Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 10.2.2018 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.průjezd | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 693 | LEOPOLD Richard | 1997 | --- | 1. / Muži 19 - 29 let | 0:52:51.8 | 0:00:00.0 | 17:01.9 | 1 | ||
2 | diplom | 690 | GROSS Lukas | 1995 | Psv Schwarzenberg | 2. / Muži 19 - 29 let | 0:53:01.1 | 0:00:09.3 | 17:02.4 | 2 | ||
3 | diplom | 670 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 3. / Muži 19 - 29 let | 0:53:18.1 | 0:00:26.3 | 17:04.6 | 6 | ||
4 | diplom | 660 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 1. / Muži 30 - 39 let | 0:54:06.8 | 0:01:15.0 | 17:05.2 | 7 | ||
5 | diplom | 517 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 2. / Muži 30 - 39 let | 0:54:10.0 | 0:01:18.2 | 17:03.9 | 5 | ||
6 | diplom | 695 | HÄNEL Lars | 1985 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 3. / Muži 30 - 39 let | 0:54:13.8 | 0:01:22.0 | 17:03.4 | 4 | ||
7 | diplom | 504 | FRANCKE Michal | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / Muži 30 - 39 let | 0:54:17.8 | 0:01:26.0 | 17:05.6 | 8 | ||
8 | diplom | 529 | MICHEL Schreier | 1997 | SV Stützengrün | 4. / Muži 19 - 29 let | 0:55:03.5 | 0:02:11.7 | 17:02.9 | 3 | ||
9 | diplom | 542 | FABIŠOVSKÝ Ladislav | 1981 | Sweep sport | 5. / Muži 30 - 39 let | 0:55:08.8 | 0:02:17.0 | 17:17.9 | 9 | ||
10 | diplom | 534 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 1. / Muži 40 - 49 let | 0:55:25.1 | 0:02:33.3 | 17:23.9 | 12 | ||
11 | diplom | 658 | SIEGEL Monique | 1989 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / Ženy 19 - 29 let | 0:55:28.3 | 0:02:36.5 | 17:40.4 | 14 | ||
12 | diplom | 536 | EBERL Filip | 1982 | X-Team BaNo K. Vary | 6. / Muži 30 - 39 let | 0:55:29.5 | 0:02:37.7 | 17:25.6 | 13 | ||
13 | diplom | 522 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team Trutnov | 5. / Muži 19 - 29 let | 0:56:29.3 | 0:03:37.5 | 17:59.1 | 21 | ||
14 | diplom | 518 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / Muži 50 - 59 let | 0:56:34.3 | 0:03:42.5 | 17:23.4 | 11 | ||
15 | diplom | 521 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 2. / Muži 50 - 59 let | 0:56:44.1 | 0:03:52.3 | --- | --- | ||
16 | diplom | 519 | HOLUB Petr | 1966 | Kaper Swix Team | 3. / Muži 50 - 59 let | 0:57:37.5 | 0:04:45.7 | 18:23.1 | 30 | ||
17 | diplom | 552 | VODRÁŽKA Ondřej | 1977 | --- | 2. / Muži 40 - 49 let | 0:57:48.3 | 0:04:56.5 | 17:44.4 | 16 | ||
18 | diplom | 532 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | Žižkovský tygři | 7. / Muži 30 - 39 let | 0:57:55.3 | 0:05:03.5 | 17:45.1 | 17 | ||
19 | diplom | 520 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 8. / Muži 30 - 39 let | 0:58:00.8 | 0:05:09.0 | 18:13.9 | 23 | ||
20 | diplom | 694 | HÄNEL Erik | 1984 | --- | 9. / Muži 30 - 39 let | 0:58:00.8 | 0:05:09.0 | 17:18.1 | 10 | ||
21 | diplom | 528 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 3. / Muži 40 - 49 let | 0:58:32.1 | 0:05:40.3 | 17:41.6 | 15 | ||
22 | diplom | 746 | HARTMANN Sven | 1970 | --- | 4. / Muži 40 - 49 let | 0:58:43.3 | 0:05:51.5 | 18:30.1 | 36 | ||
23 | diplom | 691 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 2. / Ženy 19 - 29 let | 0:58:45.5 | 0:05:53.7 | 18:16.4 | 24 | ||
24 | diplom | 523 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 10. / Muži 30 - 39 let | 0:58:48.0 | 0:05:56.2 | 18:17.4 | 26 | ||
