Oderská Mlýnice České spořitelny

MTB
DÁTUM :22.9.2018 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 2026 detail pretekára HOLEC Radek CZE 1999 Bikesport team mohelnice 1. /  Muži 17-29 let 1:06:46.6 0:00:00.0
2 2003 detail pretekára FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 2. /  Muži 17-29 let 1:08:30.3 0:01:43.7
3 2018 detail pretekára TRUHLÁŘ Josef CZE 1996 PREMIUM HOTEL Znojmo 3. /  Muži 17-29 let 1:08:39.3 0:01:52.7
4 2257 detail pretekára VOŽENÍLEK Martin CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 1. /  Kadeti 14-16 let 1:10:00.8 0:03:14.2
5 2030 detail pretekára MACHAC IV. Josef CZE 2002 cyklo team KOLARNA 2. /  Kadeti 14-16 let 1:10:01.1 0:03:14.5
6 2024 detail pretekára ŠAROUN Libor CZE 1973 PREMIUM HOTEL Znojmo 1. /  Muži 40-49 let 1:10:06.3 0:03:19.7
7 2021 detail pretekára DŘEVOJÁNEK Jan CZE 1975 Valmezbike 2. /  Muži 40-49 let 1:10:06.9 0:03:20.3
8 2049 detail pretekára SZCZEPANSKI Lukáš CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 3. /  Kadeti 14-16 let 1:10:10.6 0:03:24.0
9 2131 detail pretekára VÍTEK Tomáš CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 4. /  Kadeti 14-16 let 1:11:25.3 0:04:38.7
10 2028 detail pretekára AUGUSTA Matouš CZE 1989 --- 4. /  Muži 17-29 let 1:11:34.8 0:04:48.2
11 2004 detail pretekára VÍCH Michal CZE 1998 SUPERIOR BITTERS TEAM 5. /  Muži 17-29 let 1:11:36.6 0:04:50.0
12 2050 detail pretekára KRÁL Karel CZE 1996 --- 6. /  Muži 17-29 let 1:11:54.4 0:05:07.8
13 2067 detail pretekára MLČÁK Jan CZE 1998 Cyklosport Hranice 7. /  Muži 17-29 let 1:11:58.6 0:05:12.0
14 2006 detail pretekára ŠEBESTA Jaroslav CZE 1983 GAPP System-Cabtech 1. /  Muži 30-39 let 1:13:19.9 0:06:33.2
15 2037 detail pretekára KOČÍ Štěpán CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM 5. /  Kadeti 14-16 let 1:13:19.9 0:06:33.2
16 2007 detail pretekára HRÁDEK Martin CZE 1976 FITSPORT 3. /  Muži 40-49 let 1:13:27.6 0:06:41.0
17 2823 detail pretekára ZEDNIK Vitězslav CZE 1996 Křižák Team 8. /  Muži 17-29 let 1:13:31.9 0:06:45.2
18 2076 detail pretekára ČECH Jan CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 6. /  Kadeti 14-16 let 1:13:32.1 0:06:45.5
19 2248 detail pretekára KOLLER Šimon CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 7. /  Kadeti 14-16 let 1:13:32.1 0:06:45.5
20 2013 detail pretekára MITÁŠ Martin CZE 1974 KAMECHY bikes 4. /  Muži 40-49 let 1:13:37.4 0:06:50.7
21 2016 detail pretekára BLAŽEK Jakub CZE 1998 KROSS RACING TEAM 9. /  Muži 17-29 let 1:14:18.9 0:07:32.2
22 2244 detail pretekára SMRČKA Jan CZE 1981 Eurofoam Sport Team 2. /  Muži 30-39 let 1:14:23.1 0:07:36.5
23 2005 detail pretekára STEUER Radovan CZE 1964 HEAD BIKE TJ OPAVA 1. /  Muži 50-59 let 1:14:23.6 0:07:37.0
24 2039 detail pretekára BRHEL Bohumil CZE 1965 alltraining.cz 2. /  Muži 50-59 let 1:14:24.1 0:07:37.5
25 2019 detail pretekára KOMÁREK Miloslav CZE 1968 --- 3. /  Muži 50-59 let 1:14:24.9 0:07:38.2
26 2042 detail pretekára KYSELA Patrik CZE 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team 5. /  Muži 40-49 let 1:14:29.1 0:07:42.5
27 2045 detail pretekára HUSEK Karel CZE 1998 EDLINE MTB Team 10. /  Muži 17-29 let 1:14:58.9 0:08:12.2
28 2038 detail pretekára PETRŮ Martin CZE 2004 --- 8. /  Kadeti 14-16 let 1:14:59.9 0:08:13.2
29 2017 detail pretekára HRNČÍŘ Martin CZE 1971 GAPP System - Cabtech 6. /  Muži 40-49 let 1:16:39.4 0:09:52.7
30 2015 detail pretekára ČÍHALÍK Martin CZE 1991 Kolarna Abus 11. /  Muži 17-29 let 1:16:39.5 0:09:52.9
31 2183 detail pretekára LETEV Jakub CZE 2001 MG Bike Team 12. /  Muži 17-29 let 1:16:39.6 0:09:53.0
32 2022 detail pretekára PANTŮČEK Jiří CZE 1977 GHOST Team 7. /  Muži 40-49 let 1:16:44.6 0:09:58.0
33 2014 detail pretekára MILERSKI Pavel CZE 1975 SKI SKOL 8. /  Muži 40-49 let 1:16:45.1 0:09:58.5
34 2047 detail pretekára DIBLÍK Robert CZE 1978 sporttym Dibla 9. /  Muži 40-49 let 1:17:04.4 0:10:17.7
35 2820 detail pretekára HURÁČ Vojtěch CZE 2002 Ck Feso Petrvald 9. /  Kadeti 14-16 let 1:17:09.9 0:10:23.2
36 2111 detail pretekára DVOŘÁK Stanislav CZE 1987 --- 3. /  Muži 30-39 let 1:17:11.1 0:10:24.5
37 2060 detail pretekára JURIČEK Miroslav CZE 1997 Červenka 13. /  Muži 17-29 let 1:17:12.4 0:10:25.7
38 2062 detail pretekára VLČEK Marek CZE 2001 CANNON TEAM NMNM 14. /  Muži 17-29 let 1:17:12.6 0:10:26.0
39 2182 detail pretekára KOHOUT Lukáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 15. /  Muži 17-29 let 1:17:18.6 0:10:32.0
40 2077 detail pretekára HAMERNÍK Jaroslav CZE 1973 žádný 10. /  Muži 40-49 let 1:17:46.6 0:11:00.0
41 2048 detail pretekára ŠVAJDA Martin CZE 1975 --- 11. /  Muži 40-49 let 1:18:09.6 0:11:23.0
42 2262 detail pretekára VRBA Ivo CZE 1980 ROCKTECHNIK TRIATLON 4. /  Muži 30-39 let 1:18:27.1 0:11:40.5
43 2010 detail pretekára KOUBEK Petr CZE 1960 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4. /  Muži 50-59 let 1:18:41.4 0:11:54.7
44 2181 detail pretekára BEHÚŇ Tomáš CZE 1996 Titan Trilife Zlín 16. /  Muži 17-29 let 1:19:06.9 0:12:20.2
45 2036 detail pretekára CHRUDIMSKÝ Radek CZE 1982 Česká Spořitelna 5. /  Muži 30-39 let 1:19:08.6 0:12:22.0
46 2046 detail pretekára HNILICA Jakub SVK 1988 --- 6. /  Muži 30-39 let 1:19:19.9 0:12:33.2
47 2983 detail pretekára SATKE Milan CZE 1983 --- 7. /  Muži 30-39 let 1:19:22.4 0:12:35.7
48 2063 detail pretekára RICHTER Zbyněk CZE 1991 GHOST Team 17. /  Muži 17-29 let 1:19:49.1 0:13:02.5
