CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského

Běžecké lyžování
DÁTUM :17.2.2019 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 21 km # 27 km # 44 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 21 km # 27 km # 44 km #
1 2 detail pretekára ŠRAIL Jan CZE 1990 eD system Bauer Team 1. /  M18-29 1:46:21.4 0:00:00.0 17:04.0 2 0:50:54.6 1 1:06:59.2 1 1:42:21.7 1
2 152 detail pretekára LEUPOLD Richard GER 1997 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 2. /  M18-29 1:46:21.9 0:00:00.5 17:04.0 2 0:50:56.1 2 1:07:00.2 3 1:42:24.0 3
3 1 detail pretekára ŘEZÁČ Stanislav CZE 1973 Slavia Pojišťovna Team 1. /  M40-49 1:46:24.6 0:00:03.2 17:08.1 6 0:50:57.1 3 1:06:59.7 2 1:42:22.2 2
4 38 detail pretekára FRANCKE Michal CZE 1986 Žižkovský tygři 1. /  M30-39 1:49:25.6 0:03:04.2 17:04.6 4 0:51:39.6 4 1:08:20.9 4 1:44:48.5 4
5 40 detail pretekára KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 Rossignol racing team 2. /  M30-39 1:49:49.6 0:03:28.2 17:10.5 7 0:51:41.7 6 1:08:28.9 6 1:45:14.7 5
6 47 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 3. /  M30-39 1:51:39.6 0:05:18.2 17:07.3 5 0:51:41.4 5 1:08:22.4 5 1:46:52.2 6
7 118 detail pretekára EßBACH Jens GER 1977 VSC Klingenthal 2. /  M40-49 1:53:18.6 0:06:57.2 17:22.6 10 0:53:04.1 10 1:10:17.7 9 1:48:49.5 7
8 117 detail pretekára ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam 3. /  M18-29 1:53:51.9 0:07:30.5 17:03.5 1 0:53:02.4 8 1:10:12.4 7 1:49:21.7 9
9 25 detail pretekára JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 3. /  M40-49 1:53:55.9 0:07:34.5 17:12.0 9 0:53:03.6 9 1:10:20.9 10 1:49:20.0 8
10 14 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 4. /  M40-49 1:54:24.4 0:08:03.0 17:12.0 8 0:53:00.9 7 1:10:16.7 8 1:49:27.5 10
11 46 detail pretekára KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 4. /  M30-39 1:55:39.9 0:09:18.5 17:38.5 12 0:54:18.9 12 1:11:52.9 12 1:51:06.5 11
12 55 detail pretekára KAŇKA Adam CZE 1988 ?Žižkovský tygři 5. /  M30-39 1:55:52.1 0:09:30.7 17:38.5 11 0:54:18.4 11 1:11:47.7 11 1:51:14.2 12
13 178 detail pretekára MAŠEK Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon Team 5. /  M40-49 1:59:45.9 0:13:24.5 17:53.5 13 0:55:29.4 13 1:13:41.2 13 1:55:01.3 13
14 177 detail pretekára RICHTER Michail GER 1967 SKI KLUB Dresden Niedesedlitz 1. /  M50-59 1:59:57.1 0:13:35.7 18:14.0 17 0:56:11.4 14 1:14:02.2 15 1:55:03.3 14
15 24 detail pretekára KUBINA Matěj CZE 1992 HSK BENECKO 4. /  M18-29 2:00:32.9 0:14:11.5 18:10.0 14 0:56:11.4 14 1:14:00.4 14 1:55:13.5 15
16 52 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 6. /  M30-39 2:00:46.4 0:14:25.0 18:12.6 15 0:56:15.9 16 1:14:17.4 16 1:55:35.5 16
17 5 detail pretekára TEPLY Robin CZE 1967 Rolnici 2. /  M50-59 2:01:33.7 0:15:12.2 18:24.0 20 0:57:00.4 18 1:15:19.2 18 1:56:29.8 17
18 101 detail pretekára KOVÁŘ Petr CZE 1975 Silvini Madshus team 6. /  M40-49 2:02:35.9 0:16:14.5 18:23.8 19 0:56:53.4 17 1:15:08.7 17 1:57:26.3 18
