Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DÁTUM : | 27.4.2019 | MIESTO : | Dobřichovice |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6111 | SZOLLOS Štefan | 2010 | Adastra Sokol Veltěž | 1. / Žáci 8-9 let | 0:09:25.5 | 0:00:00.0 | 02:59.6 [1] | 1 | 03:10.7 [3] | 1 | 03:15.2 [2] | 1 | ||
2 | diplom | 6011 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:09:25.8 | 0:00:00.2 | 03:06.1 [2] | 2 | 03:07.7 [1] | 2 | 03:11.9 [1] | 2 | ||
3 | diplom | 6049 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 8-9 let | 0:09:32.8 | 0:00:07.2 | 03:06.3 [3] | 3 | 03:09.2 [2] | 3 | 03:17.2 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6169 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žáci 8-9 let | 0:09:55.0 | 0:00:29.4 | 03:07.1 [4] | 4 | 03:18.4 [4] | 4 | 03:29.4 [6] | 4 | ||
5 | diplom | 6058 | RAJNOCH Marek | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 8-9 let | 0:10:04.3 | 0:00:38.7 | 03:12.3 [5] | 5 | 03:21.4 [5] | 5 | 03:30.4 [7] | 5 | ||
6 | diplom | 6057 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:10:09.5 | 0:00:43.9 | 03:16.3 [7] | 7 | 03:29.7 [7] | 7 | 03:23.5 [4] | 6 | ||
7 | diplom | 6006 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:10:18.9 | 0:00:53.4 | 03:15.3 [6] | 6 | 03:29.9 [8] | 6 | 03:33.7 [10] | 7 | ||
8 | diplom | 6010 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 0:10:22.0 | 0:00:56.4 | 03:25.6 [11] | 11 | 03:25.2 [6] | 8 | 03:31.2 [8] | 8 | ||
9 | diplom | 6278 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | Active Tour Cycling Team | 7. / Žáci 8-9 let | 0:10:26.5 | 0:01:00.9 | 03:27.3 [14] | 14 | 03:32.2 [11] | 12 | 03:26.9 [5] | 9 | ||
10 | diplom | 6070 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 8. / Žáci 8-9 let | 0:10:27.5 | 0:01:01.9 | 03:23.8 [9] | 9 | 03:31.7 [10] | 9 | 03:31.9 [9] | 10 | ||
11 | diplom | 6023 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:10:32.9 | 0:01:07.4 | 03:27.0 [13] | 13 | 03:30.0 [9] | 10 | 03:35.9 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 6045 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:10:34.9 | 0:01:09.4 | 03:21.5 [8] | 8 | 03:36.4 [12] | 11 | 03:36.9 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6071 | JANEŠ Šimon | 2010 | BMX Pardubice | 9. / Žáci 8-9 let | 0:10:54.3 | 0:01:28.7 | 03:24.6 [10] | 10 | 03:39.7 [14] | 13 | 03:49.9 [17] | 13 | ||
14 | diplom | 6046 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:10:57.7 | 0:01:32.1 | 03:34.3 [15] | 15 | 03:39.2 [13] | 15 | 03:44.2 [13] | 14 | ||
15 | diplom | 6198 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:11:01.7 | 0:01:36.1 | 03:26.3 [12] | 12 | 03:46.4 [15] | 14 | 03:48.9 [16] | 15 | ||
16 | diplom | 6130 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | pocta | 10. / Žáci 8-9 let | 0:11:17.0 | 0:01:51.4 | 03:38.1 [17] | 17 | 03:50.2 [17] | 16 | 03:48.7 [15] | 16 | ||
17 | diplom | 6110 | DÚCKÝ Ondřej | 2010 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 0:11:29.7 | 0:02:04.2 | 03:41.1 [19] | 19 | 03:48.9 [16] | 17 | 03:59.7 [20] | 17 | ||
18 | diplom | 6077 | KAMENÍK Adam | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 12. / Žáci 8-9 let | 0:11:31.7 | 0:02:06.2 | 03:45.8 [22] | 22 | 03:55.5 [21] | 22 | 03:50.3 [18] | 18 | ||
19 | diplom | 6047 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 0:11:32.3 | 0:02:06.7 | 03:51.3 [23] | 23 | 03:53.4 [19] | 23 | 03:47.4 [14] | 19 | ||
20 | diplom | 6202 | SVOBODOVÁ Tereza | 2011 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:11:34.7 | 0:02:09.1 | 03:35.3 [16] | 16 | 03:55.7 [22] | 18 | 04:03.7 [23] | 20 | ||
21 | diplom | 6080 | ŠTURM Jan | 2010 | Velosport Domažlice | 14. / Žáci 8-9 let | 0:11:36.3 | 0:02:10.7 | 03:41.8 [20] | 20 | 03:53.4 [18] | 19 | 04:00.9 [22] | 21 | ||
22 | diplom | 6042 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 15. / Žáci 8-9 let | 0:11:47.5 | 0:02:21.9 | 03:40.6 [18] | 18 | 04:00.2 [23] | 21 | 04:06.7 [25] | 22 | ||
23 | diplom | 6308 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | 16. / Žáci 8-9 let | 0:11:48.6 | 0:02:23.0 | 03:44.3 [21] | 21 | 03:54.4 [20] | 20 | 04:09.8 [27] | 23 | ||
24 | diplom | 6005 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:11:58.2 | 0:02:32.6 | 03:52.8 [25] | 25 | 04:04.9 [24] | 24 | 04:00.4 [21] | 24 | ||
25 | diplom | 6066 | HAVLOVÁ Eliška | 2010 | ADASTRA BIKE TEAM | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:11:58.2 | 0:02:32.6 | 03:56.2 [26] | 26 | 04:05.4 [25] | 25 | 03:56.4 [19] | 25 | ||
26 | diplom | 6153 | VALA Alex | 2011 | --- | 17. / Žáci 8-9 let | 0:12:35.2 | 0:03:09.7 | 04:07.6 [28] | 28 | 04:07.9 [26] | 26 | 04:19.7 [30] | 26 | ||
27 | diplom | 6251 | SILVIČKA Filip | 2010 | --- | 18. / Žáci 8-9 let | 0:12:35.7 | 0:03:10.2 | 04:06.9 [27] | 27 | 04:09.2 [27] | 27 | 04:19.5 [29] | 27 | ||
28 | diplom | 6061 | BERANOVÁ Daniela | 2010 | Velosport Domažlice | 10. / Žákyně 8-9 let | 0:12:36.4 | 0:03:10.8 | 04:16.5 [30] | 30 | 04:10.9 [29] | 28 | 04:08.9 [26] | 28 | ||
29 | diplom | 6334 | KOT Jan | 2011 | --- | 19. / Žáci 8-9 let | 0:12:37.2 | 0:03:11.7 | 04:22.6 [33] | 33 | 04:10.7 [28] | 30 | 04:03.9 [24] | 29 | ||
30 | diplom | 6325 | ŠEBELLE Jakub | 2010 | --- | 20. / Žáci 8-9 let | 0:13:02.8 | 0:03:37.2 | 04:18.3 [31] | 31 | 04:14.2 [30] | 29 | 04:30.2 [34] | 30 | ||
31 | diplom | 6307 | JEŘÁBEK Tomáš Josef | 2010 | --- | 21. / Žáci 8-9 let | 0:13:13.2 | 0:03:47.7 | 04:32.1 [39] | 39 | 04:21.9 [32] | 33 | 04:19.2 [28] | 31 | ||
32 | diplom | 6021 | LANDSMANOVÁ Ellen | 2011 | CK Bítovská | 11. / Žákyně 8-9 let | 0:13:13.7 | 0:03:48.1 | 04:14.7 [29] | 29 | 04:34.4 [36] | 31 | 04:24.4 [32] | 32 | ||
33 | diplom | 6109 | ŠKOŘEPA Matěj | 2010 | --- | 22. / Žáci 8-9 let | 0:13:22.0 | 0:03:56.4 | 04:42.3 [47] | 47 | 04:19.7 [31] | 37 | 04:19.9 [31] | 33 | ||
34 | diplom | 6079 | BENEŠOVÁ Barbora | 2010 | --- | 12. / Žákyně 8-9 let | 0:13:27.7 | 0:04:02.1 | 03:52.3 [24] | 24 | 04:57.7 [51] | 32 | 04:37.6 [36] | 34 | ||
35 | diplom | 6094 | MAŘÍK Lukáš | 2010 | Biketime Bulls Písek | 23. / Žáci 8-9 let | 0:13:30.0 | 0:04:04.4 | 04:25.8 [36] | 36 | 04:28.9 [35] | 34 | 04:35.1 [35] | 35 | ||
36 | diplom | 6082 | BÁBEK František | 2011 | --- | 24. / Žáci 8-9 let | 0:13:32.5 | 0:04:06.9 | 04:38.3 [43] | 43 | 04:25.9 [33] | 39 | 04:28.2 [33] | 36 | ||
