Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Kolo 1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4118 | ZAHRADNÍK Jaroslav | 2004 | CZST | 1. / M12 | 0:05:21.9 | 0:00:00.0 | 02:45.6 | 1 | ||
2 | diplom | 4106 | RANDÁKOVÁ Hana | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 1. / W12 | 0:05:22.1 | 0:00:00.2 | 02:46.4 | 3 | ||
3 | diplom | 4113 | VACEK Bertil | 2005 | Fischer Ski klub Šumava | 2. / M12 | 0:05:22.4 | 0:00:00.5 | 02:49.4 | 5 | ||
4 | diplom | 4065 | PEŠINA Jakub | 2004 | žďár nad metují | 3. / M12 | 0:05:35.6 | 0:00:13.7 | 02:45.6 | 1 | ||
5 | diplom | 4085 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava | 4. / M12 | 0:05:38.5 | 0:00:16.6 | 02:49.4 | 4 | ||
6 | diplom | 4027 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / W12 | 0:05:44.5 | 0:00:22.6 | 02:53.1 | 6 | ||
7 | diplom | 4068 | ELIÁŠ David | 2005 | Ski Sokol Stachy | 5. / M12 | 0:05:56.9 | 0:00:35.0 | 02:58.1 | 7 | ||
8 | diplom | 4107 | ŠILHA Ondřej | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 6. / M12 | 0:06:05.6 | 0:00:43.7 | 03:03.1 | 8 | ||
9 | diplom | 4079 | STEINBACH Jakub | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M12 | 0:06:07.6 | 0:00:45.7 | 03:11.1 | 10 | ||
10 | diplom | 4098 | BOLDA Vojtěch | 2004 | Sokol Stachy | 8. / M12 | 0:06:09.6 | 0:00:47.7 | 03:13.9 | 12 | ||
11 | diplom | 4028 | TISCHLER Jan | 2005 | Fischer Skiklub Šumava | 9. / M12 | 0:06:11.5 | 0:00:49.6 | 03:14.5 | 13 | ||
12 | diplom | 4013 | CHALUPNÝ David | 2005 | Fischer Ski klub Sumava | 10. / M12 | 0:06:15.1 | 0:00:53.2 | 03:12.6 | 11 | ||
13 | diplom | 4057 | NAGYOVÁ Kateřina | 2004 | Sokol Skuhrov | 3. / W12 | 0:06:16.1 | 0:00:54.2 | 03:06.9 | 9 | ||
14 | diplom | 4003 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Fischer Ski klub Šumava | 4. / W12 | 0:06:16.5 | 0:00:54.6 | 06:16.6 | 28 | ||
15 | diplom | 4095 | KAIFEROVÁ Iva | 2005 | Ski Sokol Stachy | 5. / W12 | 0:06:23.3 | 0:01:01.4 | 03:15.1 | 14 | ||
16 | diplom | 4045 | LANDE Ragnar | 2005 | Magnor UL | 11. / M12 | 0:06:25.9 | 0:01:04.0 | 03:21.9 | 17 | ||
17 | diplom | 4086 | WALTMAN Jeff | 2005 | Fischer Ski klub Šumava | 12. / M12 | 0:06:31.1 | 0:01:09.2 | 03:17.6 | 16 | ||
18 | diplom | 4008 | TICHOTA Jan | 2004 | Fisher Ski klub Šumava | 13. / M12 | 0:06:48.6 | 0:01:26.7 | 03:15.9 | 15 | ||
19 | diplom | 4084 | VONDRAŠ Štěpán | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / M12 | 0:06:56.1 | 0:01:34.2 | 03:33.1 | 18 | ||
20 | diplom | 4058 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 15. / M12 | 0:07:00.4 | 0:01:38.5 | 03:37.9 | 22 | ||
21 | diplom | 4093 | REJZEK Matěj | 2005 | ELEVEN eintracht braunschweig | 16. / M12 | 0:07:02.2 | 0:01:40.3 | 04:07.1 | 26 | ||
22 | diplom | 4049 | JAHODA Filip | 2004 | Spartak Sedlec | 17. / M12 | 0:07:04.1 | 0:01:42.2 | 03:34.1 | 20 | ||
23 | diplom | 4061 | MUŽÍK Vojtěch | 2005 | PRAHA 4 | 18. / M12 | 0:07:10.4 | 0:01:48.5 | 03:34.6 | 21 | ||
24 | diplom | 4025 | NAROVCOVÁ Beáta | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W12 | 0:07:11.4 | 0:01:49.5 | 03:33.4 | 19 | ||
25 | diplom | 4011 | DOLEJSI Lucie | 2004 | Fischer Ski klub Sumava | 7. / W12 | 0:07:46.9 | 0:02:25.0 | 03:47.6 | 23 | ||
26 | diplom | 4089 | ŠRÁMEK Vojtěch | 2005 | Flb Štíři | 19. / M12 | 0:07:48.9 | 0:02:27.0 | 03:48.1 | 24 | ||
27 | diplom | 4042 | DĚDIČ Stanislav | 2004 | Kanoistika Písek | 20. / M12 | 0:08:07.6 | 0:02:45.7 | 03:59.2 | 25 | ||
28 | diplom | 4090 | TEPLÝ Ondřej | 2005 | Roudné | 21. / M12 | 0:11:16.6 | 0:05:54.7 | 05:52.4 | 27 | ||
29 | diplom | 4136 | KALA TomÁŠ | 2007 | Báječné DĚLO V BĚHU | 22. / M12 | 0:13:36.9 | 0:08:15.0 | 07:03.4 | 29 | ||
--- | 4010 | JIROUŠKOVÁ Sabina | 2005 | Fischer ski club šumava Vimperk | . / W12 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4016 | VONDRÁČEK Matyáš | 2004 | Fischer Ski klub Šumava | . / M12 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4017 | BREJCHOVÁ Jana | 2005 | Fischer Ski klub Šumava | . / W12 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4022 | SMOLA Daniel | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / M12 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4023 | VOZOBULOVÁ Pavla | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W12 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 4026 | NÁROVCOVÁ Monika | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W12 | DNS | --- | --- | --- |