19 127 detail pretekára STRUCK Sven GER 1969 SG Klotzsche 3. /  M50-59 2:03:10.9 0:16:49.5 19:07.0 23 0:58:27.9 21 1:16:53.7 20 1:57:56.0 19
20 31 detail pretekára POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 7. /  M30-39 2:04:12.9 0:17:51.5 18:12.8 16 0:58:22.4 20 1:16:59.4 23 1:59:03.3 20
21 48 detail pretekára MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři 8. /  M30-39 2:04:46.4 0:18:25.0 18:40.8 21 0:58:33.6 23 1:16:54.0 21 1:59:35.5 21
22 56 detail pretekára TAUSSIG Jan CZE 1964 Slavia Pojišťovna Team 4. /  M50-59 2:05:02.7 0:18:41.3 19:13.3 24 0:58:48.1 24 1:17:28.2 24 1:59:38.3 22
23 142 detail pretekára STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 7. /  M40-49 2:05:33.7 0:19:12.3 19:01.5 22 0:58:29.6 22 1:16:54.7 22 2:00:11.0 23
24 50 detail pretekára VODRÁŽKA Ondřej CZE 1977 USK CS Plzeň 8. /  M40-49 2:06:26.9 0:20:05.5 18:20.8 18 0:57:14.6 19 1:16:22.7 19 2:00:41.5 24
25 18 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 5. /  M50-59 2:07:11.4 0:20:50.0 19:36.3 27 0:59:55.1 27 1:18:56.4 25 2:01:43.8 25
26 100 detail pretekára KŘIVSKÝ Jan CZE 1979 Tinkoff Sedlčany 9. /  M40-49 2:07:36.7 0:21:15.3 19:33.8 26 0:59:54.6 26 1:19:02.4 26 2:02:04.5 26
27 28 detail pretekára FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 10. /  M40-49 2:07:55.2 0:21:33.8 19:48.3 33 1:00:20.6 29 1:19:33.4 29 2:02:49.5 28
28 54 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 11. /  M40-49 2:07:58.0 0:21:36.6 19:28.3 25 0:59:53.9 25 1:19:03.2 27 2:02:30.8 27
29 64 detail pretekára ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 9. /  M30-39 2:08:31.4 0:22:10.0 19:38.8 28 1:00:05.9 28 1:19:03.9 28 2:02:58.0 29
30 51 detail pretekára MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink 6. /  M50-59 2:10:17.9 0:23:56.5 19:42.0 30 1:00:36.6 30 1:20:03.4 30 2:04:52.5 30
31 103 detail pretekára EBERL Filip CZE 1982 X-Team BaNo K. Vary 10. /  M30-39 2:10:33.9 0:24:12.5 19:40.5 29 1:00:39.9 31 1:20:07.4 31 2:04:56.0 31
32 67 detail pretekára MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 5. /  M18-29 2:10:53.4 0:24:32.0 21:15.8 51 1:01:31.9 35 1:20:27.4 32 2:05:29.3 32
33 129 detail pretekára FIŠER Pavel CZE 1972 Noční můry K.Vary 12. /  M40-49 2:11:37.9 0:25:16.5 19:42.8 31 1:01:13.9 34 1:21:00.2 33 2:06:00.0 33
34 134 detail pretekára ROHÁČEK Jan CZE 1982 XCSPORT.cz Ski Open Team 11. /  M30-39 2:12:29.2 0:26:07.8 19:54.6 34 1:01:10.4 33 1:21:01.2 34 2:06:48.3 34
35 35 detail pretekára RUSÝ Tomáš CZE 1993 VŠK MFF UK 6. /  M18-29 2:13:42.2 0:27:20.8 19:46.1 32 1:01:07.1 32 1:21:05.2 35 2:07:51.8 35
36 166 detail pretekára KLAŠKA Jan CZE 1969 --- 7. /  M50-59 2:13:46.2 0:27:24.8 19:55.1 35 1:02:10.4 36 1:23:13.8 36 2:08:24.5 36
37 27 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 13. /  M40-49 2:14:43.7 0:28:22.3 20:19.3 41 1:02:53.6 38 1:23:21.0 37 2:08:31.0 37
38 109 detail pretekára ZEHRMANN Ronny GER 1977 WSV 08 Johanngeorgenstadt 14. /  M40-49 2:15:04.4 0:28:43.0 20:19.0 40 1:03:04.1 40 1:23:25.2 38 2:09:13.0 38
39 131 detail pretekára GAJDA Jan CZE 1968 Slovan Zdravotník 8. /  M50-59 2:15:12.5 0:28:51.0 20:36.1 44 1:03:09.6 41 1:23:36.7 41 2:09:14.8 39
