BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN

Běh
DÁTUM :9.6.2018 MIESTO :Banská Bystrica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategórie Čas Strata 2680 m # 5650 m # 9220 m # 12197 m # 15780 m # 18744 m #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategórie Čas Strata 2680 m # 5650 m # 9220 m # 12197 m # 15780 m # 18744 m #
1 1581 detail pretekára ADRIM BANSKA BYSTRICA SVK Silvia Valová Nikola Berčíková Marek Vojník 1. /  Štafeta 1:24:57 0:00:00 11:12 11 25:22 12 0:38:50 7 0:51:40 1 1:04:28 1 1:16:43 1
2 1510 detail pretekára ARKON 5 SVK Samuel Konkoľ Adam Schwendt Vlado Dolinec 2. /  Štafeta 1:25:37 0:00:40 10:25 3 23:49 6 0:38:05 2 0:52:24 3 1:05:30 2 1:17:35 2
3 1630 detail pretekára FAN KLUB BIATLONU SVK Bruno Melicher Matej Gregor Paula Binderová 3. /  Štafeta 1:26:57 0:02:00 10:42 8 23:27 5 0:38:06 4 0:52:41 4 1:05:39 3 1:18:30 3
4 1647 detail pretekára DUKLA BANSKÁ BYSTRICA SVK Jakub Kratochvíl Anton Kučmín Karol Džalaj 4. /  Štafeta 1:29:47 0:04:50 10:13 2 23:04 2 0:38:20 5 0:54:56 7 1:09:13 7 1:21:36 4
5 1650 detail pretekára GASKO SVK Eva Slančíková Radoslav Gazdík Daniel Furčák 5. /  Štafeta 1:31:22 0:06:25 12:16 24 28:06 29 0:43:08 21 0:56:31 10 1:09:50 8 1:22:50 6
6 1639 detail pretekára BMSC SVK Romana Komarnanska Pavol Holeczy Albín Kotian 6. /  Štafeta 1:31:48 0:06:51 10:30 4 23:14 4 0:38:06 3 0:53:44 5 1:08:28 5 1:22:27 5
7 1513 detail pretekára FONČORDA PELICANS SVK Filip Caban Martin Caban Roland Schwarz 7. /  Štafeta 1:32:06 0:07:09 10:31 6 24:44 9 0:39:07 8 0:54:49 6 1:09:08 6 1:23:01 8
8 1651 detail pretekára TENISOVY AKADEMIA EDMUND PAVLIK 1 SVK Michal Hadidom Dominik Babik Martin Eremiáš 8. /  Štafeta 1:32:36 0:07:39 41:05 151 --- --- 1:10:05 152 1:23:42 150 --- --- --- ---
9 1621 detail pretekára LARA BAGS TEAM SVK Peter Lubeck Peter Kudelka Tomáš Hlásnik 9. /  Štafeta 1:33:21 0:08:24 10:31 5 23:13 3 0:36:43 1 0:51:47 2 1:06:56 4 1:22:51 7
10 1648 detail pretekára ZC RUN SVK Karol Kopča Marek Zúbek Roderik Bóna 10. /  Štafeta 1:34:02 0:09:05 11:44 16 26:19 17 0:41:07 12 0:55:59 8 1:10:30 9 1:24:40 9
11 1523 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA SVK Emil Šimko Ján Šimko Michal Králik 11. /  Štafeta 1:36:44 0:11:47 12:37 29 27:56 26 0:43:08 22 0:56:31 9 1:11:12 10 1:26:30 10
12 1646 detail pretekára ATLETICKÁ AKADÉMIA DUKLA SVK Samuel Peržel Jakub Bátovský Šimon Bátovský 12. /  Štafeta 1:37:24 0:12:27 11:21 12 24:47 10 0:40:35 10 0:57:34 11 1:13:43 12 1:28:34 11
13 1542 detail pretekára TEAM SPORT RAVENCE *** SVK Milan Švihra David Lauko Juraj Furťo 13. /  Štafeta 1:38:11 0:13:14 12:08 21 27:42 23 0:43:27 23 0:58:40 15 1:13:42 11 1:28:35 12
