Pressburg Triathlon

Triatlon
DÁTUM :9.6.2018 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 216 detail pretekára KIRÁLY András 1996 Budaörsi Triatlon Klub 1. /  AGm20-29 0:53:36.3 0:00:00.0 09:00.3 [1] 1 00:50.2 [24] 3 28:29.5 [6] 4 00:39.9 [41] 6 14:36.4 [2] 1
2 10 detail pretekára KUBO Ondrej 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm20-29 0:53:44.5 0:00:08.2 10:05.2 [26] 26 00:41.9 [1] 22 27:32.9 [1] 4 00:32.8 [8] 4 14:51.7 [3] 2
3 30 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš 1996 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm20-29 0:54:09.8 0:00:33.5 09:57.3 [22] 22 00:43.3 [4] 19 27:39.4 [2] 4 00:29.2 [1] 2 15:20.6 [4] 3
4 303 detail pretekára SMETANA Marek 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGm20-29 0:55:28.6 0:01:52.3 09:02.0 [3] 3 00:48.1 [18] 2 28:29.5 [6] 2 00:34.0 [12] 5 16:35.0 [10] 4
5 333 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš 1998 ŠK Atóm Levice 5. /  AGm20-29 0:55:38.7 0:02:02.4 09:20.9 [7] 7 00:42.3 [2] 7 28:14.9 [4] 1 00:30.5 [5] 1 16:50.1 [12] 5
6 221 detail pretekára KOVÁCSHEGYI Bence 1995 Budaörsi Triatlon Klub 6. /  AGm20-29 0:56:02.7 0:02:26.4 09:06.3 [6] 6 00:45.1 [8] 4 28:29.2 [5] 7 00:45.4 [61] 8 16:56.7 [13] 6
7 269 detail pretekára PAVUK Marek 1999 Šk Aquasport Levice 1. /  Juniori 0:56:18.0 0:02:41.7 09:04.4 [4] 4 00:50.3 [25] 6 29:25.4 [12] 10 00:40.5 [42] 11 16:17.4 [8] 7
8 168 detail pretekára DODOK Oliver 2000 Prestigio Realiz Team BA 2. /  Juniori 0:56:19.8 0:02:43.5 09:01.5 [2] 2 00:45.7 [10] 1 28:32.4 [8] 2 00:30.9 [7] 3 17:29.3 [19] 8
9 255 detail pretekára MOLNAR Lukas 2001 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Dorastenci 0:56:52.0 0:03:15.7 10:11.2 [30] 30 00:44.0 [7] 28 29:38.0 [17] 20 00:33.0 [10] 18 15:45.8 [5] 9
10 136 detail pretekára BARTO Aurel 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenci 0:56:54.6 0:03:18.3 09:31.8 [13] 13 00:47.0 [17] 11 29:03.7 [9] 11 00:32.8 [8] 10 16:59.3 [14] 10
11 261 detail pretekára OBERGRIES Boris 2000 New-wave multisport Banská Bystrica 3. /  Juniori 0:56:58.3 0:03:22.0 10:07.4 [28] 28 00:46.9 [15] 26 29:31.8 [14] 13 00:36.0 [17] 15 15:56.2 [6] 11
12 21 detail pretekára ŽÁČIK Peter 1999 SMTA Nitra 4. /  Juniori 0:57:32.2 0:03:55.9 10:05.7 [27] 27 00:43.7 [5] 23 29:42.4 [19] 18 00:29.9 [2] 13 16:30.5 [9] 12
13 195 detail pretekára HETTYCH Daniel 2000 Prestigio Realiz Team BA 5. /  Juniori 0:57:52.4 0:04:16.1 09:22.1 [8] 8 00:45.1 [8] 8 29:11.2 [10] 9 00:30.0 [3] 9 18:04.0 [23] 13
14 330 detail pretekára VANEK Margit 1986 Budaörsi Triatlon Klub 1. /  AGž30-39 0:57:57.9 0:04:21.6 09:05.7 [5] 5 00:46.6 [13] 5 30:46.2 [41] 27 00:36.9 [22] 25 16:42.5 [11] 14
