CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského
DÁTUM : | 17.2.2019 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | 21 km | # | 27 km | # | 44 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2 | ŠRAIL Jan | 1990 | eD system Bauer Team | 1. / M18-29 | 1:46:21.4 | 0:00:00.0 | 17:04.0 | 2 | 0:50:54.6 | 1 | 1:06:59.2 | 1 | 1:42:21.7 | 1 | ||
2 | diplom | 152 | LEUPOLD Richard | 1997 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / M18-29 | 1:46:21.9 | 0:00:00.5 | 17:04.0 | 2 | 0:50:56.1 | 2 | 1:07:00.2 | 3 | 1:42:24.0 | 3 | ||
3 | diplom | 1 | ŘEZÁČ Stanislav | 1973 | Slavia Pojišťovna Team | 1. / M40-49 | 1:46:24.6 | 0:00:03.2 | 17:08.1 | 6 | 0:50:57.1 | 3 | 1:06:59.7 | 2 | 1:42:22.2 | 2 | ||
4 | diplom | 38 | FRANCKE Michal | 1986 | Žižkovský tygři | 1. / M30-39 | 1:49:25.6 | 0:03:04.2 | 17:04.6 | 4 | 0:51:39.6 | 4 | 1:08:20.9 | 4 | 1:44:48.5 | 4 | ||
5 | diplom | 40 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 2. / M30-39 | 1:49:49.6 | 0:03:28.2 | 17:10.5 | 7 | 0:51:41.7 | 6 | 1:08:28.9 | 6 | 1:45:14.7 | 5 | ||
6 | diplom | 47 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 3. / M30-39 | 1:51:39.6 | 0:05:18.2 | 17:07.3 | 5 | 0:51:41.4 | 5 | 1:08:22.4 | 5 | 1:46:52.2 | 6 | ||
7 | diplom | 118 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 2. / M40-49 | 1:53:18.6 | 0:06:57.2 | 17:22.6 | 10 | 0:53:04.1 | 10 | 1:10:17.7 | 9 | 1:48:49.5 | 7 | ||
8 | diplom | 117 | ESCHER Toni | 1990 | adidasXCSteam | 3. / M18-29 | 1:53:51.9 | 0:07:30.5 | 17:03.5 | 1 | 0:53:02.4 | 8 | 1:10:12.4 | 7 | 1:49:21.7 | 9 | ||
9 | diplom | 25 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 3. / M40-49 | 1:53:55.9 | 0:07:34.5 | 17:12.0 | 9 | 0:53:03.6 | 9 | 1:10:20.9 | 10 | 1:49:20.0 | 8 | ||
10 | diplom | 14 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 4. / M40-49 | 1:54:24.4 | 0:08:03.0 | 17:12.0 | 8 | 0:53:00.9 | 7 | 1:10:16.7 | 8 | 1:49:27.5 | 10 | ||
11 | diplom | 46 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 4. / M30-39 | 1:55:39.9 | 0:09:18.5 | 17:38.5 | 12 | 0:54:18.9 | 12 | 1:11:52.9 | 12 | 1:51:06.5 | 11 | ||
12 | diplom | 55 | KAŇKA Adam | 1988 | ?Žižkovský tygři | 5. / M30-39 | 1:55:52.1 | 0:09:30.7 | 17:38.5 | 11 | 0:54:18.4 | 11 | 1:11:47.7 | 11 | 1:51:14.2 | 12 | ||
13 | diplom | 178 | MAŠEK Jan | 1978 | Mercedes-Benz Salomon Team | 5. / M40-49 | 1:59:45.9 | 0:13:24.5 | 17:53.5 | 13 | 0:55:29.4 | 13 | 1:13:41.2 | 13 | 1:55:01.3 | 13 | ||