14 1537 detail pretekára MERION SVK Marcel Gembický Kamil Gembický Radovan Kurajský 14. /  Štafeta 1:38:15 0:13:18 12:42 30 27:26 21 0:42:39 17 0:58:42 16 1:14:12 13 1:28:56 13
15 1526 detail pretekára MESTSKÉ STRELY SVK Ľubica Paulínyová Vítězslav Jureček Michal Štúber 15. /  Štafeta 1:39:08 0:14:11 11:07 10 25:23 13 0:42:04 15 1:00:01 25 1:15:59 23 1:30:10 17
16 1579 detail pretekára FUSAKLE SVK Katarína Krištof Tomáš Tokarčík Zuzana Šípošová 16. /  Štafeta 1:39:09 0:14:12 13:09 38 27:52 25 0:44:09 29 1:00:32 30 1:15:59 22 1:30:19 19
17 1525 detail pretekára OKTO.1 SVK Miroslava Novodomcová Štefan Kysel Beáta Balážová 17. /  Štafeta 1:39:22 0:14:25 12:15 23 27:10 20 0:43:07 20 0:58:53 17 1:14:33 15 1:29:37 14
18 1548 detail pretekára ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN SVK Agáta Pribulová Laura Janeková Ema Paulínyová 18. /  Štafeta 1:39:26 0:14:29 12:15 22 28:34 36 0:44:33 33 1:00:21 29 1:15:33 18 1:29:50 15
19 1576 detail pretekára SVETIELKO NÁDEJE SVK Halina Širgelová Branislav Bician Adam Mello 19. /  Štafeta 1:39:42 0:14:45 13:43 54 30:42 59 0:46:28 45 1:01:14 33 1:16:05 25 1:30:14 18
20 1641 detail pretekára VEGO MARKETING SVK Adrian Matejka Pavel Lepieš Roman Sečkár 20. /  Štafeta 1:40:03 0:15:06 13:32 47 28:26 32 0:44:07 28 0:59:40 20 1:15:20 17 1:30:40 20
21 1530 detail pretekára CK MALACHOV SVK Alena Gajdošovci František Zlevský Linda Zlevská 21. /  Štafeta 1:40:11 0:15:14 11:53 17 26:57 19 0:43:30 24 1:00:37 31 1:16:26 29 1:30:41 21
22 1649 detail pretekára PARADOX BAR MUŽI SVK Miroslav Vaculčiak Michal Kantor Michal Šperka 22. /  Štafeta 1:40:21 0:15:24 14:45 88 30:40 58 0:45:16 37 1:00:20 28 1:14:57 16 1:30:08 16
23 1625 detail pretekára BB SVK Livuš Božoňová Slavo Božoň Luky Božoň 23. /  Štafeta 1:40:59 0:16:02 12:27 27 28:28 35 0:44:43 34 1:00:01 26 1:15:34 19 1:31:14 22
24 1624 detail pretekára MATONI SVK Stanislav Matonok Rastislav Šipikal Majo Bara 24. /  Štafeta 1:41:30 0:16:33 14:27 74 31:26 70 0:47:51 52 1:04:28 46 1:19:12 36 1:32:45 25
25 1551 detail pretekára ALLGEO STARS 2 SVK Dušan Matušov Mirka Šufliarska Milan Hojsa 25. /  Štafeta 1:41:33 0:16:36 14:26 71 31:15 67 0:46:29 46 1:01:16 34 1:16:02 24 1:31:36 23
26 1611 detail pretekára HUPOZA RUŽOMBEROK SVK Jano HUBA Juraj PODMANICKÝ Peter ZÁHORA 26. /  Štafeta 1:42:27 0:17:30 12:56 34 30:03 52 0:46:45 48 --- --- --- --- 1:32:47 26
27 1592 detail pretekára ZEPPELIN SK BRATISLAVA SVK Andrej Šillík Martin Prokop Martin Lupták 27. /  Štafeta 1:42:58 0:18:01 12:20 25 27:50 24 0:43:35 25 0:59:50 22 1:16:13 27 1:32:56 28
28 1653 detail pretekára TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK 3 SVK Simon Lásik Matúš Mikuš Adam Ivan Kriška 28. /  Štafeta 1:42:59 0:18:02 14:00 59 32:28 90 0:48:50 67 1:03:54 43 1:18:41 35 1:33:20 30
