Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DÁTUM : | 27.1.2018 | MIESTO : | Jilemnice |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2028 | KŘOVÁČEK Jan | 1976 | Kerda Sport Agricola Team | 1. / Muži | 0:31:05.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2044 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 2. / Muži | 0:31:07.5 | 0:00:02.1 | ||
3 | diplom | 2030 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 3. / Muži | 0:31:15.9 | 0:00:10.5 | ||
4 | diplom | 2046 | BLAŽEK Jan | 1976 | SC Šlikova ves | 4. / Muži | 0:31:23.2 | 0:00:17.8 | ||
5 | diplom | 2032 | TURNER Tomáš | 1999 | Kasper - Swix team | 5. / Muži | 0:32:07.4 | 0:01:02.0 | ||
6 | diplom | 2040 | LEPKA Martin | 1985 | DOLNÍ Kalná | 6. / Muži | 0:32:20.2 | 0:01:14.8 | ||
7 | diplom | 2023 | VOŇKA Martin | 2002 | --- | 7. / Muži | 0:32:25.9 | 0:01:20.5 | ||
8 | diplom | 2021 | BUCHÁLEK Darek | 1984 | CRAFT Team | 8. / Muži | 0:33:57.4 | 0:02:52.0 | ||
9 | diplom | 2017 | FAISTAVER Jaroslav | 1989 | FDF Commencal team | 9. / Muži | 0:34:58.9 | 0:03:53.5 | ||
10 | diplom | 2027 | FAISTAVER Tomáš | 1986 | MX Moto | 10. / Muži | 0:36:26.7 | 0:05:21.3 | ||
11 | diplom | 2002 | SUCHÁNEK Vladimír | 2001 | --- | 11. / Muži | 0:36:39.9 | 0:05:34.5 | ||
12 | diplom | 2004 | FÁTOR Hynek | 1997 | Kasper Swix Team | 12. / Muži | 0:38:07.2 | 0:07:01.8 | ||
13 | diplom | 2038 | HLOUŠEK Ivo | 1995 | AMBSK Košťálov | 13. / Muži | 0:41:21.4 | 0:10:16.0 | ||
14 | diplom | 2026 | STRÁNSKÝ Ladislav | 1996 | AMBSK Košťálov | 14. / Muži | 0:42:21.4 | 0:11:16.0 | ||
15 | diplom | 2001 | KOČÍ Mikuláš | 2002 | KB Kapslovna | 15. / Muži | 0:42:24.7 | 0:11:19.3 | ||
16 | diplom | 2033 | ZAHRÁDKA František | 1975 | AUTO Zahrádka | 16. / Muži | 0:43:29.9 | 0:12:24.5 | ||
17 | diplom | 2035 | TRÁVNÍČEK Tomáš | 1990 | SK POLAR | 17. / Muži | 0:43:45.4 | 0:12:40.0 | ||
18 | diplom | 2047 | ADAM Jiří | 1974 | Petr Čech MTB Team | 18. / Muži | 0:44:08.2 | 0:13:02.8 | ||
19 | diplom | 2043 | KUČERA Tomáš | 1977 | --- | 19. / Muži | 0:45:27.4 | 0:14:22.0 | ||
20 | diplom | 2041 | AUDRLICKÝ Jan | 1997 | HRADEC KRÁLOVÉ | 20. / Muži | 0:47:31.9 | 0:16:26.5 | ||
21 | diplom | 2042 | FAISTAVER David | 1989 | Dejdar Team | 21. / Muži | 0:48:49.9 | 0:17:44.5 | ||
22 | diplom | 2018 | KAŠPAR Lukáš | 2004 | Triatlon team Trutnov | 22. / Muži | 0:48:50.5 | 0:17:45.1 | ||
23 | diplom | 2037 | NOHÁČ Jiří | 1972 | Petr Čech Sport | 23. / Muži | 0:50:23.0 | 0:19:17.6 | ||
24 | diplom | 2039 | JAŠKO Tobiáš | 2001 | AMBSK Košťálov | 24. / Muži | 0:58:31.5 | 0:27:26.1 | ||
--- | 2003 | MEDERSKI Jacek | 1966 | Team nabiegowkach.pl | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 2006 | KREJCAR Václav | 1997 | --- | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 2031 | KLOTZ Daniel | 1976 | SPECIALIZED | . / Muži | DNS | --- |