Oderská Mlýnice České spořitelny

MTB
DÁTUM :22.9.2018 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo #
1 6909 detail pretekára VĚNTUS Tadeaš CZE 2011 sportovnikurzy.cz 1. /  Žáci 6-7 let 0:06:08.1 0:00:00.0 02:03.1 [2] 2 02:02.9 [1] 2
2 6894 detail pretekára SEMERÁD Marek CZE 2012 SRAM MITAS TREK Team 2. /  Žáci 6-7 let 0:06:09.8 0:00:01.7 01:58.3 [1] 1 02:04.7 [2] 1
3 6912 detail pretekára GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 3. /  Žáci 6-7 let 0:06:18.6 0:00:10.5 02:04.6 [3] 3 02:04.9 [3] 3
4 6922 detail pretekára ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo 4. /  Žáci 6-7 let 0:06:24.1 0:00:16.0 02:05.3 [4] 4 02:10.2 [4] 4
5 6887 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 1. /  Žákyně 6-7 let 0:06:33.8 0:00:25.7 02:05.9 [5] 5 02:14.2 [6] 5
6 6109 detail pretekára KARAFIÁT Jan CZE 2011 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:06:43.6 0:00:35.5 02:17.3 [10] 10 02:12.2 [5] 6
7 6937 detail pretekára RICHTER Lukáš CZE 2011 TUFO CykloZákladna Otrokovice 6. /  Žáci 6-7 let 0:06:44.3 0:00:36.2 02:13.6 [6] 6 02:17.2 [8] 7
8 6989 detail pretekára VALA Radim CZE 2011 YOGI 7. /  Žáci 6-7 let 0:06:45.5 0:00:37.4 02:15.8 [8] 8 02:15.7 [7] 8
9 6905 detail pretekára ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 alltraining.cz 2. /  Žákyně 6-7 let 0:06:59.8 0:00:51.7 02:18.1 [11] 11 02:17.7 [9] 9
10 6928 detail pretekára HUBCEJ Matyáš CZE 2011 Bikeklub Sokolisti Náměšť nad Oslavou 8. /  Žáci 6-7 let 0:07:00.6 0:00:52.5 02:20.3 [13] 13 02:18.9 [11] 12
11 6914 detail pretekára ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team 3. /  Žákyně 6-7 let 0:07:02.8 0:00:54.7 02:19.6 [12] 12 02:18.7 [10] 11
12 6900 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 4. /  Žákyně 6-7 let 0:07:11.1 0:01:03.0 02:14.1 [7] 7 02:23.7 [13] 10
13 6916 detail pretekára DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 9. /  Žáci 6-7 let 0:07:13.3 0:01:05.2 02:22.1 [14] 14 02:22.2 [12] 13
14 6054 detail pretekára FARDA Jan CZE 2011 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:07:15.3 0:01:07.2 02:16.6 [9] 9 02:28.7 [14] 14
15 6062 detail pretekára KUČOVÁ Marie CZE 2011 Draci 5. /  Žákyně 6-7 let 0:07:38.8 0:01:30.7 02:35.9 [18] 18 02:33.4 [15] 16
16 6067 detail pretekára WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany 6. /  Žákyně 6-7 let 0:07:47.1 0:01:39.0 02:34.1 [15] 15 02:33.9 [16] 15
17 6929 detail pretekára LAMICHOVÁ Kristýna CZE 2011 SupGirls 7. /  Žákyně 6-7 let 0:07:53.3 0:01:45.2 02:38.9 [19] 19 02:35.9 [17] 17
18 6129 detail pretekára ČECHMÁNEK Eduard CZE 2011 AD TEAM 11. /  Žáci 6-7 let 0:07:54.3 0:01:46.2 02:50.6 [27] 27 02:36.4 [18] 20
19 6963 detail pretekára VALA Alex CZE 2011 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:08:08.3 0:02:00.2 02:52.1 [28] 28 02:40.2 [20] 22
20 6033 detail pretekára KUČERA Kryštof CZE 2011 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:08:15.3 0:02:07.2 02:34.8 [16] 16 02:51.2 [30] 19
21 6014 detail pretekára BABJAK Martin CZE 2012 --- 14. /  Žáci 6-7 let 0:08:16.8 0:02:08.7 02:39.3 [20] 20 02:45.7 [25] 18
21 6964 detail pretekára AGEL Tobiáš CZE 2011 AGROFERT cyklo tým 14. /  Žáci 6-7 let 0:08:16.8 0:02:08.7 02:57.6 [32] 32 02:41.7 [22] 26
