Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | 4. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | 4. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2591 | GO HARD OR GO HOME | Peter Wahlandt | Šimon Wahlandt | Ján Sopko | Gabriel Švajda | 1. / Štafeta | 1:12:41 | 0:00:00 | ||
2 | 2590 | CHODCI | Anton Kučmín | Miroslav Úradník | Dušan Majdán | Matej Tóth | 2. / Štafeta | 1:13:41 | 0:01:00 | ||
3 | 2574 | ATLETI BS - B.ŠTIAVNICA | Róbert Petro | Ján Marko | Jozef Gibala | Peter Kačáni | 3. / Štafeta | 1:14:35 | 0:01:54 | ||
4 | 2602 | NATAL | Martin Bíreš | Pavol Štrba | Kristián Klouda | Dominik Číž | 4. / Štafeta | 1:16:40 | 0:03:59 | ||
5 | 2622 | KRUPINA | markus Bartík | Jozef Zeman | Peter Ďurica | Patrik Drugda | 5. / Štafeta | 1:17:30 | 0:04:49 | ||
6 | 2615 | DUKLA MIX | Alica Ďurková | Peter Tichý | Adam Gažo | Eva Slančíková | 6. / Štafeta | 1:18:18 | 0:05:37 | ||
7 | 2527 | TRIAN SK UMB "SKRINE" | Matej Ravas | Filip Vojník | Matúš Macko | Matej Kľačan | 7. / Štafeta | 1:23:47 | 0:11:06 | ||
8 | 2587 | TWD | Igor Patráš | Joxeba Agirre | Branislav Koczkáš | Daniel Kuzmin | 8. / Štafeta | 1:26:19 | 0:13:38 | ||
9 | 2534 | TRIAN ŠK UMB | Vilo Boor | Lukáš Purgát | Barbora Listopadová | Sisa Valová | 9. / Štafeta | 1:26:31 | 0:13:50 | ||
10 | 2631 | RETRO TJ ELEKTROSVIT NOVE ZAMKY | Csilla Droppová | Lucia Kovalčíková | Pavol Hariš | Vladimír Hakke | 10. / Štafeta | 1:28:13 | 0:15:32 | ||
11 | 2598 | SGS HOLDING 1 | Roman Macák | Peter Dupej | Tomáš Tkáč | Zuzka Kelemanová | 11. / Štafeta | 1:29:34 | 0:16:53 | ||
12 | 2576 | ZŠ MOSKOVSKÁ 2 | Milan Paľaga | Peter Nuota | Igor Kresač | Milan Kresač | 12. / Štafeta | 1:29:54 | 0:17:13 | ||
13 | 2520 | AL-KO | Michal Kováč | Jozef Koctúr | Adrián Uhrík | Michal Kováč | 13. / Štafeta | 1:32:00 | 0:19:19 | ||
14 | 2640 | HC 05 ICLINIC BANSKA BYSTRICA | Dávid Škamla | Patrik Kadlečaj | Adam Tančin | Dávid Petrík | 14. / Štafeta | 1:33:09 | 0:20:28 | ||
15 | 2597 | SGS HOLDING BRATISLAVA | Lukáš Muller | Jaroslav Ježko | Ján Varecha | Jaroslav Kolárik | 15. / Štafeta | 1:33:47 | 0:21:06 | ||
16 | 2596 | SOFTIP | Milan Čutka | Ján Pápay | Ján Horník | Vladimír Pánek | 16. / Štafeta | 1:33:53 | 0:21:12 | ||
17 | 2554 | BLUES BROTHERS | Jozef Sedilek | Peter Kottman | Peter Kottman (jr) | Valentína Sedileková | 17. / Štafeta | 1:34:03 | 0:21:22 | ||
18 | 2636 | ENJOY TEAM | Tomáš Fábry | Zdenko Majer | Boris Veterník | Katarína Fábryová | 18. / Štafeta | 1:34:12 | 0:21:31 | ||
19 | 2570 | DHZ LUČATÍN | Peter Hraško | Andre Vieriková | Matej Haviar | Michal Sedliak | 19. / Štafeta | 1:34:39 | 0:21:58 | ||
20 | 2568 | PONIKY | Daniel Mello | Damián Mello | Martin Turošák | Dávid Mello | 20. / Štafeta | 1:34:43 | 0:22:02 | ||