15 132 detail pretekára ARNOLD Oliver 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Juniori 0:58:25.9 0:04:49.6 10:04.2 [25] 25 00:46.8 [14] 24 29:45.6 [20] 26 00:42.5 [49] 27 17:06.8 [15] 15
16 337 detail pretekára VRÁBEL Jozef 1973 TRISPORT Nová Dubnica 1. /  AGm45-49 0:58:31.5 0:04:55.2 09:36.4 [15] 15 00:56.9 [46] 15 27:49.3 [3] 8 00:42.8 [50] 7 19:26.1 [43] 16
17 211 detail pretekára JESENSKÁ Kristína 2000 TriMaT - Triatlon Martin team 1. /  Juniorky 0:58:32.7 0:04:56.4 09:29.6 [10] 10 00:48.6 [20] 10 30:13.2 [30] 16 00:34.1 [13] 17 17:27.2 [18] 17
18 311 detail pretekára SUCHÝ Martin 1998 ŠK Atóm Levice 7. /  AGm20-29 0:58:55.6 0:05:19.3 10:23.1 [36] 36 00:43.0 [3] 33 29:29.9 [13] 25 00:39.7 [38] 26 17:39.9 [21] 18
19 325 detail pretekára ULBRICHT Adam 2002 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 3. /  Dorastenci 0:59:22.6 0:05:46.3 09:31.7 [12] 12 00:46.3 [12] 9 30:13.6 [31] 17 00:30.4 [4] 14 18:20.6 [31] 19
20 259 detail pretekára NEMČOK Tomáš 1984 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 1. /  AGm30-34 0:59:41.8 0:06:05.5 09:53.2 [20] 20 00:49.4 [21] 21 29:52.4 [23] 22 00:34.5 [14] 20 18:32.3 [33] 20
21 167 detail pretekára DOBIAS Ján 1974 --- 1. /  AGm40-44 0:59:43.4 0:06:07.1 09:48.8 [19] 19 00:50.6 [27] 17 29:45.9 [21] 12 00:39.8 [40] 16 18:38.3 [34] 21
22 146 detail pretekára BICSÁK Flóra 1997 Budaörsi Triatlon Klub 1. /  AGž20-29 0:59:52.4 0:06:16.1 10:17.4 [34] 34 00:53.3 [36] 34 31:58.5 [62] 33 00:38.5 [28] 32 16:04.7 [7] 22
23 153 detail pretekára BRUNOVSKÝ Simon 1993 Triax Bratislava 8. /  AGm20-29 0:59:57.2 0:06:20.9 09:57.0 [21] 21 00:43.9 [6] 20 29:47.0 [22] 14 00:30.5 [5] 12 18:58.8 [38] 23
24 258 detail pretekára NEMČOK Radoslav 1979 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 1. /  AGm35-39 1:00:10.2 0:06:33.9 09:48.1 [18] 18 00:52.2 [32] 18 29:53.9 [25] 21 00:36.2 [19] 21 18:59.8 [40] 24
25 232 detail pretekára MALČEK Marek 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Juniori 1:00:16.8 0:06:40.5 10:12.4 [31] 31 00:45.8 [11] 29 29:34.8 [15] 19 00:38.7 [30] 23 19:05.1 [41] 25
26 170 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia 1999 ŠBR Piešťany 2. /  Juniorky 1:00:34.7 0:06:58.4 10:03.6 [24] 24 00:50.7 [28] 26 29:41.3 [18] 24 00:36.5 [21] 24 19:22.6 [42] 26
27 246 detail pretekára MIČEK Marek 1985 Triax Bratislava 2. /  AGm30-34 1:01:04.3 0:07:28.0 09:43.5 [16] 16 00:54.4 [39] 16 29:52.4 [23] 15 00:38.7 [30] 19 19:55.3 [50] 27
28 284 detail pretekára RIŠKA Dalibor 2000 Triax Bratislava 8. /  Juniori 1:01:53.0 0:08:16.7 09:33.2 [14] 14 00:49.7 [22] 13 30:12.2 [29] 23 00:36.1 [18] 22 20:41.8 [64] 28
29 336 detail pretekára VRÁBEL Jozef 2002 Slovenská triatlonová akadémia 4. /  Dorastenci 1:02:00.3 0:08:24.0 10:20.0 [35] 35 00:51.5 [30] 35 31:56.6 [61] 32 00:35.3 [15] 29 18:16.9 [29] 29
30 231 detail pretekára MÁCSAI Ladislav 1973 IRONMAN Team Levice 2. /  AGm45-49 1:02:04.4 0:08:28.1 11:37.9 [47] 47 00:51.1 [29] 45 30:38.3 [36] 30 00:45.0 [58] 34 18:12.1 [26] 30
31 149 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta 2001 KPŠ Nereus Žilina 1. /  Dorastenky 1:02:26.4 0:08:50.1 10:09.7 [29] 29 00:50.4 [26] 30 32:06.3 [64] 29 00:37.7 [25] 30 18:42.3 [35] 31
32 206 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír 1972 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm45-49 1:03:01.2 0:09:24.9 13:23.5 [70] 70 00:52.9 [35] 64 30:54.0 [44] 46 00:40.5 [42] 45 17:10.3 [16] 32
33 227 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana 1994 ŠK Atóm Levice 2. /  AGž20-29 1:03:53.6 0:10:17.3 09:30.6 [11] 11 00:48.2 [19] 11 32:51.6 [88] 34 00:36.2 [19] 31 20:07.0 [53] 33
34 307 detail pretekára STRAŇOVSKÝ Miroslav 1993 ŠK Atóm Levice 9. /  AGm20-29 1:03:59.0 0:10:22.7 11:31.6 [46] 46 00:58.6 [49] 46 32:28.8 [72] 37 00:39.5 [37] 37 18:20.5 [30] 34
35 276 detail pretekára PURGAT Lukáš 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 9. /  Juniori 1:04:04.9 0:10:28.6 11:57.9 [52] 52 00:56.1 [43] 50 32:10.4 [67] 42 00:47.4 [69] 46 18:13.1 [27] 35
36 243 detail pretekára MEDVECZKY Matej 2002 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Dorastenci 1:04:05.1 0:10:28.8 12:15.3 [54] 54 00:59.6 [54] 53 32:10.4 [67] 54 00:33.1 [11] 49 18:06.7 [24] 36
37 304 detail pretekára SMETANA Martin 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  AGm20-29 1:04:09.7 0:10:33.4 10:14.1 [32] 32 00:46.9 [15] 31 32:02.4 [63] 28 00:39.1 [34] 28 20:27.2 [60] 37
38 191 detail pretekára HAJDÚCH Lukáš 1999 Prestigio Realiz Team BA 10. /  Juniori 1:04:10.1 0:10:33.8 13:43.6 [77] 77 00:50.1 [23] 68 30:44.2 [39] 50 00:49.2 [74] 52 18:03.0 [22] 38
39 154 detail pretekára BUKVA Dušan 2001 Triax Bratislava 6. /  Dorastenci 1:04:25.5 0:10:49.2 09:48.0 [17] 17 01:04.5 [62] 25 43:00.3 [180] 142 00:42.0 [48] 138 09:50.7 [1] 39
40 159 detail pretekára ČELLÁROVÁ Veronika 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenky 1:04:28.5 0:10:52.2 11:06.9 [38] 38 00:55.8 [42] 38 31:14.5 [51] 36 00:44.6 [55] 35 20:26.7 [59] 40
41 161 detail pretekára ČURILA Patrik 1993 motigo 11. /  AGm20-29 1:04:44.2 0:11:07.9 13:07.5 [63] 63 00:59.4 [52] 63 31:02.5 [48] 45 00:38.2 [27] 41 18:56.6 [37] 41
42 178 detail pretekára FABO Adam 1987 --- 3. /  AGm30-34 1:04:45.0 0:11:08.7 11:54.8 [49] 49 00:58.3 [48] 49 32:06.4 [65] 38 00:51.0 [79] 44 18:54.5 [36] 42
