Oderská Mlýnice České spořitelny

MTB
DÁTUM :22.9.2018 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6891 detail pretekára KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:58.3 0:00:00.0 03:36.6 [1] 1 03:45.4 [4] 3 03:36.2 [1] 1
2 6896 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 OVLADEJKOLO - Trek Bikes 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:58.5 0:00:00.2 03:37.3 [2] 2 03:42.7 [2] 1 03:38.4 [3] 2
3 6902 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:59.3 0:00:01.0 03:38.1 [3] 3 03:42.9 [3] 2 03:38.2 [2] 3
4 6904 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 8-9 let 0:11:19.4 0:00:21.1 03:47.8 [4] 4 03:42.5 [1] 4 03:49.1 [6] 4
5 6907 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.8 0:00:31.4 03:54.1 [8] 8 03:49.2 [5] 6 03:46.4 [4] 5
6 6942 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 8-9 let 0:11:36.0 0:00:37.7 03:52.8 [6] 6 03:54.4 [8] 7 03:48.7 [5] 6
7 6955 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 HUPNAKOLO.CZ 6. /  Žáci 8-9 let 0:11:37.8 0:00:39.4 03:53.3 [7] 7 03:54.7 [9] 8 03:49.7 [7] 7
8 6892 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:40.4 0:00:42.1 03:48.5 [5] 5 03:49.2 [6] 5 04:02.7 [9] 8
9 6962 detail pretekára DEDEK Matěj CZE 2009 AD TEAM 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:50.3 0:00:51.9 03:55.8 [11] 11 03:53.9 [7] 9 04:00.4 [8] 9
10 6952 detail pretekára LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 0:12:12.9 0:01:14.6 03:55.0 [9] 9 04:07.2 [10] 10 04:10.7 [13] 10
11 6938 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Žáci 8-9 let 0:12:27.3 0:01:28.9 03:55.3 [10] 10 04:17.4 [13] 11 04:14.4 [15] 11
12 6995 detail pretekára JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 9. /  Žáci 8-9 let 0:12:28.0 0:01:29.7 04:09.8 [14] 14 04:13.4 [12] 12 04:04.7 [10] 12
13 6110 detail pretekára KARAFIÁT Ondřej CZE 2009 --- 10. /  Žáci 8-9 let 0:12:41.8 0:01:43.4 04:13.1 [16] 16 04:18.4 [16] 16 04:10.2 [12] 13
14 6978 detail pretekára MACHAČ Tomáš CZE 2009 --- 11. /  Žáci 8-9 let 0:12:43.0 0:01:44.7 04:24.6 [20] 20 04:10.2 [11] 17 04:08.2 [11] 14
15 6973 detail pretekára KROMPOLC Petr CZE 2010 SKI Klub Kopřivnice 12. /  Žáci 8-9 let 0:12:43.2 0:01:44.9 04:08.6 [12] 12 04:20.4 [19] 15 04:14.2 [14] 15
16 6913 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 4. /  Žákyně 8-9 let 0:12:54.2 0:01:55.9 04:10.3 [15] 15 04:18.2 [14] 14 04:25.7 [20] 16
17 6061 detail pretekára KAČOR Štěpán CZE 2010 SKI Klub Kopřivnice 13. /  Žáci 8-9 let 0:13:08.8 0:02:10.4 04:15.1 [17] 17 04:30.9 [21] 18 04:22.7 [18] 17
18 6996 detail pretekára VAŠEK Klučka CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 14. /  Žáci 8-9 let 0:13:09.3 0:02:10.9 04:29.6 [22] 22 04:18.2 [15] 19 04:21.4 [16] 18
19 6031 detail pretekára PETROVSKÝ Marek CZE 2010 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:13:11.8 0:02:13.5 04:30.3 [23] 23 04:18.9 [18] 20 04:22.4 [17] 19
20 6934 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 5. /  Žákyně 8-9 let 0:13:24.9 0:02:26.6 04:08.7 [13] 13 04:18.7 [17] 13 04:57.4 [30] 20
21 6997 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 6. /  Žákyně 8-9 let 0:13:25.4 0:02:27.1 04:24.2 [19] 19 04:33.7 [24] 22 04:27.4 [22] 21
22 6086 detail pretekára NĚMEC šimon CZE 2010 SKI AREna vrbno 16. /  Žáci 8-9 let 0:13:25.7 0:02:27.4 04:24.1 [18] 18 04:27.2 [20] 21 04:34.4 [24] 22
23 6108 detail pretekára MECA Dominik CZE 2010 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:13:30.2 0:02:31.9 04:31.3 [24] 24 04:31.7 [22] 23 04:27.2 [21] 23
24 6946 detail pretekára POSPÍŠIL Michal CZE 2010 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:13:31.7 0:02:33.4 04:28.3 [21] 21 04:39.2 [26] 24 04:24.2 [19] 24
25 6965 detail pretekára PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 19. /  Žáci 8-9 let 0:13:51.7 0:02:53.4 04:40.6 [29] 29 04:32.4 [23] 25 04:38.7 [27] 25
26 6134 detail pretekára VYCHYDLOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:13:54.4 0:02:56.1 04:38.5 [27] 27 04:37.4 [25] 26 04:38.4 [26] 26
