CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody

Běžecké lyžování
DÁTUM :16.2.2019 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km #
1 668 detail pretekára CERVINKA Maxim GER 2000 Bertsdorfer SV 1. /  M15-29F 0:51:21.6 0:00:00.0 16:29.4 3
2 642 detail pretekára ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam 2. /  M15-29F 0:51:22.1 0:00:00.5 16:28.9 1
3 559 detail pretekára KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 1. /  M30-39F 0:51:26.1 0:00:04.5 16:30.1 4
4 562 detail pretekára NOVOTNÝ Viktor CZE 1982 Rossignol racing team 2. /  M30-39F 0:52:09.9 0:00:48.2 16:30.9 6
5 673 detail pretekára LANG Carlos GER 2002 SSV Geyer 3. /  M15-29F 0:52:11.4 0:00:49.7 16:36.1 19
6 684 detail pretekára NOVÁKOVÁ Petra CZE 1993 LK Slovan Karlovy Vary 1. /  W15-29F 0:52:13.1 0:00:51.5 16:31.9 8
7 674 detail pretekára KRETZSCHMAR Ruben GER 2002 SC NORWEGER Annaberg 4. /  M15-29F 0:52:16.9 0:00:55.2 16:32.1 9
8 558 detail pretekára KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 Rossignol racing team 3. /  M30-39F 0:52:18.4 0:00:56.7 16:33.9 12
9 720 detail pretekára JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49F 0:52:26.6 0:01:05.0 16:34.1 13
10 695 detail pretekára FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 LK Pernink 4. /  M30-39F 0:52:43.4 0:01:21.7 16:33.4 11
11 568 detail pretekára SCHREIER Michel GER 1997 Fischer Racing Team / SV Stützengrün 5. /  M15-29F 0:53:00.9 0:01:39.2 16:30.9 6
12 683 detail pretekára HELDT Markus GER 1999 WSC Erzgebirge O´thal 6. /  M15-29F 0:53:28.1 0:02:06.5 16:30.6 5
13 681 detail pretekára GROß Lukas GER 1995 Psv Schwarzenberg 7. /  M15-29F 0:54:06.9 0:02:45.2 16:29.4 2
14 552 detail pretekára POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 5. /  M30-39F 0:54:34.1 0:03:12.5 16:34.9 17
15 676 detail pretekára PETZOLD  Luca GER 2003 WSC Erzgebirge Othal 8. /  M15-29F 0:54:36.6 0:03:15.0 16:35.9 18
16 615 detail pretekára EBERL Filip CZE 1982 X-Team BaNo K. Vary 6. /  M30-39F 0:54:41.1 0:03:19.5 16:34.4 14
17 709 detail pretekára RÁDL Jakub CZE 1992 LK Slovan K. Vary 9. /  M15-29F 0:54:45.6 0:03:24.0 16:33.2 10
18 670 detail pretekára HENNIG Hans GER 2001 SV Neudorf 10. /  M15-29F 0:54:47.4 0:03:25.7 16:34.7 15
19 560 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  M50-59F 0:54:52.4 0:03:30.7 16:34.9 16
20 561 detail pretekára MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři 7. /  M30-39F 0:55:46.1 0:04:24.5 16:37.9 21
21 705 detail pretekára RICHTER Norman GER 1988 SV Großwaltersdorf 8. /  M30-39F 0:55:50.1 0:04:28.5 16:37.1 20
22 648 detail pretekára SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 11. /  M15-29F 0:56:43.6 0:05:22.0 17:18.4 25
23 569 detail pretekára KAŇKA Adam CZE 1988 ?Žižkovský tygři 9. /  M30-39F 0:56:45.1 0:05:23.5 16:46.4 22
24 707 detail pretekára STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 2. /  M40-49F 0:56:49.6 0:05:28.0 17:25.9 30
