Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5064 | MALINSKÝ Štěpán | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 1. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:35.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5105 | TABULKA Štěpán | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 2. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:38.9 | 0:00:03.8 | ||
3 | diplom | 5054 | KORBELÁŘ Jan | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 1. / Chlapci 8 let a mladší | 0:03:41.9 | 0:00:06.8 | ||
4 | diplom | 5055 | HORÁKOVÁ Amálie | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 1. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:45.1 | 0:00:10.0 | ||
5 | diplom | 5001 | VOJTA Martin | 2008 | Žižkovský tygři | 3. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:46.0 | 0:00:10.9 | ||
6 | diplom | 5058 | HAVEL Josef | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 4. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:46.1 | 0:00:11.0 | ||
7 | diplom | 5036 | ŠRAIT Vilém | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 5. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:57.9 | 0:00:22.8 | ||
8 | diplom | 5059 | NOVOTNÝ Tomáš | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 6. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:59.1 | 0:00:24.0 | ||
9 | diplom | 5002 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 2. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:04.1 | 0:00:29.0 | ||
10 | diplom | 5052 | SUCHARDOVÁ Ella | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 1. / Dívky 8 let a mladší | 0:04:05.9 | 0:00:30.8 | ||
11 | diplom | 5005 | ČERVENKA Hynek | 2009 | Biatlon Klecany | 2. / Chlapci 8 let a mladší | 0:04:06.1 | 0:00:31.0 | ||
12 | diplom | 5063 | MAREČKOVÁ Jůlie | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 3. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:06.1 | 0:00:31.0 | ||
13 | diplom | 5062 | KRTIČKOVÁ Eliška | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 4. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:07.1 | 0:00:32.0 | ||
14 | diplom | 5022 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 5. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:09.1 | 0:00:34.0 | ||
15 | diplom | 5079 | ČERMÁK Adam | 2007 | SK JIčín | 7. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:13.4 | 0:00:38.3 | ||
16 | diplom | 5057 | ČÍŽKOVÁ Anna | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 6. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:13.7 | 0:00:38.6 | ||
17 | diplom | 5051 | MAREČKOVÁ Olívie | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 2. / Dívky 8 let a mladší | 0:04:13.9 | 0:00:38.8 | ||
18 | diplom | 5019 | KUPEC Daniel | 2007 | JILEMNICE | 8. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:20.4 | 0:00:45.3 | ||
19 | diplom | 5096 | BRADA Adam | 2008 | Sport Počernice | 9. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:21.4 | 0:00:46.3 | ||
20 | diplom | 5103 | BROŽOVÁ Petra | 2008 | Sokol Studenec | 7. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:23.9 | 0:00:48.8 | ||
21 | diplom | 5012 | VEJVODA Lukáš | 2008 | --- | 10. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:25.1 | 0:00:50.0 | ||
22 | diplom | 5060 | PITRMUC Ondřej | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 11. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:27.4 | 0:00:52.3 | ||
23 | diplom | 5092 | POCHOP Petr | 2007 | SK Studenec | 12. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:31.4 | 0:00:56.3 | ||
24 | diplom | 5045 | MALEČKOVÁ Pavlína | 2008 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 8. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:34.4 | 0:00:59.3 | ||
25 | diplom | 5061 | KUČERA Jindřich | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 13. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:48.0 | 0:01:12.9 | ||
26 | diplom | 5053 | BÁRTA Matyáš | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 3. / Chlapci 8 let a mladší | 0:04:49.1 | 0:01:14.0 | ||
27 | diplom | 5007 | SVOBODA David | 2008 | Sokol Veltěž | 14. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:53.0 | 0:01:17.9 | ||
28 | diplom | 5056 | ŠIŠKOVÁ Andrea | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 9. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:53.1 | 0:01:18.0 | ||
29 | diplom | 5066 | PŠENIČKOVÁ Rozálie | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 10. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:00.1 | 0:01:25.0 | ||
30 | diplom | 5018 | KUPCOVÁ Viktorie | 2007 | JILEMNICE | 11. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:02.4 | 0:01:27.3 | ||
31 | diplom | 5004 | POZLEROVÁ Edita | 2007 | EDPOteam Lázně Bohdaneč | 12. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:03.4 | 0:01:28.3 | ||
32 | diplom | 5006 | ČERVENKA Jiří | 2007 | Biatlon Klecany | 15. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:17.9 | 0:01:42.8 | ||
33 | diplom | 5043 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 3. / Dívky 8 let a mladší | 0:05:23.9 | 0:01:48.8 | ||
34 | diplom | 5065 | PROKEŠ Jan | 2007 | ČKS Ski Jilemnice | 16. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:24.9 | 0:01:49.8 | ||
35 | diplom | 5071 | TUŽOVÁ Tereza | 2007 | JILEMNICE | 13. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:26.9 | 0:01:51.8 | ||
36 | diplom | 5102 | HOLEC Marek | 2008 | Sokol Roztoky | 17. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:44.6 | 0:02:09.5 | ||
37 | diplom | 5040 | ZAKOUŘILOVÁ Klára | 2008 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 14. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:46.4 | 0:02:11.3 | ||
38 | diplom | 5031 | GAJDA Petr | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 4. / Chlapci 8 let a mladší | 0:05:49.1 | 0:02:14.0 | ||
39 | diplom | 5027 | FOLPRECHT Lukáš | 2008 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 18. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:59.4 | 0:02:24.3 | ||
40 | diplom | 5106 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 4. / Dívky 8 let a mladší | 0:06:11.4 | 0:02:36.3 | ||
41 | diplom | 5032 | GAJDOVÁ Michaela | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 15. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:15.9 | 0:02:40.8 | ||
42 | diplom | 5083 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | Scott Praha Racing | 5. / Dívky 8 let a mladší | 0:06:42.1 | 0:03:07.0 | ||
43 | diplom | 5088 | ŠÁROVÁ Ema | 2008 | AC SPARTA 1890 | 16. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:47.9 | 0:03:12.8 | ||
44 | diplom | 5078 | KUBA Matyáš | 2008 | Sokol Harta | 19. / Chlapci 9 - 10 let | 0:07:16.1 | 0:03:41.0 | ||
45 | diplom | 5050 | PROKEŠOVÁ Adéla | 2009 | ČKS Ski Jilemnice | 6. / Dívky 8 let a mladší | 0:07:20.9 | 0:03:45.8 | ||
46 | diplom | 5047 | HORÁK Mikuláš | 2012 | ČKS Ski Jilemnice | 5. / Chlapci 8 let a mladší | 0:07:59.9 | 0:04:24.8 | ||
47 | diplom | 5049 | KUČERA Cyril | 2010 | ČKS Ski Jilemnice | 6. / Chlapci 8 let a mladší | 0:08:00.9 | 0:04:25.8 | ||
48 | diplom | 5091 | VRKOSLAVOVÁ Ema | 2010 | ČKS Ski Jilemnice | 7. / Dívky 8 let a mladší | 0:08:00.9 | 0:04:25.8 | ||
49 | diplom | 5099 | ŠULAN Emil | 2010 | --- | 7. / Chlapci 8 let a mladší | 0:08:06.4 | 0:04:31.3 | ||
50 | diplom | 5100 | ŠULAN Albert | 2013 | --- | 8. / Chlapci 8 let a mladší | 0:08:35.9 | 0:05:00.8 | ||
51 | diplom | 5097 | HARCUBA Matěj | 2011 | --- | 9. / Chlapci 8 let a mladší | 0:08:36.4 | 0:05:01.3 | ||
52 | diplom | 5048 | KRTIČKOVÁ Johana | 2010 | ČKS Ski Jilemnice | 8. / Dívky 8 let a mladší | 0:08:46.1 | 0:05:11.0 | ||
53 | diplom | 5089 | ŠÁRA Petr | 2010 | AC SPARTA 1890 | 10. / Chlapci 8 let a mladší | 0:08:53.9 | 0:05:18.8 | ||
54 | diplom | 5073 | ŠPIDLEN Jaroslav | 2010 | DOLNÍ Lánov | 11. / Chlapci 8 let a mladší | 0:09:01.9 | 0:05:26.8 | ||
55 | diplom | 5020 | BADRIAN Josef | 2011 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 12. / Chlapci 8 let a mladší | 0:09:22.1 | 0:05:47.0 | ||
56 | diplom | 5072 | ŠIDLÍK Radek | 2010 | Herlíkovice | 13. / Chlapci 8 let a mladší | 0:10:33.9 | 0:06:58.8 | ||
57 | diplom | 5042 | LACIGOVÁ Antonie | 2011 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 9. / Dívky 8 let a mladší | 0:11:51.1 | 0:08:16.0 | ||
58 | diplom | 5098 | HARCUBA Jan | 2013 | --- | 14. / Chlapci 8 let a mladší | 0:14:42.4 | 0:11:07.3 | ||
59 | diplom | 5109 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | --- | 10. / Dívky 8 let a mladší | 0:15:12.2 | 0:11:37.1 | ||
--- | 5003 | MITÁŠ Robert | 2007 | Bikeclinic Junior Team | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5008 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5009 | KRÁLÍK Tomáš | 2013 | CCeX | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5010 | MARTIN Matyáš | 2012 | --- | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5011 | ŠIDLÍK Radek | 2010 | --- | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5075 | HENDRYCH Michal | 2010 | ČKS Ski Jilemnice | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5093 | POCHOP Václav | 2009 | Sokol Studenec | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5101 | KOUDELKA Adam | 2012 | --- | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | |||
--- | 5104 | BROŽOVÁ Tereza | 2011 | Sokol Studenec | . / Dívky 8 let a mladší | DNS | --- |