Karpatský triatlon

Triatlon
DÁTUM :19.6.2016 MIESTO :Lozorno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 2 detail pretekára KUBÍNEK František 1987 Prestigio Realiz Team Bratislava 1. /  AGm 25-29 2:35:50.7 0:00:00.0 15:15.7 [1] 1 00:44.9 [1] 1 1:34:04.0 [4] 3 0:00:47.7 [16] 3 0:44:58.4 [1] 1
2 3 detail pretekára KUBEK Tomáš 1991 TRIAX Bratislava 2. /  AGm 25-29 2:36:09.5 0:00:18.8 16:24.3 [3] 3 00:45.7 [2] 3 1:30:45.7 [1] 1 0:00:36.0 [2] 1 0:47:37.8 [2] 2
3 1 detail pretekára ŠIMKO Pavel 1982 Prestigio Realiz Team Bratislava 1. /  AGm 30-34 2:39:15.0 0:03:24.3 16:09.7 [2] 2 00:54.0 [4] 2 1:32:24.3 [2] 2 0:00:37.6 [3] 2 0:49:09.4 [4] 3
4 36 detail pretekára MÉSZÁROS Jakub 1991 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm 25-29 2:47:19.0 0:11:28.3 21:41.5 [29] 29 01:25.4 [23] 25 1:34:03.8 [3] 4 0:00:43.0 [10] 4 0:49:25.3 [5] 4
5 107 detail pretekára KOVALÍK Miroslav 1975 --- 1. /  AGm 40-44 2:50:16.9 0:14:26.2 21:41.1 [28] 28 01:07.1 [11] 22 1:35:50.2 [5] 5 0:00:47.2 [15] 5 0:50:51.3 [8] 5
6 4 detail pretekára TOMŠA Juraj 1995 PROefekt team Bratislava 1. /  AGm 20-24 2:52:21.0 0:16:30.3 18:24.5 [5] 5 01:16.0 [16] 5 1:41:18.8 [7] 7 0:00:42.0 [9] 7 0:50:39.7 [7] 6
7 38 detail pretekára STODOLA Martin 1989 TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4. /  AGm 25-29 2:54:20.8 0:18:30.1 19:16.6 [12] 12 01:11.0 [15] 10 1:39:31.3 [6] 6 0:00:40.7 [6] 6 0:53:41.2 [18] 7
8 6 detail pretekára JANIGA Peter 1984 --- 2. /  AGm 30-34 2:56:52.1 0:21:01.4 19:12.2 [9] 9 01:05.9 [10] 8 1:45:44.5 [20] 10 0:00:41.5 [8] 10 0:50:08.0 [6] 8
9 14 detail pretekára VAVRÍK Tomáš 1989 --- 5. /  AGm 25-29 2:58:16.4 0:22:25.7 20:42.0 [22] 22 01:43.1 [37] 19 1:43:40.4 [12] 11 0:00:44.5 [13] 11 0:51:26.4 [9] 9
10 94 detail pretekára VETRAK Robert 1977 3NT Triathlon team Bartislava 1. /  AGm 35-39 2:59:26.2 0:23:35.5 19:29.7 [13] 13 01:37.1 [32] 13 1:41:39.9 [8] 8 0:00:51.0 [25] 8 0:55:48.5 [28] 10
11 110 detail pretekára JAROSINEC Miroslav 1971 --- 1. /  AGm 45-49 3:00:23.5 0:24:32.8 19:00.4 [7] 7 01:55.6 [51] 12 1:45:19.2 [19] 12 0:00:57.3 [32] 12 0:53:11.0 [15] 11
12 9 detail pretekára ŠULEK Ján 1981 PRESTIGIO 2. /  AGm 35-39 3:00:37.8 0:24:47.1 21:52.0 [31] 31 01:31.6 [27] 27 1:43:44.2 [13] 15 0:00:44.1 [12] 13 0:52:45.9 [13] 12