49 2043 detail pretekára HRDA Aleš CZE 1976 --- 12. /  Muži 40-49 let 1:19:51.1 0:13:04.5
50 2990 detail pretekára BOHUŠ Vojtěch CZE 1994 Caramba! Team 18. /  Muži 17-29 let 1:19:52.1 0:13:05.5
51 2254 detail pretekára PIETROŇ Filip CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 10. /  Kadeti 14-16 let 1:19:53.9 0:13:07.2
52 2088 detail pretekára MÁŠA Josef CZE 1980 --- 8. /  Muži 30-39 let 1:20:06.1 0:13:19.5
53 2040 detail pretekára BALAJKA Ondřej CZE 1980 ONE CYCLING TEAM 9. /  Muži 30-39 let 1:20:28.4 0:13:41.7
54 2082 detail pretekára VACULÍK Lukáš CZE 1992 KILPI racing team 19. /  Muži 17-29 let 1:20:34.6 0:13:48.0
55 2080 detail pretekára NOVÁK Jakub CZE 2001 I-bike Manitou Klub Chrudim 20. /  Muži 17-29 let 1:21:03.1 0:14:16.5
56 2074 detail pretekára KYJONKA Štěpán CZE 2003 SKI Centrum Odry 11. /  Kadeti 14-16 let 1:21:07.9 0:14:21.2
57 2034 detail pretekára PUHLOVSKÝ Tomáš CZE 1999 alltraining.cz 21. /  Muži 17-29 let 1:21:11.6 0:14:25.0
58 2998 detail pretekára MECA Valdemar CZE 1972 Scott & Hagget MTB Team 13. /  Muži 40-49 let 1:21:12.6 0:14:26.0
59 2260 detail pretekára KRAMPLA Michal CZE 2003 TTC OLOMOUC 12. /  Kadeti 14-16 let 1:21:53.6 0:15:07.0
60 2099 detail pretekára JIROUT Josef CZE 1977 KILPI racing team 14. /  Muži 40-49 let 1:21:56.6 0:15:10.0
61 2255 detail pretekára BABOR Tomáš CZE 1991 --- 22. /  Muži 17-29 let 1:22:07.6 0:15:21.0
62 2032 detail pretekára LOJÍK Martin CZE 1968 --- 5. /  Muži 50-59 let 1:22:25.9 0:15:39.2
63 2055 detail pretekára BLAŽKOVÁ Vendula CZE 1996 SupGirls 1. /  Ženy 17-29 let 1:22:25.9 0:15:39.3
64 2069 detail pretekára NÁJEMNÍK Martin CZE 1980 --- 10. /  Muži 30-39 let 1:22:26.1 0:15:39.5
65 2059 detail pretekára PANČOCHA Petr CZE 1972 --- 15. /  Muži 40-49 let 1:22:26.9 0:15:40.2
66 2066 detail pretekára POLA Michal CZE 1976 BIKE TEAM Porsche Olomouc 16. /  Muži 40-49 let 1:22:38.6 0:15:52.0
67 2057 detail pretekára STICHA David CZE 1996 --- 23. /  Muži 17-29 let 1:23:49.4 0:17:02.7
68 2064 detail pretekára KAŇÁK Michal CZE 1995 Symbio+ CE.Energy 24. /  Muži 17-29 let 1:24:13.9 0:17:27.3
69 2101 detail pretekára KRUPKA Eduard CZE 1962 --- 6. /  Muži 50-59 let 1:24:13.9 0:17:27.3
70 2075 detail pretekára PEJCHA Miloš CZE 1975 Cyklo Pejcha RT 17. /  Muži 40-49 let 1:24:16.9 0:17:30.2
71 2056 detail pretekára ŘEHÁČEK Vladimír CZE 1966 Lithium Baggira 7. /  Muži 50-59 let 1:24:34.1 0:17:47.5
72 2266 detail pretekára FELBABA Lukáš CZE 1980 --- 11. /  Muži 30-39 let 1:24:37.1 0:17:50.5
73 2093 detail pretekára BLAŽEK Tomáš CZE 1978 AUTO-ELI 18. /  Muži 40-49 let 1:24:38.6 0:17:52.0
74 2070 detail pretekára PIŽL Jan CZE 1980 --- 12. /  Muži 30-39 let 1:24:39.1 0:17:52.5