40 58 detail pretekára MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 15. /  M40-49 2:15:18.2 0:28:56.8 20:00.6 38 1:02:57.1 39 1:23:31.5 40 2:09:50.5 41
41 137 detail pretekára FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 LK Pernink 12. /  M30-39 2:15:34.4 0:29:13.0 20:23.1 42 1:03:33.6 44 1:23:39.0 42 2:09:46.8 40
42 153 detail pretekára ŘEHÁK Miroslav CZE 1971 Hnízdil team Kadaň 16. /  M40-49 2:16:04.2 0:29:42.8 21:26.1 57 1:03:45.9 46 1:24:05.5 43 2:10:21.8 42
43 168 detail pretekára BLAŽKOVÁ Lenka CZE 1988 SMT 1. /  W30-39 2:16:38.4 0:30:17.0 20:33.1 43 1:03:41.6 45 1:24:08.7 44 2:10:56.0 43
44 182 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 3 17. /  M40-49 2:17:44.7 0:31:23.3 20:51.3 47 1:03:30.6 42 1:24:28.0 45 2:12:07.3 44
45 42 detail pretekára HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus team 1. /  W18-29 2:17:56.0 0:31:34.5 21:00.6 49 1:04:30.6 50 1:24:58.5 48 2:12:10.8 45
46 173 detail pretekára GABRIEL Carl GER 1997 SV Großwaltersdorf 7. /  M18-29 2:18:35.0 0:32:13.5 19:58.6 36 1:02:46.4 37 1:23:27.2 39 2:12:33.0 47
47 60 detail pretekára HEJNÝ Martin CZE 1968 SILVINI MADSUS team 9. /  M50-59 2:18:36.7 0:32:15.3 21:10.8 50 1:04:34.6 52 1:25:10.0 50 2:12:25.3 46
48 29 detail pretekára KANDLER Daniel GER 1981 RSV Erzgebirge 13. /  M30-39 2:18:44.2 0:32:22.8 21:17.8 53 1:04:33.1 51 1:25:08.5 49 2:12:45.3 48
49 121 detail pretekára MLÁDEK Jiří CZE 1988 USK Praha 14. /  M30-39 2:19:40.7 0:33:19.3 19:58.8 37 1:04:07.4 48 1:25:23.0 51 2:13:29.3 49
50 57 detail pretekára HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team 15. /  M30-39 2:19:50.2 0:33:28.8 20:40.1 46 1:03:53.4 47 1:24:45.0 47 2:13:36.8 50
51 155 detail pretekára TOŠNER Michal CZE 1978 LK Skovan Karlovy Vary 18. /  M40-49 2:20:09.7 0:33:48.3 20:37.3 45 1:03:32.9 43 1:24:43.2 46 2:13:54.3 51
52 126 detail pretekára KLEMENTOVÁ Andrea CZE 1995 Vltava Fund Ski Team 2. /  W18-29 2:20:52.0 0:34:30.6 20:17.3 39 1:04:09.1 49 1:25:24.2 52 2:14:41.5 52
53 79 detail pretekára BOUBELÍK Jan CZE 1964 Slavia Pojišťovna Team 10. /  M50-59 2:21:06.2 0:34:44.8 21:35.1 60 1:06:30.9 56 1:27:38.2 55 2:15:10.3 54
54 107 detail pretekára KÄMMLER Robert GER 1989 SV Tanne Thalheim 16. /  M30-39 2:21:13.5 0:34:52.1 21:49.6 63 1:06:00.1 54 1:27:23.2 54 2:15:04.0 53
55 111 detail pretekára SYSEL Ctibor CZE 1987 Ski klub Praha 4 17. /  M30-39 2:22:52.7 0:36:31.3 21:55.6 66 1:06:05.4 55 1:27:39.5 56 2:16:38.0 55
56 77 detail pretekára KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 11. /  M50-59 2:23:22.0 0:37:00.6 21:20.8 54 1:07:28.9 60 1:29:18.7 61 2:17:21.8 56
57 176 detail pretekára WÄHRISCH Tilo GER 1976 --- 19. /  M40-49 2:23:37.0 0:37:15.6 21:35.6 61 1:07:19.1 59 1:29:01.0 59 2:17:29.8 57
58 15 detail pretekára ŠUNKA Jan CZE 1976 --- 20. /  M40-49 2:23:42.5 0:37:21.1 22:27.6 74 1:08:04.4 67 1:29:33.7 63 2:17:34.6 58
59 75 detail pretekára NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 21. /  M40-49 2:24:17.5 0:37:56.1 21:52.3 65 1:07:34.1 62 1:29:17.0 60 2:18:16.3 59
