Triatlonový festival Dvory nad Žitavou

Triatlon
DÁTUM :16.6.2018 MIESTO :Dvory nad Žitavou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 73 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGm20-29 0:57:37.6 0:00:00.0 10:01.2 [14] 14 00:20.6 [5] 12 30:33.4 [1] 2 00:25.7 [18] 4 16:16.7 [1] 1
2 103 detail pretekára PAVUK Marek SVK 1999 Šk Aquasport Levice 1. /  Juniori 0:58:51.2 0:01:13.6 08:44.5 [1] 1 00:24.6 [25] 2 31:48.9 [15] 6 00:30.0 [34] 6 17:23.2 [2] 2
3 30 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš SVK 1996 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm20-29 0:59:18.7 0:01:41.1 09:59.4 [13] 13 00:22.7 [18] 13 30:34.4 [2] 4 00:19.8 [4] 1 18:02.4 [6] 3
4 94 detail pretekára ORLICKÝ Andrej SVK 1977 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm40-44 0:59:45.1 0:02:07.5 09:33.0 [3] 3 00:21.9 [11] 3 31:18.3 [10] 7 00:26.6 [21] 8 18:05.3 [7] 4
5 120 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm20-29 0:59:57.4 0:02:19.8 08:45.0 [2] 2 00:19.8 [4] 1 31:52.7 [17] 5 00:19.3 [3] 2 18:40.6 [9] 5
6 95 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 Tk Nové Zámky 1. /  AGm45-49 1:00:03.7 0:02:26.1 09:47.2 [11] 11 00:19.2 [1] 7 30:49.0 [5] 3 00:21.8 [8] 3 18:46.5 [10] 6
7 6 detail pretekára BARTO Aurel SVK 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 1:00:08.2 0:02:30.6 09:44.0 [8] 8 00:19.2 [1] 4 31:13.2 [8] 11 00:25.0 [14] 10 18:26.8 [8] 7
8 42 detail pretekára HADHÁZI Máté HUN 1991 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 4. /  AGm20-29 1:00:32.7 0:02:55.1 10:03.3 [17] 17 00:22.1 [13] 16 31:57.4 [18] 17 00:28.0 [28] 19 17:41.9 [3] 8
9 91 detail pretekára OBERGRIES Boris SVK 2000 New-wave multisport Banská Bystrica 2. /  Juniori 1:00:36.5 0:02:58.9 10:34.3 [24] 24 00:20.6 [5] 24 31:21.7 [11] 13 00:23.2 [10] 13 17:56.7 [4] 9
10 15 detail pretekára BUCEK Michal SVK 1981 --- 1. /  AGm35-39 1:01:19.1 0:03:41.5 10:01.9 [15] 15 00:21.7 [10] 14 30:51.2 [7] 8 00:22.3 [9] 7 19:42.0 [15] 10
11 138 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 1973 TRISPORT Nová Dubnica 2. /  AGm45-49 1:01:36.5 0:03:58.9 09:44.7 [9] 9 00:25.2 [27] 8 30:43.3 [3] 1 00:30.9 [42] 5 20:12.4 [22] 11
12 33 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 2. /  AGm40-44 1:01:55.2 0:04:17.6 10:18.5 [23] 23 00:20.9 [9] 23 31:39.8 [13] 14 00:26.7 [22] 14 19:09.3 [12] 12
13 43 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 Triatlonový klub Košice 5. /  AGm20-29 1:01:55.4 0:04:17.8 10:05.6 [19] 19 00:20.6 [5] 17 30:49.8 [6] 10 00:24.2 [11] 9 20:15.2 [23] 13