23 6099 detail pretekára JAHODOVÁ Veronika CZE 2011 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:08:18.3 0:02:10.2 02:45.9 [22] 22 02:47.2 [27] 23
24 6966 detail pretekára DEDEK Jakub CZE 2012 AD TEAM 16. /  Žáci 6-7 let 0:08:19.3 0:02:11.2 02:58.8 [33] 33 02:44.2 [23] 29
25 6958 detail pretekára TROJAN Matyáš CZE 2012 Talent Bike KH Tour 17. /  Žáci 6-7 let 0:08:24.5 0:02:16.4 02:35.6 [17] 17 02:55.7 [33] 21
26 6994 detail pretekára JIROUT Josef CZE 2012 KILPI KIDS RACING TEAM 18. /  Žáci 6-7 let 0:08:27.5 0:02:19.4 03:05.3 [39] 39 02:39.0 [19] 30
27 6081 detail pretekára FILÁK Vojtěch CZE 2011 Sku Klub hranice 19. /  Žáci 6-7 let 0:08:29.3 0:02:21.2 02:48.6 [24] 24 02:48.7 [29] 24
28 6009 detail pretekára SOUKUP Hugo CZE 2011 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:08:29.8 0:02:21.7 02:50.3 [26] 26 02:47.7 [28] 25
29 6132 detail pretekára HOLESZ Vojtěch CZE 2012 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:08:31.0 0:02:22.9 02:56.1 [31] 31 02:44.7 [24] 27
30 6982 detail pretekára VOMOČIL Mikuláš CZE 2011 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:08:33.8 0:02:25.7 02:45.1 [21] 21 02:57.9 [36] 28
31 6034 detail pretekára GELLNER Jan CZE 2012 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:08:35.5 0:02:27.4 03:06.1 [41] 41 02:40.9 [21] 32
32 6026 detail pretekára LAJCHOVÁ Markéta CZE 2011 TEAM FORMAN CINELLI Kids 9. /  Žákyně 6-7 let 0:08:36.6 0:02:28.5 02:50.1 [25] 25 02:55.4 [32] 31
33 6063 detail pretekára KUČA Petr CZE 2012 DR.A.CY 24. /  Žáci 6-7 let 0:08:41.5 0:02:33.4 03:11.8 [49] 49 02:46.9 [26] 36
34 6137 detail pretekára ŠMÍDOVÁ Julie CZE 2011 Eco Love 10. /  Žákyně 6-7 let 0:08:47.6 0:02:39.5 02:54.6 [29] 29 03:01.4 [38] 35
35 6939 detail pretekára KNOBLOCHOVÁ Kristýna CZE 2012 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:08:49.8 0:02:41.7 03:09.4 [48] 48 02:56.9 [35] 39
36 6053 detail pretekára FRAIS Vojtěch CZE 2012 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:08:54.5 0:02:46.4 02:55.1 [30] 30 02:54.9 [31] 33
37 6949 detail pretekára LAŠKOVÁ Eliška CZE 2012 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:08:54.8 0:02:46.7 02:47.6 [23] 23 03:03.9 [40] 34
38 6925 detail pretekára KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:08:56.1 0:02:48.0 03:06.4 [42] 42 02:56.4 [34] 37
39 6059 detail pretekára SZCZEPAŃSKÁ Anna CZE 2011 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:09:11.8 0:03:03.7 03:01.9 [35] 35 03:01.2 [37] 38
40 6072 detail pretekára BOBČÍKOVÁ Lucie CZE 2011 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:09:15.1 0:03:07.0 03:08.4 [45] 45 03:02.4 [39] 40
41 6057 detail pretekára STEINOVÁ Alexandra CZE 2011 OSTROJ bike team Opava 16. /  Žákyně 6-7 let 0:09:25.8 0:03:17.7 03:06.6 [44] 44 03:16.7 [48] 48
41 6948 detail pretekára NÁJEMNÍKOVÁ Sofie CZE 2012 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:09:25.8 0:03:17.7 03:04.9 [38] 38 03:07.7 [42] 41
43 6064 detail pretekára ŠIROKÁ Adéla CZE 2011 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:09:38.6 0:03:30.5 03:02.4 [36] 36 03:19.9 [51] 47
44 6083 detail pretekára BORAŇOVÁ Sabina CZE 2011 Sku Klub hranice 19. /  Žákyně 6-7 let 0:09:56.6 0:03:48.5 03:15.9 [52] 52 03:19.4 [50] 51
45 6122 detail pretekára NĚMEC Tobiáš CZE 2012 Kofola 26. /  Žáci 6-7 let 0:06:15.6 - 1 Lap(s) 03:08.6 [46] 46 03:06.9 [41] 42
