LYŽUJ LESY

Běžecké lyžování
DÁTUM :6.2.2018 MIESTO :Vimperk, sportovní areál Vodník
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. škola Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. škola Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 216 detail pretekára DOLEJSOVA Sara CZE 2007 ZSaMS Chodov Praha 4 1. /  děvčata 0:02:43.1 0:00:00.0 0:02:43.1
2 172 detail pretekára PRAIZLER Jan CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 1. /  chlapci 0:03:03.5 0:00:20.4 0:03:03.5
3 186 detail pretekára HAVLOVÁ Emma CZE 2008 ZŠ Dukelská Strakonice 2. /  děvčata 0:03:28.0 0:00:44.9 0:03:28.0
4 180 detail pretekára HRŮŠOVÁ Karolína CZE 2007 ZŠ TGM Vimperk 3. /  děvčata 0:03:53.5 0:01:10.4 0:03:53.5
5 187 detail pretekára ŠÍMA Jakub CZE 2009 ZŠ Dukelská Strakonice 2. /  chlapci 0:04:16.8 0:01:33.7 0:04:16.8
6 183 detail pretekára FICHE Matthew CZE 2007 ZŠ Dukelská Strakonice 3. /  chlapci 0:05:28.2 0:02:45.1 0:05:28.2
7 337 detail pretekára ŠVARCOVÁ Radka CZE 2009 ZŠ Stachy 4. /  děvčata 0:05:29.7 0:02:46.6 0:05:29.7
8 229 detail pretekára HARANT Václav CZE 2007 ZŠ TGM Vimperk 4. /  chlapci 0:05:33.3 0:02:50.2 0:05:33.3
9 176 detail pretekára KOTRLÍKOVÁ Anna CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 5. /  děvčata 0:06:13.1 0:03:30.0 0:06:13.1
10 177 detail pretekára LEŠEK Vojtěch CZE 2008 ZŠ TGM Vimperk 5. /  chlapci 0:06:19.7 0:03:36.6 0:06:19.7
11 182 detail pretekára GAJDOVÁ Sabina CZE 2006 ZŠ Dukelská Strakonice 6. /  děvčata 0:07:16.0 0:04:32.9 0:07:16.0
12 185 detail pretekára GAJDA Matěj CZE 2008 ZŠ Dukelská Strakonice 6. /  chlapci 0:08:39.3 0:05:56.2 0:08:39.3
13 175 detail pretekára BÍLÁ Michaela CZE 2008 ZŠ TGM Vimperk 7. /  děvčata 0:10:03.8 0:07:20.7 0:10:03.8
14 342 detail pretekára LE Vanessa CZE 2009 --- 8. /  děvčata 0:11:05.8 0:08:22.7 0:11:05.8
15 181 detail pretekára ŽMOLOVÁ Nikola CZE 2006 ZŠ Dukelská Strakonice 9. /  děvčata 0:11:35.0 0:08:51.9 0:11:35.0
16 340 detail pretekára BÍLÝ Tomáš CZE 2007 --- 7. /  chlapci 0:11:35.4 0:08:52.3 0:11:35.4
17 178 detail pretekára SUŠILOVÁ Izabela CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 10. /  děvčata 0:13:48.2 0:11:05.1 0:13:48.2
--- 174 detail pretekára HOANG Le Mai CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk . /  děvčata DNS --- ---
--- 184 detail pretekára ŠVEJNOHA Filip CZE 2008 ZŠ Dukelská Strakonice . /  chlapci DNS --- ---