75 2071 detail pretekára VYCHODIL Lubomír CZE 1957 Kolarna Abus 1. /  Muži nad 60 let 1:24:59.4 0:18:12.7
76 2025 detail pretekára DOLEŽALOVÁ Ivana CZE 1982 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1. /  Ženy 30-39 let 1:25:00.4 0:18:13.7
77 2826 detail pretekára MALIŠ Martin CZE 1983 --- 13. /  Muži 30-39 let 1:25:05.1 0:18:18.5
78 2084 detail pretekára PÍSAŘ Martin CZE 1984 SK Cyklo-RD Padubice 14. /  Muži 30-39 let 1:25:13.1 0:18:26.5
79 2810 detail pretekára BOJKOVÁ Michaela CZE 2001 Bike 2000 2. /  Ženy 17-29 let 1:25:35.9 0:18:49.2
80 2108 detail pretekára POUČ František CZE 1997 --- 25. /  Muži 17-29 let 1:26:20.1 0:19:33.5
81 2835 detail pretekára BELLA Martin CZE 1984 --- 15. /  Muži 30-39 let 1:26:20.4 0:19:33.8
82 2100 detail pretekára DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Bikeclinic Junior team 1. /  Kadetky 14-16 let 1:26:23.4 0:19:36.8
83 2085 detail pretekára KORABEČNÝ Jiří CZE 1993 Decathlon BTWIN TEAM Olomouc 26. /  Muži 17-29 let 1:26:25.2 0:19:38.5
84 2279 detail pretekára DULAVA Lukáš CZE 1972 Novatop-Lapierre 19. /  Muži 40-49 let 1:26:27.4 0:19:40.8
85 2277 detail pretekára ŠUPÍK Matěj CZE 2003 --- 13. /  Kadeti 14-16 let 1:26:27.6 0:19:41.0
86 2829 detail pretekára PLODEK Štěpán CZE 1977 ENVICONS 20. /  Muži 40-49 let 1:26:32.4 0:19:45.7
87 2252 detail pretekára SCHILDER Pavel CZE 1978 --- 21. /  Muži 40-49 let 1:26:37.1 0:19:50.5
88 2121 detail pretekára KAVALÍR Martin CZE 1974 --- 22. /  Muži 40-49 let 1:26:46.9 0:20:00.2
89 2278 detail pretekára BISKUP Marek CZE 1974 KILPI racing team 23. /  Muži 40-49 let 1:26:56.6 0:20:10.0
90 2148 detail pretekára JAKUBIŠIN Roman CZE 1976 --- 24. /  Muži 40-49 let 1:27:08.4 0:20:21.8
91 2827 detail pretekára ŠEDĚNKA Ivan CZE 1965 Lowellpro Racing Team 8. /  Muži 50-59 let 1:27:25.4 0:20:38.8
92 2140 detail pretekára KŘIŠŤÁL Martin CZE 2003 --- 14. /  Kadeti 14-16 let 1:27:27.6 0:20:41.0
93 2110 detail pretekára ONDRÁČEK Libor CZE 1964 Kolárna Olomouc 9. /  Muži 50-59 let 1:27:28.6 0:20:42.0
94 2294 detail pretekára SKALICKÝ Josef CZE 1976 --- 25. /  Muži 40-49 let 1:27:28.9 0:20:42.3
95 2041 detail pretekára BURY Vladislav CZE 1953 Sunny Bike Olomouc 2. /  Muži nad 60 let 1:27:47.6 0:21:01.0
96 2137 detail pretekára OLŠÁK Adam CZE 1981 SAXO Tinkoff - Šlapanice (u Brna) 16. /  Muži 30-39 let 1:27:56.1 0:21:09.5
97 2118 detail pretekára KLÍMEK Tomáš CZE 1987 --- 17. /  Muži 30-39 let 1:28:04.4 0:21:17.8
98 2054 detail pretekára BYSTRIANSKY Josef CZE 1954 GHOST Team 3. /  Muži nad 60 let 1:28:04.6 0:21:18.0
99 2073 detail pretekára PETRŮ Bohumil CZE 1964 --- 10. /  Muži 50-59 let 1:28:13.6 0:21:27.0
100 2291 detail pretekára JANEČEK David CZE 1984 --- 18. /  Muži 30-39 let 1:28:31.9 0:21:45.3