Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1040 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de/AN-Skimarathon Team | 1. / M30-39 | 0:59:12.3 | 0:00:00.0 | 04:53.5 | 1 | 0:47:50.4 | 1 | ||
2 | diplom | 1167 | FRIEDL Christoph | 1987 | xc-ski.de/AN-Skimarathon Team | 1. / M19-29 | 1:02:00.3 | 0:02:48.0 | 04:58.3 | 2 | 0:50:24.4 | 2 | ||
3 | diplom | 1001 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzeň | 2. / M19-29 | 1:02:52.8 | 0:03:40.5 | 05:03.5 | 3 | 0:51:12.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1034 | JAKOUBEK Tomáš | 1979 | Silvini Madshus team | 2. / M30-39 | 1:04:54.5 | 0:05:42.2 | 05:06.8 | 4 | 0:52:56.2 | 4 | ||
5 | diplom | 1151 | KUTHAN Tomáš | 1992 | Mercedes Benz Salomon team | 3. / M19-29 | 1:06:31.7 | 0:07:19.4 | 05:15.8 | 8 | 0:54:10.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1139 | WALDNER Matti | 1996 | 1.SVG Hohe Wand | 4. / M19-29 | 1:07:10.3 | 0:07:58.0 | 05:08.1 | 5 | 0:55:12.4 | 7 | ||
7 | diplom | 1249 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Krušnohorský dvůr | 3. / M30-39 | 1:07:28.3 | 0:08:16.0 | 05:19.1 | 9 | 0:55:21.2 | 9 | ||
8 | diplom | 1039 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1. / M50-59 | 1:07:31.2 | 0:08:18.9 | 05:32.3 | 15 | 0:55:13.2 | 8 | ||
9 | diplom | 1220 | TUČEK Martin | 1975 | Silvini Madshus team | 1. / M40-49 | 1:07:36.2 | 0:08:23.9 | 05:25.5 | 12 | 0:55:11.7 | 6 | ||
10 | diplom | 1147 | WALDNER Jan | 1992 | 1.SVG Hohe Wand | 5. / M19-29 | 1:08:12.7 | 0:09:00.4 | 05:19.2 | 10 | 0:55:24.2 | 10 | ||
11 | diplom | 1033 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team | 6. / M19-29 | 1:08:38.1 | 0:09:25.8 | 05:15.1 | 7 | 0:55:39.9 | 11 | ||
12 | diplom | 1041 | ALBRECHT Matyas | 1999 | Zdíkov | 1. / M17-18 | 1:08:41.5 | 0:09:29.2 | 05:14.5 | 6 | 0:56:07.7 | 12 | ||
13 | diplom | 1145 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 4. / M30-39 | 1:08:42.8 | 0:09:30.5 | 05:40.6 | 19 | 0:56:12.4 | 14 | ||
14 | diplom | 1263 | FALK Stefan | 1997 | --- | 7. / M19-29 | 1:09:15.0 | 0:10:02.7 | 05:20.1 | 11 | 0:56:11.9 | 13 | ||
15 | diplom | 1128 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Kaper Swix Team | 5. / M30-39 | 1:10:39.6 | 0:11:27.3 | 05:28.6 | 13 | 0:58:05.9 | 16 | ||
16 | diplom | 1035 | PAVLÍK Matouš | 1988 | vsk Humanita | 8. / M19-29 | 1:10:56.8 | 0:11:44.5 | 05:30.6 | 14 | 0:58:08.2 | 18 | ||
16 | diplom | 1243 | ONDRÁŠEK Marek | 1974 | Silvini Madshus team | 2. / M40-49 | 1:10:56.8 | 0:11:44.5 | 05:37.8 | 18 | 0:58:06.9 | 17 | ||
18 | diplom | 1268 | ALIKIN Sergej | 1963 | --- | 2. / M50-59 | 1:10:58.3 | 0:11:46.0 | 05:34.8 | 16 | 0:58:01.7 | 15 | ||
19 | diplom | 1048 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 6. / M30-39 | 1:12:33.6 | 0:13:21.3 | 05:36.6 | 17 | 0:59:24.9 | 19 | ||
