46. Internationale Kammlauf - 46. Internationale Kammlauf - Samstag
DÁTUM : | 10.3.2018 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 22 | DOTZAUER Lisa | 1997 | VSC Klingenthal | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:27:55.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 89 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | Dulsschalg Neuhausen | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:28:09.8 | 0:00:14.5 | ||
3 | diplom | 73 | UUGER Sina | 2000 | SV Stützengrün | 1. / Jugend weiblich | 1:34:04.6 | 0:06:09.2 | ||
4 | diplom | 85 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Oberwiesenthal | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:36:44.3 | 0:08:49.0 | ||
5 | diplom | 80 | GRIT Otto | 1990 | sportcollection racing team | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 1:36:59.3 | 0:09:04.0 | ||
6 | diplom | 132 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Grossbers | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:39:27.6 | 0:11:32.3 | ||
7 | diplom | 135 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:40:46.4 | 0:12:51.0 | ||
8 | diplom | 81 | MÄDLER Johanna | 1999 | TSV Retterode | 5. / Frauen 19-30 Jahre | 1:42:25.4 | 0:14:30.0 | ||
9 | diplom | 159 | KRAUß Marie | 2000 | Dorfchemnitzer SV | 2. / Jugend weiblich | 1:42:25.9 | 0:14:30.5 | ||
10 | diplom | 64 | BICKL Juliane | 1986 | SPVGG Lam Germany | 2. / Frauen 31-40 Jahre | 1:46:21.6 | 0:18:26.3 | ||
11 | diplom | 49 | GROßE Annett | 1973 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:49:54.1 | 0:21:58.8 | ||
12 | diplom | 191 | SEYFFERTH Denise | 1994 | VSC Klingenthal | 6. / Frauen 19-30 Jahre | 1:51:53.9 | 0:23:58.5 | ||
13 | diplom | 72 | VOGLER Barbara | 1982 | SG Einheit Berliner Bär | 3. / Frauen 31-40 Jahre | 1:52:26.6 | 0:24:31.3 | ||
14 | diplom | 152 | UHLIG Ines | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / Frauen 41-50 Jahre | 1:53:09.4 | 0:25:14.1 | ||
15 | diplom | 90 | GRIEßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de Skimarathon Team | 7. / Frauen 19-30 Jahre | 1:58:34.7 | 0:30:39.3 | ||
16 | diplom | 195 | RÜMMLER Cindy | 1990 | SV Grünbach | 8. / Frauen 19-30 Jahre | 1:58:52.4 | 0:30:57.0 | ||
17 | diplom | 187 | WEIGEL Jutta | 1968 | Tri-Force Fulda | 4. / Frauen 41-50 Jahre | 2:00:00.6 | 0:32:05.3 | ||
18 | diplom | 210 | WELLMAN Milau | 1967 | Bebertal | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 2:02:04.4 | 0:34:09.1 | ||
19 | diplom | 196 | SCHIPPERS Vera | 1973 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / Frauen 41-50 Jahre | 2:03:01.9 | 0:35:06.6 | ||
20 | diplom | 186 | WILISCH Irmelin | 1970 | Zschorlauer Mondputzer | 6. / Frauen 41-50 Jahre | 2:04:41.4 | 0:36:46.1 | ||
21 | diplom | 228 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abt. Ski | 7. / Frauen 41-50 Jahre | 2:06:34.2 | 0:38:38.8 | ||
22 | diplom | 77 | MILLERMANN Ina | 1978 | SV Baiersbronn | 4. / Frauen 31-40 Jahre | 2:13:12.4 | 0:45:17.1 | ||
23 | diplom | 177 | RANKINEN Lea | 1973 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 8. / Frauen 41-50 Jahre | 2:14:09.9 | 0:46:14.6 | ||
24 | diplom | 182 | AARNINSALO Outi | 1958 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 2. / Frauen 51-60 Jahre | 2:43:31.8 | 1:15:36.5 | ||
--- | 179 | PARKKISENNIEMI Susanna | 1969 | Capgemini-Sogeti Ski Team | . / Frauen 41-50 Jahre | DNF | --- |