14 | diplom | 177 | RICHTER Michail | 1967 | SKI KLUB Dresden Niedesedlitz | 1. / M50-59 | 1:59:57.1 | 0:13:35.7 | 18:14.0 | 17 | 0:56:11.4 | 14 | 1:14:02.2 | 15 | 1:55:03.3 | 14 | ||
15 | diplom | 24 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK BENECKO | 4. / M18-29 | 2:00:32.9 | 0:14:11.5 | 18:10.0 | 14 | 0:56:11.4 | 14 | 1:14:00.4 | 14 | 1:55:13.5 | 15 | ||
16 | diplom | 52 | MARHOUN Petr | 1981 | VSK MFF UK | 6. / M30-39 | 2:00:46.4 | 0:14:25.0 | 18:12.6 | 15 | 0:56:15.9 | 16 | 1:14:17.4 | 16 | 1:55:35.5 | 16 | ||
17 | diplom | 5 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 2. / M50-59 | 2:01:33.7 | 0:15:12.2 | 18:24.0 | 20 | 0:57:00.4 | 18 | 1:15:19.2 | 18 | 1:56:29.8 | 17 | ||
18 | diplom | 101 | KOVÁŘ Petr | 1975 | Silvini Madshus team | 6. / M40-49 | 2:02:35.9 | 0:16:14.5 | 18:23.8 | 19 | 0:56:53.4 | 17 | 1:15:08.7 | 17 | 1:57:26.3 | 18 | ||
19 | diplom | 127 | STRUCK Sven | 1969 | SG Klotzsche | 3. / M50-59 | 2:03:10.9 | 0:16:49.5 | 19:07.0 | 23 | 0:58:27.9 | 21 | 1:16:53.7 | 20 | 1:57:56.0 | 19 | ||
20 | diplom | 31 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 7. / M30-39 | 2:04:12.9 | 0:17:51.5 | 18:12.8 | 16 | 0:58:22.4 | 20 | 1:16:59.4 | 23 | 1:59:03.3 | 20 | ||
21 | diplom | 48 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | Žižkovský tygři | 8. / M30-39 | 2:04:46.4 | 0:18:25.0 | 18:40.8 | 21 | 0:58:33.6 | 23 | 1:16:54.0 | 21 | 1:59:35.5 | 21 | ||
22 | diplom | 56 | TAUSSIG Jan | 1964 | Slavia Pojišťovna Team | 4. / M50-59 | 2:05:02.7 | 0:18:41.3 | 19:13.3 | 24 | 0:58:48.1 | 24 | 1:17:28.2 | 24 | 1:59:38.3 | 22 | ||
23 | diplom | 142 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 7. / M40-49 | 2:05:33.7 | 0:19:12.3 | 19:01.5 | 22 | 0:58:29.6 | 22 | 1:16:54.7 | 22 | 2:00:11.0 | 23 | ||
24 | diplom | 50 | VODRÁŽKA Ondřej | 1977 | USK CS Plzeň | 8. / M40-49 | 2:06:26.9 | 0:20:05.5 | 18:20.8 | 18 | 0:57:14.6 | 19 | 1:16:22.7 | 19 | 2:00:41.5 | 24 | ||
25 | diplom | 18 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 5. / M50-59 | 2:07:11.4 | 0:20:50.0 | 19:36.3 | 27 | 0:59:55.1 | 27 | 1:18:56.4 | 25 | 2:01:43.8 | 25 | ||
26 | diplom | 100 | KŘIVSKÝ Jan | 1979 | Tinkoff Sedlčany | 9. / M40-49 | 2:07:36.7 | 0:21:15.3 | 19:33.8 | 26 | 0:59:54.6 | 26 | 1:19:02.4 | 26 | 2:02:04.5 | 26 | ||
27 | diplom | 28 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 10. / M40-49 | 2:07:55.2 | 0:21:33.8 | 19:48.3 | 33 | 1:00:20.6 | 29 | 1:19:33.4 | 29 | 2:02:49.5 | 28 | ||
