Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DÁTUM : | 7.3.2015 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 207 | RICHTER Jörg | 1974 | --- | 1. / MH | 0:38:29.0 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 347 | NESTLER Michael | 1978 | SV Rot Weiß Neudorf | 2. / MH | 0:38:41.8 | 0:00:12.8 | |
3 | diplom | 167 | JANOUŠKOVÁ Martina | 1990 | LK ŠKODA PLZEŇ | 1. / WH | 0:40:31.7 | 0:02:02.7 | |
4 | diplom | 304 | FRÜHAUF Ladislav | 1983 | LK Slovan K.Vary | 3. / MH | 0:40:43.5 | 0:02:14.5 | |
5 | diplom | 161 | BRAŠNA Michal | 1981 | Spartak Klenčí | 4. / MH | 0:41:35.0 | 0:03:06.0 | |
6 | diplom | 222 | KÜRBIS Michelle | 1989 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 2. / WH | 0:42:26.9 | 0:03:57.9 | |
7 | diplom | 179 | DOLEŽALOVÁ Vendula | 1987 | USK CS Plzeň | 3. / WH | 0:42:46.6 | 0:04:17.6 | |
8 | diplom | 321 | KREJBICH Daniel | 1999 | PRAHA | 1. / M15-16 | 0:44:41.2 | 0:06:12.2 | |
9 | diplom | 209 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | SSV Geyer | 5. / MH | 0:45:19.8 | 0:06:50.8 | |
10 | diplom | 139 | HNYKOVÁ Hana | 1964 | Žlutice | 4. / WH | 0:49:45.3 | 0:11:16.3 | |
11 | diplom | 12 | KAUFMANN Michael | 1968 | SV Tellerhäuser | 6. / MH | 0:50:05.4 | 0:11:36.4 | |
12 | diplom | 295 | PAUTOV Sergey | 1969 | SK Rover Praha | 7. / MH | 0:50:09.3 | 0:11:40.3 | |
13 | diplom | 280 | PROCHÁZKOVÁ Petra | 1974 | HIT | 5. / WH | 0:50:24.3 | 0:11:55.3 | |
14 | diplom | 39 | KUCERA Miloslav | 1980 | OSTROV | 8. / MH | 0:50:57.5 | 0:12:28.5 | |
15 | diplom | 21 | SÝKOROVÁ Eva | 1986 | SkiSwing | 6. / WH | 0:53:34.8 | 0:15:05.8 | |
16 | diplom | 155 | ŠKVOROVÁ Barbora | 1991 | SK Kamenice | 7. / WH | 0:53:37.0 | 0:15:08.0 | |
17 | diplom | 134 | JELÍNEK Martin | 1976 | PRAHA 6 | 9. / MH | 0:53:42.5 | 0:15:13.5 | |
18 | diplom | 28 | KOTAS Jindřich | 1984 | Soběchleby | 10. / MH | 0:53:47.2 | 0:15:18.2 | |
19 | diplom | 272 | PETR Jiří | 1961 | Diacel | 11. / MH | 0:53:58.3 | 0:15:29.3 | |
20 | diplom | 198 | KUBIŠOVÁ Rozálie | 2000 | BAOS Osek | 1. / M15-16 | 0:54:59.7 | 0:16:30.7 | |
21 | diplom | 269 | KLIER Kathrin | 1966 | SV Neudorf | 8. / WH | 0:55:15.3 | 0:16:46.3 | |
22 | diplom | 149 | DRAHORÁDOVÁ Štěpánka | 1988 | Tatran Železná Ruda | 9. / WH | 0:57:10.9 | 0:18:41.9 | |
23 | diplom | 345 | PĚCHOTA Jiří | 1963 | FC Chomutov | 12. / MH | 0:57:55.8 | 0:19:26.8 | |
24 | diplom | 213 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / WH | 0:58:20.6 | 0:19:51.6 | |
25 | diplom | 22 | KRÁKORA Jan | 1976 | SkiSwing | 13. / MH | 1:00:07.1 | 0:21:38.1 | |
26 | diplom | 10 | ROŠTÍNSKÁ Ivana | 1963 | Praha 10 | 11. / WH | 1:11:14.2 | 0:32:45.2 | |
27 | diplom | 313 | TICHOTA David | 2003 | --- | 2. / M15-16 | 1:59:03.4 | 1:20:34.4 | |
28 | diplom | 310 | HRAŠKOVÁ Alice | 1977 | --- | 12. / WH | 2:07:28.5 | 1:28:59.5 | |
29 | diplom | 315 | BOBOKOVÁ Michaela | 2007 | --- | 2. / M15-16 | 2:20:24.2 | 1:41:55.2 | |
30 | diplom | 314 | BOBOKOVÁ Michaela | 1975 | --- | 13. / WH | 2:20:25.6 | 1:41:56.6 | |
--- | 199 | BEEROVÁ Barbora | 2000 | BAOS Osek | . / M15-16 | DNS | --- | ||
--- | 201 | HYNEŠ Ondřej | 1987 | SK Brdy MTB Team | . / MH | DNS | --- | ||
--- | 234 | POŠTOVÁ Martina | 1973 | SK Boží Dar | . / WH | DNS | --- |