Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :12.5.2018 MIESTO :Mladá Boleslav
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6164 detail pretekára VAJSEJTL Jan CZE 2009 Bike Clinic Junior team 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:27.7 0:00:00.0 03:20.8 [2] 2 03:30.4 [1] 1 03:36.4 [1] 1
2 6050 detail pretekára HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:34.7 0:00:07.0 03:20.3 [1] 1 03:32.7 [3] 2 03:41.7 [5] 2
3 6971 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:36.7 0:00:08.9 03:21.5 [3] 3 03:34.7 [4] 3 03:40.4 [2] 3
4 6111 detail pretekára JOHN Eduard CZE 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:37.7 0:00:10.0 03:25.0 [5] 5 03:31.9 [2] 4 03:40.7 [3] 4
5 6935 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 Prima - Kolo TREK bikes 5. /  Žáci 8-9 let 0:10:48.2 0:00:20.4 03:26.0 [6] 6 03:35.7 [5] 5 03:46.4 [7] 5
6 6962 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 6. /  Žáci 8-9 let 0:10:49.7 0:00:21.9 03:29.8 [7] 7 03:38.4 [7] 7 03:41.4 [4] 6
7 6942 detail pretekára ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:01.5 0:00:33.7 03:23.8 [4] 4 03:40.7 [8] 6 03:56.9 [11] 7
8 6955 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 8-9 let 0:11:04.1 0:00:36.4 03:41.4 [11] 11 03:36.4 [6] 8 03:46.2 [6] 8
9 6216 detail pretekára MEIER Václav CZE 2010 BIKETEAM TURNOV 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:12.5 0:00:44.7 03:31.0 [8] 8 03:47.9 [10] 9 03:53.4 [10] 9
10 6930 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:21.4 0:00:53.6 03:41.9 [13] 13 03:45.9 [9] 10 03:53.4 [8] 10
11 6104 detail pretekára FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:25.5 0:00:57.7 03:43.8 [15] 15 03:48.2 [11] 12 03:53.4 [9] 11
12 6980 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.5 0:01:01.7 03:41.8 [12] 12 03:49.7 [12] 11 03:57.9 [13] 12
13 6959 detail pretekára SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 3. /  Žákyně 8-9 let 0:11:30.9 0:01:03.1 03:40.5 [9] 9 03:53.4 [13] 13 03:56.9 [12] 13
14 6938 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI TEAM LIBEREC 4. /  Žákyně 8-9 let 0:11:44.1 0:01:16.4 03:42.7 [14] 14 03:53.9 [14] 14 04:07.4 [23] 14
15 6948 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:48.5 0:01:20.7 03:41.0 [10] 10 04:05.2 [20] 15 04:02.2 [15] 15
16 6951 detail pretekára PEŠL Jan CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 12. /  Žáci 8-9 let 0:11:52.7 0:01:24.9 03:47.0 [16] 16 03:59.7 [17] 16 04:05.9 [20] 16
17 6943 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 5. /  Žákyně 8-9 let 0:11:53.9 0:01:26.1 03:52.7 [21] 21 03:58.9 [16] 17 04:02.2 [15] 17
18 6947 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 6. /  Žákyně 8-9 let 0:11:57.9 0:01:30.1 03:50.2 [19] 19 04:01.7 [18] 18 04:05.9 [19] 18
19 6129 detail pretekára PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:12:01.5 0:01:33.7 03:47.0 [16] 16 04:11.7 [26] 20 04:02.7 [17] 19
20 6007 detail pretekára MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 8-9 let 0:12:01.7 0:01:33.9 03:48.5 [18] 18 04:05.9 [21] 19 04:07.2 [21] 20
