TRIATHLON SENEC 2013 | SPRINT & HALF-IRONMAN

Triatlon
DÁTUM :25.5.2013 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 255 detail pretekára VRÁBEL Jozef 1973 SUPERNOVA 1. /  AGm40-44 4:02:01.1 0:00:00.0 28:07.8 [3] 3 00:59.2 [5] 2 2:11:05.5 [2] 1 00:58.2 [20] 2 1:20:50.4 [2] 1
2 223 detail pretekára KRISTL Filip 1978 new-wave multisport 1. /  AGm35-39 4:04:45.5 0:02:44.4 28:05.3 [2] 2 01:20.0 [11] 3 2:10:49.4 [1] 2 00:42.4 [7] 1 1:23:48.4 [4] 2
3 242 detail pretekára SOPKO Vladimír 1990 Triatlonový klub Košice 1. /  Muži 4:12:55.3 0:10:54.2 25:44.5 [1] 1 00:46.2 [4] 1 2:18:18.2 [4] 3 00:29.4 [1] 3 1:27:37.0 [6] 3
4 240 detail pretekára SIMKANIN Martin 1970 Body Energy Club 2. /  AGm40-44 4:14:53.9 0:12:52.8 30:10.4 [4] 4 01:32.0 [15] 4 2:18:44.0 [5] 4 00:56.9 [15] 5 1:23:30.6 [3] 4
5 251 detail pretekára ŠKVARKA Peter 1983 ŠKP Triax 1. /  AGm30-34 4:18:56.9 0:16:55.8 33:44.0 [10] 10 01:14.4 [10] 9 2:15:29.1 [3] 5 00:45.8 [9] 4 1:27:43.6 [7] 5
6 215 detail pretekára HOLUB Michal 1985 R-Bike 2. /  Muži 4:28:31.1 0:26:30.0 36:26.9 [24] 24 01:03.0 [6] 20 2:23:02.2 [8] 8 00:51.1 [12] 8 1:27:07.9 [5] 6
7 210 detail pretekára DINŽÍK Viliam 1987 Triklub FTVŠ Bratislava 3. /  Muži 4:29:12.6 0:27:11.5 40:36.0 [33] 33 01:42.3 [19] 30 2:27:03.5 [15] 22 00:42.5 [8] 21 1:19:08.3 [1] 7
8 256 detail pretekára VRŠANSKÝ Peter 1980 Triathlon Team Nereus Zilina 2. /  AGm30-34 4:30:38.5 0:28:37.4 33:48.7 [12] 12 00:45.8 [3] 8 2:23:51.1 [9] 7 00:57.7 [17] 6 1:31:15.2 [13] 8
9 222 detail pretekára KOVALÍK Miroslav 1975 MARTIN 2. /  AGm35-39 4:31:54.6 0:29:53.5 35:02.1 [19] 19 01:32.5 [16] 14 2:21:48.8 [6] 6 01:03.0 [22] 7 1:32:28.2 [14] 9
10 219 detail pretekára JAROSINEC Miroslav 1971 PEZINOK 3. /  AGm40-44 4:35:43.4 0:33:42.3 31:03.5 [6] 6 02:01.8 [22] 6 2:32:51.3 [23] 14 01:00.5 [21] 14 1:28:46.3 [8] 10
11 239 detail pretekára RYBANSKY Roman 1967 --- 1. /  AGm45-49 4:37:42.5 0:35:41.4 34:44.5 [14] 14 01:09.0 [9] 11 2:30:51.0 [17] 16 01:11.8 [29] 16 1:29:46.2 [10] 11
12 254 detail pretekára VOLNÁR Peter 1988 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Muži 4:38:17.3 0:36:16.2 40:14.7 [29] 29 01:26.5 [12] 27 2:25:54.4 [12] 18 00:41.8 [6] 18 1:29:59.9 [12] 12
13 258 detail pretekára WIEBAUER Tomáš 1977 www.sansport.sk 3. /  AGm35-39 4:39:29.4 0:37:28.3 33:38.7 [9] 9 02:00.5 [21] 10 2:25:46.8 [11] 9 01:32.0 [37] 9 1:36:31.4 [17] 13
14 257 detail pretekára VRZDIAK Rastislav 1972 Poprad 4. /  AGm40-44 4:40:15.2 0:38:14.1 34:39.7 [13] 13 02:46.3 [34] 18 2:31:45.4 [22] 21 01:08.0 [26] 22 1:29:55.8 [11] 14
15 238 detail pretekára POPOVIČ Miloš 1976 Sportdiag Team 4. /  AGm35-39 4:41:24.5 0:39:23.4 34:46.4 [15] 15 02:15.4 [28] 16 2:26:58.1 [14] 13 00:45.8 [9] 12 1:36:38.8 [19] 15
16 207 detail pretekára ČAPLA Martin 1983 ŠKP Triax 3. /  AGm30-34 4:43:35.9 0:41:34.8 41:18.6 [36] 36 01:08.9 [8] 32 2:30:56.0 [18] 24 00:46.1 [11] 24 1:29:26.3 [9] 16