46 6068 detail pretekára KUČERA Václav CZE 2012 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:06:16.1 - 1 Lap(s) 03:05.6 [40] 40 03:10.4 [43] 43
47 6921 detail pretekára BEDĚRKA Dominik CZE 2012 Pardubice 28. /  Žáci 6-7 let 0:06:17.8 - 1 Lap(s) 03:06.6 [43] 43 03:11.2 [45] 44
48 6114 detail pretekára JANÍREK Jonáš CZE 2012 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:06:19.3 - 1 Lap(s) 03:04.1 [37] 37 03:15.2 [47] 45
49 6041 detail pretekára LUKNÁR Tomáš Jiří CZE 2012 Ck Horní Bludovice 30. /  Žáci 6-7 let 0:06:19.5 - 1 Lap(s) 03:08.6 [46] 46 03:10.9 [44] 46
50 6972 detail pretekára ČERNÝ Štěpán CZE 2012 --- 31. /  Žáci 6-7 let 0:06:24.3 - 1 Lap(s) 03:01.6 [34] 34 03:22.7 [52] 49
51 6158 detail pretekára LYČKA Viktor CZE 2011 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:06:26.5 - 1 Lap(s) 03:11.8 [50] 50 03:14.7 [46] 50
52 6135 detail pretekára OLŠÁKOVÁ Justýna CZE 2011 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:06:41.6 - 1 Lap(s) 03:23.4 [54] 54 03:18.2 [49] 52
53 6035 detail pretekára RATIMORSKÝ Jakub CZE 2011 TJ HEAD BIKE OPAVA 33. /  Žáci 6-7 let 0:06:42.1 - 1 Lap(s) 03:15.1 [51] 51 03:26.9 [53] 53
54 6954 detail pretekára LÁZNIČKOVÁ Barbora CZE 2011 GHOST Junior team 21. /  Žákyně 6-7 let 0:06:57.1 - 1 Lap(s) 03:22.4 [53] 53 03:34.7 [56] 54
55 6025 detail pretekára JANŠTOVÁ Natálie CZE 2012 --- 22. /  Žákyně 6-7 let 0:06:58.6 - 1 Lap(s) 03:26.9 [55] 55 03:31.7 [54] 55
56 6065 detail pretekára BRODOVÁ Vanesa CZE 2012 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:07:03.6 - 1 Lap(s) 03:30.1 [56] 56 03:33.4 [55] 56
57 6111 detail pretekára SVOBODOVÁ Agáta CZE 2012 --- 24. /  Žákyně 6-7 let 0:07:20.6 - 1 Lap(s) 03:36.1 [57] 57 03:44.4 [57] 57
58 6148 detail pretekára PETR Tadeáš CZE 2012 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:08:06.8 - 1 Lap(s) 04:05.3 [58] 58 04:01.4 [58] 58
59 6002 detail pretekára NOVOTNÝ Štěpán CZE 2012 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:10:12.8 - 1 Lap(s) 04:50.3 [59] 59 05:22.4 [59] 59
--- 6003 detail pretekára ABRAHAMOVÁ Beata CZE 2011 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6006 detail pretekára KUCERA Daniel CZE 2012 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6013 detail pretekára KRAUS Lukáš CZE 2011 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6889 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6920 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Tereza CZE 2011 ACT leraK Blansko . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6926 detail pretekára FALTYSOVÁ Gabča CZE 2011 Adastra Sokol Veltěž . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6933 detail pretekára KOTEK Karel CZE 2011 BB racing čerčany . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6941 detail pretekára SUROVCOVÁ Ella CZE 2011 SK EDIE team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6944 detail pretekára SEDLÁČKOVÁ Míša CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6953 detail pretekára ŽÍDKOVÁ Sofie Mia CZE 2011 KILPI KIDS RACING TEAM . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6959 detail pretekára LIPAVSKÁ Bára CZE 2011 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---