Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap | # | 2.lap | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 336 | HEILAND Paulus | 2008 | SC Peiting | 1. / U12 - männlich | 0:07:28.6 | 0:00:00.0 | 03:52.6 [2] | 2 | 07:28.6 [1] | 1 | |
2 | diplom | 314 | EISSLER Philipp | 2007 | SC-Garmisch | 2. / U12 - männlich | 0:07:33.4 | 0:00:04.7 | 03:52.4 [1] | 1 | 07:33.4 [2] | 2 | |
3 | diplom | 326 | BECK Raphael | 2007 | SC Partenkirchen | 3. / U12 - männlich | 0:07:53.8 | 0:00:25.2 | 03:55.6 [3] | 3 | 07:53.8 [3] | 3 | |
4 | diplom | 332 | HAUSNER Simon | 2007 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 4. / U12 - männlich | 0:07:54.9 | 0:00:26.2 | 04:02.6 [5] | 5 | 07:54.9 [4] | 4 | |
5 | diplom | 339 | WEIGELT Paulina | 2007 | SC Partenkirchen | 1. / U12 - weiblich | 0:07:57.0 | 0:00:28.4 | 04:02.4 [4] | 4 | 07:57.0 [5] | 5 | |
6 | diplom | 306 | MILLER Brady | 2007 | Ski Club Oberammergau | 5. / U12 - männlich | 0:08:08.1 | 0:00:39.5 | 04:12.1 [6] | 6 | 08:08.1 [6] | 6 | |
7 | diplom | 301 | KEIBEL Xaver | 2008 | TSV Schwangau | 6. / U12 - männlich | 0:08:09.1 | 0:00:40.5 | 04:15.6 [7] | 7 | 08:09.1 [7] | 7 | |
8 | diplom | 319 | KILIAN Simon | 2007 | SC Partenkirchen | 7. / U12 - männlich | 0:08:12.5 | 0:00:43.9 | 04:17.1 [9] | 9 | 08:12.5 [8] | 8 | |
9 | diplom | 324 | ENZ Annika | 2008 | SC Partenkirchen | 2. / U12 - weiblich | 0:08:25.5 | 0:00:56.9 | 04:21.5 [11] | 11 | 08:25.5 [9] | 9 | |
10 | diplom | 334 | SCHOBER Thomas | 2007 | SC Mittenwald | 8. / U12 - männlich | 0:08:25.5 | 0:00:56.9 | 04:18.1 [10] | 10 | 08:25.5 [10] | 10 | |
11 | diplom | 330 | GEIDNER Jule | 2008 | SC Garmisch | 3. / U12 - weiblich | 0:08:27.9 | 0:00:59.3 | 04:24.3 [14] | 14 | 08:27.9 [11] | 11 | |
12 | diplom | 340 | GRASEGGER Seppi | 2008 | SC Partenpartenkirchen | 9. / U12 - männlich | 0:08:29.1 | 0:01:00.5 | 04:23.4 [13] | 13 | 08:29.1 [12] | 12 | |
13 | diplom | 308 | GLASS Ronja | 2008 | Ski Club Oberammergau | 4. / U12 - weiblich | 0:08:33.5 | 0:01:04.9 | 04:17.0 [8] | 8 | 08:33.5 [13] | 13 | |
14 | diplom | 337 | KLEIN Luis | 2008 | Tsv Altenau | 10. / U12 - männlich | 0:08:37.5 | 0:01:08.9 | 04:28.3 [16] | 16 | 08:37.5 [14] | 14 | |
15 | diplom | 321 | SCHNIERINGER Lena | 2007 | SC Partenkirchen | 5. / U12 - weiblich | 0:08:41.3 | 0:01:12.6 | 04:34.0 [18] | 18 | 08:41.3 [15] | 15 | |
16 | diplom | 312 | ONNICH Marcell | 2008 | Tsv Altenau | 11. / U12 - männlich | 0:08:44.8 | 0:01:16.2 | 04:28.1 [15] | 15 | 08:44.8 [16] | 16 | |
17 | diplom | 305 | SCHMID Hanna | 2008 | SC Böbing | 6. / U12 - weiblich | 0:08:46.3 | 0:01:17.6 | 04:23.3 [12] | 12 | 08:46.3 [17] | 17 | |
18 | diplom | 304 | RÜGGEBERG Amina | 2008 | SC Böbing | 7. / U12 - weiblich | 0:08:47.8 | 0:01:19.1 | 04:32.3 [17] | 17 | 08:47.8 [18] | 18 | |
19 | diplom | 303 | WEINGAND Josefine | 2007 | Ski Club Oberammergau | 8. / U12 - weiblich | 0:08:48.5 | 0:01:19.9 | 04:35.3 [19] | 19 | 08:48.5 [19] | 19 | |
20 | diplom | 327 | KNAB Vreni | 2008 | SC Partenkirchen | 9. / U12 - weiblich | 0:08:53.0 | 0:01:24.4 | 04:39.7 [23] | 23 | 08:53.0 [20] | 20 | |
21 | diplom | 311 | ORGIS Tom | 2008 | Ski Club Oberammergau | 12. / U12 - männlich | 0:08:56.1 | 0:01:27.5 | 04:41.6 [26] | 26 | 08:56.1 [21] | 21 | |
22 | diplom | 307 | SCHOLZ Niklas | 2007 | SC Garmisch | 13. / U12 - männlich | 0:09:03.5 | 0:01:34.9 | 04:41.6 [25] | 25 | 09:03.5 [22] | 22 | |
23 | diplom | 329 | FREI Lisa | 2008 | SC Partenkirchen | 10. / U12 - weiblich | 0:09:10.0 | 0:01:41.4 | 04:39.0 [22] | 22 | 09:10.0 [23] | 23 | |
24 | diplom | 328 | ALBL Sebastian | 2008 | SC Partenkirchen | 14. / U12 - männlich | 0:09:12.3 | 0:01:43.7 | 04:36.9 [20] | 20 | 09:12.3 [24] | 24 | |
25 | diplom | 315 | KUTSCHKER Lena | 2008 | Ski Club Oberammergau | 11. / U12 - weiblich | 0:09:13.0 | 0:01:44.4 | 04:38.8 [21] | 21 | 09:13.0 [25] | 25 | |
26 | diplom | 343 | HOLAN Jessica | 2007 | TSV Oberammergau | 12. / U12 - weiblich | 0:09:16.8 | 0:01:48.1 | 04:44.0 [27] | 27 | 09:16.8 [26] | 26 | |
27 | diplom | 316 | KUTSCHKER Amelie | 2008 | Ski Club Oberammergau | 13. / U12 - weiblich | 0:09:20.3 | 0:01:51.6 | 04:41.0 [24] | 24 | 09:20.3 [27] | 27 | |
28 | diplom | 313 | KLEIN Benjamin | 2008 | DAV Peißenberg/Hohenpeißenberg | 15. / U12 - männlich | 0:09:25.0 | 0:01:56.4 | 04:49.9 [31] | 31 | 09:25.0 [28] | 28 | |
29 | diplom | 335 | FÖRSTER Marie | 2007 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 14. / U12 - weiblich | 0:09:32.3 | 0:02:03.6 | 04:47.3 [29] | 29 | 09:32.3 [29] | 29 | |
30 | diplom | 341 | TAKAC Annaluna | 2008 | TSV Murnau | 15. / U12 - weiblich | 0:09:38.3 | 0:02:09.7 | 04:46.3 [28] | 28 | 09:38.3 [30] | 30 | |
31 | diplom | 338 | ZIKELI Gregor | 2007 | Tsv Altenau | 16. / U12 - männlich | 0:09:40.9 | 0:02:12.2 | 04:54.1 [33] | 33 | 09:40.9 [31] | 31 | |
32 | diplom | 309 | HEILAND Magdalena | 2008 | Ski Club Oberammergau | 16. / U12 - weiblich | 0:09:42.8 | 0:02:14.1 | 04:56.8 [34] | 34 | 09:42.8 [32] | 32 | |
33 | diplom | 317 | BACH Franziska | 2007 | TSV Rottenbuch | 17. / U12 - weiblich | 0:09:48.8 | 0:02:20.1 | 04:49.5 [30] | 30 | 09:48.8 [33] | 33 | |
34 | diplom | 322 | GENGENBACH Louisa | 2008 | SC Partenkirchen | 18. / U12 - weiblich | 0:09:53.5 | 0:02:24.9 | 05:00.0 [35] | 35 | 09:53.5 [34] | 34 | |
35 | diplom | 318 | BACH Julia | 2008 | TSV Rottenbuch | 19. / U12 - weiblich | 0:10:03.5 | 0:02:34.9 | 05:00.3 [36] | 36 | 10:03.5 [35] | 35 | |
36 | diplom | 310 | DAVIES Amelie | 2008 | Ski Club Oberammergau | 20. / U12 - weiblich | 0:10:05.8 | 0:02:37.1 | 05:02.8 [37] | 37 | 10:05.8 [36] | 36 | |
37 | diplom | 302 | WAAIJER Sam | 2007 | Ski Club Oberammergau | 17. / U12 - männlich | 0:10:16.3 | 0:02:47.7 | 04:53.6 [32] | 32 | 10:16.3 [37] | 37 | |
38 | diplom | 342 | KARAHAN Kaan | 2007 | SC Partenkirchen | 18. / U12 - männlich | 0:12:16.3 | 0:04:47.7 | 05:55.6 [38] | 38 | 12:16.3 [38] | 38 | |
--- | 320 | WALTER Luisa | 2007 | SC Partenkirchen | . / U12 - weiblich | DNF | --- | 06:01.9 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 325 | DAHLKE Luisa | 2007 | SC Partenkirchen | . / U12 - weiblich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 331 | HARGETT Jeremy | 2008 | --- | . / U12 - männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 333 | KRINNER Leni | 2007 | TSV Benediktbeuern-Bichl | . / U12 - weiblich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |