ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota
DÁTUM : | 25.2.2017 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1147 | ZUNA Štěpán | 2004 | SCPL | 1. / Chlapci 13 - 14 let | 0:08:27.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 4078 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Chlapci 13 - 14 let | 0:08:31.1 | 0:00:03.6 | ||
3 | diplom | 1124 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski klub Šumava | 3. / Chlapci 13 - 14 let | 0:08:50.8 | 0:00:23.3 | ||
4 | diplom | 4082 | PRŮŠA Dominik | 2004 | Slovan Praha Zdravotník | 4. / Chlapci 13 - 14 let | 0:08:50.8 | 0:00:23.3 | ||
5 | diplom | 1128 | CHALOUPSKÝ Jakub | 2003 | OK 99 Hradec Králové | 5. / Chlapci 13 - 14 let | 0:08:54.1 | 0:00:26.6 | ||
6 | diplom | 1096 | ČERVENKOVÁ Denisa | 2004 | Ski Sokol Stachy | 1. / Dívky 13 - 14 let | 0:09:07.6 | 0:00:40.1 | ||
7 | diplom | 1108 | ZAHRADNÍK Jaroslav | 2004 | SKI Klub Strakonice | 6. / Chlapci 13 - 14 let | 0:09:08.8 | 0:00:41.3 | ||
8 | diplom | 1098 | ČERVENKOVÁ Kateřina | 2004 | Ski Sokol Stachy | 2. / Dívky 13 - 14 let | 0:09:37.5 | 0:01:10.0 | ||
9 | diplom | 1145 | DECKER Vojtěch | 2004 | SCPL | 7. / Chlapci 13 - 14 let | 0:09:42.1 | 0:01:14.6 | ||
10 | diplom | 4081 | PICKOVÁ Barbora | 2003 | SOSY Sokol Stachy | 3. / Dívky 13 - 14 let | 0:09:48.3 | 0:01:20.8 | ||
11 | diplom | 4077 | JAHODA Filip | 2004 | Spartak Sedlec | 8. / Chlapci 13 - 14 let | 0:10:05.6 | 0:01:38.1 | ||
12 | diplom | 1097 | VÖLFLOVÁ Natálie | 2003 | Ski Sokol Stachy | 4. / Dívky 13 - 14 let | 0:10:08.6 | 0:01:41.1 | ||
13 | diplom | 4083 | RŮŽIČKA Jakub | 2003 | TJ.Sokol Senohraby | 9. / Chlapci 13 - 14 let | 0:10:18.5 | 0:01:51.0 | ||
14 | diplom | 4080 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 5. / Dívky 13 - 14 let | 0:10:18.8 | 0:01:51.3 | ||
15 | diplom | 1142 | KODEJŠOVÁ Markéta | 2004 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 6. / Dívky 13 - 14 let | 0:10:37.8 | 0:02:10.3 | ||
16 | diplom | 4084 | SMÉKALOVÁ Julie | 2004 | --- | 7. / Dívky 13 - 14 let | 0:10:42.8 | 0:02:15.3 | ||
17 | diplom | 4076 | HÖLZL Lukas | 2004 | TSV Regen | 10. / Chlapci 13 - 14 let | 0:10:46.1 | 0:02:18.6 | ||
18 | diplom | 1158 | NOVOTNY Joel | 2004 | Ski Sokol Stachy | 11. / Chlapci 13 - 14 let | 0:10:49.1 | 0:02:21.6 | ||
19 | diplom | 4086 | VONDRAŠ Štěpán | 2004 | Fischer Ski klubŠumava | 12. / Chlapci 13 - 14 let | 0:11:10.3 | 0:02:42.8 | ||
20 | diplom | 4093 | LANDOVÁ Ema | 2005 | Silvini Madhus team | 8. / Dívky 13 - 14 let | 0:11:12.6 | 0:02:45.1 | ||
21 | diplom | 1110 | NĚMCOVÁ Patricie Petra | 2003 | SKI Klub Strakonice | 9. / Dívky 13 - 14 let | 0:11:27.1 | 0:02:59.6 | ||
22 | diplom | 4075 | BALDRIAN Tomáš | 2004 | PRAHA 4 | 13. / Chlapci 13 - 14 let | 0:11:56.3 | 0:03:28.8 | ||
23 | diplom | 1154 | SATORIE Kryštof | 2004 | TJ Sokol Stachy | 14. / Chlapci 13 - 14 let | 0:11:56.8 | 0:03:29.3 | ||
24 | diplom | 1143 | BERANOVÁ Hana | 2004 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 10. / Dívky 13 - 14 let | 0:12:18.1 | 0:03:50.6 | ||
25 | diplom | 4085 | ŠPETOVÁ Kateřina | 2004 | Fischer Ski klub Šumava | 11. / Dívky 13 - 14 let | 0:14:18.8 | 0:05:51.3 | ||
--- | 1107 | SILOVSKÝ Vojtěch | 2003 | SKI Klub Strakonice | . / Chlapci 13 - 14 let | DNS | --- | |||
--- | 4079 | PAČANDA David | 2004 | --- | . / Chlapci 13 - 14 let | DNS | --- |