Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota

Běžecké lyžování
DÁTUM :10.2.2018 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 5173 detail pretekára ŠTĚRBA Lukáš CZE 2010 LK Slovan K.Vary 1. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:08.6 0:00:00.0
2 5264 detail pretekára NOVÁKOVÁ Juile CZE 2010 LK Slovan K. Vary 1. /  Dívky 8 let a méně 0:02:24.4 0:00:15.8
3 5216 detail pretekára RICHTER Maximilian GER 2010 SV Neudorf 2. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:25.2 0:00:16.5
4 5135 detail pretekára MIŠEKOVÁ Lucie CZE 2010 TJ SOKOL SENOHRABY 2. /  Dívky 8 let a méně 0:02:25.2 0:00:16.6
5 5155 detail pretekára NOVÁK Filip CZE 2010 Biatlon Klub Ostrov 3. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:31.2 0:00:22.5
6 5189 detail pretekára ANDRESÍK Matyáš CZE 2010 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:39.2 0:00:30.5
7 5132 detail pretekára ŠEDIVÝ Antonín CZE 2011 BK Junior Team 5. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:44.7 0:00:36.0
8 5263 detail pretekára CIPRYSOVÁ Magdalena CZE 2010 LK Slovan K. Vary 3. /  Dívky 8 let a méně 0:02:45.2 0:00:36.5
9 5258 detail pretekára BLAHOUTOVÁ Klára CZE 2010 LK Slovan K. Vary 4. /  Dívky 8 let a méně 0:02:49.4 0:00:40.8
10 5152 detail pretekára VODDRÁŽKOVÁ Barbora CZE 2010 USK CS Plzeň 5. /  Dívky 8 let a méně 0:02:52.6 0:00:44.0
11 5292 detail pretekára PETROVICKÝ Lukáš CZE 2010 TJ Volejbal Dobřany 6. /  Chlapci 8 let a méně 0:02:53.2 0:00:44.5
12 5144 detail pretekára MICHÁLKOVÁ Daniela CZE 2012 Žižkovský tygři 6. /  Dívky 8 let a méně 0:02:53.4 0:00:44.8
13 5259 detail pretekára ŠPERLOVÁ Anna CZE 2010 LK Slovan K. Vary 7. /  Dívky 8 let a méně 0:02:53.4 0:00:44.8
14 5260 detail pretekára BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 LK Slovan K.Vary 8. /  Dívky 8 let a méně 0:02:53.7 0:00:45.0
15 5243 detail pretekára KORELLUS Jakub CZE 2011 Triatlet Karlovy Vary 7. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:01.3 0:00:52.7
16 5238 detail pretekára ŠUNKOVÁ Sára CZE 2010 --- 9. /  Dívky 8 let a méně 0:03:24.9 0:01:16.3
17 5167 detail pretekára CHALUPA Mikuláš CZE 2011 Biatlon Klub Ostrov 8. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:26.7 0:01:18.1
18 5236 detail pretekára SMETANKOVÁ Amálie CZE 2010 Ski Team Jinočany 10. /  Dívky 8 let a méně 0:03:34.1 0:01:25.5
19 5153 detail pretekára ŠÁRA Petr CZE 2010 AC SPARTA 1890 9. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:47.1 0:01:38.5
20 5215 detail pretekára BĚLINA Richard CZE 2011 --- 10. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:51.2 0:01:42.6
21 5268 detail pretekára KUPEC Robin CZE 2012 --- 11. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:55.6 0:01:47.0
22 5296 detail pretekára PRAVDA Jan CZE 2010 --- 12. /  Chlapci 8 let a méně 0:03:56.9 0:01:48.3
23 5250 detail pretekára MICHAL Martin CZE 2011 --- 13. /  Chlapci 8 let a méně 0:04:06.9 0:01:58.3
24 5262 detail pretekára NEDBAL Daniel CZE 2011 LK Slovan K. Vary 14. /  Chlapci 8 let a méně 0:04:23.6 0:02:15.0
25 5297 detail pretekára KOLESÁDROVÁ Anna CZE 2010 USK Praha 11. /  Dívky 8 let a méně 0:04:24.6 0:02:16.0
26 5190 detail pretekára ŠEBESTOVÁ Sára CZE 2011 TJ RADON Vysoká Pec 12. /  Dívky 8 let a méně 0:04:32.3 0:02:23.7
27 5300 detail pretekára KUNEŠ Matěj CZE 2013 --- 15. /  Chlapci 8 let a méně 0:04:33.6 0:02:25.0
28 5239 detail pretekára ŠUNKA Hubert CZE 2012 --- 16. /  Chlapci 8 let a méně 0:04:54.2 0:02:45.6
29 5266 detail pretekára KVAPIL Kryštof CZE 2012 --- 17. /  Chlapci 8 let a méně 0:05:05.4 0:02:56.8
30 5255 detail pretekára BLAHOUTOVÁ Barbora CZE 2012 --- 13. /  Dívky 8 let a méně 0:05:06.1 0:02:57.5
31 5299 detail pretekára KUNEŠ Tomáš CZE 2013 --- 18. /  Chlapci 8 let a méně 0:05:17.0 0:03:08.3
32 5149 detail pretekára ČEPIČKA Antonín CZE 2011 --- 19. /  Chlapci 8 let a méně 0:06:01.2 0:03:52.6
33 5168 detail pretekára CHALUPOVÁ Julie CZE 2014 Biatlon Klub Ostrov 14. /  Dívky 8 let a méně 0:09:27.3 0:07:18.7
34 5288 detail pretekára ŠLÉGR Oskar CZE 2013 --- 20. /  Chlapci 8 let a méně 0:10:08.4 0:07:59.8
35 5261 detail pretekára KROUPA Daniel CZE 2011 LK Slovan K. Vary 21. /  Chlapci 8 let a méně 0:28:47.6 0:26:39.0
36 5247 detail pretekára LEPÍK Šimon CZE 2012 --- 22. /  Chlapci 8 let a méně 0:32:30.1 0:30:21.5
--- 5133 detail pretekára MIŠEK Michal CZE 2013 SK Sokol Senohraby . /  Chlapci 8 let a méně DNS ---
--- 5211 detail pretekára DRAHORÁDOVÁ Ema CZE 2010 SK Boží dar . /  Dívky 8 let a méně DNS ---
--- 5248 detail pretekára RITTER Jakub CZE 2010 --- . /  Chlapci 8 let a méně DNS ---