37 | diplom | 6103 | JASAN Radim | 2011 | Velosport Domažlice | 25. / Žáci 8-9 let | 0:13:40.7 | 0:04:15.2 | 04:36.8 [42] | 42 | 04:26.1 [34] | 38 | 04:37.7 [37] | 37 | ||
38 | diplom | 6272 | ŠVANTNER štěpán | 2011 | --- | 26. / Žáci 8-9 let | 0:13:54.2 | 0:04:28.7 | 04:21.6 [32] | 32 | 04:37.2 [38] | 35 | 04:55.4 [46] | 38 | ||
39 | diplom | 6030 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 13. / Žákyně 8-9 let | 0:14:03.4 | 0:04:37.8 | 04:36.7 [41] | 41 | 04:48.2 [44] | 43 | 04:38.4 [38] | 39 | ||
40 | diplom | 6303 | BULÍŘOVÁ Veronika | 2011 | --- | 14. / Žákyně 8-9 let | 0:14:07.7 | 0:04:42.1 | 04:46.2 [49] | 49 | 04:42.2 [40] | 46 | 04:39.2 [39] | 40 | ||
41 | diplom | 6195 | BOUŠKA Jan | 2011 | --- | 27. / Žáci 8-9 let | 0:14:08.0 | 0:04:42.4 | 04:32.3 [40] | 40 | 04:43.2 [41] | 40 | 04:52.4 [43] | 41 | ||
42 | diplom | 6054 | GOTTSTEIN Akim | 2011 | Kovo Praha | 28. / Žáci 8-9 let | 0:14:08.5 | 0:04:42.9 | 04:23.8 [35] | 35 | 04:35.7 [37] | 36 | 05:08.9 [48] | 42 | ||
43 | diplom | 6346 | MARHOUL Antonín | 2010 | --- | 29. / Žáci 8-9 let | 0:14:09.7 | 0:04:44.2 | 04:41.1 [45] | 45 | 04:37.7 [39] | 41 | 04:50.9 [42] | 43 | ||
44 | diplom | 6331 | CHLUPSA Jan | 2010 | --- | 30. / Žáci 8-9 let | 0:14:10.7 | 0:04:45.2 | 04:40.3 [44] | 44 | 04:43.2 [42] | 42 | 04:47.2 [40] | 44 | ||
45 | diplom | 6184 | ZÁNOVÁ Barbora | 2010 | --- | 15. / Žákyně 8-9 let | 0:14:19.9 | 0:04:54.3 | 04:31.0 [38] | 38 | 04:53.9 [47] | 44 | 04:54.9 [45] | 45 | ||
46 | diplom | 6336 | ROZNEROVÁ Adéla | 2011 | --- | 16. / Žákyně 8-9 let | 0:14:23.2 | 0:04:57.6 | 04:42.2 [46] | 46 | 04:49.9 [45] | 49 | 04:50.9 [41] | 46 | ||
47 | diplom | 6024 | GUŽÍKOVÁ Terezie | 2011 | --- | 17. / Žákyně 8-9 let | 0:14:55.7 | 0:05:30.1 | 04:22.8 [34] | 34 | 05:02.6 [53] | 45 | 05:30.2 [49] | 47 | ||
48 | diplom | 6036 | FALTYSOVÁ Gabča | 2011 | Adastra Sokol Veltěž | 18. / Žákyně 8-9 let | 0:14:59.4 | 0:05:33.8 | 05:14.2 [62] | 62 | 04:51.2 [46] | 54 | 04:53.9 [44] | 48 | ||
49 | diplom | 6093 | VOPAVOVÁ Sára | 2011 | --- | 19. / Žákyně 8-9 let | 0:15:00.1 | 0:05:34.6 | 05:04.7 [60] | 60 | 04:57.7 [50] | 52 | 04:57.7 [47] | 49 | ||
50 | diplom | 6142 | ŘEHÁK Lukáš | 2010 | --- | 31. / Žáci 8-9 let | 0:09:29.5 | - 1 Lap(s) | 04:29.8 [37] | 37 | 04:59.7 [52] | 47 | --- | --- | ||
51 | diplom | 6317 | VÁCLAVŮ Jáchym | 2010 | --- | 32. / Žáci 8-9 let | 0:09:30.4 | - 1 Lap(s) | 04:43.1 [48] | 48 | 04:47.2 [43] | 48 | --- | --- | ||
52 | diplom | 6250 | VESELÝ František | 2011 | --- | 33. / Žáci 8-9 let | 0:09:44.5 | - 1 Lap(s) | 04:49.6 [52] | 52 | 04:54.9 [48] | 50 | --- | --- | ||
53 | diplom | 6149 | BOUBAL Vilém | 2011 | PANDAklub | 34. / Žáci 8-9 let | 0:09:46.3 | - 1 Lap(s) | 04:48.7 [51] | 51 | 04:57.6 [49] | 51 | --- | --- | ||
54 | diplom | 6298 | GROLL Lukáš | 2010 | --- | 35. / Žáci 8-9 let | 0:10:04.3 | - 1 Lap(s) | 04:59.8 [55] | 55 | 05:04.4 [54] | 53 | --- | --- | ||
55 | diplom | 6262 | HALLMANN Magdalena | 2010 | --- | 20. / Žákyně 8-9 let | 0:10:08.9 | - 1 Lap(s) | 04:52.7 [53] | 53 | 05:16.2 [57] | 55 | --- | --- | ||
