Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 14km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1649 | HAGER Kim | 1999 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / JunD | 0:49:26.4 | 0:00:00.0 | 0:41:50.4 | 1 | ||
2 | diplom | 1618 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / JunD | 0:53:16.2 | 0:03:49.7 | 0:45:20.7 | 2 | ||
3 | diplom | 1665 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D21 | 0:53:21.9 | 0:03:55.5 | 0:45:21.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1645 | SCHULTES Lena | 2001 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / J17 | 0:54:49.1 | 0:05:22.7 | 0:46:35.4 | 4 | ||
5 | diplom | 1859 | BECK Veronika | 2001 | WSV Grafenau | 2. / J17 | 0:55:44.4 | 0:06:18.0 | 0:47:22.7 | 5 | ||
6 | diplom | 1849 | LEHMANN Sarah | 1989 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 2. / D21 | 0:55:50.1 | 0:06:23.7 | 0:47:34.7 | 6 | ||
7 | diplom | 1648 | ZEIßLER Jule | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 1. / J16 | 0:56:01.4 | 0:06:35.0 | 0:47:36.2 | 7 | ||
8 | diplom | 1819 | OTT Louisa | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 2. / J16 | 0:58:15.1 | 0:08:48.7 | 0:49:51.2 | 9 | ||
9 | diplom | 1820 | HABERSTUMPF Katharina | 2002 | Leki XC Team Oberfranken | 3. / J16 | 0:58:15.1 | 0:08:48.7 | 0:49:50.7 | 8 | ||
10 | diplom | 1742 | KRAUß Marie | 2000 | Dorfchemnitzer SV | 3. / J17 | 0:58:17.1 | 0:08:50.7 | 0:49:52.2 | 10 | ||
11 | diplom | 1617 | GROIß Laura | 2001 | SU Böhmerwald | 4. / J17 | 0:58:29.9 | 0:09:03.5 | 0:49:52.5 | 11 | ||
12 | diplom | 1735 | KÖLBEL Sandra Karen | 1973 | VSC Klingenthal | 1. / D41 | 1:00:05.2 | 0:10:38.7 | 0:51:18.5 | 13 | ||
13 | diplom | 1815 | MATATKO Franziska | 2001 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / J17 | 1:00:09.7 | 0:10:43.2 | 0:51:17.2 | 12 | ||
14 | diplom | 1834 | DANNER Christina | 2001 | SSC Jachenau | 6. / J17 | 1:00:37.7 | 0:11:11.2 | 0:51:52.2 | 14 | ||
15 | diplom | 1856 | EIMANN Milena | 1998 | WSV Clausthal-Zellerfeld | 3. / JunD | 1:01:22.7 | 0:11:56.3 | 0:52:24.7 | 16 | ||
16 | diplom | 1615 | MAYER Melina | 1996 | SC Scardanal Bonaduz | 3. / D21 | 1:01:24.4 | 0:11:58.0 | 0:52:10.7 | 15 | ||
17 | diplom | 1741 | STIEHLER Paula Anna | 2000 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 7. / J17 | 1:01:28.7 | 0:12:02.3 | 0:52:27.2 | 17 | ||
18 | diplom | 1805 | ZIMMERMANN Amelie | 2002 | SG Klotzsche | 4. / J16 | 1:01:59.9 | 0:12:33.5 | 0:52:49.7 | 18 | ||
19 | diplom | 1866 | VOGL Linda | 2002 | Sprgg Lam Ski Nordisch | 5. / J16 | 1:03:04.2 | 0:13:37.7 | 0:53:55.0 | 20 | ||
20 | diplom | 1637 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 1. / D51 | 1:03:10.7 | 0:13:44.3 | 0:53:44.7 | 19 | ||
21 | diplom | 1810 | KOBLMÜLLER Marlene | 2000 | SU Eidenberg | 8. / J17 | 1:03:53.7 | 0:14:27.3 | 0:54:43.0 | 21 | ||
22 | diplom | 1848 | SEYFFERTH Denise | 1994 | VSC Klingenthal | 4. / D21 | 1:04:21.4 | 0:14:55.0 | 0:54:57.0 | 22 | ||
23 | diplom | 1625 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 5. / D21 | 1:04:29.7 | 0:15:03.3 | 0:55:27.0 | 24 | ||
24 | diplom | 1841 | SELTER Lea | 1999 | TV Attendorn | 4. / JunD | 1:04:41.7 | 0:15:15.3 | 0:54:57.7 | 23 | ||
25 | diplom | 1616 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 9. / J17 | 1:05:28.7 | 0:16:02.3 | 0:55:41.2 | 26 | ||
26 | diplom | 1724 | SPORKERT Sibylle | 1966 | SLC Kirchberg im Wald | 2. / D51 | 1:05:32.7 | 0:16:06.3 | 0:55:27.2 | 25 | ||
27 | diplom | 1855 | SVITILOVA Dagmar | 1974 | SV Bayerisch Eisenstein | 2. / D41 | 1:07:16.7 | 0:17:50.3 | 0:57:38.5 | 28 | ||
28 | diplom | 1727 | NEBEL Antje | 1969 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 1. / D46 | 1:07:28.7 | 0:18:02.3 | 0:57:29.0 | 27 | ||
29 | diplom | 1795 | BOETTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:07:31.4 | 0:18:05.0 | 0:57:45.2 | 30 | ||
30 | diplom | 1713 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 3. / D41 | 1:07:56.2 | 0:18:29.8 | 0:57:44.8 | 29 | ||