43 222 detail pretekára KOVALANČÍK Martin 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  AGm30-34 1:04:51.4 0:11:15.1 15:33.7 [127] 127 01:08.4 [71] 114 30:10.8 [28] 63 00:45.9 [64] 61 17:12.6 [17] 43
44 22 detail pretekára SEDLIAČIK Pavol 1973 Trian ŠK UMB B.Bystrtica 4. /  AGm45-49 1:04:52.5 0:11:16.2 11:27.1 [44] 44 00:51.6 [31] 40 30:52.2 [43] 35 00:38.5 [28] 33 21:03.1 [75] 44
45 28 detail pretekára VETRÁK Róbert 1977 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm40-44 1:05:21.0 0:11:44.7 12:15.6 [55] 55 01:06.1 [66] 55 31:48.7 [59] 46 00:39.0 [33] 43 19:31.6 [45] 45
46 16 detail pretekára BELAN Andrej 2000 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  Juniori 1:05:25.3 0:11:49.0 10:37.6 [37] 37 01:03.4 [60] 37 33:26.2 [101] 44 00:39.2 [35] 40 19:38.9 [46] 46
47 139 detail pretekára BEKE Stefan 1966 Prestigio Realiz Team BA 1. /  AGm50-54 1:05:57.2 0:12:20.9 11:24.3 [42] 42 00:59.8 [55] 42 30:43.9 [38] 31 00:56.6 [101] 36 21:52.6 [88] 47
48 264 detail pretekára OŤAPKA Miroslav 1982 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm35-39 1:05:59.2 0:12:22.9 17:02.0 [154] 154 01:04.4 [61] 138 29:35.9 [16] 87 00:45.1 [59] 86 17:31.8 [20] 48
49 278 detail pretekára PYTEL Tomáš 2002 Triatlonový klub Žabka Čadca 7. /  Dorastenci 1:06:00.2 0:12:23.9 11:09.8 [39] 39 01:14.9 [85] 44 32:36.3 [78] 40 00:54.6 [92] 48 20:04.6 [52] 49
50 224 detail pretekára KRÁLOVIČ Oliver 1983 --- 3. /  AGm35-39 1:06:03.7 0:12:27.4 14:04.5 [81] 81 01:37.5 [133] 84 31:25.9 [53] 77 00:40.9 [44] 67 18:14.9 [28] 50
51 313 detail pretekára SVĚTLÍK Alexander 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  AGm20-29 1:06:34.3 0:12:58.0 09:22.5 [9] 9 01:10.7 [76] 14 34:30.4 [125] 41 00:44.5 [54] 42 20:46.2 [65] 51
52 169 detail pretekára DODOK Patrik 1973 Prestigio Realiz Team BA 5. /  AGm45-49 1:06:35.2 0:12:58.9 12:42.4 [58] 58 01:04.9 [64] 59 31:35.8 [57] 51 00:54.4 [90] 54 20:17.7 [56] 52
53 194 detail pretekára MESÁROŠOVÁ Martina 2003 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  Dorastenky 1:06:50.3 0:13:14.0 10:16.5 [33] 33 01:09.2 [73] 36 33:40.3 [110] 43 00:36.9 [22] 39 21:07.4 [77] 53
54 192 detail pretekára HALVOŇ Matej 1983 Prestigio Realiz Team BA 4. /  AGm35-39 1:06:52.6 0:13:16.3 13:12.7 [66] 66 01:13.3 [84] 65 30:58.7 [46] 52 00:38.7 [30] 51 20:49.2 [68] 54
55 152 detail pretekára BRNČALOVÁ Lea 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Dorastenky 1:07:00.4 0:13:24.1 12:39.9 [57] 57 01:02.8 [59] 58 31:51.1 [60] 57 00:39.3 [36] 53 20:47.3 [67] 55
56 242 detail pretekára MAXIAN Boris 1991 --- 13. /  AGm20-29 1:07:02.4 0:13:26.1 13:36.3 [76] 76 00:54.7 [40] 67 32:32.7 [76] 72 00:59.3 [107] 72 18:59.4 [39] 56
57 179 detail pretekára FABRY Martin 1987 --- 5. /  AGm30-34 1:07:05.5 0:13:29.2 11:25.4 [43] 43 00:58.9 [50] 43 32:35.8 [77] 39 00:41.0 [45] 38 21:24.4 [84] 57
58 292 detail pretekára SITARČÍK Martin 1981 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 5. /  AGm35-39 1:07:34.3 0:13:58.0 14:52.7 [100] 100 01:37.2 [130] 104 30:23.6 [33] 65 00:50.5 [77] 64 19:50.3 [47] 58
59 328 detail pretekára VANČO Michal 2000 Triax Bratislava 12. /  Juniori 1:07:39.7 0:14:03.4 11:54.9 [50] 50 00:56.7 [44] 47 32:37.7 [80] 55 01:00.1 [111] 57 21:10.3 [79] 59
60 299 detail pretekára SLAVKOVSKY Peter 1993 motigo 14. /  AGm20-29 1:07:45.5 0:14:09.2 14:38.2 [93] 93 01:12.6 [80] 86 31:00.5 [47] 61 00:41.8 [47] 59 20:12.4 [55] 60
61 143 detail pretekára BERNÁTH František 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm55-59 1:07:48.4 0:14:12.1 17:19.2 [156] 156 01:00.8 [57] 142 29:21.3 [11] 86 00:38.0 [26] 84 19:29.1 [44] 61
62 24 detail pretekára ŽIVNA Jaromír 1973 Lábski draci 6. /  AGm45-49 1:07:50.6 0:14:14.3 14:38.2 [93] 93 01:32.3 [112] 93 30:46.1 [40] 67 00:56.9 [102] 68 19:57.1 [51] 62
63 320 detail pretekára ŠKVARKA Peter 1983 Triax Bratislava 6. /  AGm35-39 1:08:01.6 0:14:25.3 14:17.2 [85] 85 00:56.8 [45] 77 31:39.6 [58] 66 00:44.9 [57] 60 20:23.1 [57] 63
64 180 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt 1975 Tk Nové Zámky 3. /  AGm40-44 1:08:09.4 0:14:33.1 12:44.6 [59] 59 00:57.5 [47] 57 31:34.0 [56] 49 00:45.8 [63] 50 22:07.5 [96] 64
65 271 detail pretekára PODHORNÁ Ema 2002 Športový Triatlonový Klub Pezinok 5. /  Dorastenky 1:08:12.8 0:14:36.5 10:01.9 [23] 23 00:59.3 [51] 32 34:09.4 [117] 48 00:43.0 [51] 47 22:19.2 [101] 65
66 318 detail pretekára ŠKANDEROVÁ Jana 1983 Run for Fun - Triathlon 2. /  AGž30-39 1:08:13.2 0:14:36.9 14:54.7 [101] 101 01:09.5 [74] 90 32:43.0 [82] 92 00:53.8 [86] 92 18:32.2 [32] 66
67 335 detail pretekára VICEN Matúš 2001 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Dorastenci 1:08:38.4 0:15:02.1 13:34.2 [75] 75 01:00.3 [56] 69 35:05.7 [136] 97 00:48.7 [72] 97 18:09.5 [25] 67
68 233 detail pretekára MARENDIAK Peter 1980 --- 7. /  AGm35-39 1:08:42.0 0:15:05.7 14:57.0 [103] 103 01:17.5 [90] 94 30:56.0 [45] 81 00:58.0 [105] 77 20:33.5 [62] 68
69 150 detail pretekára BLAŠKO Michal 1979 Prestigio Realiz Team BA 8. /  AGm35-39 1:08:53.5 0:15:17.2 14:23.7 [88] 88 00:59.5 [53] 79 31:28.3 [54] 62 00:50.9 [78] 63 21:11.1 [80] 69
70 140 detail pretekára BEKLEMDŽIEV Ivo 1965 --- 2. /  AGm50-54 1:08:55.6 0:15:19.3 13:46.8 [78] 78 01:06.4 [68] 73 32:08.2 [66] 70 01:00.2 [112] 71 20:54.0 [72] 70
71 235 detail pretekára MARKO Dominik 2001 Chlpaté Gazely 9. /  Dorastenci 1:08:56.8 0:15:20.5 14:51.9 [99] 99 01:33.7 [118] 101 31:33.5 [55] 88 00:49.6 [75] 88 20:08.1 [54] 71
72 228 detail pretekára LÁZNIČKA Michal 1976 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGm40-44 1:09:00.1 0:15:23.8 11:52.4 [48] 48 01:07.5 [70] 52 32:32.2 [75] 56 00:56.1 [97] 56 22:31.9 [107] 72
73 340 detail pretekára ZACHAR Vladimir 1979 --- 9. /  AGm35-39 1:09:06.1 0:15:29.8 15:12.2 [116] 116 01:10.9 [77] 99 30:46.3 [42] 80 00:59.6 [109] 78 20:57.1 [73] 73
74 213 detail pretekára KAŠUBOVÁ Aneta 2000 KPŠ Nereus Žilina 3. /  Juniorky 1:09:11.1 0:15:34.8 11:28.6 [45] 45 00:53.3 [36] 41 34:35.4 [128] 68 00:43.6 [52] 62 21:30.2 [85] 74
75 317 detail pretekára ŠINTAL Lubomír 1973 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  AGm45-49 1:09:37.7 0:16:01.4 13:31.3 [73] 73 01:12.7 [81] 71 32:21.9 [70] 76 01:38.9 [180] 87 20:52.9 [69] 75
76 286 detail pretekára SEDLAČKO Mário 1977 --- 5. /  AGm40-44 1:09:50.4 0:16:14.1 14:29.4 [90] 90 01:22.4 [96] 87 31:07.4 [50] 69 01:13.3 [145] 80 21:37.9 [86] 76
77 322 detail pretekára TITKOVÁ Viktória 2000 ŠK Atóm Levice 4. /  Juniorky 1:09:55.8 0:16:19.5 11:12.1 [40] 40 00:52.4 [34] 39 35:00.5 [135] 74 00:39.7 [38] 65 22:11.1 [97] 77
78 215 detail pretekára KINDL Marcel 1974 Triax Bratislava 6. /  AGm40-44 1:10:00.7 0:16:24.4 11:56.7 [51] 51 00:55.3 [41] 48 34:13.6 [121] 75 00:51.0 [79] 69 22:04.1 [93] 78
79 468 detail pretekára ŽEMBER Ondrej 1981 --- 10. /  AGm35-39 1:10:05.0 0:16:28.7 13:32.9 [74] 74 01:07.3 [69] 70 32:30.5 [74] 82 00:56.2 [98] 75 21:58.1 [92] 79
80 300 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vladka 1976 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  AGž40-49 1:10:23.5 0:16:47.2 12:19.6 [56] 56 01:29.1 [106] 60 33:19.2 [100] 77 01:02.4 [117] 79 22:13.2 [98] 80
81 131 detail pretekára ANTALÍK Martin 1987 --- 6. /  AGm30-34 1:10:25.4 0:16:49.1 14:07.0 [82] 82 01:34.2 [121] 83 32:49.8 [87] 90 01:00.9 [113] 90 20:53.5 [70] 81
82 157 detail pretekára BURSIK Michal 1960 Žilina 2. /  AGm55-59 1:10:32.2 0:16:55.9 13:26.9 [71] 71 01:18.1 [91] 72 30:40.1 [37] 53 00:53.5 [84] 55 24:13.6 [147] 82
83 141 detail pretekára BELIČKA Lukáš 1986 CNS Academy 7. /  AGm30-34 1:10:47.0 0:17:10.7 11:22.6 [41] 41 01:34.3 [122] 51 32:40.1 [81] 58 01:18.4 [154] 58 23:51.6 [138] 83
84 205 detail pretekára JANKÓ Alojz 1982 ROYAL plavecký klub o.z., 11. /  AGm35-39 1:10:48.2 0:17:11.9 13:05.0 [62] 62 01:22.2 [95] 66 32:46.9 [85] 85 01:10.7 [139] 85 22:23.4 [102] 84
85 142 detail pretekára BENČURA Matej 1988 --- 8. /  AGm30-34 1:10:54.4 0:17:18.1 15:01.3 [106] 106 01:35.7 [126] 106 30:35.4 [35] 84 01:01.7 [115] 82 22:40.3 [109] 85