20 | diplom | 1045 | ŠMAUS Antonín | 2000 | GLEDE Team | 2. / M17-18 | 1:12:39.8 | 0:13:27.5 | 05:41.1 | 20 | 0:59:40.2 | 21 | ||
21 | diplom | 1207 | ŠIMUNEK JaromÍr | 1955 | SKP Kornspitz | 1. / M60-64 | 1:12:40.3 | 0:13:28.0 | 05:51.6 | 24 | 0:59:37.2 | 20 | ||
22 | diplom | 1006 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / M50-59 | 1:13:55.3 | 0:14:43.0 | 05:56.1 | 26 | 1:00:08.9 | 22 | ||
23 | diplom | 1239 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / M19-29 | 1:13:55.8 | 0:14:43.5 | 06:02.8 | 29 | 1:00:21.2 | 23 | ||
24 | diplom | 1281 | HAGEN Max | 1968 | Likezskike Nordic | 3. / M40-49 | 1:14:41.8 | 0:15:29.5 | 05:41.8 | 21 | 1:00:51.2 | 24 | ||
25 | diplom | 1047 | MICHEK David | 1998 | GLEDE Team | 3. / M17-18 | 1:14:54.3 | 0:15:42.0 | 05:59.8 | 27 | 1:00:52.4 | 25 | ||
26 | diplom | 1210 | VACEK Mathias | 2002 | Fischer Ski klub Šumava | 4. / M17-18 | 1:15:04.3 | 0:15:52.0 | 06:03.3 | 30 | 1:01:03.9 | 27 | ||
27 | diplom | 1171 | DAVID Matyáš | 2001 | GLEDE Team | 5. / M17-18 | 1:15:10.1 | 0:15:57.8 | 06:22.1 | 36 | 1:01:01.4 | 26 | ||
28 | diplom | 1031 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | OaS Český les | 4. / M50-59 | 1:16:07.6 | 0:16:55.3 | 06:07.3 | 31 | 1:01:49.9 | 28 | ||
29 | diplom | 1037 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | LBS-sport.cz | 4. / M40-49 | 1:16:43.6 | 0:17:31.3 | 06:02.8 | 28 | 1:03:18.7 | 30 | ||
30 | diplom | 1211 | KUCHARIK Michal | 1985 | AČR vu 2266 Liberec | 7. / M30-39 | 1:16:49.1 | 0:17:36.8 | 05:54.1 | 25 | 1:03:18.9 | 31 | ||
31 | diplom | 1238 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / M30-39 | 1:17:10.5 | 0:17:58.2 | 06:40.8 | 45 | 1:03:20.0 | 32 | ||
32 | diplom | 1046 | ŠMAUS Jan | 1997 | GLEDE Team | 10. / M19-29 | 1:17:30.8 | 0:18:18.5 | 06:10.3 | 32 | 1:03:13.2 | 29 | ||
33 | diplom | 1196 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / M17-18 | 1:17:34.8 | 0:18:22.5 | 06:25.3 | 37 | 1:03:24.7 | 34 | ||
34 | diplom | 1036 | MELOUN Martin | 1975 | Sportcentrum Meldy-JH cycling | 5. / M40-49 | 1:18:06.3 | 0:18:54.0 | 05:48.6 | 22 | 1:03:20.2 | 33 | ||
35 | diplom | 1038 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler-Skadi Loppet Team | 5. / M50-59 | 1:18:15.8 | 0:19:03.5 | 06:14.8 | 33 | 1:04:13.9 | 36 | ||
36 | diplom | 1261 | SZCZOTKA Mateusz Grzegorz | 1998 | --- | 7. / M17-18 | 1:18:18.4 | 0:19:06.1 | 06:18.1 | 34 | 1:04:35.5 | 38 | ||
37 | diplom | 1021 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | CRS Sport | 11. / M19-29 | 1:18:26.7 | 0:19:14.4 | 05:49.6 | 23 | 1:03:46.4 | 35 | ||
38 | diplom | 1222 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 2. / M60-64 | 1:18:37.6 | 0:19:25.3 | 06:43.6 | 47 | 1:04:27.2 | 37 | ||
39 | diplom | 1256 | PAŠTIKA Jiří | 1965 | Silvini Madhus team | 6. / M50-59 | 1:18:52.8 | 0:19:40.5 | 06:29.8 | 40 | 1:04:40.7 | 39 | ||