21 6176 detail pretekára STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 Active Tour Cycling Team 15. /  Žáci 8-9 let 0:12:04.9 0:01:37.2 04:01.8 [28] 28 04:02.7 [19] 23 04:00.4 [14] 21
22 6238 detail pretekára CICHÁK Mikuláš CZE 2010 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:12:16.9 0:01:49.2 03:53.5 [22] 22 04:07.7 [23] 21 04:15.7 [25] 22
23 6220 detail pretekára VESELÝ Vilém CZE 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM 17. /  Žáci 8-9 let 0:12:23.1 0:01:55.3 03:55.8 [23] 23 04:07.7 [22] 22 04:19.6 [29] 23
24 6121 detail pretekára NOVOTNÝ Lukáš CZE 2009 ADASTRA Sokol Veltěž 18. /  Žáci 8-9 let 0:12:23.2 0:01:55.4 04:01.0 [27] 27 04:14.7 [28] 25 04:07.4 [22] 24
25 6241 detail pretekára SOUČKOVÁ Amélie CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:12:24.9 0:01:57.1 03:57.5 [25] 25 04:09.9 [24] 24 04:17.4 [27] 25
26 6979 detail pretekára KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 19. /  Žáci 8-9 let 0:12:25.9 0:01:58.2 04:27.0 [44] 44 03:54.9 [15] 29 04:03.9 [18] 26
27 6122 detail pretekára HÁJKOVÁ Sofie CZE 2010 Ivar cs autor team 8. /  Žákyně 8-9 let 0:12:36.6 0:02:08.9 04:10.7 [33] 33 04:11.4 [25] 30 04:14.4 [24] 27
28 6978 detail pretekára HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio+CE Energy 9. /  Žákyně 8-9 let 0:12:42.4 0:02:14.6 03:57.4 [24] 24 04:22.9 [32] 26 04:21.9 [31] 28
29 6987 detail pretekára TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:12:42.9 0:02:15.1 04:07.9 [31] 31 04:17.7 [29] 31 04:17.2 [26] 29
30 6989 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BatT Nové Město na Moravě 11. /  Žákyně 8-9 let 0:12:47.1 0:02:19.4 04:06.2 [30] 30 04:19.4 [31] 32 04:21.4 [30] 30
31 6996 detail pretekára KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:12:58.6 0:02:30.8 04:13.9 [34] 34 04:17.7 [30] 33 04:26.9 [32] 31
32 6175 detail pretekára MAJOR Rostislav CZE 2010 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:13:00.4 0:02:32.7 03:58.5 [26] 26 04:22.9 [33] 27 04:38.9 [35] 32
33 6325 detail pretekára STRÁNSKÝ Ondřej CZE 2009 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:13:01.4 0:02:33.7 04:28.8 [47] 47 04:14.2 [27] 34 04:18.4 [28] 33
34 6998 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:13:23.4 0:02:55.7 03:52.5 [20] 20 04:29.2 [34] 28 05:01.7 [59] 34
35 6013 detail pretekára KOCOUREK Šimon CZE 2010 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:13:26.4 0:02:58.7 04:27.0 [43] 43 04:30.7 [35] 38 04:28.7 [33] 35
36 6024 detail pretekára POSPÍŠIL Michal CZE 2010 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:13:29.4 0:03:01.7 04:09.8 [32] 32 04:33.7 [37] 35 04:45.9 [43] 36
37 6189 detail pretekára MECA Dominik CZE 2010 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:13:42.2 0:03:14.4 04:31.3 [50] 50 04:31.4 [36] 40 04:39.4 [36] 37
38 6333 detail pretekára MAREŠOVÁ Natálie CZE 2010 BatT Nové Město na Moravě 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:45.6 0:03:17.8 04:05.4 [29] 29 04:52.2 [55] 37 04:47.9 [45] 38
