21. | RIEDEL Karin |
Marathonverein Eibenstock |
GER | 2:05:08.7 | 0:27:21.4 |
22. | OTTO Annett |
Skizumft Dresden |
GER | 2:06:17.6 | 0:28:30.3 |
23. | WOLFRAM SCHMALFUß Sieke |
BC Erlbach |
GER | 2:06:21.2 | 0:28:33.9 |
24. | KOLBE Cindy |
SV Trebsen |
GER | 2:06:21.7 | 0:28:34.4 |
25. | RABENHOLD Jenny |
Einsiedler Skiverein |
GER | 2:06:37.3 | 0:28:50.0 |
26. | ROSENAU Sylvia |
TSG Ruhla / WSC07 |
GER | 2:07:06.8 | 0:29:19.5 |
27. | UNGER Franziska |
SV Stützengrün |
GER | 2:07:08.4 | 0:29:21.1 |
28. | MEY Stefanie |
Skiclub Dresden |
GER | 2:07:18.1 | 0:29:30.8 |
29. | GNICHTEL Jeannette |
Skiclub Carlsfeld |
GER | 2:08:37.3 | 0:30:50.0 |
30. | LUDWIG Jana |
Team Dresdner Laufsportladen |
GER | 2:09:22.1 | 0:31:34.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HEUN Alexander |
SKG Gersfeld |
GER | 2:35:13.3 | 0:00:00.0 |
2. | EßBACH Jens |
VSC Klingenthal |
GER | 2:36:24.0 | 0:01:10.7 |
3. | NEUBER Jens |
SC Norweger Annaberg |
GER | 2:36:48.5 | 0:01:35.2 |
4. | WEIKARD Volkmar |
SKG Gersfeld |
GER | 2:40:18.2 | 0:05:04.9 |
5. | RICHTER Michael |
Team Slow |
GER | 2:40:36.3 | 0:05:23.0 |
6. | MEYER Olaf |
SC Norweger Annaberg |
GER | 2:41:54.6 | 0:06:41.3 |
7. | WÜNSCH Oliver |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 2:44:09.5 | 0:08:56.2 |
8. | KÖHLER Gunnar |
SV Emsetal |
GER | 2:46:07.9 | 0:10:54.6 |
9. | LEIMBACH Mario |
GM Rennsteiglauf v. |
GER | 2:46:46.4 | 0:11:33.1 |
10. | BOCK Marcel |
SV 1990 Spechtsbrunn |
GER | 2:46:50.8 | 0:11:37.5 |
11. | LEUPOLD Jörg |
VfA endLOS Dresden |
GER | 2:48:30.6 | 0:13:17.3 |
12. | GÖTZEL Conrad |
SALOMON-LEKI RACING-TEAM / VSC Klingenthal |
GER | 2:50:41.0 | 0:15:27.7 |
13. | GEISSLER Roland |
SWV Lauchhammer |
GER | 2:50:59.0 | 0:15:45.7 |
14. | BURKHARDT Steffen |
Preetz |
GER | 2:51:47.3 | 0:16:34.0 |
15. | NEUBERT Felix |
Ski-Club Carlsfeld |
GER | 2:51:57.3 | 0:16:44.0 |
16. | FLADE Matthias |
SC Münchberg |
GER | 2:53:58.5 | 0:18:45.2 |
17. | LANGE Lars |
SCDHfK Leipzig Abt.Ski |
GER | 2:54:26.9 | 0:19:13.6 |
18. | SCHERZER Uwe |
VSC Klingenthal |
GER | 2:55:12.4 | 0:19:59.1 |
19. | NEUGIRG Jörg |
SV Schönkirch |
GER | 2:58:33.5 | 0:23:20.2 |
20. | MÜNZBERG Uwe |
SV Grün-Weiss Pirna |
GER | 2:58:40.8 | 0:23:27.5 |
21. | AM-ENDE Karsten, Dr. Med. |
Johanngeorgenstadt |
GER | 3:00:02.7 | 0:24:49.4 |
22. | STROBEL Norbert |
Thermalbad Wiesenbad |
GER | 3:00:49.9 | 0:25:36.6 |
23. | REICHELT Uwe |
FSV Rempesgrün |
GER | 3:01:16.5 | 0:26:03.2 |
24. | MÜLLER Uwe |
SV Chemnitz/Harthau |
GER | 3:01:23.5 | 0:26:10.2 |
25. | HUMMEL Thomas |
FSV Rempesgrün |
GER | 3:01:49.5 | 0:26:36.2 |
26. | WIRSCHING Tim |
SK Dresden-Niedersedlitz |
GER | 3:02:09.6 | 0:26:56.3 |
27. | MAKOSCH Jens |
ATSV Gebirge-Gelobtland |
GER | 3:02:19.0 | 0:27:05.7 |
28. | GMEINER Alois |
SV Schönkirch |
GER | 3:02:35.9 | 0:27:22.6 |
29. | EIGNER Florian |
Einsiedler Skiverein |
GER | 3:02:41.1 | 0:27:27.8 |
30. | MÜNZNER Michael |
Johanngeorgenstadt |
GER | 3:03:10.7 | 0:27:57.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SEIDEL Denise |
VSC Klingenthal |
GER | 3:11:04.4 | 0:00:00.0 |
2. | JOCALLAZ Marlene |
SCI CLUB VALDIGNE MONT BLANC |
ITA | 3:19:53.6 | 0:08:49.2 |
3. | CHRIST Martina |
SV Chemie Gotha |
GER | 3:24:56.8 | 0:13:52.4 |
4. | MORDOWICZ Katrin |
Team Slow |
GER | 3:30:13.1 | 0:19:08.7 |
5. | RICHTER Julia |
RRVK |
GER | 3:37:31.0 | 0:26:26.6 |
6. | BAUMGÄRTEL Katharina |
Ski-Club-Carlsfeld |
GER | 3:43:02.7 | 0:31:58.3 |
7. | BAHNERT Anke |
BSG FSV Waldheim |
GER | 3:46:51.9 | 0:35:47.5 |
8. | MÜLLER Antje |
SV04 Zwickau Triathlon |
GER | 3:50:48.0 | 0:39:43.6 |
9. | MÖBIUS Annett |
Hohburger SV 1990 |
GER | 3:55:44.2 | 0:44:39.8 |
10. | JAKOBI Heike |
WSV Grüna |
GER | 4:07:43.8 | 0:56:39.4 |
11. | TRIEMER Annett |
TRI-Sport Wurzen |
GER | 4:08:49.3 | 0:57:44.9 |
12. | FRISCH Angela |
ESV Lok Adorf |
GER | 4:11:09.5 | 1:00:05.1 |
13. | KAISER Monika |
Saxonia |
GER | 4:11:46.2 | 1:00:41.8 |
14. | MÜLLER Carola |
Hohburger SV 1990 |
GER | 4:17:19.2 | 1:06:14.8 |
15. | THURECHT Simone |
Zschepplin Noitzsch |
GER | 4:30:34.0 | 1:19:29.6 |
16. | SCHÜTZ Grit |
Hohburger SV 1990 |
GER | 4:40:45.1 | 1:29:40.7 |
17. | VETICOZ Nives |
Valdigne Mont Blanc |
ITA | 4:41:45.2 | 1:30:40.8 |
18. | PALFI Edelgard |
Citylaufverein Dresden |
GER | 4:42:41.3 | 1:31:36.9 |
19. | LAASS Kristin |
Lichtentanne |
GER | 4:43:46.9 | 1:32:42.5 |
20. | GILL Elke |
SC Riesa |
GER | 4:50:41.3 | 1:39:36.9 |
21. | REISSIG Simone |
GER | 4:53:47.4 | 1:42:43.0 | |
22. | LAANINEN Leena |
Ylämylly |
FIN | 4:53:57.6 | 1:42:53.2 |
23. | KLEE Birgit |
Panketal |
GER | 5:01:25.3 | 1:50:20.9 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1124 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 921 |
Přihlášeno - Ženy | 203 |
Odštartovalo | 1028 |
V cieli | 1023 |