27 6087 detail pretekára DORŇÁK Tomáš CZE 2010 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:13:56.5 0:02:58.2 04:35.1 [25] 25 04:43.7 [27] 27 04:37.7 [25] 27
28 6968 detail pretekára MACHÁČEK Šimon CZE 2010 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:13:58.2 0:02:59.9 04:39.1 [28] 28 04:46.9 [29] 28 04:32.2 [23] 28
29 6095 detail pretekára VÁLOVÁ Eliška CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:14:19.2 0:03:20.8 04:46.3 [31] 31 04:44.4 [28] 30 04:48.4 [28] 29
30 6098 detail pretekára JAHODOVÁ Tereza CZE 2009 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:14:31.7 0:03:33.3 04:44.7 [30] 30 04:54.4 [31] 31 04:52.4 [29] 30
31 6931 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:14:36.4 0:03:38.1 04:37.2 [26] 26 04:52.2 [30] 29 05:06.9 [32] 31
32 6060 detail pretekára SZCZEPAŃSKI Jakub CZE 2010 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:14:53.2 0:03:54.9 04:50.6 [32] 32 05:00.4 [32] 32 05:02.2 [31] 32
33 6090 detail pretekára ČECHOVÁ Eliška CZE 2010 HEAD BIKE TJ OPAVA 11. /  Žákyně 8-9 let 0:15:19.4 0:04:21.1 04:51.2 [33] 33 05:14.2 [34] 33 05:13.9 [33] 33
34 6104 detail pretekára NAVRÁTILOVÁ Kateřina CZE 2010 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:15:36.7 0:04:38.4 05:02.5 [34] 34 05:13.2 [33] 34 05:20.9 [35] 34
35 6126 detail pretekára CHOVANEC Vojta CZE 2010 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:15:42.7 0:04:44.4 05:06.1 [37] 37 05:16.1 [35] 35 05:20.4 [34] 35
36 6093 detail pretekára KLOSEK Jakub CZE 2010 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:16:03.2 0:05:04.9 05:03.6 [36] 36 05:22.7 [36] 36 05:36.9 [37] 36
37 6116 detail pretekára BUČEK Oskar CZE 2009 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:16:06.0 0:05:07.7 05:02.8 [35] 35 05:24.9 [37] 37 05:38.1 [38] 37
38 6945 detail pretekára ŠVASTALOVÁ Alžběta CZE 2010 BTFLY 13. /  Žákyně 8-9 let 0:16:33.6 0:05:35.3 05:18.2 [38] 38 05:41.4 [40] 39 05:33.9 [36] 38
39 6120 detail pretekára SYNEK Marián CZE 2010 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:16:43.7 0:05:45.4 05:22.1 [39] 39 05:35.9 [38] 38 05:45.6 [39] 39
40 6123 detail pretekára NĚMCOVÁ Nela CZE 2010 Kofola 14. /  Žákyně 8-9 let 0:17:11.6 0:06:13.3 05:35.7 [42] 42 05:37.9 [39] 40 05:57.9 [40] 40
41 6105 detail pretekára MAJÁK Noemi CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:17:30.9 0:06:32.6 05:22.7 [40] 40 05:53.6 [44] 41 06:14.4 [41] 41
42 6130 detail pretekára KUBÁČKOVÁ Ema CZE 2010 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:11:28.2 - 1 Lap(s) 05:30.7 [41] 41 05:57.4 [46] 42 --- ---
43 6118 detail pretekára SYNKOVÁ Kamila CZE 2010 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:11:29.4 - 1 Lap(s) 05:46.0 [44] 44 05:43.4 [41] 43 --- ---
44 6103 detail pretekára KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:11:31.7 - 1 Lap(s) 05:40.5 [43] 43 05:51.1 [43] 44 --- ---
45 6127 detail pretekára CHOVANECKÁ Michaela CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:11:50.2 - 1 Lap(s) 06:00.0 [47] 47 05:50.1 [42] 45 --- ---
46 6119 detail pretekára SYNKOVÁ Štěpánka CZE 2010 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:11:53.9 - 1 Lap(s) 05:57.7 [46] 46 05:56.1 [45] 46 --- ---
47 6998 detail pretekára NOVOTNÝ Jan CZE 2009 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:11:59.5 - 1 Lap(s) 05:55.6 [45] 45 06:03.9 [47] 47 --- ---
48 6124 detail pretekára FRAISER Lydia CZE 2009 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:13:24.7 - 1 Lap(s) 06:30.7 [48] 48 06:53.9 [48] 48 --- ---
49 6999 detail pretekára NOVOTNÝ Matěj CZE 2010 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:14:15.2 - 1 Lap(s) 07:09.8 [49] 49 07:05.4 [49] 49 --- ---
--- 6919 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6969 detail pretekára JAHODOVÁ Tereza CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6971 detail pretekára SCHIESSER Alex CZE 2010 Subaru Opava . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6975 detail pretekára ŠIMEČEK Jakub CZE 2010 Atletika Poruba . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6985 detail pretekára VOJTEK Ondřej CZE 2010 SSPK Olomouc . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---