13 5 detail pretekára SEBO Filip 1984 3NT Triathlon team Bartislava 3. /  AGm 30-34 3:01:33.0 0:25:42.3 19:16.0 [11] 11 01:00.8 [6] 7 1:45:13.5 [18] 9 0:00:32.8 [1] 9 0:55:29.9 [23] 13
14 72 detail pretekára HIKANIK Martin 1985 --- 4. /  AGm 30-34 3:03:39.6 0:27:48.9 19:14.3 [10] 10 01:05.6 [8] 9 1:49:54.0 [32] 25 0:00:56.5 [28] 24 0:52:29.2 [12] 14
15 221 detail pretekára RYBANSKÝ Roman 1967 TRIAX BA 2. /  AGm 45-49 3:03:59.2 0:28:08.5 20:34.1 [19] 19 01:17.6 [19] 16 1:47:58.0 [24] 23 0:01:22.6 [68] 25 0:52:46.9 [14] 15
16 7 detail pretekára ARTS Kris 1966 Prestigio Realiz Team Bratislava 1. /  AGm 50-54 3:04:07.7 0:28:17.0 25:33.2 [81] 81 01:22.5 [20] 67 1:42:35.7 [10] 19 0:01:04.1 [41] 20 0:53:32.2 [17] 16
17 15 detail pretekára RÁCHELA Michal 1990 --- 6. /  AGm 25-29 3:04:33.6 0:28:42.9 23:36.0 [53] 53 01:33.9 [29] 44 1:41:39.9 [8] 13 0:01:04.4 [42] 14 0:56:39.4 [32] 17
18 16 detail pretekára URMANIČ Michal 1984 --- 5. /  AGm 30-34 3:04:58.9 0:29:08.2 24:45.5 [68] 68 02:12.0 [63] 69 1:44:31.7 [15] 29 0:01:05.9 [44] 29 0:52:23.8 [11] 18
19 74 detail pretekára KUCHARCIK Peter 1979 --- 3. /  AGm 35-39 3:05:17.6 0:29:26.9 22:17.3 [35] 35 01:22.8 [21] 32 1:43:22.1 [11] 14 0:00:59.5 [35] 15 0:57:15.9 [37] 19
20 86 detail pretekára NEMČOK Rado 1979 TRIAX Bratislava 4. /  AGm 35-39 3:06:24.8 0:30:34.1 17:31.3 [4] 4 01:36.6 [31] 4 1:50:37.9 [35] 22 0:00:56.5 [28] 22 0:55:42.5 [27] 20
21 61 detail pretekára MARKO Danny 1984 --- 6. /  AGm 30-34 3:06:38.2 0:30:47.5 22:23.8 [38] 38 01:10.2 [13] 29 1:46:39.1 [21] 24 0:00:50.2 [24] 23 0:55:34.9 [26] 21
22 11 detail pretekára IGNAČÁKOVÁ Cicuš 1993 Prestigio Realiz Team Bratislava 1. /  AGž 20-29 3:06:51.8 0:31:01.1 18:54.2 [6] 6 00:49.1 [3] 6 1:53:06.0 [46] 30 0:00:38.7 [4] 30 0:53:23.8 [16] 22
23 48 detail pretekára KOSIBA Jakub 1992 --- 2. /  AGm 20-24 3:07:15.3 0:31:24.6 23:25.1 [48] 48 01:53.3 [48] 48 1:49:21.9 [31] 32 0:00:40.6 [5] 32 0:51:54.4 [10] 23
24 115 detail pretekára DUBA Gabriel 1969 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm 45-49 3:07:31.3 0:31:40.6 21:17.6 [24] 24 02:05.0 [59] 26 1:44:48.6 [16] 16 0:00:55.3 [27] 16 0:58:24.8 [41] 24