21 | 2635 | GAZELY Z GAS | Eva Slančíková | Boris Obergries | Adam Bilek | Jakub Vilant | 21. / Štafeta | 1:34:57 | 0:22:16 | ||
22 | 2540 | FK PLUS | Roman Cimerman | Marek Krnáč | Ján Štubian | Matej Kmeť | 22. / Štafeta | 1:37:04 | 0:24:23 | ||
23 | 2593 | NAVRCHOL.SK | Marek Adamec | Milan Adamec | Peter Jurišica | Pavol Sedlák | 23. / Štafeta | 1:37:10 | 0:24:29 | ||
24 | 2578 | NEMAK SLOVAKIA | Lívia Pukanová | Marek Zeman | Andrej Varsa | Marek Michalka | 24. / Štafeta | 1:37:22 | 0:24:41 | ||
25 | 2544 | ŠTIGI ŠPORT | Milan Gibala | Peter Keler | Šeliga Stanislav | Pagáč Tomáš | 25. / Štafeta | 1:37:23 | 0:24:42 | ||
26 | 2559 | CMK BB | Vladimír Riedl | Martina Mesíková | Denis Riedl | Michal Cheban | 26. / Štafeta | 1:38:08 | 0:25:27 | ||
27 | 2504 | BRASUTO | Svetlana Šumberová | Kristína Šumberová | Branislav Novický | Tomáš Černík | 27. / Štafeta | 1:38:28 | 0:25:47 | ||
28 | 2586 | MONAREX.SK | Ladislav Pompura | Dana Pompurová | Daniel Pompura | Domik Ďurčo | 28. / Štafeta | 1:38:49 | 0:26:08 | ||
29 | 2624 | SAD ZVOLEN | Radovan Spišiak | Michal Bartošík | Pavol Križo | Anna Koščová | 29. / Štafeta | 1:38:55 | 0:26:14 | ||
30 | 2550 | ZEPPELIN SK KOŠICE | Juraj Čirip | Mikuláš Vaculík | Slávka Tarajčáková | Dávid Harčár | 30. / Štafeta | 1:39:23 | 0:26:42 | ||
31 | 2522 | EVONIK FERMAS | Daniela Šoltésová | Juraj Kasala | Ladislav Tišliar | Gabriel Závodský | 31. / Štafeta | 1:40:04 | 0:27:23 | ||
32 | 2601 | CBS | Lucia Mihálová | Pavol Biely | Marián Klubert | Karol Brzula | 32. / Štafeta | 1:40:41 | 0:28:00 | ||
33 | 2627 | PRESSBURG HULVATS | Ondrej Pakši | Ľuboš Pakši | Marek Požgay | Ivan Palo | 33. / Štafeta | 1:40:51 | 0:28:10 | ||
34 | 2589 | HOTEL KASKADY | Jozef Weis | Marek Matejčík | Richard Weis | Tibor Weis | 34. / Štafeta | 1:40:51 | 0:28:10 | ||
35 | 2508 | AVATAR HQ | Ľubomír Pakos | Róbert Csomor | Ladislav Vajda | Ján Pavlík | 35. / Štafeta | 1:41:07 | 0:28:26 | ||
36 | 2545 | STREDOSLOVÁCI | Martin Hudec | Lukáš Valíček | Tomáš Šurik | Andrea Škrobánková | 36. / Štafeta | 1:41:34 | 0:28:53 | ||
37 | 2565 | BAVARIS TIGERS | Dalibor Durmis | Jarka Urbanová | Deniska Revayová | Bruno Melicher | 37. / Štafeta | 1:41:40 | 0:28:59 | ||
38 | 2580 | E TEAM 3 | Marián Keszi | Matej Pršo | Marián Martuliak | Juraj Sneženka | 38. / Štafeta | 1:42:09 | 0:29:28 | ||
39 | 2645 | EUROPAGATE | Barbora Uhrínová | Igor Kašper | Daniel Karas | Tomáš Tkáč | 39. / Štafeta | 1:42:10 | 0:29:29 | ||
40 | 2620 | PARK SNOW DONOVALY | Miroslav Dobrota | Matej Kapusta | Štefan Gembický | Michal Zauška | 40. / Štafeta | 1:42:28 | 0:29:47 | ||
41 | 2535 | MICROCOMP I | Martina Verkinová | Eduard Bronda | Michal Imriska | Erik Fabiany | 41. / Štafeta | 1:42:35 | 0:29:54 | ||
42 | 2525 | RUN TEAM ADRIM | Erika Mojžitová | Miroslav Mojžita | Martin Bíreš | Lucia Mojžitová | 42. / Štafeta | 1:42:55 | 0:30:14 | ||
43 | 2608 | CONTINENTAL SPORT KLUB ZVOLEN | Peter Šimiak | Miroslava Šimiaková | Peter Roziak | Marek Kunštár | 43. / Štafeta | 1:42:59 | 0:30:18 | ||
44 | 2546 | ŠK ZAJAČIK | Andrea Filkorová | Alexandra Varujová | Monika Kollárová | Zuzana Majerová | 44. / Štafeta | 1:43:08 | 0:30:27 | ||
45 | 2612 | O2 SLOVAKIA | Damián Mackanič | Viktor Franek | Michal Pleva | Alexandra Lukáčová | 45. / Štafeta | 1:43:12 | 0:30:31 | ||
46 | 2507 | RFC BB | Peter Syč | Rastislav Šmidák | Ivan Terek | Ján Štubniak | 46. / Štafeta | 1:43:21 | 0:30:40 | ||
47 | 2639 | NB4U | Kristián Kicko | Peter Gréger | Patrik Cabánik | Richard Krajčík | 47. / Štafeta | 1:43:37 | 0:30:56 | ||
48 | 2634 | VEGO MARKETING S.R.O. | Peter Vozár | Pavel Lepieš | Oleksij Bezkorovajný | Radovan Bagačka | 48. / Štafeta | 1:43:37 | 0:30:56 | ||
49 | 2614 | MESTO BANSKÁ BYSTRICA | Martin Turčan | Boris Franko | Ján Weiterschütz | Matúš Molitoris | 49. / Štafeta | 1:43:39 | 0:30:58 | ||
50 | 2511 | ASSECO RUNNIG CLUB | Peter Salbot | Marián Puškár | Michal Dacho | Lukáš Zdechovan | 50. / Štafeta | 1:43:41 | 0:31:00 | ||
51 | 2564 | KYNCEĽOVÁ | Erik Rusko | Pavel Rusko | Peter Rusko | Lucia Rusková | 51. / Štafeta | 1:43:58 | 0:31:17 | ||
52 | 2594 | EUROPA SC | Patrícia Kočičková | Dušan Čipka | Tomáš Hollý | Mirka Loukotková | 52. / Štafeta | 1:44:19 | 0:31:38 | ||
53 | 2577 | MERCEDES TEAM | Marek Frühwald | Peter Kyseľ | Jozef Púček | Peter Vida | 53. / Štafeta | 1:44:41 | 0:32:00 | ||
54 | 2628 | BOSONOŽCI BB | Igor Zelina | Matúš Jonov | Betka Pažáková | Stanislav Greč | 54. / Štafeta | 1:44:53 | 0:32:12 | ||
55 | 2514 | KGŠM | Miroslav Barla | Marianna Dudová | Marcel Perecár | Igor Huťka | 55. / Štafeta | 1:45:12 | 0:32:31 | ||
56 | 2637 | TIMKO | Lucia Timková | Martin Timko | Jozef Hronček | Tomáš Timko | 56. / Štafeta | 1:45:26 | 0:32:45 | ||
57 | 2531 | SMILE TEAM | Alena Bődová | Jozef Bőd | Laura Benčíková | Peter Kirchner | 57. / Štafeta | 1:45:54 | 0:33:13 | ||
58 | 2625 | TELEDAT KOMUNIKAČNÉ SYSTÉMY S.R.O. | Monika Babeľová | Ľubomír Valent | Peter Kuchár | Ivan Stankovič | 58. / Štafeta | 1:46:08 | 0:33:27 | ||
59 | 2616 | ATLETICKÁ AKADÉMIA DUKLA | Petra Oborilová | Oliver Poloha | Denis Fraňo | Jakub Bátovský | 59. / Štafeta | 1:46:14 | 0:33:33 | ||
60 | 2541 | BRVO TEAM | Róbert Brveník | Lenka Brveníková | Martina Kurjatková | Marek Jančok | 60. / Štafeta | 1:46:18 | 0:33:37 | ||
61 | 2501 | LO MLADOSŤ BEH NÁS BAVÍ | Monika Chladná | Matej Chladný | Martin Chladný | Marián Hreha | 61. / Štafeta | 1:47:39 | 0:34:58 | ||
62 | 2603 | SVETIELKO NÁDEJE | Pavel Kováč | Juraj Gažúr | Jana Schmidtová | Lucia Veselovská | 62. / Štafeta | 1:48:02 | 0:35:21 | ||
63 | 2510 | BEZVETRIE | Libor Suja | Matej Polgár | Martin Michal | Milan Longauer | 63. / Štafeta | 1:48:23 | 0:35:42 | ||
64 | 2642 | PANTHEON TECHNOLOGIES | Martin Bobák | Martin Uhlíř | Anna Medveďová | Žofia Mališová | 64. / Štafeta | 1:48:32 | 0:35:51 | ||
65 | 2528 | TRIAN ŠK UMB BB | EMA Paulínyová | Viktória Ravasová | Gabriela Ľuptáková | Barbora Šimonová | 65. / Štafeta | 1:48:57 | 0:36:16 | ||
66 | 2641 | SOŠ-IT, BB | Zuzana Vetráková | Ondrej Ruman | Matej Opálený | Matúš Schmidt | 66. / Štafeta | 1:48:58 | 0:36:17 | ||
67 | 2519 | TRIAN ŠK UMB BB | Šimon Paulíny | Rebeka Rohárová | Patrícia Vajová | Slavko Adam | 67. / Štafeta | 1:49:08 | 0:36:27 | ||
68 | 2619 | ZLATÁ STUDŇA | Miloš Kyseľ | Marian Indro | Peter Stankovič | Tatiana Jakubcová | 68. / Štafeta | 1:49:21 | 0:36:40 | ||
69 | 2588 | CPO TEAM | Igor Plžik | Marian Hlásny | Richard Hlásny | Silvia Takáčová | 69. / Štafeta | 1:49:28 | 0:36:47 | ||
70 | 2529 | JUST FUN | Viera Mikušincová | Barbora Mikušincová | Jakub Mikušinec | Michal Hlinka | 70. / Štafeta | 1:49:28 | 0:36:47 | ||
71 | 2649 | LACHTAN KLUB | Pavel Melicher | Mario Matušek | Ján Šperka | Tomáš Vlček | 71. / Štafeta | 1:49:32 | 0:36:51 | ||
72 | 2523 | HASICILC | Andrea Gordošová | Lucia Milkova | Peter Milka | Jan Gordoš | 72. / Štafeta | 1:49:34 | 0:36:53 | ||
73 | 2569 | LO MLADOSŤ | Nikola Ferancová | Róbert Kiepsel | Peter Duda | Michal Barla | 73. / Štafeta | 1:49:49 | 0:37:08 | ||
74 | 2509 | INET.SK | Igor Križko | Katarína Koščová | Michal Slančík | Tomáš Minárik | 74. / Štafeta | 1:50:23 | 0:37:42 | ||
75 | 2623 | SZŠ BB | Dana Straková | Barbora Straková | Michaela Straková | Michal Straka | 75. / Štafeta | 1:50:38 | 0:37:57 | ||
76 | 2611 | TOTAL AMATEUR | Peter Winkler | Zlatka Hamráková | Martina Paučová | Radovan Jonáš | 76. / Štafeta | 1:50:40 | 0:37:59 | ||
77 | 2600 | RTVS BANSKÁ BYSTRICA | Martina Kvačkalová | Ladislav Eliaš | Janka Garjciarová | Jaroslav Majzel | 77. / Štafeta | 1:50:42 | 0:38:01 | ||
78 | 2571 | POSITIVO CAFE | LADISLAV HURÍK | Adrián Vaško | Martin Krajči | Barbora Halková | 78. / Štafeta | 1:50:45 | 0:38:04 | ||
79 | 2610 | DOMO-GLASS S.R.O. | Alex Miartuš | Karol Ličko | Katarína Nováková | Miriam Mikušová | 79. / Štafeta | 1:50:59 | 0:38:18 | ||
80 | 2572 | SLOVENSKÁ POŠTA | Ondrej Kostúr | Zuzana Mokrášová | Štefánia Bartošová | Martin Šutek | 80. / Štafeta | 1:51:01 | 0:38:20 | ||
81 | 2548 | CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES | Janka Žamborová | Katarína Budáčová | Karol Lalik | Andrea Charousková | 81. / Štafeta | 1:51:17 | 0:38:36 | ||