25 | diplom | 509 | PÁVEK Ondřej | 1980 | TJ RADON Vysoká Pec | 11. / Muži 30 - 39 let | 0:58:48.8 | 0:05:57.0 | 18:23.9 | 31 | ||
26 | diplom | 524 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 5. / Muži 40 - 49 let | 0:58:49.3 | 0:05:57.5 | 18:29.7 | 35 | ||
27 | diplom | 606 | VODRÁŽKA Jakub | 1976 | USK CS Plzeň | 6. / Muži 40 - 49 let | 0:58:50.0 | 0:05:58.2 | 17:51.1 | 19 | ||
28 | diplom | 551 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / Muži 60 let a více | 0:58:50.6 | 0:05:58.8 | 18:31.4 | 37 | ||
29 | diplom | 687 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | S.V.Grün-Weiß Pirna | 4. / Muži 50 - 59 let | 0:58:51.3 | 0:05:59.5 | 18:18.9 | 27 | ||
30 | diplom | 570 | UNGER Sina | 2000 | Skiverein Stützengrün | 1. / Ženy do 18 let | 0:58:52.0 | 0:06:00.2 | 18:27.9 | 33 | ||
31 | diplom | 667 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 6. / Muži 19 - 29 let | 0:58:52.6 | 0:06:00.8 | 18:16.9 | 25 | ||
32 | diplom | 513 | ŠÍMA Jan | 1970 | autopneu-servis.cz | 7. / Muži 40 - 49 let | 0:58:52.8 | 0:06:01.0 | 18:19.1 | 28 | ||
33 | diplom | 739 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | REDPOINT-ELEVEN TEAM | 1. / Ženy 40 - 49 let | 0:58:54.5 | 0:06:02.7 | 18:22.9 | 29 | ||
34 | diplom | 527 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 8. / Muži 40 - 49 let | 0:59:19.8 | 0:06:28.0 | 17:59.6 | 22 | ||
35 | diplom | 631 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT Eleven team | 5. / Muži 50 - 59 let | 0:59:29.3 | 0:06:37.5 | 18:26.7 | 32 | ||
36 | diplom | 727 | FRITZSCH Felix | 1989 | RSG 52 Stollberg | 7. / Muži 19 - 29 let | 0:59:47.8 | 0:06:56.0 | 19:20.6 | 59 | ||
37 | diplom | 515 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 6. / Muži 50 - 59 let | 1:00:03.8 | 0:07:12.0 | 18:28.9 | 34 | ||
38 | diplom | 525 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 7. / Muži 50 - 59 let | 1:00:14.5 | 0:07:22.7 | 18:41.4 | 39 | ||
39 | diplom | 549 | KLÍMA Jan | 1982 | LK Jasan Aš | 12. / Muži 30 - 39 let | 1:00:21.8 | 0:07:30.0 | 19:16.9 | 58 | ||
40 | diplom | 644 | OPOČENSKÝ Jakub | 1986 | Kaper Swix Team | 13. / Muži 30 - 39 let | 1:00:25.5 | 0:07:33.7 | 17:49.9 | 18 | ||
41 | diplom | 564 | KAŇKA Adam | 1988 | Žižkovský tygři | 14. / Muži 30 - 39 let | 1:00:28.0 | 0:07:36.2 | 17:55.4 | 20 | ||
42 | diplom | 733 | PAVLÍK Matouš | 1988 | VSK Humanita Praha | 15. / Muži 30 - 39 let | 1:00:32.5 | 0:07:40.7 | 19:11.6 | 52 | ||
43 | diplom | 554 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 16. / Muži 30 - 39 let | 1:00:38.5 | 0:07:46.7 | 19:24.9 | 62 | ||
44 | diplom | 568 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC NORWEGER Annaberg | 9. / Muži 40 - 49 let | 1:00:52.0 | 0:08:00.2 | 18:54.6 | 43 | ||
45 | diplom | 602 | TYRNER Tomáš | 1999 | Kasper Swix Team | 8. / Muži 19 - 29 let | 1:01:02.6 | 0:08:10.8 | 19:07.1 | 49 | ||
46 | diplom | 659 | ČERNÁ Kristýna | 1993 | Rossignol racing team | 3. / Ženy 19 - 29 let | 1:01:03.3 | 0:08:11.5 | 18:51.9 | 41 | ||
47 | diplom | 707 | KUHN Viktor | 1962 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 8. / Muži 50 - 59 let | 1:01:07.5 | 0:08:15.7 | 18:40.1 | 38 | ||
48 | diplom | 588 | ZAVŘEL Jakub | 1996 | USK Praha kanoistika | 9. / Muži 19 - 29 let | 1:01:08.8 | 0:08:17.0 | 19:03.1 | 45 | ||
49 | diplom | 510 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 9. / Muži 50 - 59 let | 1:01:15.8 | 0:08:24.0 | 19:14.9 | 55 | ||
50 | diplom | 609 | RICHTER Marek | 1998 | Kasper-Swix Team | 10. / Muži 19 - 29 let | 1:01:16.8 | 0:08:25.0 | 19:06.6 | 47 | ||
51 | diplom | 533 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 4. / Ženy 19 - 29 let | 1:01:20.5 | 0:08:28.7 | 18:43.6 | 40 | ||
52 | diplom | 636 | BREU Georg | 1963 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 10. / Muži 50 - 59 let | 1:01:31.5 | 0:08:39.7 | 19:15.6 | 56 | ||
53 | diplom | 591 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | Silvini Madshus team | 2. / Muži 60 let a více | 1:01:38.5 | 0:08:46.7 | 19:06.6 | 48 | ||
54 | diplom | 537 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 5. / Ženy 19 - 29 let | 1:01:46.0 | 0:08:54.2 | 19:08.7 | 50 | ||
55 | diplom | 535 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM | 17. / Muži 30 - 39 let | 1:02:04.0 | 0:09:12.2 | 19:51.7 | 73 | ||
56 | diplom | 664 | FIALA Tomáš | 1995 | --- | 11. / Muži 19 - 29 let | 1:02:05.3 | 0:09:13.5 | 19:51.4 | 72 | ||
57 | diplom | 648 | DUBSKÝ Václav | 1989 | Prazdroj Plzeň | 12. / Muži 19 - 29 let | 1:02:10.0 | 0:09:18.2 | 19:13.2 | 53 | ||
58 | diplom | 506 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 11. / Muži 50 - 59 let | 1:02:12.3 | 0:09:20.5 | 19:13.6 | 54 | ||
59 | diplom | 686 | RICHTER Jörg | 1974 | --- | 10. / Muži 40 - 49 let | 1:02:19.3 | 0:09:27.5 | 19:05.7 | 46 | ||
60 | diplom | 562 | BULAVA František | 1966 | TT Loko Beroun | 12. / Muži 50 - 59 let | 1:02:20.8 | 0:09:29.0 | 19:16.1 | 57 | ||
61 | diplom | 555 | ŠUSTR Lukáš | 1984 | Alset Racing Team | 18. / Muži 30 - 39 let | 1:02:32.3 | 0:09:40.5 | 19:10.4 | 51 | ||
62 | diplom | 577 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 11. / Muži 40 - 49 let | 1:03:00.8 | 0:10:09.0 | 19:48.9 | 70 | ||
63 | diplom | 684 | KRÁL Martin | 1976 | Jelení boudy | 12. / Muži 40 - 49 let | 1:03:01.8 | 0:10:10.0 | 19:54.4 | 75 | ||
64 | diplom | 511 | POLÍVKA Petr | 1963 | OMO Free Sport | 13. / Muži 50 - 59 let | 1:03:17.3 | 0:10:25.5 | 18:54.4 | 42 | ||
65 | diplom | 558 | BLAŽEK Jiří | 1961 | SKI Nordic Mar. Lázně | 14. / Muži 50 - 59 let | 1:03:19.8 | 0:10:28.0 | 19:38.6 | 65 | ||
66 | diplom | 567 | KARLÍK Michal | 1964 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 15. / Muži 50 - 59 let | 1:03:25.6 | 0:10:33.8 | 19:23.2 | 61 | ||
67 | diplom | 647 | BLAŽEK Jiří | 1963 | AUTHOR masters | 16. / Muži 50 - 59 let | 1:03:27.5 | 0:10:35.7 | 19:51.1 | 71 | ||
68 | diplom | 538 | BURIÁNEK Tomáš | 1989 | Žižkovský tygři | 13. / Muži 19 - 29 let | 1:03:35.5 | 0:10:43.7 | 19:21.1 | 60 | ||
69 | diplom | 725 | KOŽÍŠEK Karel | 1977 | Prazdroj Kanoistika | 13. / Muži 40 - 49 let | 1:03:42.0 | 0:10:50.2 | 20:03.4 | 78 | ||
70 | diplom | 560 | SMOLKA Marek | 1989 | VSK Humanita / SPORTICUS Team | 14. / Muži 19 - 29 let | 1:03:43.6 | 0:10:51.8 | 20:14.2 | 82 | ||
71 | diplom | 663 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 17. / Muži 50 - 59 let | 1:03:45.6 | 0:10:53.8 | 19:34.6 | 63 | ||
72 | diplom | 646 | DLOUHÝ Petr | 1973 | --- | 14. / Muži 40 - 49 let | 1:03:48.8 | 0:10:57.0 | 19:45.7 | 69 | ||
73 | diplom | 699 | POUR Vladimír | 1982 | Warburg Artis Team | 19. / Muži 30 - 39 let | 1:03:51.0 | 0:10:59.2 | 20:40.2 | 90 | ||
74 | diplom | 732 | LORENC Matouš | 1992 | --- | 15. / Muži 19 - 29 let | 1:04:12.8 | 0:11:21.0 | 20:33.6 | 87 | ||
75 | diplom | 540 | ČERNÝ Ondřej | 1985 | Žižkovský tygři | 20. / Muži 30 - 39 let | 1:04:23.6 | 0:11:31.8 | 19:55.1 | 76 | ||
76 | diplom | 584 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 15. / Muži 40 - 49 let | 1:04:34.1 | 0:11:42.3 | 19:52.9 | 74 | ||
77 | diplom | 543 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 16. / Muži 40 - 49 let | 1:04:41.3 | 0:11:49.5 | 19:43.4 | 67 | ||
78 | diplom | 539 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | Žižkovský tygři | 6. / Ženy 19 - 29 let | 1:04:48.1 | 0:11:56.3 | 19:43.1 | 66 | ||
79 | diplom | 614 | KUŽEL Martin | 1986 | Kasper Swix Team | 21. / Muži 30 - 39 let | 1:05:01.8 | 0:12:10.0 | 20:19.4 | 83 | ||
80 | diplom | 736 | SCHOLZ Tousten | 1970 | --- | 17. / Muži 40 - 49 let | 1:05:04.3 | 0:12:12.5 | 20:09.4 | 79 | ||
81 | diplom | 671 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 7. / Ženy 19 - 29 let | 1:05:30.6 | 0:12:38.8 | 19:35.4 | 64 | ||
82 | diplom | 692 | FRANKE Enrico | 1971 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 18. / Muži 40 - 49 let | 1:05:37.0 | 0:12:45.2 | 19:01.9 | 44 | ||
83 | diplom | 561 | SYSEL Ctibor | 1987 | SKI KLUB SK PRAHA 4 | 22. / Muži 30 - 39 let | 1:05:39.3 | 0:12:47.5 | 20:56.9 | 98 | ||
84 | diplom | 547 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 18. / Muži 50 - 59 let | 1:05:48.3 | 0:12:56.5 | 21:00.2 | 99 | ||
85 | diplom | 544 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 19. / Muži 40 - 49 let | 1:05:59.0 | 0:13:07.2 | 20:12.1 | 81 | ||
86 | diplom | 610 | NOVÝ Lukáš | 1976 | --- | 20. / Muži 40 - 49 let | 1:06:02.8 | 0:13:11.0 | 20:30.9 | 86 | ||
87 | diplom | 546 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 23. / Muži 30 - 39 let | 1:06:05.3 | 0:13:13.5 | 20:51.4 | 95 | ||
88 | diplom | 583 | STUDENT Martin | 1974 | Krušnoman TT Litvínov | 21. / Muži 40 - 49 let | 1:06:07.8 | 0:13:16.0 | 20:10.6 | 80 | ||
89 | diplom | 696 | HÄNEL Lutz | 1960 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 19. / Muži 50 - 59 let | 1:06:09.0 | 0:13:17.2 | 19:43.4 | 67 | ||
90 | diplom | 548 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 22. / Muži 40 - 49 let | 1:06:14.1 | 0:13:22.3 | 20:35.7 | 89 | ||
91 | diplom | 622 | VALENTA Michal | 1962 | --- | 20. / Muži 50 - 59 let | 1:06:30.5 | 0:13:38.7 | 20:33.6 | 87 | ||
92 | diplom | 553 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | TJ Prazdroj Plzeň | 24. / Muži 30 - 39 let | 1:06:37.1 | 0:13:45.3 | 19:59.6 | 77 | ||
93 | diplom | 682 | STOKLASA Vít | 1983 | ETbikez.com | 25. / Muži 30 - 39 let | 1:06:45.1 | 0:13:53.3 | 20:20.4 | 84 | ||
94 | diplom | 2047 | WEIGEL Ursula | 1956 | --- | 1. / Ženy 60 let a více | 1:06:48.6 | 0:13:56.8 | --- | --- | ||
95 | diplom | 706 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | MLOK Mar. Lázně | 23. / Muži 40 - 49 let | 1:07:04.3 | 0:14:12.5 | 21:45.9 | 116 | ||
96 | diplom | 502 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 24. / Muži 40 - 49 let | 1:07:05.6 | 0:14:13.8 | 21:09.7 | 104 | ||
97 | diplom | 665 | ČAPEK Daniel | 1991 | --- | 16. / Muži 19 - 29 let | 1:07:10.0 | 0:14:18.2 | 20:51.7 | 96 | ||
98 | diplom | 731 | HUDEČEK Jan | 1991 | --- | 17. / Muži 19 - 29 let | 1:07:14.3 | 0:14:22.5 | 21:41.7 | 115 | ||
99 | diplom | 575 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 21. / Muži 50 - 59 let | 1:07:14.3 | 0:14:22.5 | 20:47.9 | 92 | ||
100 | diplom | 738 | GRILLE Günter | 1954 | --- | 3. / Muži 60 let a více | 1:07:17.8 | 0:14:26.0 | 21:09.7 | 105 |