29 1546 detail pretekára ŽIADNY SVK Matúš Majer Peter Majer Anežka Majerová 29. /  Štafeta 1:43:41 0:18:44 14:05 61 30:57 62 0:48:07 61 1:04:59 50 1:20:36 44 1:35:00 34
30 1570 detail pretekára A.R.S. BB TEAM SVK Milan Longauer Rudolf Kalina Ivan Sucháň 30. /  Štafeta 1:43:43 0:18:46 11:01 9 24:17 8 0:40:08 9 0:57:40 12 1:14:21 14 1:31:55 24
31 1633 detail pretekára "FITFACTORY VLADIMÍR ""TERMINÁTOR"" KONSKÝ RUN TEA SVK Michal Kovač Michal Kovač Richard Kováč 31. /  Štafeta 1:44:06 0:19:09 11:55 19 26:44 18 0:42:41 18 0:59:44 21 1:16:17 28 1:32:56 29
32 1622 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Miroslav Technovský Pavel Mlynarcik Miroslav Sojka 32. /  Štafeta 1:44:12 0:19:15 13:48 55 28:54 39 0:44:33 32 1:00:07 27 1:15:59 21 1:32:54 27
33 1574 detail pretekára EVANJELICKÉ GYMNÁZIUM, SKUTECKÉHO 5, BANSKÁ BYSTRI SVK Ema Sitková Viktória Vozárová Michaela Maderová 33. /  Štafeta 1:44:28 0:19:31 13:50 56 29:06 43 0:43:42 26 0:58:54 18 1:16:13 26 1:33:37 31
34 1637 detail pretekára HÚRKY ZM SVK Angelika Béberová Milos Beber Katarina Holubova 34. /  Štafeta 1:44:54 0:19:57 11:43 15 25:55 15 0:41:29 14 0:59:25 19 1:16:38 30 1:33:57 32
35 1528 detail pretekára TAJOV SVK Simona Sanitrárová Jan Sanitrar Patricia Sujova 35. /  Štafeta 1:45:11 0:20:14 11:40 14 25:13 11 0:40:50 11 0:59:53 24 1:17:24 31 1:34:08 33
36 1540 detail pretekára SVK Andrej Marko Michaela Jančová Daniel Bombara 36. /  Štafeta 1:45:24 0:20:27 15:20 103 31:11 66 0:48:04 59 1:04:00 44 1:19:27 39 1:35:36 37
37 1515 detail pretekára ASO VENDING - KÁVA PRE FIRMU SVK Daniel Mravík Katarína Pecníková Lucia Bohušová 37. /  Štafeta 1:45:40 0:20:43 12:22 26 28:27 33 0:45:29 39 1:01:55 37 1:18:32 33 1:35:13 35
38 1534 detail pretekára AMATÉR SVK Vladimír Mihálik Pavol Adámek Michaela Purgelová 38. /  Štafeta 1:45:56 0:20:59 13:26 45 28:51 38 0:45:11 35 1:02:19 40 1:19:29 40 1:35:25 36
39 1578 detail pretekára HOREHRONSKÍ DRAVCI SVK Katarína Adameková Miloš Kováčik Norbert Pančík 39. /  Štafeta 1:46:48 0:21:51 12:44 32 28:07 30 0:44:22 31 1:02:13 39 1:19:26 38 1:36:07 39
40 1642 detail pretekára TRNAFČANÉ SVK Martin Glemba Juraj Svinčák Peter Chnápko 40. /  Štafeta 1:47:19 0:22:22 13:16 42 28:57 40 0:45:28 38 1:02:04 38 1:18:33 34 1:36:00 38
41 1628 detail pretekára TRIAN ŠK UMB SVK Silvia Miklasová Roman Juhász Mariana Dudová 41. /  Štafeta 1:47:48 0:22:51 13:42 50 29:03 42 0:45:35 40 1:02:42 41 1:20:01 43 1:36:55 41
42 1536 detail pretekára EVONIK FERMAS 3 SVK Robert Daubner Pavel Zajac Simon Thomay 42. /  Štafeta 1:48:10 0:23:13 13:22 44 30:31 57 0:48:36 65 1:06:28 60 --- --- 1:38:23 44
43 1601 detail pretekára JUSTÍCIA V POHYBE SVK Lukáš Paľa Petra Morincová Jozef Petrík 43. /  Štafeta 1:48:27 0:23:30 --- --- 28:59 41 0:46:07 42 1:05:52 56 1:23:05 51 1:39:11 47
44 1631 detail pretekára MIAZGOVCI SVK Ľubomír Gernáth Peter Lešo Andrea Lešová 44. /  Štafeta 1:48:58 0:24:01 13:12 39 31:19 68 0:47:53 54 1:05:03 51 1:21:34 45 1:38:06 42
45 1652 detail pretekára TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK 2 SVK Lukáš Fečko Lenka Miklošková Michal Marek 45. /  Štafeta 1:49:04 0:24:07 09:56 1 22:31 1 0:38:37 6 0:57:41 13 1:15:50 20 1:36:23 40
46 1599 detail pretekára BREZNO NIGHT RUN SVK Beáta Šimková Pavel Ambros Ondrej Kostúr 46. /  Štafeta 1:50:07 0:25:10 13:43 51 32:22 86 0:50:24 78 1:06:58 65 1:23:13 53 1:39:14 48
47 1612 detail pretekára TOPIP SVK Róbert Brveník Lenka Brveníková Marek Jančo 47. /  Štafeta 1:50:29 0:25:32 15:20 102 33:43 101 0:52:02 92 1:09:57 80 1:26:20 68 1:40:59 55
48 1591 detail pretekára - SVK Jana Panicová Kristína Harbutová Jozef Panic 48. /  Štafeta 1:50:35 0:25:38 14:27 74 31:37 71 0:48:36 66 1:05:05 52 1:21:41 47 1:39:20 49
49 1577 detail pretekára RUNNERIS TEAM ZVOLEN SVK Miroslav Hrabovský Luboš Slíž Robert Franka 49. /  Štafeta 1:50:40 0:25:43 11:34 13 26:10 16 0:43:04 19 1:00:49 32 1:19:21 37 1:38:09 43
50 1561 detail pretekára SGS HOLDING SVK Jaroslav Kolárik Tomáš Káčer Lukáš Muller 50. /  Štafeta 1:50:42 0:25:45 14:30 77 32:20 85 0:51:37 87 1:10:59 88 1:27:41 80 1:41:42 59
51 1550 detail pretekára ALL GEO STAR1 SVK Róbert Kracina Marian Hreha Alena Paluchová 51. /  Štafeta 1:50:56 0:25:59 14:26 72 31:24 69 0:49:10 68 1:06:13 59 1:23:03 50 1:39:49 50
52 1640 detail pretekára PRANDI FIT ACADEMY SVK Petra Macková Slávka Homolová Katarína Mateášiková 52. /  Štafeta 1:51:18 0:26:21 14:50 89 31:58 77 0:49:14 69 1:06:52 64 1:24:17 59 1:40:34 52
53 1538 detail pretekára DAJ TEAM SVK Juraj Gajdošík Adam Novikmec Katarína Milanská 53. /  Štafeta 1:51:22 0:26:25 16:16 127 36:45 133 0:54:02 113 1:08:25 71 1:24:06 57 1:40:42 53
54 1583 detail pretekára TJ SOKOL KORDÍKY SVK Martina Donovalová Peter Medveď Juraj Donoval 54. /  Štafeta 1:51:32 0:26:35 15:18 101 34:53 115 0:53:30 108 1:09:40 76 1:25:37 65 1:41:09 56
55 1531 detail pretekára ZVOLEN SVK Danica Pakos Pilná Barborka Pilná Ľubomír Pakos 55. /  Štafeta 1:51:38 0:26:41 14:36 81 32:23 87 0:49:57 76 1:05:59 57 1:23:08 52 1:40:04 51
56 1588 detail pretekára ZEPPELIN SK MEDVEDE SVK Róbert Kubek Jakub Chrenka František Saksa 56. /  Štafeta 1:51:39 0:26:42 13:18 43 28:25 31 0:44:18 30 1:01:18 35 1:19:53 42 1:39:01 46
57 1555 detail pretekára RÝCHLIKY Z FONČORDY SVK Branislav Kucej Tomáš Bendík Rastislav Senina 57. /  Štafeta 1:52:06 0:27:09 14:23 69 30:59 64 0:47:51 53 1:04:57 48 1:23:02 49 1:40:55 54
58 1563 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Jana Brašová Oliver Teknös Peter Iglár 58. /  Štafeta 1:52:20 0:27:23 13:30 46 29:40 47 0:47:55 55 1:07:30 69 1:25:33 64 1:41:53 61
59 1565 detail pretekára HA-FAMILY SVK Miroslav Haviar Alfonz Haviar Michal Haviar 59. /  Štafeta 1:52:26 0:27:29 12:30 28 28:27 34 0:43:49 27 0:58:22 14 1:17:41 32 1:38:56 45
60 1626 detail pretekára DIABOLSKÉ TRIO SVK Andrea Štiasná Martina Kurjatková Peter Milec 60. /  Štafeta 1:52:42 0:27:45 15:03 94 32:18 83 0:50:28 79 1:09:37 75 1:26:42 70 1:42:14 63
61 1511 detail pretekára ARKON 2 SVK Michal Ňuchalik Lenka Krošláková Marek Marcinek 61. /  Štafeta 1:52:47 0:27:50 13:05 37 29:36 46 0:48:01 57 1:10:07 82 1:27:39 78 1:42:58 65
62 1613 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA SVK Boris Brezanský Zuzana Brezanská Richard Brezanský 62. /  Štafeta 1:53:04 0:28:07 10:40 7 24:15 7 0:42:16 16 1:04:35 47 1:24:22 60 1:42:24 64
63 1544 detail pretekára DOKA DREVO SVK Lenka Pavlovicová Tomáš Kováč Michal Fukas 63. /  Štafeta 1:53:12 0:28:15 13:03 35 29:59 49 0:47:58 56 1:06:33 62 1:24:38 61 1:41:56 62
64 1567 detail pretekára MEDICAL LOGISTIC TEAM SVK Slávka Tomášková Peter Gurský Martin Fáber 64. /  Štafeta 1:53:20 0:28:23 13:56 57 30:03 53 0:47:21 50 1:05:23 54 1:24:01 56 1:41:50 60
65 1535 detail pretekára EVONIK FERMAS 4 SVK Ivana Šatníková Zuzana Sabó Rastislav Sabó 65. /  Štafeta 1:53:38 0:28:41 15:06 96 34:53 114 0:54:16 116 1:12:44 105 1:29:06 86 1:44:06 69
66 1532 detail pretekára EVONIK FERMAS 1 SVK Ivan Ďurka Ján Kuľašiak Daniela Šoltésová 66. /  Štafeta 1:53:48 0:28:51 14:10 64 31:57 76 0:49:44 74 1:09:47 77 1:27:13 74 1:43:15 66
67 1564 detail pretekára CONTINENTAL SPORTS CLUB ZVOLEN SVK Maroš Strmeň Miriam Ta Thanhová Pavol Novýsedlák 67. /  Štafeta 1:53:49 0:28:52 14:18 66 32:28 89 0:50:46 83 1:09:47 77 1:26:58 71 1:43:33 67
68 1587 detail pretekára ZEPPELIN SK KOŠICE SVK Ľubomír Vaško David Harčár Juraj Čirip 68. /  Štafeta 1:53:54 0:28:57 14:00 60 29:59 51 0:46:08 43 1:03:23 42 1:21:44 48 1:41:14 57
69 1618 detail pretekára TRI EL SVK Dana Luštíková Snopková Slavomír Luštík Miroslava Laššáková 69. /  Štafeta 1:54:51 0:29:54 16:44 135 36:31 130 0:55:22 124 1:13:13 111 1:29:30 88 1:44:46 75
70 1502 detail pretekára BUČINA RUNNERS SVK Anetta Grenčíková Vlasta Reguliová Tomáš Marček 70. /  Štafeta 1:54:58 0:30:01 16:54 138 37:35 139 0:56:18 130 1:12:30 102 1:27:40 79 1:44:24 72
71 1654 detail pretekára CONTINENTAL SPORT KLUB ZVOLEN SVK Peter Šimiak Miroslava Šimiakova Peter Roziak 71. /  Štafeta 1:55:00 0:30:03 16:50 137 37:30 138 0:57:11 133 1:13:03 109 1:29:36 90 1:44:59 77
72 1600 detail pretekára ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM SVK Ľudmila Rochovská Ján Zmoray Zdenko Babík 72. /  Štafeta 1:55:19 0:30:22 15:42 112 34:41 111 0:53:57 112 1:13:33 112 1:30:50 98 1:45:33 81
73 1606 detail pretekára MR-KÁČI SVK Ján Tomahogh Monika Hužová Miriam Ďuricová 73. /  Štafeta 1:55:20 0:30:23 12:06 20 25:23 14 0:41:23 13 0:59:52 23 1:19:51 41 1:41:14 58
74 1589 detail pretekára KORDIKY SVK Silvia Daubnerova Veronika Kulichova Lenka Ondrusova 74. /  Štafeta 1:55:50 0:30:53 15:10 97 34:35 108 0:53:35 110 1:10:56 87 1:27:55 81 1:44:49 76
75 1617 detail pretekára TJM TÍM SVK Tatiana Hudáková Juraj Uherek Martin Škrabák 75. /  Štafeta 1:55:54 0:30:57 15:55 117 36:35 131 0:56:13 129 1:14:28 119 1:31:17 103 1:46:12 86
76 1516 detail pretekára STEFE 2 AUT Christoph Varga Gratzer Stefanie Riečanová Marcela 76. /  Štafeta 1:56:02 0:31:05 13:43 53 29:59 49 0:48:11 63 1:07:36 70 1:26:22 69 1:44:44 74
77 1512 detail pretekára KARATE KLUB URAKEN ZVOLEN SVK Janko Relovský Martinko Kohajda Dodko barta 77. /  Štafeta 1:56:03 0:31:06 15:28 107 34:20 105 0:52:21 97 1:10:18 83 1:27:13 75 1:44:59 78
78 1562 detail pretekára JUSTÍCIA V POHYBE SVK Dominik Čipka Jaroslav Lepáček Boris Bilas 78. /  Štafeta 1:56:07 0:31:10 16:30 132 35:05 120 0:52:13 95 1:10:39 85 1:27:11 73 1:44:35 73
79 1607 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Jaroslav Jakl Petra Sochrová Andrea Melicherčíková 79. /  Štafeta 1:56:14 0:31:17 12:43 31 27:56 26 0:45:39 41 1:04:15 45 1:23:37 55 1:43:35 68
80 1501 detail pretekára MARATHON BB TEAM SVK Jana Schmidtová Pavel Kováč Ľudmila Paučová 80. /  Štafeta 1:56:52 0:31:55 14:34 79 31:56 75 0:49:47 75 1:07:24 68 1:25:44 67 1:44:18 71
81 1614 detail pretekára TENISTI SVK Peter Kotačka Tomáš Longauer Marián Pavčík 81. /  Štafeta 1:57:17 0:32:20 14:58 91 33:38 100 0:52:41 99 1:13:06 110 1:31:26 104 1:47:09 89
82 1586 detail pretekára ZEPPELIN SK SVK Peter Stančík Peter Bancík Lenka Jedličková 82. /  Štafeta 1:57:21 0:32:24 14:00 58 31:48 73 0:50:41 81 1:10:40 86 1:29:49 91 1:46:23 87
83 1519 detail pretekára MEDZIBROD SVK Renata Brazová Matúš Bráz Tomáš Bráz 83. /  Štafeta 1:57:44 0:32:47 15:53 116 37:24 136 0:57:47 135 1:17:16 128 1:33:28 113 1:48:03 99
84 1582 detail pretekára TRAJA CHROBÁCI SVK Jozef Šovčík Adriana Šovčíková Ján Jariabka 84. /  Štafeta 1:57:45 0:32:48 14:25 70 30:58 63 0:49:14 70 1:08:30 72 1:27:25 77 1:45:36 82
85 1584 detail pretekára KGSM SVK Veronika Šályová Johana Potoček Miroslava Bublincová 85. /  Štafeta 1:57:46 0:32:49 18:01 147 40:21 146 0:59:16 141 1:18:00 133 1:35:01 118 1:48:57 105
86 1520 detail pretekára MIŠKA TEAM SVK Anna Hýseková Andrea Šariková Slavomír Chovanec 86. /  Štafeta 1:57:48 0:32:51 14:27 73 31:59 78 0:50:52 84 1:11:53 95 1:30:26 94 1:46:58 88
87 1545 detail pretekára DOKA DREVO SVK Lucia Kaššová Matúš Kalai Matúš Vetrák 87. /  Štafeta 1:57:54 0:32:57 13:15 41 27:42 22 0:45:11 35 1:05:37 55 1:25:39 66 1:45:14 79
88 1503 detail pretekára O2 SLOVAKIA SVK Martina Medová Stanislava Stasová Martina Belková 88. /  Štafeta 1:58:18 0:33:21 14:06 62 30:56 61 0:48:06 60 1:04:58 49 1:23:35 54 1:44:13 70
89 1527 detail pretekára BEŽCI POLTÁR SVK Andrea Gordošová Janka Ukropová Katarína Strmeňová 89. /  Štafeta 1:58:19 0:33:22 15:33 109 34:45 112 0:53:28 107 1:12:01 96 1:29:57 92 1:47:18 90
90 1656 detail pretekára HOBICI SERED SVK Lukas Sojka Marcel Bartos Hana Bartosova 90. /  Štafeta 1:58:33 0:33:36 16:32 133 35:52 128 0:55:10 123 1:13:35 113 1:31:52 107 1:48:00 97
91 1508 detail pretekára ARKON 4 SVK Andrej Konkoľ Michal Caban Anna Bieliková 91. /  Štafeta 1:58:34 0:33:37 15:05 95 35:33 125 0:54:56 120 1:13:46 115 1:31:56 109 1:48:04 101
92 1629 detail pretekára RIZENEK SVK Igor Dekanovský Ondrej Sláva Štefan Rafanides 92. /  Štafeta 1:58:42 0:33:45 13:43 52 30:27 56 0:48:10 62 1:07:17 67 1:27:11 72 1:46:05 85
93 1604 detail pretekára VYTRVALCI SVK Alexandra Dvorska Viktoria Rapsova Martin Hahn 93. /  Štafeta 1:58:50 0:33:53 14:37 82 32:14 82 0:49:29 73 1:06:31 61 1:25:22 62 1:45:38 83
94 1616 detail pretekára MONKEYS TEAM SVK Martin Selecky Ján Uhliar Michal Selecký 94. /  Štafeta 1:59:30 0:34:33 54:10 152 35:05 118 1:30:38 153 1:12:48 107 --- --- 1:48:02 98
95 1615 detail pretekára MONKEYS TEAM SVK Boris Šulek Patrik Ostruszka Marek Selecký 95. /  Štafeta 1:59:31 0:34:34 16:16 126 35:04 117 0:54:11 115 1:12:48 108 1:30:39 96 1:48:03 99
96 1557 detail pretekára DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA, A.S. SVK Jozef Palko Jaroslav Vetrák Ľuboš Lukáč 96. /  Štafeta 1:59:34 0:34:37 15:50 115 34:51 113 0:53:21 106 1:10:27 84 1:28:40 84 1:47:41 93
97 1518 detail pretekára DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA 2 SVK Ivana Slobodová Katarína Malachovská Michal Weiss 97. /  Štafeta 1:59:35 0:34:38 14:34 80 32:01 79 0:51:39 88 1:12:30 103 1:30:51 99 1:47:52 95
98 1634 detail pretekára NECHAJ MIE100 SVK Zuzana Frčová Monika Laciková Mária Snitková 98. /  Štafeta 1:59:44 0:34:47 14:09 63 30:23 55 0:47:12 49 1:05:20 53 1:24:08 58 1:45:28 80
99 1569 detail pretekára FINANC MAJSTERKY SVK Romana Hlavačková Marcela Olejníková Katarína Budáčová 99. /  Štafeta 1:59:56 0:34:59 15:18 100 32:50 92 0:51:53 89 1:12:47 106 1:31:43 105 1:48:44 104
100 1580 detail pretekára STRELY SVK Kamila Cabanová Magda Nagyová Lenka Oravkinová 100. /  Štafeta 2:00:03 0:35:06 14:40 84 32:58 93 0:52:56 101 1:12:21 100 1:31:13 102 1:48:41 102

Kontaktujte časomíru