17 247 detail pretekára SZABÓ TIbor 1988 inQool.cz TriTeam 5. /  Muži 4:44:18.7 0:42:17.6 31:01.4 [5] 5 00:41.2 [1] 5 2:31:02.5 [19] 11 00:57.4 [16] 10 1:40:36.2 [27] 17
18 216 detail pretekára HORNIAK Gregor 1986 SK Aquasport Levice 6. /  Muži 4:44:42.1 0:42:41.0 32:51.4 [8] 8 00:42.3 [2] 7 2:32:57.4 [24] 15 01:08.8 [27] 15 1:37:02.2 [22] 18
19 245 detail pretekára STOLAR Martin 1979 Triatlon Vrbové 4. /  AGm30-34 4:45:05.0 0:43:03.9 34:47.3 [17] 17 02:12.5 [26] 15 2:31:12.9 [20] 20 01:20.5 [35] 20 1:35:31.8 [16] 19
20 201 detail pretekára BALÁŽ Martin 1979 Triatlon team Trnava 5. /  AGm30-34 4:45:07.9 0:43:06.8 33:47.6 [11] 11 02:12.3 [25] 12 2:31:19.2 [21] 17 00:57.7 [17] 17 1:36:51.1 [21] 20
21 206 detail pretekára BULEJ Peter 1975 Triathlon Team Nereus Zilina 5. /  AGm35-39 4:50:23.3 0:48:22.2 37:08.2 [25] 25 01:29.0 [13] 22 2:24:06.6 [10] 10 01:12.7 [30] 11 1:46:26.8 [32] 21
22 260 detail pretekára NEMCIK Marek "shocker" 1975 SUPERNOVA 6. /  AGm35-39 4:52:12.3 0:50:11.2 36:01.9 [22] 22 01:03.3 [7] 17 2:26:31.5 [13] 12 01:46.1 [39] 13 1:46:49.5 [33] 22
23 220 detail pretekára JURČÍK Tomáš 1982 BANSKÁ BYSTRICA 6. /  AGm30-34 4:53:26.6 0:51:25.5 32:15.8 [7] 7 03:50.3 [41] 13 2:38:38.4 [29] 26 02:06.2 [42] 26 1:36:35.9 [18] 23
24 209 detail pretekára DEMČÁK Martin 1978 3NT - Trinity Triathlon Team 7. /  AGm35-39 4:53:32.1 0:51:31.0 37:09.2 [26] 26 01:31.8 [14] 23 2:38:56.9 [30] 27 01:05.7 [25] 28 1:34:48.5 [15] 24
25 208 detail pretekára CIBIRA Frantisek 1982 Hronovce 7. /  AGm30-34 4:54:14.3 0:52:13.2 41:11.7 [35] 35 02:35.5 [32] 36 2:30:31.7 [16] 25 01:48.8 [41] 25 1:38:06.6 [24] 25
26 252 detail pretekára TARKOŠ Marek 1984 Triatlon Vrbové 7. /  Muži 4:56:13.7 0:54:12.6 40:21.6 [30] 30 02:03.0 [24] 31 2:36:02.3 [27] 29 00:57.8 [19] 29 1:36:49.0 [20] 26
27 241 detail pretekára SMOLINSKY Marian 1972 Triatlon team Trnava 5. /  AGm40-44 4:57:27.1 0:55:26.0 43:09.2 [39] 39 01:50.1 [20] 38 2:22:54.8 [7] 19 01:20.3 [33] 19 1:48:12.7 [35] 27
28 224 detail pretekára KUČERA Cyprián 1981 Cross Country Levoča 8. /  AGm30-34 5:04:26.4 1:02:25.3 35:50.4 [20] 20 03:30.2 [40] 25 2:42:55.4 [35] 31 02:09.0 [43] 33 1:40:01.4 [26] 28
29 203 detail pretekára BÍRO Branislav 1974 Autonova Poprad 8. /  AGm35-39 5:04:41.5 1:02:40.4 40:24.5 [31] 31 02:15.8 [29] 34 2:43:11.4 [36] 36 00:52.3 [13] 36 1:37:57.5 [23] 29
30 235 detail pretekára ORAVEC Radovan 1988 --- 8. /  Muži 5:05:32.8 1:03:31.7 41:32.5 [37] 37 02:26.7 [31] 37 2:34:01.6 [26] 28 00:37.0 [3] 27 1:46:55.0 [34] 30
31 217 detail pretekára HORNÍK Ján 1970 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm40-44 5:06:32.9 1:04:31.8 36:16.3 [23] 23 02:24.9 [30] 24 2:40:41.5 [32] 30 01:12.9 [31] 30 1:45:57.3 [31] 31
32 231 detail pretekára MOZOLÁK Adam 1979 Lasosport Tri Team 9. /  AGm30-34 5:10:29.2 1:08:28.1 37:32.5 [27] 27 04:36.9 [43] 29 2:40:14.1 [31] 32 02:21.6 [44] 34 1:45:44.1 [29] 32
