Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 205 | BILÁK Leo | 2009 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 1. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:24 | 0:00:00 | ||
2 | 147 | OLBERT Patrik | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 2. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:26 | 0:00:02 | ||
3 | 169 | WEBER Dominik | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 3. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:28 | 0:00:04 | ||
4 | 90 | ČUJ Tomáš | 2010 | ZŠ Jamník | 4. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:28 | 0:00:04 | ||
5 | 329 | TKÁČOVÁ Kristínka | 2009 | Spišská Nová Ves | 1. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:29 | 0:00:05 | ||
6 | 331 | MEDVEC Matej | 2011 | --- | 1. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:29 | 0:00:05 | ||
7 | 273 | SZABO Filip | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 5. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:31 | 0:00:07 | ||
8 | 124 | GARDOŠÍK Kristián | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 6. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:31 | 0:00:07 | ||
9 | 350 | ČISÁROVÁ Kamila | 2009 | ZŠ A MŠ Mlynky | 2. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:32 | 0:00:08 | ||
10 | 250 | DRABOVÁ Ema | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 3. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:32 | 0:00:08 | ||
11 | 372 | GONČÁR šimon | 2009 | AK STEEPLE POPRAD | 7. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:32 | 0:00:08 | ||
12 | 122 | GARČÁR Samuel | 2011 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 2. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:32 | 0:00:08 | ||
13 | 360 | WEISENPACHER Adam | 2011 | ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves | 3. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:33 | 0:00:09 | ||
14 | 77 | MACEJKO Jaroslav | 2010 | ZŠ Odorín | 8. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:34 | 0:00:10 | ||
15 | 359 | WEISENPACHER Leo Jozef | 2011 | ZŠ Nad Medzou Snv | 4. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:35 | 0:00:11 | ||
16 | 290 | MROVČÁK Filip | 2010 | ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves | 9. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:35 | 0:00:11 | ||
17 | 252 | DZIEDZINOVÁ Zara | 2011 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 1. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:35 | 0:00:11 | ||
18 | 103 | SEDLÁKOVÁ Nina | 2009 | ZŠ Komenskeho 3 Smižany | 4. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:35 | 0:00:11 | ||
19 | 375 | ČONGNOVÁ Jela | 2009 | AK STEEPLE POPRAD | 5. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:35 | 0:00:11 | ||
20 | 155 | STROJNÝ Peter | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 10. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:36 | 0:00:12 | ||
21 | 98 | PAPCUN Lukáš | 2009 | ZŠ Jamník | 11. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:36 | 0:00:12 | ||
22 | 245 | CATALA GIMÉNEZ Daniel | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 12. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:36 | 0:00:12 | ||
23 | 295 | FIFIK Patrik | 2011 | Základná škola s materskou školou Lúčna 3 Olcnav | 5. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:36 | 0:00:12 | ||
24 | 97 | MACEJKOVÁ Karolína | 2009 | ZŠ Jamník | 6. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:37 | 0:00:13 | ||
25 | 126 | GONDOVÁ Ela | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 7. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:37 | 0:00:13 | ||
26 | 101 | ADAMCOVÁ Liliana | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 8. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:37 | 0:00:13 | ||
27 | 130 | KARABIN Adam | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 13. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:38 | 0:00:14 | ||
28 | 88 | BALLA Filip | 2010 | ZŠ Jamník | 14. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:38 | 0:00:14 | ||
29 | 81 | SMIŽANSKÝ Jakub | 2011 | ZŠ Odorín | 6. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:39 | 0:00:15 | ||
30 | 144 | NOVYSEDLÁK Martin | 2011 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 7. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:39 | 0:00:15 | ||
31 | 269 | POHLYOVÁ Marína | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 9. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:40 | 0:00:16 | ||
32 | 128 | JANOVČÍK Adam | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 15. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:40 | 0:00:16 | ||
33 | 100 | SKYBOVÁ Petra | 2009 | ZŠ Jamník | 10. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:40 | 0:00:16 | ||
34 | 83 | SZIGETIOVÁ Sofia | 2009 | ZŠ Odorín | 11. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:40 | 0:00:16 | ||
35 | 82 | STRAKOVÁ Dorota | 2010 | ZŠ Odorín | 12. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:41 | 0:00:17 | ||
36 | 365 | ŠARIŠSKÁ Jana | 2010 | Dačov | 13. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:42 | 0:00:18 | ||
37 | 131 | KARASOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 14. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:42 | 0:00:18 | ||
38 | 249 | DETVAI Michael | 2011 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 8. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:43 | 0:00:19 | ||
39 | 86 | ZUPKO Adam | 2011 | ZŠ Odorín | 9. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:43 | 0:00:19 | ||
40 | 157 | SURŽIN Jakub | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 16. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:43 | 0:00:19 | ||
41 | 271 | SLIVA Dominik | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 17. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:44 | 0:00:20 | ||
42 | 272 | STAŇOVÁ Alica Zoe | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 15. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:45 | 0:00:21 | ||
43 | 150 | PALUŠČÁK Lukáš | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 18. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:45 | 0:00:21 | ||
44 | 270 | SAKMÁRYOVÁ Kristína | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 16. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:45 | 0:00:21 | ||
45 | 226 | NOVYSEDLÁK Jakub | 2009 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 19. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:46 | 0:00:22 | ||
46 | 127 | HABASOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 17. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:46 | 0:00:22 | ||
47 | 85 | TOPOLIOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Odorín | 18. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:46 | 0:00:22 | ||
48 | 301 | GONDOLÁN Róbert | 2009 | Základná škola Iliašovce | 20. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:46 | 0:00:22 | ||
49 | 201 | BADZÍK Martin | 2012 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 10. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
