Pressburg Triathlon

Triatlon
DÁTUM :9.6.2018 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 416 detail pretekára MANDÁK Alex 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci nádeje A 0:10:41.5 0:00:00.0 01:44.5 [1] 1 00:35.0 [4] 1 06:21.2 [2] 1 00:24.3 [13] 1 01:36.5 [2] 1
2 403 detail pretekára DRAHOVSKÁ Eliška 2007 ŠBR Piešťany 1. /  Žiačky nádeje A 0:10:43.5 0:00:02.0 01:54.2 [6] 6 00:29.9 [1] 3 06:20.7 [1] 2 00:21.3 [4] 2 01:37.4 [3] 2
3 426 detail pretekára SNOVÁKOVÁ Bibiana 2007 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky nádeje A 0:10:54.6 0:00:13.1 01:47.1 [2] 2 00:37.7 [9] 4 06:23.6 [3] 3 00:26.3 [15] 3 01:39.9 [5] 3
4 480 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta 2007 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky nádeje A 0:11:14.4 0:00:32.9 01:52.1 [5] 5 00:33.7 [3] 5 06:48.6 [7] 6 00:19.7 [3] 4 01:40.3 [6] 4
5 408 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra 2007 Triatlonový klub Košice 4. /  Žiačky nádeje A 0:11:16.9 0:00:35.4 01:52.0 [4] 4 00:36.8 [8] 6 06:44.3 [6] 5 00:22.2 [7] 5 01:41.6 [7] 5
6 427 detail pretekára SPORYSHEV Dmitry 2008 Triax Bratislava 2. /  Žiaci nádeje A 0:11:18.0 0:00:36.5 02:10.4 [12] 12 00:39.1 [10] 11 06:34.6 [4] 7 00:18.6 [1] 7 01:35.3 [1] 6
7 407 detail pretekára FOTUL Richard 2008 Triatlonový klub Košice 3. /  Žiaci nádeje A 0:11:21.3 0:00:39.8 01:51.8 [3] 3 00:31.5 [2] 2 06:48.6 [7] 4 00:27.5 [18] 6 01:41.9 [8] 7
8 418 detail pretekára MORAVSKÁ Debora 2007 ŠK Atóm Levice 5. /  Žiačky nádeje A 0:11:33.1 0:00:51.6 01:59.2 [8] 8 00:35.9 [5] 7 06:50.6 [9] 8 00:22.3 [8] 8 01:45.1 [9] 8
9 414 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona 2007 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiačky nádeje A 0:11:56.8 0:01:15.3 02:08.1 [10] 10 00:36.0 [6] 9 06:59.8 [14] 9 00:23.2 [11] 9 01:49.7 [13] 9
10 429 detail pretekára ŽILECKÁ Lucia 2007 Prestigio Realiz Team BA 7. /  Žiačky nádeje A 0:12:00.9 0:01:19.4 01:54.3 [7] 7 00:44.3 [12] 8 07:09.6 [16] 11 00:19.6 [2] 10 01:53.1 [16] 10
11 415 detail pretekára LENČÉŠ Richard 2007 Prestigio Realiz Team BA 4. /  Žiaci nádeje A 0:12:02.3 0:01:20.8 02:15.0 [17] 17 00:52.7 [19] 15 06:42.1 [5] 12 00:27.1 [17] 12 01:45.4 [10] 11
12 422 detail pretekára RUDOLPHI Mia Sophie 2007 ŠK Atóm Levice 8. /  Žiačky nádeje A 0:12:04.4 0:01:22.9 02:12.5 [13] 13 00:36.2 [7] 10 06:58.1 [11] 10 00:21.3 [4] 11 01:56.3 [19] 12
13 404 detail pretekára DROBNÝ Matej 2007 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiaci nádeje A 0:12:08.3 0:01:26.8 02:20.6 [19] 19 00:48.7 [15] 17 06:57.9 [10] 14 00:21.4 [6] 13 01:39.7 [4] 13
14 423 detail pretekára SEDLÁK Richard 2007 Triatlon Team Trnava 6. /  Žiaci nádeje A 0:12:26.0 0:01:44.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14
15 413 detail pretekára KNÍŽ Filip 2008 Triax Bratislava 7. /  Žiaci nádeje A 0:12:38.0 0:01:56.5 02:21.3 [20] 20 00:46.5 [13] 16 06:59.7 [13] 15 00:24.7 [14] 14 02:05.8 [27] 15
16 424 detail pretekára SLÁVIK Ján 2008 Prestigio Realiz Team BA 8. /  Žiaci nádeje A 0:12:47.5 0:02:06.0 02:13.4 [14] 14 00:40.8 [11] 13 07:36.5 [18] 17 00:23.5 [12] 15 01:53.3 [17] 16
17 417 detail pretekára MIKUŠKA Richard 2008 ŠK Atóm Levice 9. /  Žiaci nádeje A 0:12:55.9 0:02:14.4 02:31.1 [24] 24 00:48.7 [15] 19 06:58.8 [12] 16 00:45.1 [26] 18 01:52.2 [15] 17
18 402 detail pretekára CESNAK Martin 2007 Triax Bratislava 10. /  Žiaci nádeje A 0:12:57.5 0:02:16.0 02:04.7 [9] 9 00:48.3 [14] 12 07:03.7 [15] 13 01:05.9 [29] 17 01:54.9 [18] 18
19 401 detail pretekára ADAMČOVÁ Agáta 2008 motigo 9. /  Žiačky nádeje A 0:13:18.7 0:02:37.2 02:13.4 [14] 14 00:51.3 [18] 14 07:28.7 [17] 18 00:28.1 [19] 16 02:17.2 [30] 19
20 406 detail pretekára FERIANC Filip 2008 motigo 11. /  Žiaci nádeje A 0:13:31.6 0:02:50.1 02:08.5 [11] 11 01:05.5 [26] 18 07:57.7 [20] 19 00:22.6 [9] 19 01:57.3 [20] 20
21 412 detail pretekára KLOBUŠNÍK Šimon 2007 Prestigio Realiz Team BA 12. /  Žiaci nádeje A 0:14:12.7 0:03:31.2 03:11.6 [30] 30 00:50.8 [17] 30 07:56.9 [19] 21 00:22.8 [10] 22 01:50.6 [14] 21
22 522 detail pretekára VITKOVA Natália 2007 ŠTK PEZINOK 10. /  Žiačky nádeje A 0:14:32.1 0:03:50.6 02:59.4 [29] 29 01:01.0 [23] 28 08:03.1 [21] 22 00:39.2 [24] 23 01:49.4 [11] 22
23 54 detail pretekára MAXIAN Filip 2007 --- 13. /  Žiaci nádeje A 0:14:32.6 0:03:51.1 03:29.1 [33] 33 01:17.9 [30] 32 --- --- --- 20 02:31.4 [31] 23
24 545 detail pretekára LABANCOVÁ Tamara 2008 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 11. /  Žiačky nádeje A 0:14:37.0 0:03:55.5 03:24.8 [32] 32 01:18.5 [31] 31 --- --- --- 21 02:34.4 [32] 24
25 497 detail pretekára TURČEK Adam 2007 Cycling Academy 14. /  Žiaci nádeje A 0:14:54.1 0:04:12.6 02:55.0 [28] 28 00:53.0 [20] 25 08:08.0 [22] 20 01:08.6 [30] 26 01:49.5 [12] 25
26 425 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vanessa 2007 Športový Triatlonový Klub Pezinok 12. /  Žiačky nádeje A 0:14:55.0 0:04:13.5 02:30.5 [23] 23 01:02.5 [24] 23 08:42.1 [25] 24 00:30.1 [20] 24 02:09.8 [28] 26
27 525 detail pretekára KOLNÍKOVÁ Ema 2008 ŠTK PEZINOK 13. /  Žiačky nádeje A 0:15:21.0 0:04:39.5 02:53.7 [27] 27 01:05.1 [25] 27 08:42.4 [26] 26 00:35.1 [21] 27 02:04.7 [24] 27
28 405 detail pretekára FEJDIOVÁ Margaréta 2008 3NITY Triathlon team Bratislava 14. /  Žiačky nádeje A 0:15:36.3 0:04:54.8 02:50.1 [26] 26 01:10.8 [28] 29 08:39.1 [24] 25 00:43.2 [25] 28 02:13.1 [29] 28
29 409 detail pretekára HIRSCHAUER Dennis 2007 Prestigio Realiz Team BA 15. /  Žiaci nádeje A 0:15:38.2 0:04:56.7 02:17.0 [18] 18 01:38.4 [32] 26 08:10.3 [23] 23 00:48.1 [28] 25 02:44.4 [33] 29
30 473 detail pretekára LAUDAMER Matúš 2007 --- 16. /  Žiaci nádeje A 0:15:41.7 0:05:00.2 02:29.8 [22] 22 00:59.4 [21] 21 09:40.8 [28] 27 00:26.6 [16] 29 02:05.1 [25] 30
31 487 detail pretekára MINNS Ester 2008 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 15. /  Žiačky nádeje A 0:15:46.0 0:05:04.5 02:14.2 [16] 16 01:17.6 [29] 22 09:39.1 [27] 28 00:36.0 [22] 30 01:59.1 [22] 31
32 420 detail pretekára NOGOVÁ Nina 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 16. /  Žiačky nádeje A 0:17:25.3 0:06:43.8 02:33.6 [25] 25 01:05.7 [27] 24 11:04.2 [29] 29 00:36.7 [23] 31 02:05.1 [25] 32
33 410 detail pretekára KÁCLOVÁ Dominika 2008 motigo 17. /  Žiačky nádeje A 0:19:31.0 0:08:49.5 02:27.1 [21] 21 00:59.5 [22] 20 13:18.5 [31] 30 00:47.2 [27] 32 01:58.7 [21] 33
34 496 detail pretekára ONDRISOVÁ Veronika 2008 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 18. /  Žiačky nádeje A 0:20:13.6 0:09:32.1 03:20.1 [31] 31 02:21.8 [33] 33 11:13.4 [30] 31 01:14.0 [31] 33 02:04.3 [23] 34

Kontaktujte časomíru