33 212 detail pretekára GIRETH Róbert 1983 Triathlon Team Nereus Zilina 10. /  AGm30-34 5:13:32.1 1:11:31.0 43:11.9 [40] 40 03:06.0 [37] 40 2:36:15.5 [28] 33 01:20.3 [33] 31 1:49:38.4 [36] 33
34 202 detail pretekára BERNÍK Pavol 1982 KOŠICE 11. /  AGm30-34 5:15:32.9 1:13:31.8 35:55.5 [21] 21 01:34.0 [17] 19 2:33:53.3 [25] 23 01:11.5 [28] 23 2:02:58.6 [43] 34
35 204 detail pretekára BÖHM Marián 1981 Triatlon Vrbové 12. /  AGm30-34 5:15:45.7 1:13:44.6 40:29.9 [32] 32 02:02.8 [23] 33 2:41:05.8 [33] 34 00:38.2 [4] 32 1:51:29.0 [38] 35
36 244 detail pretekára STIERANKA Marek 1980 3NT - Trinity Triathlon Team 13. /  AGm30-34 5:17:46.2 1:15:45.1 44:56.2 [46] 46 03:17.8 [38] 43 2:49:44.4 [41] 40 01:32.1 [38] 40 1:38:15.7 [25] 36
37 230 detail pretekára MIKLÁNEK Ondrej 1983 AŠK Stavár 14. /  AGm30-34 5:23:05.7 1:21:04.6 43:51.6 [43] 43 01:38.2 [18] 39 2:42:55.3 [34] 37 00:31.6 [2] 37 1:54:09.0 [40] 37
38 234 detail pretekára ONDREJČÁK Marek 1970 TDM klub Krompachy 7. /  AGm40-44 5:25:05.4 1:23:04.3 43:04.1 [38] 38 05:05.6 [46] 42 2:43:22.1 [37] 38 03:19.3 [47] 38 1:50:14.3 [37] 38
39 214 detail pretekára HOLEČKO Imrich 1956 TDM klub Krompachy 1. /  AGm55-59 5:26:15.6 1:24:14.5 43:15.0 [41] 41 05:51.8 [47] 45 2:51:18.9 [42] 43 02:35.4 [45] 44 1:43:14.5 [28] 39
40 226 detail pretekára LOUČKA Roman 1975 Triatlon Vrbové 9. /  AGm35-39 5:27:44.3 1:25:43.2 34:47.0 [16] 16 03:29.6 [39] 21 2:45:24.0 [38] 35 01:05.2 [24] 35 2:02:58.5 [42] 40
41 248 detail pretekára ŠEBELA Miloslav 1980 IRONic Team 15. /  AGm30-34 5:27:56.2 1:25:55.1 52:47.9 [48] 48 02:15.1 [27] 48 2:45:37.0 [39] 44 01:19.5 [32] 43 1:45:56.7 [30] 41
42 250 detail pretekára ŠKRABÁK Peter 1990 3NT - Trinity Triathlon Team 9. /  Muži 5:31:39.7 1:29:38.6 38:00.2 [28] 28 03:56.7 [42] 28 2:52:24.1 [43] 39 01:28.8 [36] 39 1:55:49.9 [41] 42
43 273 detail pretekára KVASNIČKA Miroslav 1981 Jak činky 16. /  AGm30-34 5:44:45.6 1:42:44.5 34:54.5 [18] 18 04:41.8 [44] 26 2:59:02.3 [45] 42 01:05.1 [23] 41 2:05:01.9 [44] 43
44 205 detail pretekára BUČEK Peter 1952 Triklub FTVŠ Bratislava 1. /  AGm60+ 5:46:45.1 1:44:44.0 43:27.2 [42] 42 06:12.8 [48] 46 2:48:24.1 [40] 41 02:42.9 [46] 42 2:05:58.1 [45] 44
45 221 detail pretekára KONTSEK Martin 1984 Triatlonisti Senec 10. /  Muži 5:48:03.2 1:46:02.1 44:48.7 [45] 45 03:03.5 [36] 41 3:07:34.9 [48] 47 00:55.7 [14] 47 1:51:40.4 [39] 45
46 227 detail pretekára MATEJ Ondrej 1969 ŠK MBKS Triathlon 8. /  AGm40-44 6:00:11.0 1:58:09.9 40:45.6 [34] 34 02:38.2 [33] 35 3:01:49.8 [46] 45 01:47.4 [40] 45 2:13:10.0 [47] 46
47 229 detail pretekára MIKLÁNEK Matej 1984 Bratislava 11. /  Muži 6:03:26.5 2:01:25.4 49:44.2 [47] 47 02:57.6 [35] 47 3:03:52.3 [47] 48 00:39.0 [5] 48 2:06:13.4 [46] 47
48 246 detail pretekára SZABO Tibor 1962 KKK Komarno 1. /  AGm50-54 6:07:17.6 2:05:16.5 44:05.7 [44] 44 04:59.8 [45] 44 2:58:25.4 [44] 46 05:03.7 [48] 46 2:14:43.0 [48] 48
--- 253 detail pretekára ULIČNÝ Michal 1990 MUltisport pro coaching . /  Muži DNF --- 43:38.7 [-] --- 44:44.6 [-] --- --- --- --- --- --- ---