50 | 167 | VRANOVÁ Katarína | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 19. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
51 | 134 | KNIEZNEROVÁ Nela | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 20. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
52 | 278 | VINCZE Ľuboš | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 21. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
53 | 145 | NOVYSEDLÁKOVÁ Monika | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 21. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
54 | 135 | KOCÚR Libor | 2011 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 11. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:47 | 0:00:23 | ||
55 | 261 | KORBA Tomáš | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 22. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:48 | 0:00:24 | ||
56 | 324 | VALKOVÁ Bianka | 2011 | ZŠ Matejovce nad Hodnádom | 2. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:48 | 0:00:24 | ||
57 | 225 | NOVOTNÁ Bianka | 2009 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 22. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:48 | 0:00:24 | ||
58 | 92 | FARKAŠOVSKÁ Nátalia | 2010 | ZŠ Jamník | 23. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:48 | 0:00:24 | ||
59 | 138 | KOLAČKOVSKÝ Michal | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 23. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:49 | 0:00:25 | ||
60 | 171 | ZIMOVÁ Simona | 2010 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 24. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:49 | 0:00:25 | ||
61 | 109 | BILÁ Mária | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 25. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:49 | 0:00:25 | ||
62 | 262 | BIACORSKÝ Benjamín | 2012 | ZŠ Kožucha Snv | 12. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:49 | 0:00:25 | ||
63 | 230 | PAVLANSKÝ Tomáš | 2011 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 13. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:49 | 0:00:25 | ||
64 | 170 | ZÁVADSKÝ Adrián | 2011 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 14. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:50 | 0:00:26 | ||
65 | 277 | VILKOVSKÁ Natália | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 26. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:50 | 0:00:26 | ||
66 | 233 | SKOUMALOVÁ Karin | 2012 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 3. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:50 | 0:00:26 | ||
67 | 235 | ŠLENKEROVÁ Kristínka | 2011 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 4. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:51 | 0:00:27 | ||
68 | 87 | BALLA Damián | 2011 | ZŠ Jamník | 15. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:51 | 0:00:27 | ||
69 | 95 | KLIMA Filip | 2010 | ZŠ Jamník | 24. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
70 | 239 | ZAJAC Oliver | 2009 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 25. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
71 | 279 | ZEMAN Filip | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 26. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
72 | 152 | POLOVKA Marko | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 27. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
73 | 267 | PIATNICA Michal | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 28. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
74 | 78 | MIKLOŠOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Odorín | 27. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
75 | 247 | ČUCHRAN Michal | 2011 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 16. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
76 | 219 | KRIŠTOF Štefan | 2009 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 29. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:52 | 0:00:28 | ||
77 | 251 | DUBLAN Boris | 2011 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 17. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
78 | 75 | GONDA Tomáš | 2009 | ZŠ Odorín | 30. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
79 | 76 | KONKOĽ Lukáš | 2010 | ZŠ Odorín | 31. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
80 | 314 | JAVORSKÝ Matúš | 2009 | ZŠ Spišský Štvrtok | 32. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
81 | 248 | DEMEČKOVÁ Táňa | 2012 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 5. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
82 | 89 | ČUJ Maximilián | 2012 | ZŠ Jamník | 18. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:53 | 0:00:29 | ||
83 | 142 | MELEGA Tobias | 2011 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 19. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:54 | 0:00:30 | ||
84 | 120 | FRANKOVIČ Boris | 2012 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 20. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:54 | 0:00:30 | ||
85 | 117 | FINDURA Leonard | 2012 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 21. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:54 | 0:00:30 | ||
86 | 246 | CRISTEA Joachim | 2009 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 33. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:54 | 0:00:30 | ||
87 | 202 | BARTOŠ Lukáš | 2011 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 22. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:55 | 0:00:31 | ||
88 | 258 | CHROMČOVÁ Karin | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 28. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:55 | 0:00:31 | ||
89 | 96 | KOVÁČ Marko | 2010 | ZŠ Jamník | 34. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:55 | 0:00:31 | ||
90 | 104 | BARTKO Damián | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 35. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:56 | 0:00:32 | ||
91 | 299 | VRABĽOVÁ Andrea | 2009 | ZŠ Poráč | 29. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:56 | 0:00:32 | ||
92 | 232 | PUHALLOVÁ Nella | 2011 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 6. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:01:57 | 0:00:33 | ||
93 | 364 | PAVLIK Matúš | 2012 | ZŠ Komenského Smižany | 23. / Chlapci 6-7 rokov | 0:01:58 | 0:00:34 | ||
94 | 84 | ŠOMŠÁKOVÁ Patrícia | 2009 | ZŠ Odorín | 30. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:01:58 | 0:00:34 | ||
95 | 298 | ŠIRILA Pavol | 2010 | ZŠ Poráč | 36. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:58 | 0:00:34 | ||
96 | 238 | VAJO Jakub | 2010 | ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany | 37. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:59 | 0:00:35 | ||
97 | 253 | FRANKOVIČ Robin | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 38. / Chlapci 8-9 rokov | 0:01:59 | 0:00:35 | ||
98 | 244 | BIGANIČ Hugo | 2010 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 39. / Chlapci 8-9 rokov | 0:02:00 | 0:00:36 | ||
99 | 108 | BERKO Samuel | 2009 | ZŠ Komenského 3 Smižany | 40. / Chlapci 8-9 rokov | 0:02:00 | 0:00:36 | ||
100 | 264 | KUKURA Samuel | 2011 | ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves | 24. / Chlapci 6-7 rokov | 0:02:00 | 0:00:36 |