ČP XCO MTB Bedřichov UCI/C1 - ČP XCO MTB Bedřichov - HELLO BANK MINIME MTB CUP
DÁTUM : | 30.6.2018 | MIESTO : | Bedřichov |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1002 | SEMERÁD Marek | 2012 | SRAM MITAS TREK team | 1. / Kluci 5-6 let | 0:01:46.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 1011 | LODR Oliver | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 2. / Kluci 5-6 let | 0:01:47.5 | 0:00:00.8 | ||
3 | 1017 | VAŠÍČEK Robin | 2012 | ADASTRA SOKOL VELTĚŽ | 3. / Kluci 5-6 let | 0:02:01.2 | 0:00:14.5 | ||
4 | 1214 | KUDRNA Matyáš | 2012 | Bitters Cyklofit Superior | 4. / Kluci 5-6 let | 0:02:04.9 | 0:00:18.2 | ||
5 | 1190 | ŠORF Jakub | 2012 | SK Svojkov Haven | 5. / Kluci 5-6 let | 0:02:15.5 | 0:00:28.8 | ||
6 | 1014 | HORNOVÁ Františka | 2012 | AC SPARTA PRAHA CYCLING | 1. / Holky 5-6 let | 0:02:40.0 | 0:00:53.2 | ||
7 | 1019 | LHOTÁKOVÁ Sofie | 2013 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Holky 5-6 let | 0:02:49.5 | 0:01:02.8 | ||
8 | 1045 | TVRZOVÁ Anna | 2012 | --- | 3. / Holky 5-6 let | 0:02:55.0 | 0:01:08.3 | ||
9 | 1039 | POLÁŠEK Adrian | 2012 | Bike 2000 | 6. / Kluci 5-6 let | 0:03:12.0 | 0:01:25.3 | ||
10 | 1178 | BRZEK Tomáš | 2013 | HOUNYK MTB TEAM | 7. / Kluci 5-6 let | 0:03:13.0 | 0:01:26.3 | ||
11 | 1070 | BENDOVÁ Tereza | 2013 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 4. / Holky 5-6 let | 0:03:20.8 | 0:01:34.0 | ||
12 | 1096 | DRBOHALVOVÁ Magdaléna | 2012 | Bikeclinic junior team | 5. / Holky 5-6 let | 0:03:24.3 | 0:01:37.5 | ||
13 | 1200 | HRADÍLEK Jakub | 2012 | MG Bike Team | 8. / Kluci 5-6 let | 0:03:28.8 | 0:01:42.0 | ||
14 | 1085 | CICHÁKOVÁ Anna Magdalena | 2013 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 6. / Holky 5-6 let | 0:03:29.7 | 0:01:43.0 | ||
15 | 1215 | JURIS Šimon | 2013 | Bitters Cyklofit Superior | 9. / Kluci 5-6 let | 0:03:32.7 | 0:01:45.9 | ||
16 | 1222 | ZEJFORT Jakub | 2013 | --- | 10. / Kluci 5-6 let | 0:03:40.7 | 0:01:53.9 | ||
17 | 1221 | VAVKUŠKA Matěj | 2012 | Jablonecké Paseky | 11. / Kluci 5-6 let | 0:03:54.0 | 0:02:07.2 | ||
18 | 1205 | KONCOVÁ Natálie | 2013 | --- | 7. / Holky 5-6 let | 0:04:07.5 | 0:02:20.7 | ||
19 | 1031 | MUŠÁLKOVÁ Markéta | 2013 | --- | 8. / Holky 5-6 let | 0:04:18.5 | 0:02:31.7 | ||
20 | 1208 | HAVLÍKOVÁ Ella | 2013 | Eleven Mercedes Benz Mitas Team | 9. / Holky 5-6 let | 0:04:22.3 | 0:02:35.5 | ||
--- | 1030 | GROH Tobiáš | 2013 | Author team Stupno | . / Kluci 5-6 let | DNF | --- | ||
--- | 1202 | HLADÍK Vojtěch | 2012 | --- | . / Kluci 5-6 let | DNS | --- |