39 6165 detail pretekára PAČESNÝ Eliáš CZE 2010 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:13:47.2 0:03:19.4 04:21.0 [35] 35 04:35.9 [39] 36 04:50.2 [49] 39
40 6344 detail pretekára KUNZL Filip CZE 2010 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:13:47.9 0:03:20.2 04:23.5 [37] 37 04:35.7 [38] 39 04:48.7 [46] 40
41 6173 detail pretekára MAREK Mikuláš CZE 2009 Dukla Praha 28. /  Žáci 8-9 let 0:13:49.7 0:03:21.9 04:28.8 [47] 47 04:37.2 [40] 41 04:43.7 [39] 41
42 6019 detail pretekára HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:13:52.7 0:03:24.9 04:32.0 [51] 51 04:44.2 [46] 46 04:36.4 [34] 42
43 6219 detail pretekára BULÍŘ Filip CZE 2009 --- 30. /  Žáci 8-9 let 0:13:54.2 0:03:26.4 04:26.0 [42] 42 04:43.4 [44] 44 04:44.7 [41] 43
44 6138 detail pretekára VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 14. /  Žákyně 8-9 let 0:13:55.9 0:03:28.1 04:27.2 [46] 46 04:41.4 [41] 43 04:47.2 [44] 44
45 6209 detail pretekára JAČEK štěpán CZE 2009 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:14:03.2 0:03:35.4 04:36.0 [53] 53 04:43.4 [43] 48 04:43.7 [40] 45
46 6072 detail pretekára ŠNAJDR David CZE 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:14:05.2 0:03:37.4 04:39.5 [55] 55 04:45.9 [47] 51 04:39.7 [37] 46
47 6361 detail pretekára VALEŠOVÁ Alžběta CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:14:10.4 0:03:42.6 04:24.2 [40] 40 04:44.1 [45] 42 05:01.9 [60] 47
48 6326 detail pretekára POKORNÁ Adéla CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 16. /  Žákyně 8-9 let 0:14:15.4 0:03:47.6 04:25.4 [41] 41 04:51.9 [54] 47 04:57.9 [56] 48
49 6010 detail pretekára BENEŠOVÁ Barbora CZE 2010 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:14:19.6 0:03:51.9 04:23.9 [39] 39 04:49.9 [50] 45 05:05.6 [63] 49
50 6088 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:14:20.4 0:03:52.6 04:27.2 [45] 45 04:56.7 [58] 50 04:56.4 [55] 50
51 6296 detail pretekára ULRYCH Ondřej CZE 2010 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:14:23.9 0:03:56.2 04:46.3 [58] 58 04:46.4 [48] 55 04:51.2 [51] 51
52 6182 detail pretekára HRADEC Štěpán CZE 2010 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:14:24.4 0:03:56.7 04:47.0 [59] 59 04:47.9 [49] 56 04:49.4 [48] 52
53 6178 detail pretekára JAKUBCOVÁ Veronika CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:14:28.9 0:04:01.1 04:23.7 [38] 38 05:04.2 [67] 52 05:00.9 [57] 53
54 6343 detail pretekára KAMENÍK Adam CZE 2010 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:14:30.7 0:04:02.9 04:50.8 [63] 63 04:50.9 [52] 57 04:48.9 [47] 54
55 6285 detail pretekára TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 36. /  Žáci 8-9 let 0:14:33.7 0:04:05.9 05:01.0 [75] 75 04:42.4 [42] 59 04:50.2 [50] 55
56 6334 detail pretekára HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 Superior Cyklofit Cycling Team 20. /  Žákyně 8-9 let 0:14:33.9 0:04:06.1 04:58.2 [70] 70 04:50.6 [51] 63 04:44.9 [42] 56
57 6245 detail pretekára MASSLOVÁ Julie CZE 2009 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:14:35.4 0:04:07.6 04:30.0 [49] 49 05:02.1 [65] 53 05:03.2 [61] 57
