Turieckap UCI C2

MTB
DÁTUM :15.4.2018 MIESTO :Turčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Klub Kategórie Čas Strata 1. kolo # 2. kolo # Cieľ #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Klub Kategórie Čas Strata 1. kolo # 2. kolo # Cieľ #
1 868 detail pretekára BARÉNYI Milan SVK TREK KCK OSLANY 1. /  Masters B 0:49:45.7 0:00:00.0 15:56.8 [1] 1 16:59.8 [1] 1 16:49.0 [1] 1
2 858 detail pretekára LEGNAVSKÝ Tomáš SVK Outsiterz 2. /  Masters B 0:52:01.2 0:02:15.5 16:55.3 [2] 2 17:30.3 [3] 2 17:35.5 [2] 2
3 861 detail pretekára KAWACKI Lech POL OZ BIKE RACING CLUB 3. /  Masters B 0:52:25.4 0:02:39.7 17:01.6 [3] 3 17:29.8 [2] 3 17:54.0 [3] 3
4 853 detail pretekára KACINA Branislav SVK Climberg Sport team 4. /  Masters B 0:53:56.2 0:04:10.5 17:24.3 [6] 6 18:07.8 [4] 4 18:24.0 [4] 4
5 856 detail pretekára REHÁK Ivan SVK Climberg Sport team 5. /  Masters B 0:54:06.4 0:04:20.7 17:22.6 [5] 5 18:12.0 [5] 5 18:31.8 [5] 5
6 870 detail pretekára BEDNARCZYK Slawomir POL UKS SOKOL KETY 6. /  Masters B 0:55:17.7 0:05:32.0 17:35.1 [7] 7 19:00.5 [7] 7 18:42.0 [6] 6
7 857 detail pretekára RAČEK Andrej SVK PROefekt team 7. /  Masters B 0:55:39.7 0:05:54.0 17:21.8 [4] 4 18:59.5 [6] 6 19:18.3 [9] 7
8 855 detail pretekára LUKACS Vladislav SVK Sportakus Cycling Team 8. /  Masters B 0:56:21.2 0:06:35.5 18:28.3 [10] 10 19:05.0 [8] 9 18:47.8 [7] 8
9 852 detail pretekára MAŤOVČÍK Július SVK Climberg Sport team 9. /  Masters B 0:56:47.7 0:07:02.0 18:27.3 [9] 9 19:19.5 [9] 10 19:00.8 [8] 9
10 854 detail pretekára BELÁS Martin SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 10. /  Masters B 0:56:56.9 0:07:11.2 17:50.8 [8] 8 19:36.2 [10] 8 19:29.8 [10] 10
11 851 detail pretekára GLAJZA Robert SVK CK Banská Bystrica 11. /  Masters B 0:58:41.9 0:08:56.2 18:29.1 [11] 11 20:21.5 [12] 11 19:51.3 [11] 11
12 866 detail pretekára BYSTRIČAN Marek SVK ŠKC Liptovská Lúžna 12. /  Masters B 0:58:48.2 0:09:02.5 18:50.6 [12] 12 20:03.5 [11] 12 19:54.0 [12] 12
13 869 detail pretekára HARCEG Ivan SVK TREK KCK OSLANY 13. /  Masters B 1:00:54.2 0:11:08.5 19:42.1 [13] 13 20:54.3 [13] 13 20:17.8 [13] 13
14 859 detail pretekára LAKTIŠ Martin SVK Športový klub Topoľčianky 14. /  Masters B 1:04:52.2 0:15:06.4 20:16.1 [14] 14 22:02.3 [14] 14 22:33.7 [14] 14
15 860 detail pretekára VOJTÍŠEK Peter SVK Climberg Sport team 15. /  Masters B 1:12:41.5 0:22:55.8 23:50.3 [17] 17 24:40.3 [15] 16 24:10.8 [15] 15
16 864 detail pretekára ŠPÁNIK Martin SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 16. /  Masters B 1:13:41.5 0:23:55.8 23:16.8 [15] 15 25:08.8 [17] 15 25:15.8 [16] 16
17 862 detail pretekára MOJTO Jozef SVK Bike-Centrum, Dubnica nad Váhom 17. /  Masters B 1:14:43.2 0:24:57.5 23:27.1 [16] 16 25:04.0 [16] 17 26:12.0 [17] 17
18 865 detail pretekára ORAVEC Dušan SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 18. /  Masters B 0:58:28.9 - 1 Lap(s) 27:42.6 [18] 18 30:46.3 [18] 18 --- ---

Kontaktujte časomíru