25 663 detail pretekára SIAMTOMOV Dmitrii RUS 1984 Vinev 10. /  M30-39F 0:56:51.6 0:05:30.0 17:31.1 34
26 563 detail pretekára BRABEC Miroslav CZE 1967 Abertamy 2. /  M50-59F 0:56:52.4 0:05:30.7 17:30.4 33
27 574 detail pretekára HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team 3. /  M40-49F 0:56:54.1 0:05:32.5 17:21.4 29
28 566 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 4. /  M40-49F 0:56:54.6 0:05:33.0 17:31.6 35
29 564 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 11. /  M30-39F 0:57:06.1 0:05:44.5 17:20.4 27
30 664 detail pretekára SIAMTOMOV Konstantin RUS 1988 Vinev 12. /  M30-39F 0:57:10.1 0:05:48.5 17:26.7 31
31 582 detail pretekára TIBITANZL Michal CZE 1974 Sportcus team 5. /  M40-49F 0:57:21.1 0:05:59.5 17:32.2 36
32 580 detail pretekára SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 12. /  M15-29F 0:57:33.1 0:06:11.5 17:32.6 38
33 572 detail pretekára ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 6. /  M40-49F 0:57:41.4 0:06:19.7 17:20.9 28
34 530 detail pretekára ŠÍMA Jan CZE 1970 www.autopneu-servis.cz 7. /  M40-49F 0:57:42.6 0:06:21.0 17:59.9 41
35 721 detail pretekára MEISCHNER René GER 1975 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 8. /  M40-49F 0:57:49.6 0:06:28.0 17:32.4 37
36 659 detail pretekára BARTOŠ Vojtěch CZE 1998 MLOK Mariánské Lázně 13. /  M15-29F 0:57:51.4 0:06:29.7 16:50.4 23
37 543 detail pretekára FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 9. /  M40-49F 0:57:54.1 0:06:32.5 18:28.4 64
38 585 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 10. /  M40-49F 0:58:12.4 0:06:50.7 18:13.4 55
39 577 detail pretekára HOLUB Petr CZE 1966 Kasper-Swix Team 3. /  M50-59F 0:58:36.9 0:07:15.2 18:32.9 67
40 662 detail pretekára SMETANA Vít CZE 1973 Kb Kapslovna Praha 11. /  M40-49F 0:58:41.1 0:07:19.5 17:16.6 24
41 653 detail pretekára KLÍMA Jan CZE 1982 LK Jasan Aš 13. /  M30-39F 0:58:48.1 0:07:26.5 17:40.9 39
42 555 detail pretekára RUSÝ Tomáš CZE 1993 VŠK MFF UK 14. /  M15-29F 0:58:55.9 0:07:34.2 17:58.1 40
43 671 detail pretekára SEIFERT Tim GER 2001 VSC Klingenthal 15. /  M15-29F 0:59:01.4 0:07:39.7 17:29.9 32
44 636 detail pretekára PRÁŠEK Adam CZE 1999 Kasper - Swix team 16. /  M15-29F 0:59:07.1 0:07:45.5 17:19.9 26
45 611 detail pretekára PANCHÁRTEK Jan CZE 1988 Kasper - Swix team 14. /  M30-39F 0:59:13.1 0:07:51.5 18:05.9 42
46 531 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 4. /  M50-59F 0:59:19.6 0:07:58.0 18:09.6 47
47 661 detail pretekára MECHLOVÁ Lenka CZE 1990 SPORTICUS team 2. /  W15-29F 0:59:25.1 0:08:03.5 18:05.9 42
48 526 detail pretekára MUŽÍČEK Pavel CZE 1984 TTT & Česká spořitelna MTB Hobby 15. /  M30-39F 1:00:04.1 0:08:42.5 18:14.9 56
49 711 detail pretekára RICHTER Jörg GER 1974 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 12. /  M40-49F 1:00:07.6 0:08:46.0 18:07.9 45
50 732 detail pretekára ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 13. /  M40-49F 1:00:12.4 0:08:50.7 18:12.6 53
51 592 detail pretekára ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M60+F 1:00:16.9 0:08:55.2 18:10.7 48
52 675 detail pretekára KOBER  Kilian GER 2002 SV Grünbach 17. /  M15-29F 1:00:22.1 0:09:00.5 18:12.1 51
53 677 detail pretekára FICHTE  Vincent GER 2003 PSV ZITTAU 18. /  M15-29F 1:00:22.4 0:09:00.7 18:50.6 73
54 557 detail pretekára HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 3. /  W15-29F 1:00:27.9 0:09:06.3 18:07.6 44
55 522 detail pretekára KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 5. /  M50-59F 1:00:31.4 0:09:09.7 18:19.4 58
56 567 detail pretekára NÖHMEIER Hanna GER 1983 xc-ski.de AIN Skimarathon Team 1. /  W30-39F 1:00:41.4 0:09:19.7 18:09.1 46
57 576 detail pretekára CIBULKA Stanislav CZE 1981 IRON STARS Beroun 16. /  M30-39F 1:00:43.9 0:09:22.2 18:42.4 71
58 501 detail pretekára BAUEROVÁ Katka CZE 1977 sauna Čerťák 1. /  W40-49F 1:00:46.9 0:09:25.2 18:12.1 52
59 548 detail pretekára KODR Ondřej CZE 1985 Ouki Douki 17. /  M30-39F 1:00:50.4 0:09:28.7 18:23.1 61
60 578 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 14. /  M40-49F 1:00:57.1 0:09:35.5 18:11.1 50
61 614 detail pretekára PUŠMAN Petr CZE 1986 ZPcyklo PROOFY Corratec team 18. /  M30-39F 1:00:57.4 0:09:35.7 18:35.4 68
62 579 detail pretekára PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 19. /  M30-39F 1:01:10.4 0:09:48.7 18:30.9 65
63 730 detail pretekára GABRIEL Carl GER 1997 SV Großwaltersdorf 19. /  M15-29F 1:01:13.9 0:09:52.2 18:13.4 54
64 629 detail pretekára WAGLER Julius GER 1989 LJW Racing Team 20. /  M30-39F 1:01:15.1 0:09:53.5 18:36.1 69
65 570 detail pretekára BULAVA František CZE 1966 Lokomotiva Beroun 6. /  M50-59F 1:01:41.9 0:10:20.2 18:26.9 63
66 537 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 7. /  M50-59F 1:01:57.1 0:10:35.5 18:23.6 62
67 699 detail pretekára STOKLASA Radek CZE 1985 ETBikez 21. /  M30-39F 1:02:03.4 0:10:41.7 18:10.9 49
68 654 detail pretekára KITTEL Marek CZE 1990 Mercedes-Benz Atomic Salomon team 20. /  M15-29F 1:02:06.1 0:10:44.5 19:01.9 75
69 657 detail pretekára DASSLER Ingmar GER 1985 --- 22. /  M30-39F 1:02:17.4 0:10:55.7 18:22.1 60
70 680 detail pretekára RICHTER Jasmin GER 2003 SV Stützengrün 4. /  W15-29F 1:02:29.6 0:11:08.0 18:21.4 59
71 571 detail pretekára KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 5. /  W15-29F 1:02:50.6 0:11:29.0 18:16.6 57
72 565 detail pretekára KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 23. /  M30-39F 1:03:01.1 0:11:39.5 18:40.6 70
73 525 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 15. /  M40-49F 1:03:09.4 0:11:47.7 18:32.6 66
74 520 detail pretekára STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper-Swix Team 2. /  W40-49F 1:03:13.4 0:11:51.7 19:05.4 78