86 133 detail pretekára BADINKA Martin 1985 Moravany nad Váhom 9. /  AGm30-34 1:11:09.2 0:17:32.9 14:47.1 [97] 97 01:50.9 [152] 107 30:10.2 [27] 59 01:29.0 [172] 83 22:52.0 [115] 86
87 324 detail pretekára UHRIN Jozef 1986 --- 10. /  AGm30-34 1:11:09.4 0:17:33.1 13:09.7 [64] 64 00:52.2 [32] 62 33:02.8 [93] 73 01:02.8 [118] 76 23:01.9 [119] 87
88 293 detail pretekára SIVÍK Filip 2000 Slovenská triatlonová akadémia 13. /  Juniori 1:11:12.3 0:17:36.0 15:05.8 [112] 112 01:42.0 [138] 118 30:15.3 [32] 71 01:09.8 [133] 81 22:59.4 [118] 88
89 212 detail pretekára KAPITÁŇ Peter 1976 --- 7. /  AGm40-44 1:11:15.0 0:17:38.7 15:16.5 [118] 118 01:33.6 [117] 119 29:59.2 [26] 60 01:16.3 [148] 73 23:09.4 [122] 89
90 38 detail pretekára BENKOVÁ Andrea 1987 --- 3. /  AGž30-39 1:11:16.9 0:17:40.6 12:49.9 [61] 61 01:04.7 [63] 61 36:08.8 [147] 113 00:35.9 [16] 100 20:37.6 [63] 90
91 263 detail pretekára OŠKERA Vladimír 1985 --- 11. /  AGm30-34 1:11:17.8 0:17:41.5 14:16.1 [84] 84 01:46.3 [145] 89 32:49.4 [86] 94 01:25.1 [165] 96 21:00.9 [74] 91
92 244 detail pretekára MELIŠEK Jaroslav 1990 --- 15. /  AGm20-29 1:11:41.1 0:18:04.8 15:23.2 [120] 120 01:16.2 [88] 110 33:01.6 [91] 98 00:51.0 [79] 99 21:09.1 [78] 92
93 267 detail pretekára PASTOR Branislav 1980 Bratislava - Karlova Ves 12. /  AGm35-39 1:11:48.9 0:18:12.6 15:02.0 [107] 107 01:12.8 [82] 95 33:36.7 [107] 108 00:54.3 [89] 103 21:03.1 [75] 93
94 253 detail pretekára MINÁRIKOVÁ Alexandra 2000 KPŠ Nereus Žilina 5. /  Juniorky 1:11:56.7 0:18:20.4 12:48.4 [60] 60 00:53.6 [38] 56 33:29.5 [102] 83 00:45.3 [60] 70 23:59.9 [141] 94
95 467 detail pretekára ŽÁK Dávid 1990 motigo 16. /  AGm20-29 1:11:57.9 0:18:21.6 15:20.4 [119] 119 01:08.8 [72] 103 30:23.7 [34] 63 00:55.1 [95] 66 24:09.9 [145] 95
96 282 detail pretekára RIMAN Peter 1958 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm60+ 1:11:58.7 0:18:22.4 15:03.5 [108] 108 01:36.8 [128] 111 33:14.4 [99] 109 01:16.9 [151] 111 20:47.1 [66] 96
97 186 detail pretekára FÚRIK Martin 1983 Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  AGm35-39 1:12:00.7 0:18:24.4 16:37.0 [147] 147 01:49.4 [150] 144 32:30.1 [73] 121 01:10.9 [142] 119 19:53.3 [49] 97
98 176 detail pretekára DURKAJ Róbert 1985 Snina 12. /  AGm30-34 1:12:04.5 0:18:28.2 14:50.1 [98] 98 01:37.3 [131] 102 33:32.5 [103] 111 00:48.4 [71] 106 21:16.2 [81] 98
99 189 detail pretekára GRASZL Ján 1976 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 8. /  AGm40-44 1:12:11.8 0:18:35.5 14:27.7 [89] 89 01:15.9 [87] 85 31:25.6 [52] 79 00:56.4 [100] 73 24:06.2 [143] 99
100 173 detail pretekára DULAK Pavol 1975 --- 9. /  AGm40-44 1:12:15.0 0:18:38.7 16:54.0 [151] 151 01:42.3 [139] 148 32:14.7 [69] 116 01:00.0 [110] 116 20:24.0 [58] 100