14 2 detail pretekára ARNOLD Oliver SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniori 1:02:07.4 0:04:29.8 10:02.3 [16] 16 00:25.3 [28] 20 31:57.9 [19] 20 00:29.8 [32] 22 19:12.1 [13] 14
15 23 detail pretekára ČIČMANEC Marek SVK 1977 Triatlon Team Trnava 3. /  AGm40-44 1:02:43.0 0:05:05.4 10:04.7 [18] 18 00:22.1 [13] 18 30:48.6 [4] 9 00:31.1 [43] 12 20:56.5 [28] 15
16 143 detail pretekára BANDI Attila HUN 2002 Ortri Oroszlány 2. /  Dorastenci 1:02:55.8 0:05:18.2 10:12.9 [22] 22 00:23.2 [19] 22 31:51.9 [16] 22 00:24.9 [13] 21 20:02.9 [17] 16
17 16 detail pretekára BUKVA Dušan SVK 2001 Triax Bratislava 3. /  Dorastenci 1:03:50.7 0:06:13.1 09:41.4 [6] 6 00:39.3 [47] 11 32:08.4 [25] 24 00:18.3 [1] 16 21:03.3 [32] 17
18 84 detail pretekára MIČEK Marek SVK 1985 Triax Bratislava 1. /  AGm30-34 1:03:55.2 0:06:17.6 09:40.4 [4] 4 00:25.3 [28] 6 32:23.1 [29] 23 00:29.7 [31] 24 20:56.7 [29] 18
19 89 detail pretekára NEMČOK Tomáš SVK 1984 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 2. /  AGm30-34 1:03:59.3 0:06:21.7 09:49.3 [12] 12 00:22.3 [15] 10 32:12.4 [26] 18 00:25.9 [19] 18 21:09.4 [33] 19
20 71 detail pretekára KRASCSENITS Dávid SVK 1988 Baka 3. /  AGm30-34 1:04:00.3 0:06:22.7 11:42.7 [30] 30 00:34.7 [44] 31 33:12.6 [42] 29 00:30.2 [36] 29 18:00.1 [5] 20
21 137 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 2002 Slovenská triatlonová akadémia 4. /  Dorastenci 1:04:23.7 0:06:46.1 10:37.9 [26] 26 00:26.5 [33] 26 32:59.4 [38] 27 00:25.5 [16] 26 19:54.4 [16] 21
22 90 detail pretekára NÉMETH Norbert SVK 1978 --- 4. /  AGm40-44 1:04:49.6 0:07:12.0 11:35.8 [28] 28 00:25.5 [30] 28 32:01.5 [21] 26 00:37.6 [56] 27 20:09.2 [19] 22
23 88 detail pretekára NEMČOK Radoslav SVK 1979 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 2. /  AGm35-39 1:05:06.3 0:07:28.7 09:44.8 [10] 10 00:25.7 [31] 9 32:14.4 [27] 19 00:26.9 [23] 20 22:14.5 [43] 23
24 116 detail pretekára SIVÁČEK Marián SVK 1989 Triax Bratislava 6. /  AGm20-29 1:05:26.6 0:07:49.0 11:01.4 [27] 27 00:37.5 [46] 27 32:31.1 [32] 28 00:50.6 [79] 28 20:26.0 [26] 24
25 53 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm45-49 1:05:31.4 0:07:53.8 13:15.0 [44] 44 00:23.5 [22] 41 32:27.0 [31] 30 00:24.6 [12] 30 19:01.3 [11] 25
26 93 detail pretekára OLEJNÍK Oliver SVK 1999 TRI Tatry Triathlon Team 4. /  Juniori 1:05:32.1 0:07:54.5 10:34.7 [25] 25 00:20.8 [8] 25 31:26.1 [12] 16 00:26.4 [20] 17 22:44.1 [49] 26
27 109 detail pretekára RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triax Bratislava 5. /  Juniori 1:05:42.0 0:08:04.4 09:40.9 [5] 5 00:23.2 [19] 5 31:16.0 [9] 12 00:25.5 [16] 11 23:56.4 [64] 27
28 25 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 --- 5. /  AGm40-44 1:06:00.1 0:08:22.5 10:12.3 [21] 21 00:22.4 [16] 21 31:46.6 [14] 15 00:25.2 [15] 15 23:13.6 [53] 28
29 155 detail pretekára ROŠTÁŠ Peter SVK 2002 Triatlonový klub Košice 5. /  Dorastenci 1:06:08.4 0:08:30.8 09:42.5 [7] 7 00:41.7 [54] 15 32:06.9 [24] 25 00:30.7 [40] 25 23:06.6 [51] 29
30 78 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  Juniori 1:06:47.3 0:09:09.7 10:07.9 [20] 20 00:19.4 [3] 19 31:58.5 [20] 21 00:30.6 [39] 23 23:50.9 [60] 30
31 134 detail pretekára VASKO Ondrej SVK 1968 3atletik Prievidza 1. /  AGm50-54 1:06:52.4 0:09:14.8 13:05.9 [38] 38 00:29.9 [37] 39 32:35.4 [33] 32 00:29.9 [33] 31 20:11.3 [20] 31
32 129 detail pretekára TROSKO Tomáš SVK 1986 motigo 4. /  AGm30-34 1:07:05.9 0:09:28.3 13:08.0 [42] 42 00:25.8 [32] 38 32:56.8 [37] 36 00:27.0 [26] 34 20:08.3 [18] 32
33 4 detail pretekára BALUCH Ladislav SVK 1974 TDMK Krompachy 6. /  AGm40-44 1:07:11.6 0:09:34.0 11:37.8 [29] 29 00:37.3 [45] 30 34:12.7 [58] 35 00:32.0 [45] 35 20:11.8 [21] 33
34 105 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Juniori 1:07:47.8 0:10:10.2 11:50.6 [32] 32 00:23.7 [23] 29 34:56.1 [62] 40 00:20.1 [5] 39 20:17.3 [24] 34
35 50 detail pretekára CHLEBOVEC Ivan SVK 1985 Triax Bratislava 5. /  AGm30-34 1:08:13.0 0:10:35.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 35
36 67 detail pretekára KOVALANČÍK Martin SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm30-34 1:08:27.9 0:10:50.3 14:39.3 [67] 67 00:22.6 [17] 57 33:30.7 [47] 47 00:30.8 [41] 45 19:24.5 [14] 36
37 26 detail pretekára DODOK Patrik SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 4. /  AGm45-49 1:08:55.8 0:11:18.2 12:26.7 [35] 35 00:30.9 [38] 35 33:12.8 [43] 31 00:31.2 [44] 32 22:14.2 [42] 37
38 144 detail pretekára NAGY Márk HUN 1978 Ortri Oroszlány 7. /  AGm40-44 1:09:03.1 0:11:25.5 14:05.5 [57] 57 00:49.8 [65] 54 32:19.6 [28] 42 00:48.7 [75] 43 20:59.5 [30] 38
39 132 detail pretekára VANČO Michal SVK 2000 Triax Bratislava 8. /  Juniori 1:09:38.2 0:12:00.6 12:02.6 [33] 33 00:22.0 [12] 32 34:52.7 [61] 43 00:33.3 [46] 41 21:47.6 [39] 39
40 17 detail pretekára BULÍK Igor SVK 1985 motigo 7. /  AGm30-34 1:09:45.2 0:12:07.6 13:07.0 [39] 39 00:33.4 [41] 42 32:52.5 [35] 37 00:34.9 [51] 37 22:37.4 [47] 40
41 65 detail pretekára KOCHAN Lukáš SVK 1984 --- 8. /  AGm30-34 1:09:55.7 0:12:18.1 14:49.5 [70] 70 00:23.2 [19] 61 33:51.3 [53] 50 00:28.2 [29] 50 20:23.5 [25] 41
42 160 detail pretekára MIKOVEC Miroslav SVK 1985 --- 9. /  AGm30-34 1:10:00.9 0:12:23.3 14:06.2 [58] 58 00:59.0 [82] 58 32:03.5 [22] 39 00:50.4 [78] 42 22:01.8 [41] 42
43 39 detail pretekára GAJDOŠÍK Juraj SVK 1980 Run for Fun - Triathlon 3. /  AGm35-39 1:10:20.1 0:12:42.5 14:00.0 [52] 52 00:47.3 [63] 51 33:50.8 [52] 49 00:41.1 [66] 48 21:00.9 [31] 43
44 20 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 5. /  AGm45-49 1:10:48.7 0:13:11.1 13:44.4 [46] 46 00:27.5 [34] 44 34:09.8 [55] 44 00:30.0 [34] 44 21:57.0 [40] 44
45 158 detail pretekára DUBA Gabriel SVK 1969 ŠK Atóm Levice 6. /  AGm45-49 1:10:51.6 0:13:14.0 14:30.7 [64] 64 01:01.4 [86] 68 32:53.8 [36] 45 00:45.5 [72] 46 21:40.2 [37] 45
46 8 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm55-59 1:11:07.6 0:13:30.0 16:11.6 [89] 89 00:33.1 [40] 82 32:23.1 [29] 51 00:27.7 [27] 51 21:32.1 [36] 46
47 79 detail pretekára MARENDIAK Peter SVK 1980 --- 4. /  AGm35-39 1:11:17.5 0:13:39.9 14:26.2 [63] 63 00:42.0 [57] 60 32:04.5 [23] 41 00:35.2 [52] 40 23:29.6 [57] 47
48 76 detail pretekára LIPTÁK Roman SVK 1988 Tk Nové Zámky 10. /  AGm30-34 1:11:25.3 0:13:47.7 13:58.6 [51] 51 00:50.9 [70] 53 34:50.4 [60] 58 00:35.2 [52] 58 21:10.2 [34] 48
49 1 detail pretekára ANTONAK Juraj SVK 1978 --- 8. /  AGm40-44 1:11:31.9 0:13:54.3 14:02.4 [54] 54 01:17.0 [103] 63 33:48.9 [50] 52 00:51.6 [82] 54 21:32.0 [35] 49
50 31 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt SVK 1975 Tk Nové Zámky 9. /  AGm40-44 1:11:36.3 0:13:58.7 12:58.5 [37] 37 00:24.2 [24] 37 33:11.5 [41] 38 00:40.4 [65] 38 24:21.7 [67] 50
51 154 detail pretekára ŽIVNA Jaroslav SVK 1973 --- 7. /  AGm45-49 1:11:42.9 0:14:05.3 13:52.7 [49] 49 00:56.4 [77] 52 33:43.8 [49] 48 00:39.4 [61] 47 22:30.6 [45] 51
52 161 detail pretekára MAXIAN Boris SVK 1991 --- 7. /  AGm20-29 1:11:52.1 0:14:14.5 14:03.1 [55] 55 00:25.1 [26] 48 35:04.3 [63] 57 00:33.6 [47] 56 21:46.0 [38] 52
53 136 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 --- 2. /  AGm50-54 1:12:03.4 0:14:25.8 14:14.0 [60] 60 00:41.5 [53] 55 33:31.1 [48] 46 00:56.0 [92] 49 22:40.8 [48] 53
54 57 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 3. /  AGm50-54 1:12:39.4 0:15:01.8 12:11.2 [34] 34 00:33.9 [43] 34 33:29.2 [45] 33 00:52.9 [85] 36 25:32.2 [80] 54
55 141 detail pretekára ŽELASKO Ondrej SVK 1966 TDMK Krompachy 4. /  AGm50-54 1:12:40.7 0:15:03.1 16:16.5 [91] 91 00:52.2 [71] 90 34:12.6 [57] 73 00:26.9 [23] 69 20:52.5 [27] 55
56 18 detail pretekára BURSIK Michal SVK 1960 Žilina 2. /  AGm55-59 1:13:26.6 0:15:49.0 12:37.1 [36] 36 00:40.6 [51] 36 33:00.1 [39] 34 00:29.2 [30] 33 26:39.6 [87] 56
57 126 detail pretekára ŠULKO Stanislav SVK 1981 Triatlon Team Trnava 5. /  AGm35-39 1:14:12.1 0:16:34.5 14:34.6 [65] 65 00:45.7 [58] 64 35:24.0 [67] 64 00:51.2 [80] 67 22:36.6 [46] 57
58 85 detail pretekára MICHELÍK Ján SVK 1967 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  AGm50-54 1:14:32.8 0:16:55.2 14:54.5 [71] 71 00:50.8 [69] 70 33:30.5 [46] 53 00:55.1 [90] 57 24:21.9 [68] 58
59 106 detail pretekára PUTALA Martin SVK 1965 Prestigio Realiz Team BA 6. /  AGm50-54 1:14:41.2 0:17:03.6 14:48.6 [69] 69 00:40.6 [51] 67 35:24.0 [67] 67 00:20.9 [7] 64 23:27.1 [56] 59
60 52 detail pretekára JANKÓ Alojz SVK 1982 ROYAL plavecký klub o.z., 6. /  AGm35-39 1:14:52.0 0:17:14.4 13:14.7 [43] 43 00:59.4 [84] 45 35:29.3 [69] 59 00:39.5 [62] 60 24:29.1 [69] 60
61 3 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 Triatlonový klub Žabka Čadca 6. /  Dorastenci 1:15:01.7 0:17:24.1 11:48.5 [31] 31 00:46.9 [62] 33 37:47.3 [89] 63 00:44.3 [70] 63 23:54.7 [62] 61
62 61 detail pretekára KELECSÉNYI Timotej SVK 1973 --- 8. /  AGm45-49 1:15:18.5 0:17:40.9 15:00.8 [73] 73 00:54.5 [75] 73 33:21.4 [44] 54 00:39.7 [63] 52 25:22.1 [79] 62
63 140 detail pretekára ŽÁK Dávid SVK 1990 motigo 8. /  AGm20-29 1:16:04.3 0:18:26.7 15:42.4 [81] 81 00:28.5 [35] 75 33:50.4 [51] 62 00:42.7 [68] 62 25:20.3 [77] 63
64 34 detail pretekára FÚRIK Martin SVK 1983 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  AGm35-39 1:16:11.5 0:18:33.9 16:02.9 [85] 85 01:13.0 [101] 91 35:09.4 [64] 77 00:51.7 [83] 76 22:54.5 [50] 64
65 9 detail pretekára BOTKA Pavol SVK 1980 --- 8. /  AGm35-39 1:16:11.9 0:18:34.3 13:51.4 [48] 48 00:41.8 [55] 49 35:18.0 [65] 61 00:38.3 [59] 61 25:42.4 [82] 65
66 131 detail pretekára UHRIN Jozef SVK 1986 --- 11. /  AGm30-34 1:16:18.4 0:18:40.8 13:07.1 [41] 41 00:29.8 [36] 40 35:41.2 [71] 56 00:44.5 [71] 55 26:15.8 [85] 66
67 41 detail pretekára GRIŠČÍK František SVK 1959 --- 3. /  AGm55-59 1:16:23.9 0:18:46.3 14:22.7 [61] 61 00:58.3 [81] 65 33:56.6 [54] 55 00:40.1 [64] 53 26:26.2 [86] 67
68 92 detail pretekára OBŽERA Michal SVK 1982 --- 9. /  AGm35-39 1:16:39.8 0:19:02.2 14:05.0 [56] 56 01:10.2 [98] 62 35:37.5 [70] 66 00:52.2 [84] 68 24:54.9 [74] 68
69 77 detail pretekára LUBECK Michal SVK 1979 New-wave multisport Banská Bystrica 10. /  AGm35-39 1:16:40.9 0:19:03.3 16:05.2 [86] 86 00:57.0 [78] 86 34:09.8 [55] 72 00:38.6 [60] 71 24:50.3 [73] 69
70 98 detail pretekára PALECEK Lubomir SVK 1972 New-wave multisport Banská Bystrica 9. /  AGm45-49 1:16:41.3 0:19:03.7 15:29.3 [76] 76 01:30.4 [106] 84 36:22.7 [79] 84 00:58.4 [94] 86 22:20.5 [44] 70
71 97 detail pretekára PAGÁČ Michal SVK 1987 --- 12. /  AGm30-34 1:17:04.7 0:19:27.1 13:45.3 [47] 47 00:40.5 [50] 47 35:19.6 [66] 60 00:34.3 [48] 59 26:45.0 [89] 71
72 32 detail pretekára FILO Lubomir SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 10. /  AGm45-49 1:17:07.4 0:19:29.8 16:05.2 [86] 86 00:33.4 [41] 80 34:17.4 [59] 68 00:53.4 [87] 70 25:18.0 [76] 72
73 75 detail pretekára LENČÉŠ Róbert SVK 1980 Prestigio Realiz Team BA 11. /  AGm35-39 1:17:12.5 0:19:34.9 14:02.1 [53] 53 00:33.0 [39] 50 36:10.3 [76] 65 00:34.3 [48] 65 25:52.8 [84] 73
74 150 detail pretekára JAKAB Marek SVK 1988 --- 13. /  AGm30-34 1:17:17.1 0:19:39.5 15:36.5 [79] 79 00:45.8 [59] 77 36:09.3 [75] 79 00:57.4 [93] 80 23:48.1 [59] 74
75 118 detail pretekára SLÁVIK Milan SVK 1978 Prestigio Realiz Team BA 10. /  AGm40-44 1:17:39.2 0:20:01.6 14:37.8 [66] 66 00:46.3 [60] 66 37:08.4 [86] 80 00:20.7 [6] 75 24:46.0 [71] 75
76 96 detail pretekára OZORÁK Štefan SVK 1975 Tk Nové Zámky 11. /  AGm40-44 1:17:48.3 0:20:10.7 17:00.5 [96] 96 01:15.2 [102] 100 32:48.5 [34] 71 01:07.8 [102] 73 25:36.3 [81] 76
77 108 detail pretekára RIMAN Peter SVK 1958 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm60+ 1:17:52.9 0:20:15.3 14:23.7 [62] 62 01:11.7 [100] 69 37:02.4 [85] 81 01:08.0 [103] 81 24:07.1 [66] 77
78 115 detail pretekára SIPOS Tamás HUN 1984 Dunakeszi 14. /  AGm30-34 1:17:54.1 0:20:16.5 13:07.0 [39] 39 00:46.3 [60] 43 39:17.8 [96] 82 00:48.5 [74] 82 23:54.5 [61] 78
79 153 detail pretekára JAGOŠ Jan SVK 1980 TK TRIATHLON dvory nad žitavou 12. /  AGm35-39 1:18:05.2 0:20:27.6 14:41.1 [68] 68 01:05.1 [91] 71 37:41.3 [88] 85 01:13.8 [106] 88 23:23.9 [55] 79
80 104 detail pretekára PETRESEVITS Robert HUN 1969 Dunakeszi 11. /  AGm45-49 1:18:17.2 0:20:39.6 16:13.3 [90] 90 01:26.5 [105] 93 35:59.8 [73] 87 00:42.8 [69] 87 23:54.8 [63] 80
81 69 detail pretekára KRAJCSIK Ladislav SVK 1983 motigo 13. /  AGm35-39 1:18:31.6 0:20:54.0 17:04.2 [97] 97 00:52.4 [72] 95 33:01.3 [40] 69 00:35.6 [54] 66 26:58.1 [90] 81
82 55 detail pretekára JANOVČÍK Miroslav SVK 1959 Tk Nové Zámky 4. /  AGm55-59 1:18:41.5 0:21:03.9 15:32.3 [78] 78 00:55.6 [76] 78 36:50.1 [84] 83 00:52.9 [85] 83 24:30.6 [70] 82
83 149 detail pretekára JASENSKÝ Lukáš SVK 1992 --- 9. /  AGm20-29 1:18:52.7 0:21:15.1 15:54.5 [82] 82 00:40.4 [49] 79 38:00.9 [92] 91 00:37.9 [57] 91 23:39.0 [58] 83
84 11 detail pretekára BREZNIANSKY Šmalec SVK 1972 --- 12. /  AGm45-49 1:18:54.0 0:21:16.4 17:10.1 [99] 99 00:41.9 [56] 94 36:21.0 [78] 89 00:35.6 [54] 89 24:05.4 [65] 84
85 146 detail pretekára AMBRUS Alexander SVK 1956 TK TRIATHLON dvory nad žitavou 2. /  AGm60+ 1:19:22.4 0:21:44.8 16:09.6 [88] 88 00:52.9 [73] 88 36:40.3 [82] 88 00:34.7 [50] 85 25:04.9 [75] 85
86 139 detail pretekára ZAMBOJ Zdenko SVK 1977 --- 12. /  AGm40-44 1:19:37.0 0:21:59.4 15:40.7 [80] 80 01:21.6 [104] 87 37:59.3 [91] 94 01:21.7 [108] 94 23:13.7 [54] 86
87 45 detail pretekára HIADLOVSKY Ivan SVK 1965 --- 7. /  AGm50-54 1:20:10.1 0:22:32.5 14:06.2 [58] 58 01:01.6 [87] 59 35:55.6 [72] 70 00:55.1 [90] 72 28:11.6 [94] 87
88 72 detail pretekára KROKOVIČ Michal SVK 1988 --- 15. /  AGm30-34 1:20:26.2 0:22:48.6 15:14.7 [74] 74 00:59.0 [82] 76 36:06.0 [74] 76 01:04.9 [100] 78 27:01.6 [91] 88
89 47 detail pretekára HOLEČKO Imrich SVK 1956 TDMK Krompachy 3. /  AGm60+ 1:20:28.7 0:22:51.1 17:21.3 [101] 101 00:49.9 [66] 99 36:48.7 [83] 93 00:42.2 [67] 93 24:46.6 [72] 89
90 110 detail pretekára RIŠKO Rastislav SVK 1985 --- 16. /  AGm30-34 1:20:36.5 0:22:58.9 15:31.2 [77] 77 01:09.3 [95] 81 38:05.1 [93] 92 00:30.5 [38] 92 25:20.4 [78] 90
91 10 detail pretekára BOŽIK Tomáš SVK 1981 CNS Academy 14. /  AGm35-39 1:21:09.7 0:23:32.1 13:22.7 [45] 45 00:52.9 [73] 46 37:49.8 [90] 74 00:26.9 [23] 74 28:37.4 [96] 91
92 58 detail pretekára JURČIAK Marek SVK 1987 --- 17. /  AGm30-34 1:21:56.4 0:24:18.8 13:58.1 [50] 50 01:00.1 [85] 56 37:10.8 [87] 75 01:13.3 [105] 77 28:34.1 [95] 92
93 49 detail pretekára HRTAN Zoltán SVK 1971 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm45-49 1:23:52.4 0:26:14.8 16:18.4 [92] 92 00:39.9 [48] 83 36:38.6 [81] 86 00:38.2 [58] 84 29:37.3 [99] 93
94 24 detail pretekára DLHOPOLEC Jan SVK 1961 --- 5. /  AGm55-59 1:24:17.1 0:26:39.5 19:21.9 [105] 105 00:57.6 [80] 104 39:42.4 [99] 99 01:08.3 [104] 100 23:06.9 [52] 94
95 70 detail pretekára KRAJNAK Pavol SVK 1952 Triax Bratislava 4. /  AGm60+ 1:24:23.0 0:26:45.4 17:12.2 [100] 100 00:50.7 [68] 98 36:15.0 [77] 90 00:54.3 [88] 90 29:10.8 [97] 95
96 145 detail pretekára REŽO Ludvík SVK 1991 3atletik Prievidza 10. /  AGm20-29 1:24:41.1 0:27:03.5 15:17.6 [75] 75 00:50.3 [67] 74 36:22.9 [80] 78 00:54.8 [89] 79 31:15.5 [103] 96
97 102 detail pretekára PAVELEK Lukáš SVK 1981 --- 15. /  AGm35-39 1:25:30.8 0:27:53.2 15:55.4 [83] 83 01:09.4 [97] 89 40:46.7 [101] 97 00:58.5 [95] 97 26:40.8 [88] 97
98 51 detail pretekára JACKO Andrej SVK 1955 Tk Nové Zámky 5. /  AGm60+ 1:27:11.9 0:29:34.3 20:39.0 [108] 108 01:01.9 [88] 108 38:57.9 [95] 102 00:46.7 [73] 102 25:46.4 [83] 98
99 99 detail pretekára PALOVIČ Andrej SVK 1987 --- 18. /  AGm30-34 1:28:28.0 0:30:50.4 16:36.9 [93] 93 00:48.1 [64] 92 42:59.1 [106] 101 00:51.5 [81] 101 27:12.4 [92] 99
100 111 detail pretekára SABOLIČ Bohuš SVK 1971 New-wave multisport Banská Bystrica 14. /  AGm45-49 1:28:48.6 0:31:11.0 16:57.9 [95] 95 01:02.9 [89] 96 39:27.5 [97] 96 00:59.2 [97] 96 30:21.1 [102] 100