CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského

Běžecké lyžování
DÁTUM :17.2.2019 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 21 km # 27 km # 44 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 21 km # 27 km # 44 km #
1 168 detail pretekára BLAŽKOVÁ Lenka CZE 1988 SMT 1. /  W30-39 2:16:38.4 0:00:00.0 20:33.1 2 1:03:41.6 1 1:24:08.7 1 2:10:56.0 1
2 42 detail pretekára HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus team 1. /  W18-29 2:17:56.0 0:01:17.5 21:00.6 3 1:04:30.6 3 1:24:58.5 2 2:12:10.8 2
3 126 detail pretekára KLEMENTOVÁ Andrea CZE 1995 Vltava Fund Ski Team 2. /  W18-29 2:20:52.0 0:04:13.5 20:17.3 1 1:04:09.1 2 1:25:24.2 3 2:14:41.5 3
4 39 detail pretekára HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 3. /  W18-29 2:28:33.5 0:11:55.0 22:50.1 4 1:10:07.9 4 1:32:13.0 4 2:22:26.8 4
5 130 detail pretekára ESCHER Silke GER 1968 SC NORWEGER Annaberg 1. /  W50+ 2:36:53.8 0:20:15.3 23:25.6 5 1:12:33.9 5 1:36:16.0 5 2:30:03.8 5
6 148 detail pretekára STEHLÍKOVÁ Martina CZE 1977 SOHV Abertamy 1. /  W40-49 2:53:07.1 0:36:28.6 25:02.1 6 1:18:32.4 7 1:44:27.8 6 2:44:58.9 6
7 10 detail pretekára KACÍŘOVÁ Svatoslava CZE 1981 LOKO TRUTNOV 2. /  W30-39 2:56:48.3 0:40:09.8 25:53.6 9 1:18:21.7 6 1:51:51.3 12 2:48:57.4 7
8 106 detail pretekára MRAVCOVÁ Vendula CZE 1990 KV_Řachlíci 4. /  W18-29 2:57:03.3 0:40:24.8 26:55.3 10 1:22:01.2 10 1:48:54.8 9 2:49:03.4 8
9 72 detail pretekára NAXEROVÁ Jana CZE 1966 USK CS Plzeň 2. /  W50+ 2:58:16.8 0:41:38.3 25:29.6 8 1:19:40.2 8 1:46:23.8 7 2:49:32.4 9
10 93 detail pretekára KOVÁŘOVÁ Jitka CZE 1973 USK CS Plzeň 2. /  W40-49 2:58:37.3 0:41:58.8 25:05.8 7 1:20:22.9 9 1:47:07.0 8 2:50:07.9 10
11 49 detail pretekára BŘEZINOVÁ Marie CZE 1991 KOS Plzeň 5. /  W18-29 3:01:22.8 0:44:44.3 27:30.6 12 1:23:44.9 12 1:51:31.0 11 2:53:15.1 11
12 105 detail pretekára JÁGLOVÁ Karla CZE 1956 --- 3. /  W50+ 3:02:44.3 0:46:05.8 27:15.3 11 1:23:42.4 11 1:50:51.5 10 2:53:57.1 12
13 44 detail pretekára MALIŠOVÁ Karla CZE 1960 SABZO 4. /  W50+ 3:04:54.6 0:48:16.1 29:02.6 16 1:26:46.2 13 1:54:44.3 13 2:56:57.9 13
14 7 detail pretekára KUDRNOVÁ Anna CZE 1986 --- 3. /  W30-39 3:10:04.4 0:53:25.9 29:02.1 15 1:27:13.9 14 1:55:42.3 14 3:00:58.4 14
15 181 detail pretekára BAUMGÄRTEL Katharine GER 1971 --- 3. /  W40-49 3:16:47.9 1:00:09.4 27:34.1 13 1:28:53.4 15 1:59:47.0 15 3:07:15.4 15
16 149 detail pretekára LUBINOVÁ Romana CZE 1969 LK Slovan K. Vary 5. /  W50+ 3:26:04.7 1:09:26.2 28:29.6 14 1:29:20.7 16 2:00:35.3 16 3:15:22.7 16
17 45 detail pretekára SEEMANOVÁ Jana CZE 1975 TJ Sokol Strašnice 4. /  W40-49 3:27:11.9 1:10:33.4 29:13.8 17 1:32:45.0 17 2:04:10.1 17 3:17:38.9 17
18 32 detail pretekára ONDAČKOVÁ Marta SVK 1982 --- 4. /  W30-39 3:35:04.4 1:18:25.9 31:28.1 19 1:37:07.7 19 2:09:15.1 18 3:24:37.4 18
19 161 detail pretekára ŠPLINAROVÁ Jana CZE 1964 TJ Slovan Karlovy Vary 6. /  W50+ 3:42:13.0 1:25:34.5 30:54.8 18 1:35:53.7 18 2:10:26.1 19 3:30:42.7 19
20 160 detail pretekára CARBONETTI Lidia ITA 1969 --- 7. /  W50+ 4:01:24.8 1:44:46.3 32:27.6 20 1:44:13.0 20 2:21:55.3 20 3:49:16.0 20