CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody

Běžecké lyžování
DÁTUM :16.2.2019 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 5172 detail pretekára ŠEDIVÝ Antonín 2011 Bicykl Team Ústí nad Labem 1. /  M8 0:02:26.7 0:00:00.0
2 5321 detail pretekára ŠEBESTOVÁ Sára 2011 TJ RADON Vysoká Pec 1. /  W8 0:02:33.7 0:00:07.0
3 5254 detail pretekára CHALUPA Mikuláš 2011 Biatlon Klub Ostrov 2. /  M8 0:02:37.7 0:00:10.9
4 5192 detail pretekára KORELLUS Jakub 2011 Ski klub Karlovy Vary 3. /  M8 0:02:51.7 0:00:24.9
5 5305 detail pretekára PERGLER Eliáš 2012 --- 4. /  M8 0:02:54.2 0:00:27.4
6 5248 detail pretekára TURKOVÁ Klára 2011 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  W8 0:02:57.7 0:00:30.9
7 5247 detail pretekára KROUPA Daniel 2011 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  M8 0:03:01.5 0:00:34.7
8 5325 detail pretekára HAVEL Vojta 2011 Olfin Car Ski Team 6. /  M8 0:03:07.5 0:00:40.7
9 5294 detail pretekára ROZKOŠNÁ Erika 2011 KB Blansko 3. /  W8 0:03:10.0 0:00:43.2
10 5249 detail pretekára BAUEROVÁ Lucie 2012 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  W8 0:03:12.0 0:00:45.2
11 5334 detail pretekára BĚLINA Richard 2011 --- 7. /  M8 0:03:17.5 0:00:50.7
12 5352 detail pretekára KOTLÁŘÍK Ondřej 2011 --- 8. /  M8 0:03:18.7 0:00:51.9
13 5322 detail pretekára PILÁT Lukáš 2012 TJ RADON Vysoká Pec 9. /  M8 0:03:20.0 0:00:53.2
14 5176 detail pretekára MRÁZOVÁ Lucie 2012 TJ Slovan Praha Zdravotník 5. /  W8 0:03:27.5 0:01:00.7
15 5329 detail pretekára BUNKA Hubert 2012 Moravan Louňovice 10. /  M8 0:03:28.7 0:01:01.9
16 5381 detail pretekára KUNEŠ Matěj 2013 LK Slovan K. Vary 11. /  M8 0:03:30.7 0:01:03.9
17 5343 detail pretekára KUPEC Robin 2012 --- 12. /  M8 0:03:44.0 0:01:17.2
18 5323 detail pretekára ŠPERLOVÁ Kateřina 2013 TJ RADON Vysoká Pec 6. /  W8 0:03:48.0 0:01:21.2
19 5368 detail pretekára MARTIN Michal 2011 --- 13. /  M8 0:04:00.2 0:01:33.4
20 5193 detail pretekára POZNER Adam 2012 SK Zeleneč 14. /  M8 0:04:06.2 0:01:39.5
21 5336 detail pretekára BLAHUTOVÁ Barbora 2012 --- 7. /  W8 0:04:08.5 0:01:41.7
22 5255 detail pretekára NOVÁK Štěpán 2012 Biatlon Klub Ostrov 15. /  M8 0:04:10.0 0:01:43.2
23 5328 detail pretekára KVAPIL Kryštof 2012 SKI K. Vary 16. /  M8 0:04:14.2 0:01:47.4
24 5360 detail pretekára ZEMANOVÁ Cecílie 2012 --- 8. /  W8 0:04:29.7 0:02:03.0
25 5380 detail pretekára KUNEŠ Tomáš 2013 --- 17. /  M8 0:04:46.5 0:02:19.7
26 5361 detail pretekára GASSEROVÁ Sofie 2011 --- 9. /  W8 0:04:49.5 0:02:22.7
27 5290 detail pretekára BARTOSINSKÁ Stela 2012 --- 10. /  W8 0:04:51.8 0:02:25.0
28 5355 detail pretekára LAZUROVÁ Berta 2011 SKI Nordic Mar. Lázně 11. /  W8 0:04:53.8 0:02:27.0
29 5331 detail pretekára ŠILHAN Kryštof 2013 WiTTE bike team 18. /  M8 0:05:23.2 0:02:56.5
30 5384 detail pretekára KREUZIGEROVÁ Viktorie 2014 --- 12. /  W8 0:06:16.5 0:03:49.7
31 5337 detail pretekára PRŮCHOVÁ Julie 2011 BTT Libochovice 13. /  W8 0:06:21.3 0:03:54.5
32 5313 detail pretekára MIŠEK Michal 2013 TJ RADON Vysoká Pec 19. /  M8 0:06:34.8 0:04:08.0
33 5285 detail pretekára SVOBODA Lukáš 2012 --- 20. /  M8 0:06:53.3 0:04:26.5
34 5362 detail pretekára GASSEROVÁ šarlota 2013 --- 14. /  W8 0:07:56.5 0:05:29.7
35 5256 detail pretekára CHALUPOVÁ Julie 2014 Biatlon Klub Ostrov 15. /  W8 0:08:02.8 0:05:36.0
36 5324 detail pretekára KŘÍŽOVÁ Ella 2016 TJ RADON Vysoká Pec 16. /  W8 0:10:04.0 0:07:37.2
37 5371 detail pretekára KOLESÁR Albert 2013 USK Praha plavání 21. /  M8 0:10:49.0 0:08:22.2
38 5375 detail pretekára ŠPERLOVÁ Marie 2016 TJ RADON Vysoká Pec 17. /  W8 0:15:01.0 0:12:34.2
39 5373 detail pretekára KOLESÁROVÁ Marie 2014 USK Praha plavání 18. /  W8 0:15:53.8 0:13:27.0
40 5291 detail pretekára ERETOVÁ Andula 2015 --- 19. /  W8 0:17:36.8 0:15:10.0
--- 5246 detail pretekára NDUWIMANA Ania 2011 LK Slovan Karlovy Vary . /  W8 DNS ---