LYŽUJ LESY

Běžecké lyžování
DÁTUM :6.2.2018 MIESTO :Vimperk, sportovní areál Vodník
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. škola Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. škola Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 331 detail pretekára IGLER Jan CZE 2010 Zlata stezka Prachatice 1. /  chlapci 0:03:52.3 0:00:00.0 0:03:52.3
2 329 detail pretekára KŘÍŽ Luděk CZE 2009 ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice 2. /  chlapci 0:04:35.1 0:00:42.8 0:04:35.1
3 217 detail pretekára DOLEJS Albert CZE 2009 ZSaMS Chodov Praha 4 3. /  chlapci 0:04:39.5 0:00:47.2 0:04:39.5
4 328 detail pretekára JIROUŠ Viktor CZE 2011 ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice 4. /  chlapci 0:05:30.6 0:01:38.3 0:05:30.6
5 167 detail pretekára HARANTOVÁ Zuzana CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 1. /  děvčata 0:05:33.1 0:01:40.8 0:05:33.1
6 146 detail pretekára VESELÁ Alžběta CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 2. /  děvčata 0:06:02.4 0:02:10.1 0:06:02.4
7 159 detail pretekára KUNEŠOVÁ Viktorie CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 3. /  děvčata 0:07:22.1 0:03:29.8 0:07:22.1
8 158 detail pretekára SLIVÁRICHOVÁ Nela CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 4. /  děvčata 0:09:04.4 0:05:12.1 0:09:04.4
9 157 detail pretekára KLAS Miroslav CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 5. /  chlapci 0:09:08.0 0:05:15.7 0:09:08.0
10 160 detail pretekára NEUMANNOVÁ Ella CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 5. /  děvčata 0:09:53.0 0:06:00.7 0:09:53.0
11 339 detail pretekára KUBAŠTA Filip CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 6. /  chlapci 0:10:19.4 0:06:27.1 0:10:19.4
12 161 detail pretekára PEKOVÁ Vanda CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 6. /  děvčata 0:10:42.6 0:06:50.3 0:10:42.6
13 152 detail pretekára MARKOVÁ Růžena CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 7. /  děvčata 0:11:30.8 0:07:38.5 0:11:30.8
14 153 detail pretekára VÁCHA Adam CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 7. /  chlapci 0:12:44.7 0:08:52.4 0:12:44.7
15 156 detail pretekára LEŠKOVÁ Kateřina CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 8. /  děvčata 0:12:49.1 0:08:56.8 0:12:49.1
16 155 detail pretekára SICHINGEROVÁ Salma CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 9. /  děvčata 0:13:19.6 0:09:27.3 0:13:19.6
17 162 detail pretekára PEKOVÁ Vilma CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 10. /  děvčata 0:13:27.6 0:09:35.3 0:13:27.6
18 154 detail pretekára VÁCHA David CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 8. /  chlapci 0:14:49.0 0:10:56.7 0:14:49.0
--- 188 detail pretekára SAMCOVÁ Viktorka CZE 2010 ZŠ Dukelská Strakonice . /  děvčata DNS --- ---
--- 189 detail pretekára HAVLOVÁ Barbora CZE 2011 ZŠ Dukelská Strakonice . /  děvčata DNS --- ---
--- 332 detail pretekára IGLER Tobiáš CZE 2012 Zlata stezka Prachatice . /  chlapci DNS --- ---
--- 335 detail pretekára MACH Matěj CZE 2010 ZŠ Stachy . /  chlapci DNS --- ---