28 | diplom | 54 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 11. / M40-49 | 2:07:58.0 | 0:21:36.6 | 19:28.3 | 25 | 0:59:53.9 | 25 | 1:19:03.2 | 27 | 2:02:30.8 | 27 | ||
29 | diplom | 64 | ČERNÝ Ondřej | 1985 | Žižkovský tygři | 9. / M30-39 | 2:08:31.4 | 0:22:10.0 | 19:38.8 | 28 | 1:00:05.9 | 28 | 1:19:03.9 | 28 | 2:02:58.0 | 29 | ||
30 | diplom | 51 | MÜLLER Martin | 1968 | LK Pernink | 6. / M50-59 | 2:10:17.9 | 0:23:56.5 | 19:42.0 | 30 | 1:00:36.6 | 30 | 1:20:03.4 | 30 | 2:04:52.5 | 30 | ||
31 | diplom | 103 | EBERL Filip | 1982 | X-Team BaNo K. Vary | 10. / M30-39 | 2:10:33.9 | 0:24:12.5 | 19:40.5 | 29 | 1:00:39.9 | 31 | 1:20:07.4 | 31 | 2:04:56.0 | 31 | ||
32 | diplom | 67 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 5. / M18-29 | 2:10:53.4 | 0:24:32.0 | 21:15.8 | 48 | 1:01:31.9 | 35 | 1:20:27.4 | 32 | 2:05:29.3 | 32 | ||
33 | diplom | 129 | FIŠER Pavel | 1972 | Noční můry K.Vary | 12. / M40-49 | 2:11:37.9 | 0:25:16.5 | 19:42.8 | 31 | 1:01:13.9 | 34 | 1:21:00.2 | 33 | 2:06:00.0 | 33 | ||
34 | diplom | 134 | ROHÁČEK Jan | 1982 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 11. / M30-39 | 2:12:29.2 | 0:26:07.8 | 19:54.6 | 34 | 1:01:10.4 | 33 | 1:21:01.2 | 34 | 2:06:48.3 | 34 | ||
35 | diplom | 35 | RUSÝ Tomáš | 1993 | VŠK MFF UK | 6. / M18-29 | 2:13:42.2 | 0:27:20.8 | 19:46.1 | 32 | 1:01:07.1 | 32 | 1:21:05.2 | 35 | 2:07:51.8 | 35 | ||
36 | diplom | 166 | KLAŠKA Jan | 1969 | --- | 7. / M50-59 | 2:13:46.2 | 0:27:24.8 | 19:55.1 | 35 | 1:02:10.4 | 36 | 1:23:13.8 | 36 | 2:08:24.5 | 36 | ||
37 | diplom | 27 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | HISPORT Team | 13. / M40-49 | 2:14:43.7 | 0:28:22.3 | 20:19.3 | 40 | 1:02:53.6 | 38 | 1:23:21.0 | 37 | 2:08:31.0 | 37 | ||
38 | diplom | 109 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 14. / M40-49 | 2:15:04.4 | 0:28:43.0 | 20:19.0 | 39 | 1:03:04.1 | 40 | 1:23:25.2 | 38 | 2:09:13.0 | 38 | ||
39 | diplom | 131 | GAJDA Jan | 1968 | Slovan Zdravotník | 8. / M50-59 | 2:15:12.5 | 0:28:51.0 | 20:36.1 | 42 | 1:03:09.6 | 41 | 1:23:36.7 | 41 | 2:09:14.8 | 39 | ||
40 | diplom | 58 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 15. / M40-49 | 2:15:18.2 | 0:28:56.8 | 20:00.6 | 38 | 1:02:57.1 | 39 | 1:23:31.5 | 40 | 2:09:50.5 | 41 | ||
41 | diplom | 137 | FABIŠOVSKÝ Ladislav | 1981 | LK Pernink | 12. / M30-39 | 2:15:34.4 | 0:29:13.0 | 20:23.1 | 41 | 1:03:33.6 | 44 | 1:23:39.0 | 42 | 2:09:46.8 | 40 | ||
42 | diplom | 153 | ŘEHÁK Miroslav | 1971 | Hnízdil team Kadaň | 16. / M40-49 | 2:16:04.2 | 0:29:42.8 | 21:26.1 | 54 | 1:03:45.9 | 45 | 1:24:05.5 | 43 | 2:10:21.8 | 42 | ||