58 6382 detail pretekára GIRGAL Ondřej CZE 2010 Brdští kanci 37. /  Žáci 8-9 let 0:14:37.2 0:04:09.4 04:51.5 [65] 65 04:51.4 [53] 58 04:54.2 [52] 58
59 6089 detail pretekára DIBLÍK Tomáš CZE 2010 --- 38. /  Žáci 8-9 let 0:14:37.7 0:04:09.9 04:22.3 [36] 36 04:59.2 [61] 49 05:16.2 [69] 59
60 6230 detail pretekára DROBNIAK šimon CZE 2009 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:14:39.2 0:04:11.4 04:51.3 [64] 64 04:53.2 [56] 60 04:54.7 [53] 60
61 6350 detail pretekára MINX Frederik CZE 2010 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:14:40.2 0:04:12.4 04:58.0 [69] 69 04:59.2 [61] 67 04:42.9 [38] 61
62 6133 detail pretekára ŠTURM Jan CZE 2010 Velosport Domažlice 41. /  Žáci 8-9 let 0:14:47.9 0:04:20.2 04:32.0 [51] 51 05:00.2 [63] 54 05:15.6 [68] 62
63 6045 detail pretekára FOŘT Tomáš CZE 2009 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:14:51.4 0:04:23.7 04:48.8 [60] 60 04:58.1 [59] 62 05:04.4 [62] 63
64 6207 detail pretekára ŘEŘICHA Josef CZE 2010 --- 43. /  Žáci 8-9 let 0:15:02.7 0:04:34.9 04:58.3 [71] 71 04:56.1 [57] 65 05:08.2 [65] 64
65 6195 detail pretekára BYDŽOVSKÝ Filip CZE 2010 --- 44. /  Žáci 8-9 let 0:15:02.9 0:04:35.2 04:54.8 [67] 67 05:00.7 [64] 66 05:07.4 [64] 65
66 6377 detail pretekára WALTER Tobiáš CZE 2010 --- 45. /  Žáci 8-9 let 0:15:06.2 0:04:38.4 04:49.3 [62] 62 05:02.9 [66] 64 05:13.9 [67] 66
67 6292 detail pretekára PÁNKOVÁ Eliška CZE 2009 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:15:07.4 0:04:39.6 04:38.9 [54] 54 05:07.2 [68] 61 05:21.2 [71] 67
68 6002 detail pretekára PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:15:18.1 0:04:50.3 05:08.7 [82] 82 05:14.4 [72] 78 04:54.9 [54] 68
69 6274 detail pretekára HOLEMÝ Filip CZE 2010 --- 46. /  Žáci 8-9 let 0:15:19.9 0:04:52.2 04:59.8 [73] 73 04:58.7 [60] 68 05:21.4 [72] 69
70 6134 detail pretekára KOLAJTOVÁ Pavlína CZE 2010 pro radost z pohybu 24. /  Žákyně 8-9 let 0:15:20.3 0:04:52.6 05:09.5 [83] 83 05:09.4 [69] 74 05:01.4 [58] 70
71 6295 detail pretekára BOUŠKA Matěj CZE 2009 --- 47. /  Žáci 8-9 let 0:15:26.4 0:04:58.7 05:00.3 [74] 74 05:16.9 [75] 72 05:09.2 [66] 71
72 6047 detail pretekára MENDLÍK Tomáš CZE 2010 --- 48. /  Žáci 8-9 let 0:15:32.4 0:05:04.7 04:43.8 [56] 56 05:21.9 [80] 69 05:26.7 [76] 72
73 6337 detail pretekára SPÁLENKA Dominique CZE 2009 --- 49. /  Žáci 8-9 let 0:15:40.4 0:05:12.7 05:08.5 [81] 81 05:10.9 [70] 75 05:20.9 [70] 73
74 6043 detail pretekára MAŘÍK Filip CZE 2009 BIKE TEAM Újezd nad Lesy 50. /  Žáci 8-9 let 0:15:43.9 0:05:16.2 04:56.2 [68] 68 05:18.5 [77] 70 05:29.2 [77] 74
75 6310 detail pretekára KAŇKA Lukáš CZE 2010 --- 51. /  Žáci 8-9 let 0:15:46.4 0:05:18.7 05:04.0 [76] 76 05:18.4 [76] 77 05:23.9 [75] 75
76 6153 detail pretekára DRÁBIK Daniel CZE 2010 --- 52. /  Žáci 8-9 let 0:15:46.9 0:05:19.2 05:08.3 [80] 80 05:15.4 [73] 79 05:23.1 [73] 76
77 6330 detail pretekára LEDVINOVÁ Veronika CZE 2009 --- 25. /  Žákyně 8-9 let 0:15:48.6 0:05:20.8 04:45.7 [57] 57 05:30.4 [86] 71 05:32.4 [79] 77