25 53 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš 1986 --- 7. /  AGm 30-34 3:07:54.0 0:32:03.3 19:48.5 [15] 15 01:34.2 [30] 15 1:48:03.0 [25] 18 0:00:44.6 [14] 17 0:57:43.7 [39] 25
26 106 detail pretekára BÍRO Branislav 1974 --- 2. /  AGm 40-44 3:08:29.6 0:32:38.9 23:10.7 [42] 42 01:53.8 [49] 43 1:48:45.2 [27] 31 0:00:50.0 [23] 31 0:53:49.9 [19] 26
27 35 detail pretekára KRASCSENITS David 1988 --- 7. /  AGm 25-29 3:08:35.9 0:32:45.2 23:48.9 [57] 57 02:31.3 [76] 60 1:52:25.9 [38] 43 0:01:14.8 [57] 44 0:48:35.0 [3] 27
28 66 detail pretekára LIŠTINSKÝ Ľuboš 1983 --- 8. /  AGm 30-34 3:08:44.2 0:32:53.5 20:10.4 [17] 17 02:13.3 [65] 18 1:48:23.8 [26] 28 0:01:20.4 [63] 27 0:56:36.3 [31] 28
29 45 detail pretekára LUKÁČ Jakub 1988 --- 8. /  AGm 25-29 3:08:55.6 0:33:04.9 22:19.2 [36] 36 02:25.1 [71] 40 1:44:56.6 [17] 20 0:00:57.6 [33] 21 0:58:17.1 [40] 29
30 37 detail pretekára BARAN Tomáš 1987 Prestigio Realiz Team Bratislava 9. /  AGm 25-29 3:10:24.7 0:34:34.0 23:22.4 [47] 47 01:50.7 [46] 46 1:44:00.0 [14] 17 0:01:15.7 [58] 19 0:59:55.9 [46] 30
31 44 detail pretekára SZABO Tomas 1987 Medusa Group 10. /  AGm 25-29 3:12:06.1 0:36:15.4 22:21.1 [37] 37 01:47.2 [42] 36 1:52:54.6 [45] 39 0:01:03.1 [39] 38 0:54:00.1 [20] 31
32 78 detail pretekára MIKO Marcel 1977 Triatlon Team Trnava 5. /  AGm 35-39 3:12:46.7 0:36:56.0 22:04.5 [34] 34 01:23.3 [22] 28 1:47:07.0 [22] 27 0:00:43.2 [11] 26 1:01:28.7 [53] 32
33 219 detail pretekára LIPÁROVÁ Svetlana 1987 TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 2. /  AGž 20-29 3:12:58.4 0:37:07.7 20:39.3 [21] 21 01:16.0 [16] 17 1:53:13.5 [48] 33 0:00:49.6 [22] 33 0:57:00.0 [35] 33
34 112 detail pretekára HAMERLIK Stanislav 1970 Triatlon Team Trnava 4. /  AGm 45-49 3:13:01.8 0:37:11.1 23:47.1 [56] 56 01:16.3 [18] 42 1:52:30.8 [40] 41 0:00:53.5 [26] 39 0:54:34.1 [21] 34
35 91 detail pretekára CHUDY Michal 1980 --- 6. /  AGm 35-39 3:13:21.3 0:37:30.6 23:35.0 [52] 52 01:37.4 [33] 45 1:50:12.4 [33] 35 0:00:56.9 [31] 34 0:56:59.6 [34] 35
36 47 detail pretekára GAJDOŠ Rastislav 1997 Prestigio Realiz Team Bratislava 3. /  AGm 20-24 3:13:55.0 0:38:04.3 19:33.3 [14] 14 01:09.4 [12] 11 1:48:58.9 [28] 21 0:00:41.1 [7] 18 1:03:32.3 [63] 36