56 | diplom | 6314 | DUNČOCHÁŘ Patrik | 2011 | --- | 36. / Žáci 8-9 let | 0:10:17.8 | - 1 Lap(s) | 05:08.8 [61] | 61 | 05:08.9 [55] | 56 | --- | --- | ||
57 | diplom | 6108 | JECH Dominik | 2011 | --- | 37. / Žáci 8-9 let | 0:10:21.8 | - 1 Lap(s) | 04:48.1 [50] | 50 | 05:33.7 [63] | 57 | --- | --- | ||
58 | diplom | 6160 | KRATOCHVÍL Tomáš | 2010 | --- | 38. / Žáci 8-9 let | 0:10:22.0 | - 1 Lap(s) | 05:01.1 [56] | 56 | 05:20.9 [59] | 58 | --- | --- | ||
59 | diplom | 6226 | PETROF Sofie | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 21. / Žákyně 8-9 let | 0:10:23.7 | - 1 Lap(s) | 05:02.0 [57] | 57 | 05:21.7 [60] | 59 | --- | --- | ||
60 | diplom | 6299 | LAICHTER Jakub | 2010 | --- | 39. / Žáci 8-9 let | 0:10:27.3 | - 1 Lap(s) | 04:58.8 [54] | 54 | 05:28.4 [62] | 60 | --- | --- | ||
61 | diplom | 6234 | HORNYCH Oliver | 2011 | --- | 40. / Žáci 8-9 let | 0:10:28.3 | - 1 Lap(s) | 05:04.3 [59] | 59 | 05:23.9 [61] | 61 | --- | --- | ||
62 | diplom | 6337 | RAJSÍK Václav | 2010 | FK Chotusice 1932 s.z. | 41. / Žáci 8-9 let | 0:10:30.8 | - 1 Lap(s) | 05:16.8 [64] | 64 | 05:13.9 [56] | 62 | --- | --- | ||
63 | diplom | 6333 | BELKACEK Irfax | 2010 | --- | 42. / Žáci 8-9 let | 0:10:36.3 | - 1 Lap(s) | 05:16.1 [63] | 63 | 05:20.2 [58] | 63 | --- | --- | ||
64 | diplom | 6127 | MADLIAK Martin | 2010 | --- | 43. / Žáci 8-9 let | 0:11:03.5 | - 1 Lap(s) | 05:02.3 [58] | 58 | 06:01.1 [65] | 64 | --- | --- | ||
65 | diplom | 6320 | ŠLECHTOVÁ Ema | 2011 | --- | 22. / Žákyně 8-9 let | 0:11:16.9 | - 1 Lap(s) | 05:33.5 [65] | 65 | 05:43.4 [64] | 65 | --- | --- | ||
66 | diplom | 6064 | JÍROVÁ Anna | 2011 | --- | 23. / Žákyně 8-9 let | 0:12:10.7 | - 1 Lap(s) | 05:45.2 [66] | 66 | 06:25.4 [67] | 66 | --- | --- | ||
67 | diplom | 6351 | BERÁNEK Daniel | 2010 | --- | 44. / Žáci 8-9 let | 0:12:18.7 | - 1 Lap(s) | 06:11.5 [69] | 69 | 06:07.1 [66] | 67 | --- | --- | ||
68 | diplom | 6294 | HOLAS Petr | 2011 | --- | 45. / Žáci 8-9 let | 0:13:02.2 | - 1 Lap(s) | 06:05.5 [67] | 67 | 06:56.6 [68] | 68 | --- | --- | ||
69 | diplom | 6225 | SCHUSOVÁ Marie | 2011 | ŘEVNICE | 24. / Žákyně 8-9 let | 0:13:07.4 | - 1 Lap(s) | 06:07.7 [68] | 68 | 06:59.6 [69] | 69 | --- | --- | ||
70 | diplom | 6291 | LÁZNIČKOVÁ Barbora | 2011 | GHOST Junior team | 25. / Žákyně 8-9 let | 0:14:15.2 | - 1 Lap(s) | 07:06.2 [70] | 70 | 07:08.9 [70] | 70 | --- | --- | ||
--- | 6092 | JAKUBCOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6245 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | --- | . / Žáci 8-9 let | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6001 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6002 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6085 | TROUSIL Jakub | 2010 | Bycikl team Ústí nad Labem | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6088 | HRDINA ADAM | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6122 | GRUND Tobiáš | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6200 | ŠANDOVÁ Tereza | 2011 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6214 | PLZÁK Vojta | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6387 | BENDA Jiří | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |