ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 54 km absolútne
- 54 km po kategóriách
- 31 km absolútne
- 31 km po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 54 km - koeficient
- 31 km - koeficient
- 14 km absolútne
- 14 km - rodinné týmy
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 1:55:40.6 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:57.3 | 0:03:16.6 |
3. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:59:41.0 | 0:04:00.4 |
4. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:01:59.0 | 0:06:18.4 |
5. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 2:03:56.9 | 0:08:16.2 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:04:10.3 | 0:08:29.6 |
7. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:05:57.3 | 0:10:16.6 |
8. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:59.5 | 0:10:18.8 |
9. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:06:08.9 | 0:10:28.2 |
10. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:07:49.5 | 0:12:08.8 |
11. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 2:08:05.3 | 0:12:24.6 |
12. | VALÁŠEK Daniel |
KC KOOPERATIVA SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:08:11.1 | 0:12:30.5 |
13. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:08:54.4 | 0:13:13.7 |
14. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:10:04.5 | 0:14:23.8 |
15. | KNÍŽE David |
CT J.Hradec u SK Kamen |
CZE | 2:12:17.0 | 0:16:36.4 |
16. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:13:10.0 | 0:17:29.3 |
17. | ŘEHÁK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:13:11.5 | 0:17:30.8 |
18. | KUBA Petr |
Bike Gallery |
CZE | 2:13:14.4 | 0:17:33.8 |
19. | PEŠKA Pavel |
CZE | 2:13:17.6 | 0:17:36.9 | |
20. | ČEPIČKA Matěj |
Remerx Merida Team Kolín |
CZE | 2:14:27.5 | 0:18:46.8 |
21. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:01.9 | 0:19:21.2 |
22. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:15:11.0 | 0:19:30.3 |
23. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:15:31.7 | 0:19:51.0 |
24. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:16:37.4 | 0:20:56.8 |
25. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:17:25.7 | 0:21:45.0 |
26. | JIŘENA Pavel |
Author Masters |
CZE | 2:17:35.1 | 0:21:54.5 |
27. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:19:09.0 | 0:23:28.3 |
28. | ISTENČIN Lukáš |
Česká Spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:19:49.0 | 0:24:08.3 |
29. | KEJZLAR Stanislav |
www.vikingfootwear.cz |
CZE | 2:19:57.0 | 0:24:16.3 |
30. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 2:20:00.0 | 0:24:19.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:37:30.9 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team |
CZE | 2:43:17.4 | 0:05:46.5 |
3. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:47:53.1 | 0:10:22.2 |
4. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 2:51:24.5 | 0:13:53.6 |
5. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:52:39.7 | 0:15:08.8 |
6. | MONDLOVÁ Kateřina |
Giant -Ski klub Šumava |
CZE | 2:57:33.3 | 0:20:02.4 |
7. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:58:10.1 | 0:20:39.2 |
8. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:02:16.5 | 0:24:45.6 |
9. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:05:50.0 | 0:28:19.1 |
10. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 3:09:28.8 | 0:31:57.9 |
11. | KLEMENTOVÁ Andrea |
SKSV - Giant |
CZE | 3:12:08.5 | 0:34:37.6 |
12. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:12:59.8 | 0:35:28.9 |
13. | FOŠUMOVÁ Michaela |
Madeta Fitnes |
CZE | 3:14:44.4 | 0:37:13.5 |
14. | ČUPOVÁ Jana |
Novatop Lapierre |
CZE | 3:16:10.5 | 0:38:39.6 |
15. | ZADÁKOVÁ Klára |
CZE | 3:18:45.2 | 0:41:14.3 | |
16. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:19:58.3 | 0:42:27.4 |
17. | PŘÍHODOVÁ Karolína |
CZE | 3:20:28.9 | 0:42:58.0 | |
18. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 3:20:43.0 | 0:43:12.1 | |
19. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:22:44.3 | 0:45:13.4 |
20. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:23:21.8 | 0:45:50.9 |
21. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:26:16.8 | 0:48:45.9 | |
22. | ŠIMÁČKOVÁ Jana |
More Than Bikers |
CZE | 3:27:47.6 | 0:50:16.7 |
23. | VEJNAROVÁ Zdena |
CZE | 3:30:29.5 | 0:52:58.6 | |
24. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:42:50.0 | 1:05:19.1 |
25. | STEINBACHOVÁ Běla |
Planet Toys Cycling |
CZE | 3:44:11.6 | 1:06:40.7 |
26. | DOLEŽALOVÁ Dana |
CYKLO DOLEŽAL |
CZE | 3:46:43.4 | 1:09:12.5 |
27. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolak MTB |
CZE | 3:47:58.9 | 1:10:28.0 |
28. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 3:48:37.5 | 1:11:06.6 |
29. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:56:58.1 | 1:19:27.2 |
30. | BRTNOVÁ Michaela |
CZE | 4:03:01.9 | 1:25:31.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:21:20.3 | 0:00:00.0 |
2. | JANEČEK Pavel |
FIBEKO |
CZE | 1:22:57.5 | 0:01:37.2 |
3. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:22:59.6 | 0:01:39.3 |
4. | BENDÁK Filip |
toi toi cykloklub slaný |
CZE | 1:23:49.1 | 0:02:28.8 |
5. | STROPEK Miroslav |
Madeta Fitness |
CZE | 1:23:59.6 | 0:02:39.3 |
6. | KRUPIČKA Petr |
VELOSPORT Valenta SCOTT Team |
CZE | 1:24:30.1 | 0:03:09.8 |
7. | KOUBA Miroslav |
Mk servis Lčovice |
CZE | 1:24:33.4 | 0:03:13.1 |
8. | NOVÁK Radek |
GS Cyklo Jistebnice |
CZE | 1:25:42.0 | 0:04:21.7 |
9. | VALENTA Michal |
Madeta Fitness |
CZE | 1:25:47.1 | 0:04:26.8 |
10. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:26:06.3 | 0:04:46.0 |
11. | BAUER Václav |
Madeta Fitness |
CZE | 1:26:53.6 | 0:05:33.3 |
12. | SOLDÁN Martin |
Novatop Lapierre |
CZE | 1:27:44.3 | 0:06:24.0 |
13. | PEJŠA Robert |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:27:46.9 | 0:06:26.6 |
14. | KLEIN Martin |
CZE | 1:28:27.3 | 0:07:07.0 | |
15. | BENEŠ Radek |
FIBEKO |
CZE | 1:29:19.5 | 0:07:59.2 |
16. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:29:35.7 | 0:08:15.4 | |
17. | PECH Martin |
SYMBIO+GIANT |
CZE | 1:31:38.3 | 0:10:18.0 |
18. | HASMAN Petr |
SK Orbea Czech Masters |
CZE | 1:32:01.9 | 0:10:41.6 |
19. | PRUCHA Josef |
CZE | 1:32:39.9 | 0:11:19.6 | |
20. | FORMÁNEK Zdeněk |
Eurosystem MTB team |
CZE | 1:33:05.2 | 0:11:44.9 |
21. | ZÁSTAVA Karel |
AISIN Písek |
CZE | 1:33:45.6 | 0:12:25.3 |
22. | VINTR Radek |
CZE | 1:34:11.4 | 0:12:51.1 | |
23. | ČEKAL Pavel |
Author bike centrum Sedláček |
CZE | 1:34:18.7 | 0:12:58.4 |
24. | JIRÁNEK Lukáš |
SKI KLUB ŠUMAVA |
CZE | 1:35:19.9 | 0:13:59.6 |
25. | VINTR Milan |
Vacov |
CZE | 1:35:27.1 | 0:14:06.8 |
26. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:35:44.6 | 0:14:24.3 |
27. | BRZOBOHATÝ Václav |
Bike and SKI Bakajda |
CZE | 1:35:48.6 | 0:14:28.3 |
28. | NĚMEC Michal |
CZE | 1:36:01.2 | 0:14:40.9 | |
29. | SADÍLEK Jiří |
CT sauna bar horní cerekev |
CZE | 1:36:24.3 | 0:15:04.0 |
30. | PROKOP Jan |
CZE | 1:36:42.1 | 0:15:21.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Galaxy-CykloŠvec |
CZE | 1:40:58.0 | 0:00:00.0 |
2. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:41:45.2 | 0:00:47.1 |
3. | PORAZILOVÁ Michaela |
CZE | 1:42:39.6 | 0:01:41.5 | |
4. | KRČKOVÁ Eliška |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:43:41.7 | 0:02:43.7 |
5. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:49:38.9 | 0:08:40.8 |
6. | GRABMÜLLEROVÁ Natalie |
SKI KLUB ŠUMAVA |
CZE | 1:49:48.7 | 0:08:50.6 |
7. | ZBOŘILOVÁ Eliška |
LY:KO Prachatice |
CZE | 1:49:56.4 | 0:08:58.3 |
8. | SVOBODOVÁ Barbora |
CZE | 1:54:17.9 | 0:13:19.9 | |
9. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike Team |
CZE | 1:56:17.1 | 0:15:19.1 |
10. | BOHOŇKOVÁ Markéta |
Madeta fitness cycling team |
CZE | 1:56:22.9 | 0:15:24.8 |
11. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 1:56:39.9 | 0:15:41.8 | |
12. | DOUDOVÁ Zuzana |
CZE | 2:11:08.3 | 0:30:10.2 | |
13. | ŠINDELÁŘOVÁ Lucie |
CZE | 2:11:45.6 | 0:30:47.6 | |
14. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:12:36.7 | 0:31:38.6 |
15. | ŠŤOVÍČKOVÁ Darina |
CZE | 2:12:51.8 | 0:31:53.7 | |
16. | BREHOVSKÁ Lenka |
Bike Team Vodňany |
CZE | 2:13:19.5 | 0:32:21.4 |
17. | VYSKOČILOVÁ Petra |
CZE | 2:16:39.2 | 0:35:41.1 | |
18. | ZLESÁKOVÁ Markéta |
CZE | 2:17:03.8 | 0:36:05.7 | |
19. | TUŠINSKÁ Klára |
SIK BÍLINA |
CZE | 2:19:28.9 | 0:38:30.8 |
20. | ZELENKOVÁ Lucie |
ČS Písek |
CZE | 2:20:44.0 | 0:39:45.9 |
21. | KOSTRHUNOVÁ Dominika |
CZE | 2:22:49.7 | 0:41:51.6 | |
22. | ČERNÁ Lucie |
CZE | 2:23:27.1 | 0:42:29.0 | |
23. | KUBÍČKOVÁ Blanka |
Chodov |
CZE | 2:23:39.9 | 0:42:41.9 |
24. | KOMÁRKOVÁ Jitka |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:25:28.2 | 0:44:30.1 |
25. | SÉGLOVÁ Eva |
CZE | 2:25:48.4 | 0:44:50.3 | |
26. | ŠKODOVÁ Martina |
CZE | 2:25:54.3 | 0:44:56.3 | |
27. | POLÁŠKOVÁ Jaroslava |
PÍSEK |
CZE | 2:27:36.7 | 0:46:38.6 |
28. | BERNARDOVÁ Hana |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 2:27:48.3 | 0:46:50.2 |
29. | HOLUBOVÁ Jitka |
CZE | 2:29:09.0 | 0:48:10.9 | |
30. | PETERKOVÁ Jeanette |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:31:48.6 | 0:50:50.6 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny