Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | 30 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 692 | ŠK MURÁNSKA DLHÁ LÚKA | Lukáš Koncz | --- | 1. / DSM -Štafeta muži | 1:53:32.6 | 0:00:00.0 | 1:19:28.8 | 2 | |
2 | 700 | TRAX SPORT TEAM | Bronislava Mrákavová | --- | 1. / DSMI - Štafeta - mix | 1:56:15.6 | 0:02:43.0 | 1:15:20.5 | 1 | |
3 | 697 | NAŤA&MAREK | Marek Polgár | --- | 2. / DSMI - Štafeta - mix | 2:03:06.6 | 0:09:34.0 | 1:22:11.8 | 3 | |
4 | 688 | SVETIELKO NÁDEJE | Marek Vojník | Daminán Mello | 2. / DSM -Štafeta muži | 2:05:33.6 | 0:12:01.0 | 1:26:32.7 | 5 | |
5 | 675 | APIPP | Dušan Čipka | Peter Pipa | 3. / DSM -Štafeta muži | 2:06:00.6 | 0:12:28.0 | 1:32:02.7 | 7 | |
6 | 677 | KLUB VOJENSKÝCH SLOVENSKÝCH PRIATEĽOV | Tomáš Bílik | Ladislav Abrahám | 4. / DSM -Štafeta muži | 2:10:15.6 | 0:16:43.0 | 1:35:50.1 | 13 | |
7 | 698 | DONOVALY | Zuzana Palúchová | --- | 3. / DSMI - Štafeta - mix | 2:11:45.9 | 0:18:13.3 | 1:27:52.8 | 6 | |
8 | 664 | TEAM LIČKO-BALOG | Karol Ličko | Ľuboš Balog | 5. / DSM -Štafeta muži | 2:13:51.8 | 0:20:19.2 | 1:35:42.8 | 12 | |
9 | 660 | SKI TEAM | Peter Homola | Michal Tomeček | 6. / DSM -Štafeta muži | 2:18:39.4 | 0:25:06.8 | 1:24:04.8 | 4 | |
10 | 662 | - | Mária Raganová | --- | 4. / DSMI - Štafeta - mix | 2:19:02.6 | 0:25:30.0 | 1:45:41.6 | 18 | |
11 | 682 | BK SLIAČ | Renáta Barcíková | --- | 5. / DSMI - Štafeta - mix | 2:19:35.2 | 0:26:02.6 | 1:35:33.8 | 11 | |
12 | 681 | NIGHTTRIPPERS | Zuzana Vojtášová | Alica Dupejová | 1. / DSZ - Štafeta Ženy | 2:20:40.2 | 0:27:07.6 | 1:35:28.2 | 10 | |
13 | 653 | AERO | Pavel Kováč | --- | 7. / DSM -Štafeta muži | 2:20:58.2 | 0:27:25.6 | 1:33:30.6 | 9 | |
14 | 658 | ABC STAVEBNA | Richard Lehocký | --- | 6. / DSMI - Štafeta - mix | 2:22:11.2 | 0:28:38.6 | 1:32:26.8 | 8 | |
15 | 685 | - | Ján Hano | Lenka Konrádová | 7. / DSMI - Štafeta - mix | 2:23:29.7 | 0:29:57.1 | 1:37:32.9 | 15 | |
16 | 693 | MARATHON BB TEAM | Magdaléna Mikušová | --- | 8. / DSMI - Štafeta - mix | 2:25:17.2 | 0:31:44.6 | 1:36:48.3 | 14 | |
17 | 701 | BB | Marek Kalina | Robert Chaban | 8. / DSM -Štafeta muži | 2:27:40.2 | 0:34:07.6 | 1:45:59.3 | 19 | |
18 | 678 | ŽONGLOVANIE.SK | Pavel Surový | --- | 9. / DSM -Štafeta muži | 2:27:44.7 | 0:34:12.1 | 1:46:20.6 | 21 | |
19 | 695 | BERSERKERS | Peter Komora | Martin Bučko | 10. / DSM -Štafeta muži | 2:27:48.7 | 0:34:16.1 | 1:50:56.9 | 26 | |
20 | 680 | ASOCIÁCIA CYKLISTOV SLOVENSKA | Mariana Fiamová | Milan Dvorščík | 9. / DSMI - Štafeta - mix | 2:30:33.9 | 0:37:01.3 | 1:54:08.4 | 28 | |
21 | 665 | AMATÉR | Vladimír Mihálik | --- | 10. / DSMI - Štafeta - mix | 2:30:38.7 | 0:37:06.1 | 1:48:13.6 | 23 | |
22 | 668 | MRK | Augustín Magdolen | Elena Tatarková | 11. / DSMI - Štafeta - mix | 2:31:40.4 | 0:38:07.8 | 1:45:40.6 | 17 | |
23 | 696 | BERSERKERS | Marek Komora | --- | 11. / DSM -Štafeta muži | 2:31:48.2 | 0:38:15.6 | 1:48:08.3 | 22 | |
24 | 694 | AK MŠK ŽIAR NAD HRONOM | Dušan Beňo | --- | 12. / DSM -Štafeta muži | 2:32:23.4 | 0:38:50.8 | 1:57:19.5 | 34 | |
25 | 657 | MASLEN TEAM | Lukáš Tomeček | --- | 13. / DSM -Štafeta muži | 2:33:06.4 | 0:39:33.8 | 1:54:08.6 | 29 | |
26 | 672 | BB | Jana Meiszlingerová | --- | 12. / DSMI - Štafeta - mix | 2:34:53.4 | 0:41:20.8 | 1:46:08.3 | 20 | |
27 | 670 | CK UZ ANI PO ROBOTE NIE - BB | Marián Murgaš | --- | 13. / DSMI - Štafeta - mix | 2:34:53.9 | 0:41:21.3 | 1:40:21.8 | 16 | |
28 | 676 | ORANGE TEAM | Róbert Franka | --- | 14. / DSM -Štafeta muži | 2:36:05.9 | 0:42:33.3 | 1:57:01.1 | 33 | |
29 | 699 | MARATHON BB TEAM | Dušan Palyo | --- | 15. / DSM -Štafeta muži | 2:36:23.9 | 0:42:51.3 | 1:49:04.6 | 24 | |
30 | 686 | NIE | Víctor Cotelo | --- | 16. / DSM -Štafeta muži | 2:41:33.7 | 0:48:01.1 | 1:56:00.9 | 31 | |
31 | 703 | MARATHON BB TEAM | Erik Rusko | --- | 14. / DSMI - Štafeta - mix | 2:42:00.6 | 0:48:28.0 | 1:58:40.0 | 35 | |
32 | 684 | OZ ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN | Barbora Mikušincová | --- | 15. / DSMI - Štafeta - mix | 2:42:01.7 | 0:48:29.1 | 1:56:44.6 | 32 | |
33 | 654 | AERO | Juraj Gažúr | --- | 17. / DSM -Štafeta muži | 2:43:09.5 | 0:49:36.9 | 1:58:40.5 | 36 | |
34 | 673 | LEMI KOM | Tomáš Hlaváčik | Martina Chmelíková | 16. / DSMI - Štafeta - mix | 2:45:23.2 | 0:51:50.6 | 1:54:44.6 | 30 | |
35 | 689 | LO MLADOSŤ | Peter Duda | --- | 17. / DSMI - Štafeta - mix | 2:47:04.2 | 0:53:31.6 | 1:53:09.9 | 27 | |
36 | 683 | BANSKÁ BYSTRICA | Boris Brezanský | --- | 18. / DSM -Štafeta muži | 2:51:26.7 | 0:57:54.1 | 2:07:10.4 | 38 | |
37 | 674 | LEMI KOM | Stanislav Tischler | Zoltán Procházka | 19. / DSM -Štafeta muži | 2:53:55.2 | 1:00:22.6 | 2:08:45.5 | 39 | |
38 | 702 | THE MACHINES | Terézia Opremčáková | --- | 2. / DSZ - Štafeta Ženy | 2:54:27.3 | 1:00:54.7 | 2:01:04.4 | 37 | |
39 | 661 | FODOR´S FAMILY | Miroslava Fodorová | --- | 18. / DSMI - Štafeta - mix | 2:56:16.5 | 1:02:43.9 | 1:49:12.4 | 25 | |
40 | 652 | MARATHON BB TEAM | Peter Rusko | --- | 19. / DSMI - Štafeta - mix | 2:57:35.2 | 1:04:02.6 | 2:09:30.7 | 40 | |
41 | 656 | MASLEN TEAM | Andrea Gerhátová | --- | 3. / DSZ - Štafeta Ženy | 3:07:33.8 | 1:14:01.2 | 2:15:02.9 | 41 | |
42 | 669 | AMATÉR | Iveta Žigová | Jarka Gotthardová | 4. / DSZ - Štafeta Ženy | 3:09:15.3 | 1:15:42.7 | 2:21:00.4 | 45 | |
43 | 679 | - | Veronika Hriňová | --- | 5. / DSZ - Štafeta Ženy | 3:10:15.5 | 1:16:42.9 | 2:19:21.8 | 44 | |
44 | 671 | JÁN MATEČNÝ | Ján Matečný | --- | 20. / DSM -Štafeta muži | 3:13:39.8 | 1:20:07.2 | 2:17:14.7 | 42 | |
45 | 691 | ZIADNY | Stanislav Duraj | Dominika Hudáková | 21. / DSM -Štafeta muži | 3:20:42.5 | 1:27:09.9 | 2:21:00.4 | 46 | |
46 | 666 | INET.SK | Milan Novák | --- | 20. / DSMI - Štafeta - mix | 3:27:21.3 | 1:33:48.7 | 2:18:14.2 | 43 |