82 | 2575 | POSTAVIČKY | Peter Boháč | Július Molnár | Zuzana Sabuchová | Zuzana Kolcúnová | 82. / Štafeta | 1:51:19 | 0:38:38 | ||
83 | 2581 | E TEAM 1 | Matej Kšenžigh | Roman Gajdošovci | Martina Podobná | Marcela Riečanová | 83. / Štafeta | 1:51:43 | 0:39:02 | ||
84 | 2567 | KYSLÍKOVÍ DLŽNÍCI | Lenka Polakovičová | Kristína Švédová | Juraj Mláka | Jakub Balážik | 84. / Štafeta | 1:51:48 | 0:39:07 | ||
85 | 2551 | ZEPPELIN SK BIG | Maritza Vargas | Andrea Hrubá | Róbert Holec | Iwan Lukáč | 85. / Štafeta | 1:51:53 | 0:39:12 | ||
86 | 2607 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | František Urban | Michal Kamiač | Vozníková Erika | Jaroslav Bosák | 86. / Štafeta | 1:51:53 | 0:39:12 | ||
87 | 2537 | STANKOTECH | Pavol Stanko | Mária Teremová | Milan Predajniansky | Eva Bolfová | 87. / Štafeta | 1:52:30 | 0:39:49 | ||
88 | 2629 | SKI RACE TEAM MIX | Juraj Gajdošík | Ivana Gajdošíková | Petra Šaríková | Miroslava Jančová | 88. / Štafeta | 1:52:55 | 0:40:14 | ||
89 | 2543 | NOODLE SQUAD | Dominik Dovala | Martina Šofrancová | Veronika Pančíková | Katarína Dovalová | 89. / Štafeta | 1:53:01 | 0:40:20 | ||
90 | 2526 | PODHÁJ EXPRES | Miriam Miklošíková | Markéta Zádrapová | Martin Paulíny | Miroslav Cuper | 90. / Štafeta | 1:53:05 | 0:40:24 | ||
91 | 2573 | BALATON TEAM | Richard F | Anicka F | Jano B | Zuzik C | 91. / Štafeta | 1:53:21 | 0:40:40 | ||
92 | 2626 | BANSKÁ BYSTRICA | Martina Chmelíková | Gabriela Sabolová | Zoltán Procházka | Milan Kyseľ | 92. / Štafeta | 1:53:24 | 0:40:43 | ||
93 | 2643 | HYSTER SLOVAKIA | Eva Králinská | Viliam Pazera | Iveta Kučerová | Milan Štrbavý | 93. / Štafeta | 1:53:29 | 0:40:48 | ||
94 | 2563 | UNIONKA ZVOLEN | Katarína Hrčková | Ján Hrčka | Ján Biačko | Vierku Urbanskú | 94. / Štafeta | 1:53:30 | 0:40:49 | ||
95 | 2632 | USA-SLOVAK TEAM | Nora Sheridan | Juraj Droppa | Marek Kecskes | Blanka Kolenová | 95. / Štafeta | 1:54:01 | 0:41:20 | ||
96 | 2533 | SKI RACE TEAM FATHERS | Filip Belička | Matej Stanislav | Martin Stanislav | Peter Belička | 96. / Štafeta | 1:54:13 | 0:41:32 | ||
97 | 2547 | MAĎARA | Mário Maďara | Katarína Lehotská | Anikó Husenicová | Michael Mikuláš | 97. / Štafeta | 1:54:15 | 0:41:34 | ||
98 | 2560 | ŠKOLA U FILIPA | Juraj Droppa | Michal Prochazka | Monika Klimentova | Silvia Remišova | 98. / Štafeta | 1:54:28 | 0:41:47 | ||
99 | 2516 | MASLEN TEAM 1 | Andrea Gerhátová | Marek Šarak | Lukáš Tomeček | Ján Martinec | 99. / Štafeta | 1:54:39 | 0:41:58 | ||
100 | 2558 | BEZ LIMITU | Jana KRUPÁROVÁ | Jana HAVRANOVÁ | Tatiana MEDVEĎOVÁ | Magdaléna KRUPÁROVÁ | 100. / Štafeta | 1:54:54 | 0:42:13 |