43 | diplom | 182 | ŠIMEK Pavel | 1971 | PRAHA 3 | 17. / M40-49 | 2:17:44.7 | 0:31:23.3 | 20:51.3 | 45 | 1:03:30.6 | 42 | 1:24:28.0 | 44 | 2:12:07.3 | 43 | ||
44 | diplom | 173 | GABRIEL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 7. / M18-29 | 2:18:35.0 | 0:32:13.5 | 19:58.6 | 36 | 1:02:46.4 | 37 | 1:23:27.2 | 39 | 2:12:33.0 | 45 | ||
45 | diplom | 60 | HEJNÝ Martin | 1968 | SILVINI MADSUS team | 9. / M50-59 | 2:18:36.7 | 0:32:15.3 | 21:10.8 | 47 | 1:04:34.6 | 49 | 1:25:10.0 | 48 | 2:12:25.3 | 44 | ||
46 | diplom | 29 | KANDLER Daniel | 1981 | RSV Erzgebirge | 13. / M30-39 | 2:18:44.2 | 0:32:22.8 | 21:17.8 | 50 | 1:04:33.1 | 48 | 1:25:08.5 | 47 | 2:12:45.3 | 46 | ||
47 | diplom | 121 | MLÁDEK Jiří | 1988 | USK Praha | 14. / M30-39 | 2:19:40.7 | 0:33:19.3 | 19:58.8 | 37 | 1:04:07.4 | 47 | 1:25:23.0 | 49 | 2:13:29.3 | 47 | ||
48 | diplom | 57 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | 15. / M30-39 | 2:19:50.2 | 0:33:28.8 | 20:40.1 | 44 | 1:03:53.4 | 46 | 1:24:45.0 | 46 | 2:13:36.8 | 48 | ||
49 | diplom | 155 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Skovan Karlovy Vary | 18. / M40-49 | 2:20:09.7 | 0:33:48.3 | 20:37.3 | 43 | 1:03:32.9 | 43 | 1:24:43.2 | 45 | 2:13:54.3 | 49 | ||
50 | diplom | 79 | BOUBELÍK Jan | 1964 | Slavia Pojišťovna Team | 10. / M50-59 | 2:21:06.2 | 0:34:44.8 | 21:35.1 | 57 | 1:06:30.9 | 53 | 1:27:38.2 | 52 | 2:15:10.3 | 51 | ||
51 | diplom | 107 | KÄMMLER Robert | 1989 | SV Tanne Thalheim | 16. / M30-39 | 2:21:13.5 | 0:34:52.1 | 21:49.6 | 60 | 1:06:00.1 | 51 | 1:27:23.2 | 51 | 2:15:04.0 | 50 | ||
52 | diplom | 111 | SYSEL Ctibor | 1987 | Ski klub Praha 4 | 17. / M30-39 | 2:22:52.7 | 0:36:31.3 | 21:55.6 | 63 | 1:06:05.4 | 52 | 1:27:39.5 | 53 | 2:16:38.0 | 52 | ||
53 | diplom | 77 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 11. / M50-59 | 2:23:22.0 | 0:37:00.6 | 21:20.8 | 51 | 1:07:28.9 | 57 | 1:29:18.7 | 58 | 2:17:21.8 | 53 | ||
54 | diplom | 176 | WÄHRISCH Tilo | 1976 | --- | 19. / M40-49 | 2:23:37.0 | 0:37:15.6 | 21:35.6 | 58 | 1:07:19.1 | 56 | 1:29:01.0 | 56 | 2:17:29.8 | 54 | ||
55 | diplom | 15 | ŠUNKA Jan | 1976 | --- | 20. / M40-49 | 2:23:42.5 | 0:37:21.1 | 22:27.6 | 71 | 1:08:04.4 | 64 | 1:29:33.7 | 60 | 2:17:34.6 | 55 | ||
56 | diplom | 75 | NAVRÁTIL Daniel | 1972 | Rossignol racing team | 21. / M40-49 | 2:24:17.5 | 0:37:56.1 | 21:52.3 | 62 | 1:07:34.1 | 59 | 1:29:17.0 | 57 | 2:18:16.3 | 56 | ||