37 40 detail pretekára HAVRILLA Gabriel 1976 --- 3. /  AGm 40-44 3:14:26.3 0:38:35.6 23:19.9 [44] 44 02:56.8 [92] 59 1:50:33.5 [34] 37 0:01:11.6 [52] 37 0:56:24.5 [30] 37
38 207 detail pretekára SZABO Marek 1973 --- 4. /  AGm 40-44 3:14:53.9 0:39:03.2 19:01.7 [8] 8 02:14.1 [66] 14 1:49:15.4 [29] 26 0:01:50.4 [90] 28 1:02:32.3 [58] 38
39 70 detail pretekára BADINKA Martin 1985 --- 9. /  AGm 30-34 3:15:42.6 0:39:51.9 23:20.3 [45] 45 02:35.9 [78] 50 1:49:17.5 [30] 34 0:01:22.5 [66] 35 0:59:06.4 [42] 39
40 52 detail pretekára BOSKOVIC Ivan 1983 --- 10. /  AGm 30-34 3:17:08.1 0:41:17.4 21:23.5 [25] 25 01:05.6 [8] 20 1:55:58.9 [55] 42 0:01:04.9 [43] 42 0:57:35.2 [38] 40
41 8 detail pretekára VÁGNER Vladimír 1965 --- 2. /  AGm 50-54 3:18:47.1 0:42:56.4 23:17.7 [43] 43 02:50.6 [88] 57 1:50:45.5 [36] 38 0:01:49.1 [89] 40 1:00:04.2 [47] 41
42 49 detail pretekára LÁNYI Branislav 1992 --- 4. /  AGm 20-24 3:18:57.7 0:43:07.0 24:09.9 [59] 59 01:48.3 [44] 53 1:52:50.2 [44] 44 0:00:56.8 [30] 43 0:59:12.5 [43] 42
43 58 detail pretekára KASTIER Vladimir 1981 --- 7. /  AGm 35-39 3:19:49.1 0:43:58.4 24:36.3 [66] 66 01:28.8 [25] 55 1:55:51.1 [54] 52 0:00:48.9 [20] 51 0:57:04.0 [36] 43
44 102 detail pretekára MARKO Radoslav 1974 --- 5. /  AGm 40-44 3:22:17.4 0:46:26.7 25:12.3 [74] 74 02:21.4 [69] 74 1:52:12.0 [37] 47 0:01:31.3 [72] 48 1:01:00.4 [51] 44
45 67 detail pretekára MITOSINKA Ivan 1982 --- 11. /  AGm 30-34 3:22:27.7 0:46:37.0 26:23.9 [91] 91 02:29.3 [74] 89 1:47:49.6 [23] 36 0:01:09.2 [48] 36 1:04:35.7 [70] 45
46 95 detail pretekára LEPES Tibor 1975 --- 6. /  AGm 40-44 3:22:47.0 0:46:56.3 25:35.7 [82] 82 01:46.8 [41] 73 1:52:35.5 [41] 49 0:01:55.8 [95] 49 1:00:53.2 [50] 46
47 97 detail pretekára JAVORCIK Peter 1975 --- 7. /  AGm 40-44 3:22:47.5 0:46:56.8 25:22.6 [77] 77 04:06.0 [111] 93 1:55:42.6 [53] 61 0:02:02.1 [98] 62 0:55:34.2 [25] 47
48 39 detail pretekára PTÁK Michal 1989 3NT Triathlon team Bartislava 11. /  AGm 25-29 3:22:50.1 0:46:59.4 23:21.1 [46] 46 02:36.3 [79] 52 2:00:06.2 [70] 66 0:01:12.5 [54] 64 0:55:34.0 [24] 48
49 108 detail pretekára ŠTELLER Peter 1970 --- 5. /  AGm 45-49 3:22:51.5 0:47:00.8 23:42.1 [54] 54 02:30.1 [75] 58 1:59:56.1 [68] 67 0:01:22.5 [66] 65 0:55:20.7 [22] 49
50 92 detail pretekára BUTORAC Dusan 1978 --- 8. /  AGm 35-39 3:22:58.6 0:47:07.9 25:19.4 [75] 75 02:52.1 [89] 83 1:57:18.6 [58] 62 0:01:21.6 [65] 61 0:56:06.9 [29] 50
51 193 detail pretekára SLIACKY Matúš 1995 3NT Triathlon team Bartislava 5. /  AGm 20-24 3:23:14.4 0:47:23.7 21:57.7 [33] 33 01:01.3 [7] 24 1:58:45.6 [64] 51 0:01:07.0 [46] 52 1:00:22.8 [48] 51
52 71 detail pretekára ŠKVARKA Peter 1983 TRIAX Bratislava 12. /  AGm 30-34 3:23:30.0 0:47:39.3 22:28.2 [39] 39 01:10.8 [14] 31 1:56:09.1 [56] 48 0:01:16.8 [60] 47 1:02:25.1 [56] 52
53 41 detail pretekára KUBEK Vojtech 1989 3NT Triathlon team Bartislava 12. /  AGm 25-29 3:24:41.4 0:48:50.7 24:42.8 [67] 67 01:39.8 [35] 61 1:55:16.0 [52] 50 0:00:48.4 [18] 50 1:02:14.4 [55] 53
54 51 detail pretekára KRŠKO Ondrej 1981 --- 9. /  AGm 35-39 3:24:50.3 0:48:59.6 21:57.4 [32] 32 02:26.9 [72] 38 1:54:47.2 [50] 46 0:01:18.3 [61] 45 1:04:20.5 [69] 54
55 111 detail pretekára GOGA Lubo 1971 --- 6. /  AGm 45-49 3:25:38.7 0:49:48.0 24:11.6 [60] 60 02:52.6 [90] 70 1:54:56.0 [51] 53 0:01:37.3 [79] 53 1:02:01.2 [54] 55
56 54 detail pretekára SOLGA Boris 1983 --- 13. /  AGm 30-34 3:26:01.7 0:50:11.0 20:24.7 [18] 18 03:35.7 [105] 35 1:53:07.7 [47] 40 0:01:41.7 [83] 41 1:07:11.9 [82] 56
57 63 detail pretekára KUNDRÁK Vladimír 1985 --- 14. /  AGm 30-34 3:27:54.3 0:52:03.6 24:30.9 [65] 65 01:58.9 [54] 63 1:52:36.3 [42] 45 0:01:43.2 [84] 46 1:07:05.0 [80] 57
58 76 detail pretekára SLOVAK Rastislav 1978 --- 10. /  AGm 35-39 3:27:56.0 0:52:05.3 27:30.0 [96] 96 01:45.0 [38] 92 1:58:23.0 [62] 72 0:00:49.0 [21] 71 0:59:29.0 [44] 58
59 128 detail pretekára SUROVÝ Juraj 1962 --- 3. /  AGm 50-54 3:29:10.7 0:53:20.0 26:01.5 [86] 86 02:03.7 [57] 82 1:56:42.0 [57] 58 0:01:06.2 [45] 58 1:03:17.3 [62] 59
60 13 detail pretekára KERMIETOVÁ Veronika 1992 Prestigio Realiz Team Bratislava 3. /  AGž 20-29 3:29:15.7 0:53:25.0 22:39.7 [40] 40 00:55.7 [5] 30 2:02:04.4 [77] 64 0:00:48.0 [17] 60 1:02:47.9 [59] 60
61 64 detail pretekára POMPURA Tomas 1983 --- 15. /  AGm 30-34 3:29:17.3 0:53:26.6 31:42.8 [115] 115 03:44.1 [109] 113 1:52:28.7 [39] 73 0:01:40.7 [81] 74 0:59:41.0 [45] 61
62 46 detail pretekára KOVÁČ Matúš 1988 --- 13. /  AGm 25-29 3:29:19.0 0:53:28.3 22:55.4 [41] 41 03:32.7 [103] 62 1:59:06.8 [65] 63 0:02:29.8 [103] 70 1:01:14.3 [52] 62
63 194 detail pretekára KRÁLIK Peter 1968 3NT Triathlon team Bartislava 7. /  AGm 45-49 3:29:52.3 0:54:01.6 25:11.4 [73] 73 01:56.3 [53] 71 2:04:49.5 [84] 81 0:01:00.0 [36] 80 0:56:55.1 [33] 63
64 73 detail pretekára LANDL Jan 1985 --- 16. /  AGm 30-34 3:30:09.2 0:54:18.5 24:27.1 [63] 63 01:29.3 [26] 51 2:00:35.4 [71] 68 0:01:07.6 [47] 67 1:02:29.8 [57] 64
65 127 detail pretekára KRAJCOVIC Peter 1965 Triatlon Team Trnava 4. /  AGm 50-54 3:32:12.6 0:56:21.9 24:26.1 [62] 62 01:40.1 [36] 56 1:57:56.2 [60] 57 0:01:00.5 [37] 56 1:07:09.7 [81] 65
66 83 detail pretekára BOTTLIK Vladimir 1977 Quality unit sport club 11. /  AGm 35-39 3:33:14.0 0:57:23.3 25:42.3 [84] 84 02:11.5 [62] 79 1:58:40.6 [63] 69 0:00:58.4 [34] 66 1:05:41.2 [73] 66
67 100 detail pretekára MARCANÍK Peter 1974 3NT Triathlon team Bartislava 8. /  AGm 40-44 3:33:41.6 0:57:50.9 21:12.0 [23] 23 02:47.1 [85] 34 1:59:52.6 [67] 56 0:01:35.4 [76] 57 1:08:14.5 [85] 67
68 117 detail pretekára MOLNÁROVÁ Danka 1991 --- 4. /  AGž 20-29 3:33:51.9 0:58:01.2 21:40.3 [27] 27 02:40.6 [82] 37 2:04:23.1 [80] 75 0:01:33.1 [75] 76 1:03:34.8 [64] 68
69 103 detail pretekára ERAZMUS Frantisek 1973 --- 9. /  AGm 40-44 3:34:15.9 0:58:25.2 19:58.1 [16] 16 02:39.4 [80] 21 2:02:23.7 [78] 60 0:01:02.5 [38] 59 1:08:12.2 [84] 69
70 101 detail pretekára HRUZIK Roman 1972 MOLfit 3team Bratislava 10. /  AGm 40-44 3:34:34.6 0:58:43.9 24:15.8 [61] 61 01:48.6 [45] 54 2:01:06.9 [73] 71 0:01:30.7 [71] 72 1:05:52.6 [74] 70
71 215 detail pretekára ZACIK Marek 1979 --- 12. /  AGm 35-39 3:35:08.7 0:59:18.0 26:21.2 [90] 90 02:42.6 [83] 91 1:59:47.7 [66] 77 0:02:24.4 [102] 77 1:03:52.8 [66] 71
72 225 detail pretekára KVASNIČKA Miroslav 1981 jak činky 13. /  AGm 35-39 3:35:30.3 0:59:39.6 20:36.9 [20] 20 02:20.3 [67] 23 2:05:15.9 [87] 74 0:01:19.4 [62] 73 1:05:57.8 [76] 72
73 55 detail pretekára KLOCHAN Radoslav 1983 --- 17. /  AGm 30-34 3:36:24.4 1:00:33.7 25:32.8 [80] 80 03:22.2 [99] 90 1:54:35.7 [49] 54 0:01:29.7 [70] 55 1:11:24.0 [93] 73
74 109 detail pretekára REMENÁR Milan 1969 --- 8. /  AGm 45-49 3:38:23.5 1:02:32.8 24:28.4 [64] 64 02:03.8 [58] 64 2:00:04.6 [69] 70 0:01:12.1 [53] 69 1:10:34.6 [92] 74
75 82 detail pretekára BRNČAL Miloš 1980 TRIAX Bratislava 14. /  AGm 35-39 3:38:26.2 1:02:35.5 24:50.6 [70] 70 02:06.5 [60] 68 2:05:22.8 [88] 83 0:01:57.6 [96] 82 1:04:08.7 [67] 75
76 84 detail pretekára HLAVATÝ Marián 1980 --- 15. /  AGm 35-39 3:38:34.5 1:02:43.8 25:27.4 [78] 78 02:09.5 [61] 75 2:01:12.8 [74] 76 0:01:03.4 [40] 75 1:08:41.4 [87] 76
77 200 detail pretekára JANŽO Tomáš 1976 --- 11. /  AGm 40-44 3:38:42.9 1:02:52.2 25:57.4 [85] 85 02:00.0 [56] 80 1:58:05.3 [61] 65 0:01:12.9 [56] 63 1:11:27.3 [94] 77
78 205 detail pretekára BEŇO Milan 1980 --- 16. /  AGm 35-39 3:38:50.7 1:03:00.0 25:29.9 [79] 79 03:16.0 [97] 86 2:04:28.3 [82] 87 0:02:33.9 [104] 86 1:03:02.6 [60] 78
79 122 detail pretekára HREBICEK Igor 1964 Triatlon Team Trnava 5. /  AGm 50-54 3:39:44.3 1:03:53.6 29:29.8 [109] 109 04:19.4 [113] 111 1:57:55.9 [59] 80 0:02:50.2 [110] 85 1:05:09.0 [71] 79
80 212 detail pretekára ŽIVNA Jaromír 1973 Devínska Nová Ves 12. /  AGm 40-44 3:40:17.6 1:04:26.9 25:00.4 [72] 72 02:50.1 [87] 78 2:04:58.7 [85] 86 0:01:35.4 [76] 83 1:05:53.0 [75] 80
81 60 detail pretekára HOLLÓSY Jakub 1986 --- 18. /  AGm 30-34 3:40:45.1 1:04:54.4 23:45.1 [55] 55 03:09.8 [94] 66 2:10:45.4 [100] 97 0:02:39.3 [105] 99 1:00:25.5 [49] 81
82 19 detail pretekára SNOPKOVÁ Andrea 1987 --- 5. /  AGž 20-29 3:41:56.0 1:06:05.3 26:08.8 [87] 87 01:38.9 [34] 77 2:03:04.6 [79] 78 0:01:09.5 [49] 78 1:09:54.2 [89] 82
83 125 detail pretekára URBAN Branislav 1965 --- 6. /  AGm 50-54 3:41:56.1 1:06:05.4 31:11.0 [114] 114 01:32.3 [28] 105 2:04:39.6 [83] 92 0:01:20.4 [63] 93 1:03:12.8 [61] 83
84 18 detail pretekára HOPJAK Dominik 1987 --- 14. /  AGm 25-29 3:41:57.0 1:06:06.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 84
85 124 detail pretekára BEKLEMDŽIEV Ivo 1965 --- 7. /  AGm 50-54 3:42:49.4 1:06:58.7 23:27.4 [50] 50 01:48.2 [43] 47 2:09:34.1 [97] 89 0:01:50.8 [91] 89 1:06:08.9 [77] 85
86 75 detail pretekára SZABO Juraj 1981 --- 17. /  AGm 35-39 3:43:00.0 1:07:09.3 26:11.0 [88] 88 01:52.4 [47] 81 2:09:27.6 [96] 95 0:01:10.3 [50] 92 1:04:18.7 [68] 86
87 204 detail pretekára PURY Jozef 1968 TRIAX Bratislava 9. /  AGm 45-49 3:44:19.4 1:08:28.7 24:57.7 [71] 71 02:48.8 [86] 76 2:10:00.0 [99] 98 0:02:55.3 [111] 101 1:03:37.6 [65] 87
88 56 detail pretekára VESELOVSKÝ Peter 1983 --- 19. /  AGm 30-34 3:44:19.5 1:08:28.8 29:24.0 [107] 107 01:45.0 [38] 98 1:52:38.6 [43] 55 0:01:10.7 [51] 54 1:19:21.2 [109] 88
89 104 detail pretekára SZABO Adrian 1975 --- 13. /  AGm 40-44 3:45:19.9 1:09:29.2 28:10.3 [99] 99 05:28.9 [117] 110 2:01:56.3 [76] 90 0:02:55.4 [112] 91 1:06:49.0 [79] 89
90 114 detail pretekára GAJER Martin 1967 --- 10. /  AGm 45-49 3:45:53.2 1:10:02.5 27:30.0 [96] 96 03:38.3 [106] 97 2:01:32.6 [75] 84 0:03:14.5 [118] 87 1:09:57.8 [90] 90
91 105 detail pretekára FILO Lubomir 1973 New-wave multisport B. Bystrica 14. /  AGm 40-44 3:46:20.8 1:10:30.1 26:49.7 [95] 95 01:54.4 [50] 85 2:08:54.8 [95] 96 0:02:00.4 [97] 95 1:06:41.5 [78] 91
92 65 detail pretekára TUROCEK Tomas 1983 --- 20. /  AGm 30-34 3:46:45.8 1:10:55.1 21:43.4 [30] 30 02:12.6 [64] 33 2:00:55.4 [72] 59 0:02:49.8 [109] 68 1:19:04.6 [108] 92
93 20 detail pretekára HRNČÁR Miroslav 1977 --- 18. /  AGm 35-39 3:47:26.2 1:11:35.5 30:14.6 [112] 112 01:55.8 [52] 103 2:05:15.4 [86] 93 0:01:38.7 [80] 94 1:08:21.7 [86] 93
94 121 detail pretekára MISUTKA Tibor 1964 --- 8. /  AGm 50-54 3:47:29.9 1:11:39.2 25:38.5 [83] 83 02:40.0 [81] 84 2:04:27.8 [81] 85 0:01:47.0 [87] 84 1:12:56.6 [96] 94
95 89 detail pretekára BLAŠKO Michal 1979 Prestigio Realiz Team Bratislava 19. /  AGm 35-39 3:47:36.7 1:11:46.0 21:28.0 [26] 26 03:10.4 [95] 39 2:06:31.1 [91] 79 0:01:31.9 [73] 79 1:14:55.3 [102] 95
96 57 detail pretekára ADAMOVIČ Marek 1981 --- 20. /  AGm 35-39 3:48:09.4 1:12:18.7 23:56.6 [58] 58 02:55.2 [91] 65 2:11:25.3 [103] 99 0:01:43.9 [85] 98 1:08:08.4 [83] 96
97 120 detail pretekára BELZAROVA Katarina 1973 --- 1. /  AGž 40-49 3:50:01.8 1:14:11.1 26:31.7 [92] 92 02:20.7 [68] 88 2:09:41.7 [98] 101 0:01:12.6 [55] 96 1:10:15.1 [91] 97
98 123 detail pretekára GOGA Robert 1965 --- 9. /  AGm 50-54 3:50:32.8 1:14:42.1 24:47.2 [69] 69 02:32.7 [77] 72 2:06:05.4 [90] 88 0:02:41.6 [107] 88 1:14:25.9 [100] 98
99 131 detail pretekára BUČEK Peter 1952 TRIAX Bratislava 1. /  AGm 55+ 3:52:11.1 1:16:20.4 28:40.3 [102] 102 03:28.0 [102] 102 2:11:45.4 [104] 104 0:02:47.3 [108] 105 1:05:30.1 [72] 99
100 93 detail pretekára TOMKO Daniel 1981 --- 21. /  AGm 35-39 3:53:12.0 1:17:21.3 29:08.1 [105] 105 01:45.5 [40] 96 2:07:31.2 [94] 100 0:01:32.6 [74] 97 1:13:14.6 [98] 100