60 61 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 22. /  M40-49 2:24:56.7 0:38:35.3 20:59.1 48 1:04:41.6 53 1:25:57.0 53 2:18:19.8 60
61 70 detail pretekára KAFKA Leoš CZE 1979 --- 23. /  M40-49 2:25:08.2 0:38:46.8 21:35.8 62 1:06:36.9 58 1:28:27.2 57 2:18:34.0 61
62 158 detail pretekára ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 24. /  M40-49 2:25:34.2 0:39:12.8 22:20.3 69 1:08:57.9 72 1:30:38.2 71 2:19:30.6 63
63 180 detail pretekára GOTTSCHLICH René GER 1975 SV Grünbach 25. /  M40-49 2:25:42.7 0:39:21.3 22:25.1 72 1:07:57.7 66 1:29:20.2 62 2:19:04.3 62
64 174 detail pretekára HEJNA Václav CZE 1969 --- 12. /  M50-59 2:26:15.5 0:39:54.1 22:59.3 81 1:08:30.9 69 1:30:47.5 72 2:20:24.1 67
65 146 detail pretekára RICHTER Jörg GER 1974 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 26. /  M40-49 2:26:36.0 0:40:14.6 22:13.8 67 1:09:10.4 74 1:30:22.2 66 2:20:26.6 68
66 13 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 27. /  M40-49 2:26:40.2 0:40:18.8 21:17.1 52 1:07:45.2 64 1:29:41.2 64 2:20:21.1 65
67 116 detail pretekára ZAIKA Oleksandr CZE 1963 --- 13. /  M50-59 2:26:42.0 0:40:20.6 21:21.3 55 1:06:31.6 57 1:28:36.2 58 2:20:23.1 66
68 62 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klub Šumava 28. /  M40-49 2:26:54.7 0:40:33.3 22:59.3 80 1:08:36.2 70 1:30:27.7 70 2:20:18.3 64
69 123 detail pretekára MEINEL Thomas GER 1977 VSC Klingenthal 29. /  M40-49 2:27:01.2 0:40:39.8 22:30.3 75 1:08:07.9 68 1:30:26.5 68 2:20:44.1 69
70 83 detail pretekára PELC Vít CZE 1962 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 14. /  M50-59 2:28:11.0 0:41:49.6 21:28.6 59 1:07:31.1 61 1:29:42.2 65 2:21:46.8 71
71 125 detail pretekára SCHMIEDER Gunter GER 1957 ATSV Gebirge-Gelobtland 1. /  M60+ 2:28:20.0 0:41:58.6 23:26.8 99 1:08:55.9 71 1:30:26.7 69 2:21:31.3 70
72 39 detail pretekára HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 3. /  W18-29 2:28:33.5 0:42:12.1 22:50.1 78 1:10:07.9 78 1:32:13.0 78 2:22:26.8 72
73 85 detail pretekára DUMEK Václav CZE 1987 HO Tanvald 18. /  M30-39 2:28:51.0 0:42:29.6 21:26.8 58 1:07:44.7 63 1:30:24.7 67 2:22:35.1 74
74 78 detail pretekára BLANÍK Jan CZE 1961 Rossignol racing team 15. /  M50-59 2:29:04.0 0:42:42.6 23:02.8 84 1:09:51.9 77 1:32:04.0 76 2:22:42.1 75
75 63 detail pretekára VOLDŘICH Jan CZE 1994 Fischer Ski klub Šumava 8. /  M18-29 2:29:29.7 0:43:08.3 22:59.3 81 1:09:01.2 73 1:31:26.2 74 2:22:34.8 73
76 30 detail pretekára LEIBIGER Jens GER 1959 --- 2. /  M60+ 2:30:23.7 0:44:02.3 22:24.3 71 1:10:27.2 81 1:33:11.0 80 2:24:20.6 77
77 65 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 30. /  M40-49 2:30:28.0 0:44:06.6 21:25.3 56 1:07:54.9 65 1:31:04.7 73 2:24:06.2 76
78 69 detail pretekára VOLDŘICH Jan CZE 1951 Ski klubŠumava 3. /  M60+ 2:30:47.0 0:44:25.6 23:19.6 91 1:10:34.2 82 1:33:15.0 81 2:24:28.6 78
79 82 detail pretekára ŘÍČAN Daniel CZE 1987 TJ Sokol Sobíňov 19. /  M30-39 2:31:08.5 0:44:47.1 23:22.8 96 1:10:09.9 79 1:32:14.0 79 2:24:35.3 79
