URBAN CITY RACE CHALLENGE 2018 - UCR: CHALLENGE 2018 - ŠTVRŤFINÁLE
DÁTUM : | 3.2.2018 | MIESTO : | Bratislava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 85 | RAJNIAK Michal | 1989 | Hybe | 0:02:28.7 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 21 | MRAVEC Lukáš | 1998 | --- | 0:02:43.7 | 0:00:15.0 | |
3 | diplom | 131 | KROČKA Peter | 1992 | Bratislava | 0:02:43.9 | 0:00:15.2 | |
4 | diplom | 50 | ALFÖLDI Martin | 1998 | Šaľa | 0:02:44.5 | 0:00:15.7 | |
5 | diplom | 83 | DEJ Peter | 1984 | Bratislava | 0:02:46.2 | 0:00:17.5 | |
6 | diplom | 52 | ILDŽA Matúš | 1994 | Mokroluh | 0:02:49.2 | 0:00:20.5 | |
7 | diplom | 36 | CHRAPPA Richard | 1989 | ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA | 0:02:51.7 | 0:00:22.9 | |
8 | diplom | 113 | KUREK Denis | 1994 | Brezno | 0:02:51.7 | 0:00:22.9 | |
9 | diplom | 15 | CÍCH Rastislav | 1987 | Hard Gym | 0:02:55.1 | 0:00:26.4 | |
10 | diplom | 86 | HEGEDUS Jan | 1987 | Komárno | 0:02:55.5 | 0:00:26.7 | |
11 | diplom | 102 | ČERNIČKA Bohumil | 1983 | Púchov | 0:02:56.8 | 0:00:28.0 | |
12 | diplom | 41 | KRAJČOVIČ Patrik | 1995 | ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA | 0:03:00.2 | 0:00:31.4 | |
13 | diplom | 59 | MIKOLASEK David | 1992 | Nitra | 0:03:02.4 | 0:00:33.6 | |
14 | diplom | 60 | WILLMANN Marek | 1986 | Bratislava | 0:03:04.2 | 0:00:35.5 | |
15 | diplom | 62 | HOLEK Martin | 1991 | Bratislava | 0:03:06.5 | 0:00:37.7 | |
16 | diplom | 35 | BAFFI Robert | 1993 | --- | 0:03:08.5 | 0:00:39.7 | |
17 | diplom | 38 | TIMKO Ivan | 1986 | --- | 0:03:09.2 | 0:00:40.5 | |
18 | diplom | 64 | HANTABÁL Tomáš | 1988 | Bratislava | 0:03:09.8 | 0:00:41.1 | |
19 | diplom | 110 | KOŠČUŠKO Tomáš | 1993 | Bardejov | 0:03:11.5 | 0:00:42.7 | |
20 | diplom | 14 | BOHM Lukas | 1983 | Hardgym | 0:03:12.2 | 0:00:43.5 | |
21 | diplom | 142 | MIŠKECH Lukáš | 1987 | Bratislava | 0:03:13.5 | 0:00:44.8 | |
22 | diplom | 61 | RECKÝ Juraj | 1986 | Bratislava | 0:03:23.2 | 0:00:54.5 | |
23 | diplom | 135 | BLAHO Peter | 1987 | Bratislava | 0:03:23.2 | 0:00:54.5 | |
24 | diplom | 20 | MRAVEC Jozef | 1969 | --- | 0:03:35.8 | 0:01:07.0 | |
25 | diplom | 51 | KOCIBAN Matúš | 1995 | Košice | 0:03:37.7 | 0:01:09.0 | |
26 | diplom | 28 | HEBERT Tomáš | 1999 | Limbach | 0:03:50.8 | 0:01:22.0 | |
27 | diplom | 53 | KOTLÁR Peter | 1976 | Nové Mesto nad Váhom | 0:03:51.5 | 0:01:22.7 | |
28 | diplom | 40 | BAKONYI Roman | 1982 | Team OCRA Slovakia | 0:04:04.5 | 0:01:35.8 | |
29 | diplom | 136 | GÁBRIŠ Karol | 1989 | Senec | 0:04:04.7 | 0:01:35.9 | |
30 | diplom | 125 | LINDTNER Karol | 1994 | Jahodná | 0:04:05.8 | 0:01:37.0 | |
31 | diplom | 17 | ŠONKOĽ Zoltán | 1981 | --- | 0:04:06.6 | 0:01:37.8 | |
32 | diplom | 122 | MAKOS Peter | 1977 | LIPTOVSKY MIKULAS | 0:04:15.3 | 0:01:46.5 | |
33 | diplom | 137 | SZABO Štefan | 1973 | Bratislava | 0:04:20.5 | 0:01:51.8 | |
34 | diplom | 29 | DURIN Jan | 1954 | --- | 0:04:23.5 | 0:01:54.8 | |
35 | diplom | 112 | BRUCHAC Michal | 1977 | Bratislava | 0:04:24.3 | 0:01:55.5 | |
36 | diplom | 54 | TUROVSKY Alex | 1998 | NOVE MESTO NAD VAHOM | 0:04:25.5 | 0:01:56.8 | |
37 | diplom | 139 | ZOLNAI Peter | 1989 | --- | 0:04:26.3 | 0:01:57.5 | |
38 | diplom | 138 | BÁLINT Viktor | 1978 | Bratislava | 0:04:46.8 | 0:02:18.1 | |
39 | diplom | 43 | BULLA Tomas | 1983 | Honey Badgers | 0:05:18.8 | 0:02:50.0 | |
40 | diplom | 26 | SYKORA Michal | 1990 | UCR team | 0:05:26.5 | 0:02:57.8 | |
41 | diplom | 13 | SISULAK Dusan | 1987 | cauky mnauky | 0:05:33.8 | 0:03:05.0 | |
42 | diplom | 119 | SMETANA Martin | 1998 | Bratislava | 0:09:58.1 | 0:07:29.3 |