57 | diplom | 61 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 22. / M40-49 | 2:24:56.7 | 0:38:35.3 | 20:59.1 | 46 | 1:04:41.6 | 50 | 1:25:57.0 | 50 | 2:18:19.8 | 57 | ||
58 | diplom | 70 | KAFKA Leoš | 1979 | --- | 23. / M40-49 | 2:25:08.2 | 0:38:46.8 | 21:35.8 | 59 | 1:06:36.9 | 55 | 1:28:27.2 | 54 | 2:18:34.0 | 58 | ||
59 | diplom | 158 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 24. / M40-49 | 2:25:34.2 | 0:39:12.8 | 22:20.3 | 66 | 1:08:57.9 | 69 | 1:30:38.2 | 68 | 2:19:30.6 | 60 | ||
60 | diplom | 180 | GOTTSCHLICH René | 1975 | SV Grünbach | 25. / M40-49 | 2:25:42.7 | 0:39:21.3 | 22:25.1 | 69 | 1:07:57.7 | 63 | 1:29:20.2 | 59 | 2:19:04.3 | 59 | ||
61 | diplom | 174 | HEJNA Václav | 1969 | --- | 12. / M50-59 | 2:26:15.5 | 0:39:54.1 | 22:59.3 | 77 | 1:08:30.9 | 66 | 1:30:47.5 | 69 | 2:20:24.1 | 64 | ||
62 | diplom | 146 | RICHTER Jörg | 1974 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 26. / M40-49 | 2:26:36.0 | 0:40:14.6 | 22:13.8 | 64 | 1:09:10.4 | 71 | 1:30:22.2 | 63 | 2:20:26.6 | 65 | ||
63 | diplom | 13 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 27. / M40-49 | 2:26:40.2 | 0:40:18.8 | 21:17.1 | 49 | 1:07:45.2 | 61 | 1:29:41.2 | 61 | 2:20:21.1 | 62 | ||
64 | diplom | 116 | ZAIKA Oleksandr | 1963 | --- | 13. / M50-59 | 2:26:42.0 | 0:40:20.6 | 21:21.3 | 52 | 1:06:31.6 | 54 | 1:28:36.2 | 55 | 2:20:23.1 | 63 | ||
65 | diplom | 62 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Ski klub Šumava | 28. / M40-49 | 2:26:54.7 | 0:40:33.3 | 22:59.3 | 76 | 1:08:36.2 | 67 | 1:30:27.7 | 67 | 2:20:18.3 | 61 | ||
66 | diplom | 123 | MEINEL Thomas | 1977 | VSC Klingenthal | 29. / M40-49 | 2:27:01.2 | 0:40:39.8 | 22:30.3 | 72 | 1:08:07.9 | 65 | 1:30:26.5 | 65 | 2:20:44.1 | 66 | ||
67 | diplom | 83 | PELC Vít | 1962 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 14. / M50-59 | 2:28:11.0 | 0:41:49.6 | 21:28.6 | 56 | 1:07:31.1 | 58 | 1:29:42.2 | 62 | 2:21:46.8 | 68 | ||
68 | diplom | 125 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 1. / M60+ | 2:28:20.0 | 0:41:58.6 | 23:26.8 | 94 | 1:08:55.9 | 68 | 1:30:26.7 | 66 | 2:21:31.3 | 67 | ||
69 | diplom | 85 | DUMEK Václav | 1987 | HO Tanvald | 18. / M30-39 | 2:28:51.0 | 0:42:29.6 | 21:26.8 | 55 | 1:07:44.7 | 60 | 1:30:24.7 | 64 | 2:22:35.1 | 70 | ||
70 | diplom | 78 | BLANÍK Jan | 1961 | Rossignol racing team | 15. / M50-59 | 2:29:04.0 | 0:42:42.6 | 23:02.8 | 80 | 1:09:51.9 | 74 | 1:32:04.0 | 73 | 2:22:42.1 | 71 | ||
71 | diplom | 63 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Fischer Ski klub Šumava | 8. / M18-29 | 2:29:29.7 | 0:43:08.3 | 22:59.3 | 77 | 1:09:01.2 | 70 | 1:31:26.2 | 71 | 2:22:34.8 | 69 | ||
72 | diplom | 30 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 2. / M60+ | 2:30:23.7 | 0:44:02.3 | 22:24.3 | 68 | 1:10:27.2 | 77 | 1:33:11.0 | 76 | 2:24:20.6 | 73 | ||
73 | diplom | 65 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 30. / M40-49 | 2:30:28.0 | 0:44:06.6 | 21:25.3 | 53 | 1:07:54.9 | 62 | 1:31:04.7 | 70 | 2:24:06.2 | 72 | ||
74 | diplom | 69 | VOLDŘICH Jan | 1951 | Ski klubŠumava | 3. / M60+ | 2:30:47.0 | 0:44:25.6 | 23:19.6 | 87 | 1:10:34.2 | 78 | 1:33:15.0 | 77 | 2:24:28.6 | 74 | ||
75 | diplom | 82 | ŘÍČAN Daniel | 1987 | TJ Sokol Sobíňov | 19. / M30-39 | 2:31:08.5 | 0:44:47.1 | 23:22.8 | 92 | 1:10:09.9 | 75 | 1:32:14.0 | 75 | 2:24:35.3 | 75 | ||
76 | diplom | 20 | MAJERNIK Robert | 1971 | --- | 31. / M40-49 | 2:31:39.0 | 0:45:17.6 | 23:48.3 | 99 | 1:12:09.7 | 84 | 1:34:47.7 | 81 | 2:25:33.1 | 77 | ||
77 | diplom | 200 | PRANTSCH Pavel | 1971 | --- | 32. / M40-49 | 2:31:57.8 | 0:45:36.4 | 22:34.3 | 73 | 1:09:14.7 | 72 | 1:31:38.5 | 72 | 2:25:00.1 | 76 | ||
78 | diplom | 26 | FIVEBER Vladimír | 1972 | --- | 33. / M40-49 | 2:32:46.0 | 0:46:24.6 | 23:41.6 | 97 | 1:12:50.2 | 91 | 1:35:53.0 | 87 | 2:26:46.1 | 82 | ||
79 | diplom | 167 | MIZERA Ladislav | 1947 | J50 | 4. / M60+ | 2:32:49.0 | 0:46:27.6 | 24:28.8 | 106 | 1:12:29.7 | 88 | 1:35:25.0 | 85 | 2:26:39.1 | 80 | ||
80 | diplom | 53 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 20. / M30-39 | 2:33:05.8 | 0:46:44.4 | 22:52.3 | 75 | 1:10:12.4 | 76 | 1:33:21.7 | 78 | 2:25:55.0 | 78 | ||
81 | diplom | 144 | GÜNL Franz | 1954 | --- | 5. / M60+ | 2:33:09.0 | 0:46:47.6 | 23:19.8 | 89 | 1:10:45.4 | 79 | 1:34:26.2 | 79 | 2:26:40.8 | 81 | ||
82 | diplom | 6 | VOKROJ Alexandr | 1977 | USK Akademik | 34. / M40-49 | 2:33:15.2 | 0:46:53.8 | 23:33.3 | 95 | 1:12:09.4 | 83 | 1:34:43.2 | 80 | 2:26:32.3 | 79 | ||
83 | diplom | 183 | TENGLER Karel | 1957 | Ski nordic Mariánské Lázně | 6. / M60+ | 2:33:21.5 | 0:47:00.1 | 23:19.6 | 88 | 1:11:44.9 | 81 | 1:35:20.5 | 83 | 2:26:50.3 | 83 | ||
84 | diplom | 95 | JINDŘIŠEK Martin | 1991 | --- | 9. / M18-29 | 2:34:17.5 | 0:47:56.1 | 22:23.3 | 67 | 1:09:44.9 | 73 | 1:32:07.7 | 74 | 2:26:50.8 | 84 | ||
85 | diplom | 80 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC NORWEGER Annaberg | 16. / M50-59 | 2:35:21.3 | 0:48:59.8 | 23:09.6 | 83 | 1:12:17.4 | 86 | 1:35:13.2 | 82 | 2:28:26.1 | 85 | ||
86 | diplom | 99 | GOGOR Roman | 1969 | TRI CHEB | 17. / M50-59 | 2:35:55.5 | 0:49:34.1 | 23:07.6 | 82 | 1:12:18.4 | 87 | 1:35:23.2 | 84 | 2:28:51.1 | 86 | ||
87 | diplom | 112 | HAŠEK Ondřej | 1969 | USK CS Plzeň | 18. / M50-59 | 2:37:59.0 | 0:51:37.6 | 22:19.3 | 65 | 1:11:51.7 | 82 | 1:36:22.2 | 90 | 2:30:49.3 | 87 | ||
88 | diplom | 74 | PIPEK Jan | 1982 | VSK MFF UK | 21. / M30-39 | 2:38:07.3 | 0:51:45.9 | 24:31.3 | 107 | 1:12:52.2 | 92 | 1:36:15.7 | 89 | 2:30:54.6 | 88 | ||
89 | diplom | 19 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 19. / M50-59 | 2:38:18.8 | 0:51:57.4 | 23:04.8 | 81 | 1:12:42.4 | 90 | 1:36:56.4 | 91 | 2:31:10.6 | 89 | ||
90 | diplom | 71 | ZEISEL Viktor | 1985 | --- | 22. / M30-39 | 2:38:40.5 | 0:52:19.1 | 22:26.1 | 70 | 1:12:16.4 | 85 | 1:36:13.0 | 88 | 2:31:21.3 | 90 | ||
91 | diplom | 90 | GÖTZEL Gunnar | 1951 | Klingenthal | 7. / M60+ | 2:38:45.0 | 0:52:23.6 | 23:17.6 | 84 | 1:12:31.7 | 89 | 1:36:57.5 | 92 | 2:31:54.1 | 91 | ||
92 | diplom | 34 | PEK Miroslav | 1958 | TO EUROPE PEKSPORT | 8. / M60+ | 2:39:03.0 | 0:52:41.6 | 23:18.1 | 85 | 1:13:28.7 | 96 | 1:37:09.0 | 93 | 2:31:57.6 | 92 | ||
93 | diplom | 140 | PACLT Josef | 1967 | Sokol Hřivice | 20. / M50-59 | 2:39:24.0 | 0:53:02.6 | 23:34.8 | 96 | 1:13:21.4 | 94 | 1:38:14.0 | 99 | 2:32:23.1 | 93 | ||
94 | diplom | 164 | THIEL Thomas | 1971 | --- | 35. / M40-49 | 2:40:23.0 | 0:54:01.6 | 23:22.3 | 91 | 1:13:32.2 | 98 | 1:37:47.2 | 96 | 2:32:50.3 | 94 | ||
95 | diplom | 89 | OERTEL Cornelius | 1984 | SV Großwaltersdorf | 23. / M30-39 | 2:40:51.0 | 0:54:29.6 | 24:50.3 | 109 | 1:16:19.4 | 107 | 1:40:36.2 | 105 | 2:34:15.6 | 96 | ||
96 | diplom | 170 | ZÁBĚHLÍK Lukáš | 1981 | --- | 24. / M30-39 | 2:41:33.5 | 0:55:12.1 | 23:00.3 | 79 | 1:13:27.4 | 95 | 1:37:25.7 | 95 | 2:33:50.8 | 95 | ||
97 | diplom | 151 | KRÜGER Thomas | 1962 | --- | 21. / M50-59 | 2:41:47.3 | 0:55:25.9 | 23:51.6 | 102 | 1:13:37.9 | 99 | 1:37:53.3 | 97 | 2:34:19.3 | 97 | ||
98 | diplom | 76 | KROUPA Štěpán | 1975 | Café racers | 36. / M40-49 | 2:42:00.3 | 0:55:38.9 | 24:09.3 | 105 | 1:15:48.7 | 105 | 1:40:19.7 | 104 | 2:34:51.1 | 98 | ||
99 | diplom | 120 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 22. / M50-59 | 2:43:17.8 | 0:56:56.4 | 23:18.6 | 86 | 1:13:31.7 | 97 | 1:38:06.5 | 98 | 2:35:57.1 | 100 | ||
100 | diplom | 132 | PAČKA Jan | 1985 | IGLOO ARCHITEKTI | 25. / M30-39 | 2:43:43.3 | 0:57:21.9 | 21:50.1 | 61 | 1:10:52.9 | 80 | 1:35:45.2 | 86 | 2:35:51.6 | 99 |