75 541 detail pretekára PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 8. /  M50-59F 1:03:54.9 0:12:33.2 19:00.9 74
76 722 detail pretekára MEISCHNER Marie GER 2000 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 6. /  W15-29F 1:03:56.9 0:12:35.3 19:55.7 87
77 647 detail pretekára SCHOLZ Torsten GER 1970 Fahrrad Grille Bockau 16. /  M40-49F 1:03:59.1 0:12:37.5 18:43.6 72
78 696 detail pretekára POSTRÁNSKÝ Ondřej CZE 1975 Mattoni 17. /  M40-49F 1:04:01.4 0:12:39.7 19:06.1 79
79 622 detail pretekára ŠILHAN Jiří CZE 1976 WiTTE bike team 18. /  M40-49F 1:04:06.1 0:12:44.5 20:06.1 90
80 573 detail pretekára HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team 24. /  M30-39F 1:04:22.4 0:13:00.7 19:19.9 82
81 597 detail pretekára ŠINDELÁŘ Miroslav CZE 1995 --- 21. /  M15-29F 1:04:27.9 0:13:06.2 19:02.9 76
82 551 detail pretekára LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Prazdroj Plzeň 25. /  M30-39F 1:04:31.4 0:13:09.7 19:55.4 85
83 729 detail pretekára FORMAN David CZE 1993 Žižkovský tygři 22. /  M15-29F 1:04:43.1 0:13:21.5 19:45.6 83
84 612 detail pretekára PANCHÁRTKOVÁ Tereza CZE 1989 Kasper - Swix team 2. /  W30-39F 1:04:50.4 0:13:28.8 20:03.6 88
85 625 detail pretekára SYSEL Ctibor CZE 1987 Ski klub Praha 4 26. /  M30-39F 1:05:01.9 0:13:40.3 20:09.2 93
86 546 detail pretekára KODROVÁ Kateřina CZE 1987 Ouki Douki 3. /  W30-39F 1:05:04.4 0:13:42.7 19:55.4 85
87 549 detail pretekára LEIBIGER Jens GER 1959 --- 2. /  M60+F 1:05:18.9 0:13:57.2 19:52.9 84
88 697 detail pretekára KRÁL Martin CZE 1976 Jelení 19. /  M40-49F 1:05:21.7 0:14:00.0 19:14.9 80
89 679 detail pretekára RIPPIN Alina- Selin GER 2003 NSV Wernigerode 7. /  W15-29F 1:05:30.1 0:14:08.5 19:04.1 77
90 719 detail pretekára ŠTROS Jan CZE 1995 LK Slovan K.Vary 23. /  M15-29F 1:05:39.9 0:14:18.3 20:04.9 89
91 628 detail pretekára GRILLE Günter GER 1954 --- 3. /  M60+F 1:06:10.4 0:14:48.8 20:10.7 94
92 710 detail pretekára ROZKOŠNÝ Michal CZE 1978 KB Blansko 20. /  M40-49F 1:06:18.1 0:14:56.5 20:46.9 103
93 702 detail pretekára DUPALOVÁ Dominika CZE 1988 --- 4. /  W30-39F 1:06:28.9 0:15:07.3 20:11.9 96
94 616 detail pretekára ZAYDLAR Tomáš CZE 1986 Kasper - Swix team 27. /  M30-39F 1:06:33.2 0:15:11.5 20:07.4 91
95 700 detail pretekára STOKLASA Vít CZE 1983 ETBikez 28. /  M30-39F 1:06:42.9 0:15:21.3 19:18.4 81
96 533 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 9. /  M50-59F 1:06:56.9 0:15:35.3 20:18.6 99
97 713 detail pretekára SPAZIERER Filip CZE 1989 LK Slovan K. Vary 29. /  M30-39F 1:07:00.2 0:15:38.5 20:20.7 100
98 678 detail pretekára HAVLOVÁ Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team 3. /  W40-49F 1:07:06.2 0:15:44.5 21:07.9 118
99 618 detail pretekára PRAŽÁK Jiří CZE 1978 SK Zbraslav 21. /  M40-49F 1:07:10.4 0:15:48.8 20:55.6 111
100 587 detail pretekára VINDUŠKA Vladimír CZE 1957 PRAHA 4. /  M60+F 1:07:27.4 0:16:05.8 20:57.7 112