31 | diplom | 1746 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 3. / D51 | 1:08:02.9 | 0:18:36.5 | 0:58:00.0 | 32 | ||
32 | diplom | 1744 | KATHRIN Freyer | 1960 | Pulsschlag Neuhausen | 1. / D56 | 1:08:27.9 | 0:19:01.5 | 0:57:52.0 | 31 | ||
33 | diplom | 1750 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 10. / J17 | 1:09:03.4 | 0:19:37.0 | 0:58:55.5 | 34 | ||
34 | diplom | 1882 | SZMEL Ewa | 1958 | Stacja Jakuszyce-Salomon | 2. / D56 | 1:09:07.7 | 0:19:41.3 | 0:58:40.2 | 33 | ||
35 | diplom | 1797 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 4. / D51 | 1:09:18.2 | 0:19:51.8 | 0:58:59.2 | 35 | ||
36 | diplom | 1872 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de Skimarathon-Team | 6. / D21 | 1:09:34.7 | 0:20:08.3 | 0:59:20.7 | 36 | ||
37 | diplom | 1802 | SCHIPPERS Vera | 1973 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / D41 | 1:12:09.4 | 0:22:43.0 | 1:01:21.5 | 37 | ||
38 | diplom | 1840 | SELTER Sabine | 1968 | TV Attendorn | 2. / D46 | 1:12:59.7 | 0:23:33.3 | 1:01:50.0 | 38 | ||
39 | diplom | 1880 | KOZLOVÁ Simona | 1990 | VSK Humanita Praha | 7. / D21 | 1:16:01.5 | 0:26:35.1 | 1:04:31.0 | 39 | ||
40 | diplom | 1853 | JĘDRUCH Marta | 1972 | AJ'S FENWICK'S Team | 3. / D46 | 1:16:16.5 | 0:26:50.1 | 1:05:02.7 | 40 | ||
41 | diplom | 1857 | BAUER Martina | 1977 | WSV Grafenau | 5. / D41 | 1:18:22.5 | 0:28:56.1 | 1:06:36.3 | 41 | ||
42 | diplom | 1852 | LIPPERT Luisa | 2000 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 11. / J17 | 1:20:12.5 | 0:30:46.1 | 1:06:42.5 | 42 | ||
43 | diplom | 1854 | OESTREICH Corina | 1964 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 5. / D51 | 1:20:46.5 | 0:31:20.1 | 1:08:41.5 | 43 | ||
44 | diplom | 1666 | KAISER Monika | 1960 | Skiclub Saxonia | 3. / D56 | 1:21:24.7 | 0:31:58.3 | 1:09:23.3 | 46 | ||
45 | diplom | 1862 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 12. / J17 | 1:21:53.7 | 0:32:27.3 | 1:10:06.8 | 47 | ||
46 | diplom | 1851 | STEINBÜGL Sabine | 1976 | --- | 6. / D41 | 1:22:10.5 | 0:32:44.1 | 1:08:51.8 | 45 | ||
47 | diplom | 1782 | CHALUPAR Angelica | 1954 | Vfl Buchloe | 2. / D61 | 1:22:26.3 | 0:32:59.9 | 1:08:49.8 | 44 | ||
48 | diplom | 1748 | NAUJOKAT Julia | 1999 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 5. / JunD | 1:23:06.5 | 0:33:40.1 | 1:10:58.5 | 48 | ||
49 | diplom | 1726 | PETERMANN Gundi | 1961 | TGV Schotten | 4. / D56 | 1:25:53.5 | 0:36:27.1 | 1:12:14.0 | 49 | ||
50 | diplom | 1734 | BARUZZO Michela | 1973 | --- | 7. / D41 | 1:26:35.5 | 0:37:09.1 | 1:13:17.8 | 50 | ||
51 | diplom | 1844 | KONSTANCZAK Sabina | 1962 | --- | 5. / D56 | 1:27:32.3 | 0:38:05.9 | 1:13:23.5 | 51 | ||
52 | diplom | 1763 | DIEMER Birgit | 1965 | TG48 Schweinfurt | 6. / D51 | 1:31:09.5 | 0:41:43.1 | 1:16:42.3 | 53 | ||
53 | diplom | 1869 | FREY Edith | 1953 | USC Atomic St. Leonhard | 3. / D61 | 1:31:09.5 | 0:41:43.1 | 1:16:31.8 | 52 | ||
54 | diplom | 1751 | WENGENMAYR Ulrike | 1968 | DJK Augsburg Hochzoll | 4. / D46 | 1:33:14.3 | 0:43:47.9 | 1:19:14.0 | 54 | ||
55 | diplom | 1847 | KRÜGER Melanie | 1986 | --- | 1. / D31 | 1:38:46.6 | 0:49:20.1 | 1:23:05.1 | 55 | ||
56 | diplom | 1753 | BEAUMONT Bernice | 1955 | Ski Club d'Agy | 4. / D61 | 1:42:27.6 | 0:53:01.2 | 1:26:50.3 | 56 | ||
57 | diplom | 1754 | GILL Elke | 1952 | SC Riesa | 1. / D66 | 1:52:06.8 | 1:02:40.4 | 1:34:35.8 | 57 | ||
58 | diplom | 1877 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 5. / D61 | 1:53:45.8 | 1:04:19.4 | 1:37:32.1 | 58 | ||
--- | 1658 | MÄDLER Johanna | 1999 | TSV Retterode | . / JunD | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1702 | DR. LEHNUNG Ute | 1971 | SV Grün-Weiß Pirna | . / D46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1757 | WEBER Lena | 2001 | TSV Leuna e.V. | . / J17 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1765 | PEICK Kerstin | 1969 | TEV Fellbach | . / D46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1850 | KRIJNEN Hilde | 1965 | --- | . / D51 | DNS | --- | --- | --- |