78 6289 detail pretekára KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 26. /  Žákyně 8-9 let 0:15:51.1 0:05:23.3 04:59.7 [72] 72 05:20.9 [79] 76 05:30.4 [78] 78
79 6360 detail pretekára PICKOVÁ Adéla CZE 2010 --- 27. /  Žákyně 8-9 let 0:15:51.9 0:05:24.1 05:09.7 [84] 84 05:18.9 [78] 80 05:23.2 [74] 79
80 6353 detail pretekára BUREŠOVÁ Kateřina CZE 2010 --- 28. /  Žákyně 8-9 let 0:15:57.6 0:05:29.8 04:49.2 [61] 61 05:28.4 [83] 73 05:39.9 [81] 80
81 6021 detail pretekára MITÁŠOVÁ Sofie CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 29. /  Žákyně 8-9 let 0:16:06.4 0:05:38.6 05:06.7 [78] 78 05:23.2 [82] 82 05:36.4 [80] 81
82 6014 detail pretekára ŠVASTALOVÁ Alžběta CZE 2010 BTFLY 30. /  Žákyně 8-9 let 0:16:36.9 0:06:09.1 05:17.7 [87] 87 05:28.7 [84] 87 05:50.4 [82] 82
83 6305 detail pretekára ŠESTALOVÁ Nella CZE 2010 TEPLICE 31. /  Žákyně 8-9 let 0:17:03.4 0:06:35.6 05:13.4 [85] 85 05:47.7 [90] 89 06:02.2 [83] 83
84 6372 detail pretekára PÁNKOVÁ Nikol CZE 2009 --- 32. /  Žákyně 8-9 let 0:17:20.3 0:06:52.6 05:06.0 [77] 77 05:54.1 [91] 88 06:20.1 [84] 84
85 6410 detail pretekára CHLUPÁČ Ondřej CZE 2010 --- 53. /  Žáci 8-9 let 0:10:28.7 - 1 Lap(s) 04:54.3 [66] 66 05:34.4 [87] 81 --- ---
86 6275 detail pretekára FILIP Václav CZE 2010 --- 54. /  Žáci 8-9 let 0:10:34.2 - 1 Lap(s) 05:17.3 [86] 86 05:16.9 [74] 83 --- ---
87 6193 detail pretekára PODDANÝ Matěj CZE 2009 --- 55. /  Žáci 8-9 let 0:10:39.0 - 1 Lap(s) 05:25.0 [89] 89 05:13.9 [71] 84 --- ---
88 6034 detail pretekára DUDEK Štěpán CZE 2010 --- 56. /  Žáci 8-9 let 0:10:42.5 - 1 Lap(s) 05:07.0 [79] 79 05:35.4 [88] 85 --- ---
89 6159 detail pretekára KYPTA Jakub CZE 2010 --- 57. /  Žáci 8-9 let 0:10:43.5 - 1 Lap(s) 05:21.5 [88] 88 05:21.9 [81] 86 --- ---
90 6147 detail pretekára VAVRUŠKA Petřík CZE 2009 --- 58. /  Žáci 8-9 let 0:11:03.5 - 1 Lap(s) 05:33.3 [90] 90 05:30.2 [85] 90 --- ---
91 6390 detail pretekára ZEMEK Antonín CZE 2010 --- 59. /  Žáci 8-9 let 0:11:24.5 - 1 Lap(s) 05:36.8 [91] 91 05:47.7 [89] 91 --- ---
92 6316 detail pretekára ČÍŽEK Miloš CZE 2009 --- 60. /  Žáci 8-9 let 0:11:40.2 - 1 Lap(s) 05:43.0 [92] 92 05:57.1 [92] 92 --- ---
93 6277 detail pretekára SILBERNAGL Oliver CZE 2009 --- 61. /  Žáci 8-9 let 0:11:43.0 - 1 Lap(s) 05:45.3 [93] 93 05:57.7 [93] 93 --- ---
94 6313 detail pretekára PIŽL Jan CZE 2010 --- 62. /  Žáci 8-9 let 0:11:46.0 - 1 Lap(s) 05:47.5 [94] 94 05:58.4 [94] 94 --- ---
95 6322 detail pretekára RAJSÍK Václav CZE 2010 --- 63. /  Žáci 8-9 let 0:12:42.4 - 1 Lap(s) 06:04.8 [95] 95 06:37.6 [95] 95 --- ---
96 6234 detail pretekára JÁNSKÝ Ondra CZE 2009 --- 64. /  Žáci 8-9 let 0:13:17.2 - 1 Lap(s) 06:19.8 [96] 96 06:57.4 [96] 96 --- ---
--- 6338 detail pretekára BRIŠKÁR Marek CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DSQ --- --- --- --- --- --- ---
--- 6027 detail pretekára FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6029 detail pretekára KŘEPELKOVÁ Eliška CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6049 detail pretekára RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---