40 | diplom | 1017 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 7. / M50-59 | 1:20:23.1 | 0:21:10.8 | 06:45.8 | 48 | 1:05:22.9 | 40 | ||
41 | diplom | 1077 | EBNER Ronny | 1982 | TriSki bayerwald | 9. / M30-39 | 1:20:34.6 | 0:21:22.3 | 06:47.8 | 49 | 1:05:48.2 | 42 | ||
42 | diplom | 1022 | SCHLECHTER Vojtěch | 1982 | Žižkovský tygři | 10. / M30-39 | 1:20:51.8 | 0:21:39.5 | 06:25.8 | 38 | 1:06:42.7 | 45 | ||
43 | diplom | 1032 | WÜRZ Martin | 1963 | CRS Sport | 8. / M50-59 | 1:20:59.3 | 0:21:47.0 | 06:20.5 | 35 | 1:06:30.0 | 43 | ||
44 | diplom | 1169 | MÜLLER Frank | 1965 | Bielatal | 9. / M50-59 | 1:21:01.6 | 0:21:49.3 | 07:29.8 | 69 | 1:06:31.7 | 44 | ||
45 | diplom | 1023 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper-Swix Team | 6. / M40-49 | 1:21:22.8 | 0:22:10.5 | 06:33.6 | 41 | 1:05:40.0 | 41 | ||
46 | diplom | 1116 | KOPAČKA Václav | 1956 | SKP Sušice | 3. / M60-64 | 1:21:43.3 | 0:22:31.0 | 06:52.1 | 51 | 1:06:46.7 | 46 | ||
47 | diplom | 1225 | KŘOVÁČEK Jan | 1976 | TJ Republikán | 7. / M40-49 | 1:22:08.8 | 0:22:56.5 | 06:39.1 | 42 | 1:06:58.7 | 47 | ||
48 | diplom | 1028 | BLAHNA Pete | 1950 | Olfincar-ski-team | 1. / M65-69 | 1:22:21.1 | 0:23:08.8 | 06:28.6 | 39 | 1:07:33.5 | 48 | ||
49 | diplom | 1215 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / M40-49 | 1:24:23.3 | 0:25:11.0 | 06:56.3 | 54 | 1:08:52.0 | 49 | ||
50 | diplom | 1025 | WALDNER Reinfried | 1959 | USC Mariensee | 10. / M50-59 | 1:24:30.6 | 0:25:18.3 | 06:40.8 | 46 | 1:09:31.7 | 50 | ||
51 | diplom | 1135 | ŠIMON Dušan | 1972 | VK Tatran Bratislava | 9. / M40-49 | 1:24:32.3 | 0:25:20.0 | 06:49.1 | 50 | 1:09:55.0 | 53 | ||
52 | diplom | 1279 | MURČO Petr | 1964 | Kasper-Swix Trutnov | 11. / M50-59 | 1:24:33.3 | 0:25:21.0 | 06:39.6 | 43 | 1:09:35.7 | 51 | ||
53 | diplom | 1252 | VÁVRA Lukáš | 1991 | LK VALUM PRO Frenštát | 12. / M19-29 | 1:24:39.5 | 0:25:27.2 | 09:15.1 | 122 | 1:09:35.7 | 51 | ||
54 | diplom | 1240 | FEIGE Miroslav | 1956 | Silvini Madshus team | 4. / M60-64 | 1:24:55.8 | 0:25:43.5 | 07:05.8 | 60 | 1:10:06.7 | 55 | ||
55 | diplom | 1027 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 12. / M50-59 | 1:25:16.3 | 0:26:04.0 | 06:55.8 | 53 | 1:10:04.5 | 54 | ||
56 | diplom | 1216 | GAWRISCH Simon | 1998 | SKI TEAM Pirna | 8. / M17-18 | 1:25:21.3 | 0:26:09.0 | 07:11.6 | 61 | 1:10:08.2 | 56 | ||
57 | diplom | 1264 | MUSIL David | 1977 | --- | 11. / M30-39 | 1:25:49.3 | 0:26:37.0 | 07:16.6 | 65 | 1:10:50.2 | 59 | ||
57 | diplom | 1269 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl.školy Pha | 1. / M70+ | 1:25:49.3 | 0:26:37.0 | 06:57.3 | 56 | 1:10:31.2 | 57 | ||
59 | diplom | 1208 | DVOŘÁK František | 1947 | SKI CVIKOV | 2. / M65-69 | 1:26:20.6 | 0:27:08.3 | 07:11.6 | 62 | 1:10:38.0 | 58 | ||
60 | diplom | 1198 | ŠTÁDLER Miroslav | 2000 | SK Rover Praha | 9. / M17-18 | 1:28:01.8 | 0:28:49.5 | 06:39.8 | 44 | 1:12:41.7 | 62 | ||
61 | diplom | 1276 | PILOUŠEK Michal | 1989 | Xterra czech team | 13. / M19-29 | 1:28:13.1 | 0:29:00.8 | 07:44.3 | 73 | 1:12:41.5 | 61 | ||
62 | diplom | 1217 | MATATKO Sebastian | 1997 | Skiteam Pirna | 14. / M19-29 | 1:28:31.5 | 0:29:19.2 | 07:33.1 | 71 | 1:12:47.7 | 63 | ||
63 | diplom | 1018 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 13. / M50-59 | 1:28:54.1 | 0:29:41.8 | 07:22.1 | 68 | 1:12:01.2 | 60 | ||
64 | diplom | 1094 | SCHREIB Franz | 1946 | Vöhrenbach | 2. / M70+ | 1:29:23.3 | 0:30:11.0 | 07:57.3 | 75 | 1:13:38.0 | 65 | ||
65 | diplom | 1214 | MONDL Jakub | 1991 | Fischer Ski klub Šumava | 15. / M19-29 | 1:29:28.2 | 0:30:15.9 | 08:51.6 | 107 | 1:15:22.7 | 68 | ||
66 | diplom | 1097 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski klub Šumava | 10. / M17-18 | 1:29:28.4 | 0:30:16.1 | 08:49.6 | 106 | 1:15:25.7 | 70 | ||
67 | diplom | 1042 | SIX Franz-Xaver | 1951 | WSV St. Englmar | 3. / M65-69 | 1:29:56.8 | 0:30:44.5 | 06:57.1 | 55 | 1:13:23.7 | 64 | ||
68 | diplom | 1015 | HÖLL Petr | 1968 | LK Tatran Chodov | 10. / M40-49 | 1:31:49.5 | 0:32:37.2 | 07:01.8 | 59 | 1:15:02.7 | 66 | ||
69 | diplom | 1259 | SÁSKA Jan | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 11. / M17-18 | 1:32:01.8 | 0:32:49.5 | 08:47.6 | 103 | 1:15:24.0 | 69 | ||
70 | diplom | 1226 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / M17-18 | 1:32:02.3 | 0:32:50.0 | 08:57.8 | 112 | 1:15:46.2 | 72 | ||
71 | diplom | 1099 | LEŠINSKÝ Jiří | 1946 | PJR Frenštát | 3. / M70+ | 1:32:16.3 | 0:33:04.0 | 08:14.3 | 85 | 1:15:47.7 | 73 | ||
72 | diplom | 1043 | EGERT Michal | 1988 | EPO | 16. / M19-29 | 1:32:21.3 | 0:33:09.0 | 07:01.0 | 58 | 1:15:03.3 | 67 | ||
73 | diplom | 1180 | PLÁT Petr | 1979 | --- | 12. / M30-39 | 1:32:27.1 | 0:33:14.8 | 08:55.1 | 108 | 1:15:53.7 | 74 | ||
74 | diplom | 143 | ALTMAN Petr | 1979 | VÚ 6069 J. Hradec | 13. / M30-39 | 1:32:47.9 | 0:33:35.6 | 07:12.6 | 64 | 1:16:09.2 | 76 | ||
75 | diplom | 1014 | HEŘMAN František | 1953 | Úsov | 5. / M60-64 | 1:32:59.6 | 0:33:47.3 | 06:55.3 | 52 | 1:16:06.2 | 75 | ||
76 | diplom | 1020 | ANDRLE Jiří | 1993 | LK Pernink | 17. / M19-29 | 1:33:04.1 | 0:33:51.8 | 07:00.2 | 57 | 1:15:34.5 | 71 | ||
77 | diplom | 1254 | MALOŇ Vladimír | 1980 | LK VALUM PRO Frenštát | 14. / M30-39 | 1:33:31.3 | 0:34:19.0 | 09:36.8 | 135 | 1:16:27.5 | 77 | ||
78 | diplom | 1078 | LENC Jiří | 1954 | Fischer Ski klub Šumava | 6. / M60-64 | 1:33:45.6 | 0:34:33.3 | 07:30.1 | 70 | 1:17:07.0 | 80 | ||
79 | diplom | 1245 | BOČEK Filip | 1999 | SKI Klub Strakonice | 13. / M17-18 | 1:34:04.9 | 0:34:52.6 | 09:00.6 | 115 | 1:17:04.2 | 78 | ||
80 | diplom | 1016 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | LK Tatran Chodov | 4. / M65-69 | 1:34:15.3 | 0:35:03.0 | 07:19.3 | 66 | 1:17:04.2 | 78 | ||
81 | diplom | 1203 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | TS MOTOR BUDĚJOVICE | 7. / M60-64 | 1:34:21.4 | 0:35:09.1 | 07:37.6 | 72 | 1:17:45.7 | 83 | ||
82 | diplom | 1257 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / M17-18 | 1:34:39.9 | 0:35:27.6 | 08:55.3 | 109 | 1:17:08.7 | 81 | ||
83 | diplom | 1218 | MATATKO Matthias | 1969 | Skiteam Pirna | 11. / M40-49 | 1:34:56.9 | 0:35:44.6 | 08:20.8 | 89 | 1:18:25.5 | 87 | ||
84 | diplom | 1114 | LOSMAN Petr | 1979 | OK99HK | 15. / M30-39 | 1:35:00.4 | 0:35:48.1 | 09:43.2 | 141 | 1:17:39.2 | 82 | ||
85 | diplom | 1093 | CHIARINI Giorgio | 1962 | Polisportiva Vobarno | 14. / M50-59 | 1:35:17.5 | 0:36:05.2 | 09:40.8 | 137 | 1:18:44.7 | 89 | ||
86 | diplom | 1019 | MACH Jan | 1956 | Teplice nad Metují | 8. / M60-64 | 1:35:24.1 | 0:36:11.8 | 07:50.3 | 74 | 1:18:30.8 | 88 | ||
87 | diplom | 1194 | RŮŽIČKA Josef | 1939 | Tatran Železná Ruda | 4. / M70+ | 1:35:31.1 | 0:36:18.8 | 08:16.6 | 86 | 1:18:15.0 | 86 | ||
88 | diplom | 1219 | ZOUHAR František | 1982 | ACR VU7935 Jince | 16. / M30-39 | 1:36:01.4 | 0:36:49.1 | 08:32.5 | 95 | 1:18:00.0 | 84 | ||
89 | diplom | 1230 | ČEJKA JiŘÍ | 1955 | Ski Klub Police | 9. / M60-64 | 1:36:19.3 | 0:37:07.0 | 08:04.6 | 79 | 1:19:30.0 | 94 | ||
90 | diplom | 1013 | FIALA Václav | 1947 | Brčálník | 5. / M65-69 | 1:36:23.6 | 0:37:11.3 | 08:37.8 | 96 | 1:19:07.5 | 91 | ||
91 | diplom | 1012 | PROCHÁZKA Pavel | 1982 | TK Strakonice | 17. / M30-39 | 1:36:28.9 | 0:37:16.6 | 07:20.3 | 67 | 1:18:06.5 | 85 | ||
92 | diplom | 1187 | KOHOUT Martin | 1998 | Ski klub Otice | 15. / M17-18 | 1:36:29.4 | 0:37:17.1 | 09:26.2 | 127 | 1:18:46.5 | 90 | ||
93 | diplom | 1195 | ČERVENÝ Ondřej | 2002 | Fischer Ski klub Šumava | 16. / M17-18 | 1:36:57.3 | 0:37:45.0 | 08:48.3 | 104 | 1:19:37.0 | 95 | ||
94 | diplom | 1236 | BEHÚŇ Tomáš | 1996 | --- | 18. / M19-29 | 1:37:07.1 | 0:37:54.8 | 08:56.3 | 111 | 1:19:51.5 | 96 | ||
95 | diplom | 1124 | HLAVÁČ Libor | 1978 | Brno | 18. / M30-39 | 1:37:17.1 | 0:38:04.8 | 08:11.6 | 83 | 1:19:26.7 | 93 | ||
96 | diplom | 1064 | RYABKOV Nikolay | 1979 | Oakville | 19. / M30-39 | 1:37:18.3 | 0:38:06.0 | 08:58.1 | 113 | 1:19:21.7 | 92 | ||
97 | diplom | 1253 | VÁVRA Lumír | 1965 | LK VALUM PRO Frenštát | 15. / M50-59 | 1:37:24.6 | 0:38:12.3 | 09:26.6 | 128 | 1:20:29.0 | 101 | ||
98 | diplom | 1251 | JURAČÁK Miroslav | 1976 | LK VALUM PRO | 12. / M40-49 | 1:37:30.1 | 0:38:17.8 | 09:44.5 | 142 | 1:20:06.5 | 97 | ||
99 | diplom | 1176 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 17. / M17-18 | 1:38:03.4 | 0:38:51.1 | 08:59.3 | 114 | 1:20:21.2 | 98 | ||
100 | diplom | 1007 | HOLOUBEK Petr | 1976 | Sokol Volyně | 13. / M40-49 | 1:38:05.8 | 0:38:53.5 | 09:00.8 | 116 | 1:20:23.0 | 99 |