80 20 detail pretekára MAJERNIK Robert SVK 1971 --- 31. /  M40-49 2:31:39.0 0:45:17.6 23:48.3 104 1:12:09.7 88 1:34:47.7 85 2:25:33.1 81
81 200 detail pretekára PRANTSCH Pavel CZE 1971 --- 32. /  M40-49 2:31:57.8 0:45:36.4 22:34.3 76 1:09:14.7 75 1:31:38.5 75 2:25:00.1 80
82 26 detail pretekára FIVEBER Vladimír CZE 1972 --- 33. /  M40-49 2:32:46.0 0:46:24.6 23:41.6 102 1:12:50.2 96 1:35:53.0 91 2:26:46.1 86
83 167 detail pretekára MIZERA Ladislav CZE 1947 J50 4. /  M60+ 2:32:49.0 0:46:27.6 24:28.8 111 1:12:29.7 92 1:35:25.0 89 2:26:39.1 84
84 53 detail pretekára KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 20. /  M30-39 2:33:05.8 0:46:44.4 22:52.3 79 1:10:12.4 80 1:33:21.7 82 2:25:55.0 82
85 144 detail pretekára GÜNL Franz CZE 1954 --- 5. /  M60+ 2:33:09.0 0:46:47.6 23:19.8 93 1:10:45.4 83 1:34:26.2 83 2:26:40.8 85
86 6 detail pretekára VOKROJ Alexandr CZE 1977 USK Akademik 34. /  M40-49 2:33:15.2 0:46:53.8 23:33.3 100 1:12:09.4 87 1:34:43.2 84 2:26:32.3 83
87 183 detail pretekára TENGLER Karel CZE 1957 Ski nordic Mariánské Lázně 6. /  M60+ 2:33:21.5 0:47:00.1 23:19.6 92 1:11:44.9 85 1:35:20.5 87 2:26:50.3 87
88 95 detail pretekára JINDŘIŠEK Martin CZE 1991 --- 9. /  M18-29 2:34:17.5 0:47:56.1 22:23.3 70 1:09:44.9 76 1:32:07.7 77 2:26:50.8 88
89 80 detail pretekára ESCHER Hendrik GER 1966 SC NORWEGER Annaberg 16. /  M50-59 2:35:21.3 0:48:59.8 23:09.6 87 1:12:17.4 90 1:35:13.2 86 2:28:26.1 89
90 99 detail pretekára GOGOR Roman CZE 1969 TRI CHEB 17. /  M50-59 2:35:55.5 0:49:34.1 23:07.6 86 1:12:18.4 91 1:35:23.2 88 2:28:51.1 90
91 130 detail pretekára ESCHER Silke GER 1968 SC NORWEGER Annaberg 1. /  W50+ 2:36:53.8 0:50:32.4 23:25.6 98 1:12:33.9 94 1:36:16.0 94 2:30:03.8 91
92 112 detail pretekára HAŠEK Ondřej CZE 1969 USK CS Plzeň 18. /  M50-59 2:37:59.0 0:51:37.6 22:19.3 68 1:11:51.7 86 1:36:22.2 95 2:30:49.3 92
93 74 detail pretekára PIPEK Jan CZE 1982 VSK MFF UK 21. /  M30-39 2:38:07.3 0:51:45.9 24:31.3 112 1:12:52.2 97 1:36:15.7 93 2:30:54.6 93
94 19 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 19. /  M50-59 2:38:18.8 0:51:57.4 23:04.8 85 1:12:42.4 95 1:36:56.4 96 2:31:10.6 94
95 71 detail pretekára ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 22. /  M30-39 2:38:40.5 0:52:19.1 22:26.1 73 1:12:16.4 89 1:36:13.0 92 2:31:21.3 95
96 90 detail pretekára GÖTZEL Gunnar GER 1951 Klingenthal 7. /  M60+ 2:38:45.0 0:52:23.6 23:17.6 88 1:12:31.7 93 1:36:57.5 97 2:31:54.1 96
97 34 detail pretekára PEK Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT 8. /  M60+ 2:39:03.0 0:52:41.6 23:18.1 89 1:13:28.7 101 1:37:09.0 98 2:31:57.6 97
98 140 detail pretekára PACLT Josef CZE 1967 Sokol Hřivice 20. /  M50-59 2:39:24.0 0:53:02.6 23:34.8 101 1:13:21.4 99 1:38:14.0 104 2:32:23.1 98
99 164 detail pretekára THIEL Thomas GER 1971 --- 35. /  M40-49 2:40:23.0 0:54:01.6 23:22.3 95 1:13:32.2 103 1:37:47.2 101 2:32:50.3 99
100 89 detail pretekára OERTEL Cornelius GER 1984 SV Großwaltersdorf 23. /  M30-39 2:40:51.0 0:54:29.6 24:50.3 114 1:16:19.4 112 1:40:36.2 110 2:34:15.6 101