ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DÁTUM :23.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
1 2001 detail pretekára KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 1. /  M30-39F 2:01:24.5 0:00:00.0 0:34:46.7 5 0:56:10.6 1 1:35:38.9 3 1:57:11.5 1
2 2046 detail pretekára WEISHÄUPL Andreas GER 1992 adidas xcs team 1. /  M19-29F 2:01:48.8 0:00:24.2 0:34:41.5 1 0:56:11.9 2 1:35:37.9 1 1:57:35.3 2
3 2002 detail pretekára JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49F 2:02:19.5 0:00:54.9 0:34:45.0 3 0:56:12.4 3 1:35:38.9 2 1:57:55.5 3
4 2050 detail pretekára PROPP Jurij GER 1980 SAUERLAND SKI TEAM 2. /  M30-39F 2:04:42.3 0:03:17.7 0:34:42.7 2 0:56:46.6 4 1:36:37.9 4 2:00:14.3 4
5 2004 detail pretekára POLÁŠEK Jan ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 3. /  M30-39F 2:06:19.5 0:04:55.0 0:35:06.5 8 0:58:03.1 8 1:38:27.1 5 2:01:47.6 5
6 2009 detail pretekára ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 4. /  M30-39F 2:07:22.0 0:05:57.5 0:34:48.7 6 0:57:37.9 6 1:38:27.9 6 2:02:47.1 6
7 2098 detail pretekára KALIBA Stepan CZE 1993 Mercedes-Benz Salomon Team 2. /  M19-29F 2:07:35.5 0:06:11.0 0:34:45.7 4 0:57:40.9 7 1:38:37.1 7 2:03:04.6 7
8 2089 detail pretekára PAULŮ Jan CZE 1974 --- 2. /  M40-49F 2:08:06.0 0:06:41.5 0:35:18.5 10 0:58:36.9 10 1:40:04.4 10 2:03:35.1 8
9 2014 detail pretekára FIEDLER Marcel GER 1997 WSV Eppenschlag 3. /  M19-29F 2:08:37.0 0:07:12.5 0:34:54.2 7 0:57:33.6 5 1:39:13.4 8 2:03:48.1 9
10 2003 detail pretekára SCHAUBMAYR Günter AUT 1965 Union Oepping 1. /  M50-59F 2:09:46.0 0:08:21.5 0:35:18.0 9 0:58:33.7 9 1:39:59.4 9 2:05:03.3 10
11 2007 detail pretekára SZLUFCIK Zibi GER 1967 CHALLENGE FAMILY 2. /  M50-59F 2:12:30.1 0:11:05.5 0:35:50.0 11 1:00:25.9 12 1:40:30.0 11 2:07:41.8 11
12 2036 detail pretekára BOKOVIKOV Alexey RUS 1984 --- 5. /  M30-39F 2:12:59.3 0:11:34.7 0:36:42.0 12 1:00:51.4 15 1:43:04.2 12 2:08:16.3 12
13 2030 detail pretekára JIRÁK Jan CZE 1978 Olfin Car Ski Team Trutnov 3. /  M40-49F 2:13:20.8 0:11:56.2 0:36:48.0 17 1:00:52.9 16 1:43:12.2 13 2:08:39.8 13
14 2027 detail pretekára SUCHY Jiri CZE 1976 FEL Praha 4. /  M40-49F 2:14:19.8 0:12:55.2 0:36:42.0 13 1:00:53.2 17 1:43:52.4 15 2:09:35.6 14
15 2035 detail pretekára REGER Christoph GER 1980 SC Neubau 6. /  M30-39F 2:14:32.6 0:13:08.0 0:36:43.5 14 1:00:51.2 14 1:43:50.9 14 2:09:54.1 15
16 2138 detail pretekára MORAVEK Vlasta CZE 1976 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 5. /  M40-49F 2:14:37.3 0:13:12.7 0:36:45.4 16 1:01:41.9 18 1:45:21.4 18 2:09:55.6 16
17 2045 detail pretekára RUPNIK Marko SLO 1968 --- 3. /  M50-59F 2:15:33.8 0:14:09.2 0:36:45.2 15 1:00:48.7 13 1:44:14.4 16 2:10:58.6 18
18 2043 detail pretekára FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 4. /  M19-29F 2:15:52.3 0:14:27.7 0:37:46.7 19 1:01:45.2 19 1:45:10.7 17 2:10:54.8 17
19 2024 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 7. /  M30-39F 2:17:19.8 0:15:55.2 0:38:13.2 23 1:03:05.7 21 1:46:30.9 19 2:12:33.3 19
20 2140 detail pretekára KLEMENTOVÁ Andrea CZE 1995 Vltava Fund Ski Team 1. /  W19-29F 2:17:43.3 0:16:18.7 0:38:08.2 22 1:03:06.1 22 1:46:47.7 20 2:13:03.1 20
21 2090 detail pretekára MEDVED Peter SLO 1975 TSK Rogla 6. /  M40-49F 2:18:17.8 0:16:53.3 0:38:20.7 25 1:03:08.9 24 1:47:11.7 21 2:13:21.8 21
22 2041 detail pretekára ŠKABRADA Jan CZE 1973 --- 7. /  M40-49F 2:18:41.1 0:17:16.5 0:38:46.2 29 1:03:27.7 26 1:47:40.9 23 2:13:45.6 22
23 2010 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 4. /  M50-59F 2:18:52.8 0:17:28.3 0:38:20.5 24 1:03:28.7 27 1:47:30.7 22 2:14:00.1 23
24 2161 detail pretekára TOMKA Martin CZE 1968 Atletiko Frymburk 5. /  M50-59F 2:20:24.3 0:18:59.7 0:38:54.2 30 1:04:14.9 29 1:48:55.4 28 2:15:47.6 26
25 2160 detail pretekára TRSTENJAK Branko SLO 1964 SD Kranjska Gora 6. /  M50-59F 2:20:38.6 0:19:14.0 0:39:12.2 33 1:04:42.9 32 1:49:22.9 30 2:15:59.1 29
26 2031 detail pretekára MEISCHNER Rene GER 1975 SC NORWEGER Annaberg 8. /  M40-49F 2:20:40.1 0:19:15.5 0:38:08.0 21 1:03:25.9 25 1:48:34.2 24 2:15:51.9 27
27 2048 detail pretekára APPELHANS Aaron GER 1995 SAUERLAND SKI TEAM 5. /  M19-29F 2:20:44.3 0:19:19.8 0:38:07.0 20 1:03:03.9 20 1:48:50.0 27 2:15:29.1 24
28 2097 detail pretekára THOMAS Schmid GER 1981 Spvgg Lam Ski Nordisch 8. /  M30-39F 2:20:50.3 0:19:25.8 0:39:10.7 32 1:04:21.7 30 1:48:43.7 25 2:15:40.0 25
29 2107 detail pretekára PYŠEK Jiří CZE 1990 Javornik ski racing 6. /  M19-29F 2:20:55.6 0:19:31.0 0:39:24.7 39 1:04:46.7 37 1:49:29.9 32 2:15:58.3 28
30 2083 detail pretekára TÁBORSKÝ Michal CZE 1987 MJ Magla 9. /  M30-39F 2:21:32.6 0:20:08.0 0:38:23.5 26 1:03:43.4 28 1:49:02.9 29 2:16:36.1 30
31 2198 detail pretekára VYSKOČIL Pavel CZE 1976 SKI Vimperk 9. /  M40-49F 2:21:51.6 0:20:27.0 0:39:19.2 35 1:04:48.7 38 1:49:47.7 33 2:16:59.3 32
32 2038 detail pretekára COUFAL Bohumil CZE 1971 HO Obora 10. /  M40-49F 2:21:52.1 0:20:27.5 0:39:20.2 37 1:04:44.9 35 1:49:53.2 34 2:17:07.8 33
33 2008 detail pretekára WALCHER Heinz AUT 1961 WSV RAMSAU AM DACHSTEIN 7. /  M50-59F 2:21:54.6 0:20:30.0 0:37:40.7 18 1:03:07.4 23 1:48:49.4 26 2:16:51.6 31
34 2154 detail pretekára HUMENBERGER Max AUT 1961 Union ÖPPING 8. /  M50-59F 2:22:29.3 0:21:04.8 0:39:16.7 34 1:04:46.4 36 1:49:58.7 36 2:17:21.1 34
35 2075 detail pretekára MÜLLER Marcus GER 1989 WSV Schmiedefeld 10. /  M30-39F 2:22:31.6 0:21:07.0 0:39:19.2 35 1:04:40.9 31 1:49:56.4 35 2:17:29.8 35
36 2094 detail pretekára KOUDELKA Filip BRA 1991 Koustyle 7. /  M19-29F 2:22:47.6 0:21:23.0 0:40:04.0 48 1:05:57.9 42 1:52:04.2 39 2:18:04.1 36
37 2162 detail pretekára GAJDA Jan CZE 2000 Slovan Praha Zdravotník 8. /  M19-29F 2:24:07.3 0:22:42.8 0:39:29.2 42 1:04:51.4 39 1:49:28.9 31 2:18:40.6 37
38 2044 detail pretekára PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 11. /  M30-39F 2:24:29.3 0:23:04.8 0:40:47.2 55 1:07:05.7 51 1:52:38.7 41 2:19:53.6 40
39 2019 detail pretekára BULAVA František CZE 1966 AČR 5810 9. /  M50-59F 2:24:33.6 0:23:09.0 0:38:38.2 27 1:04:44.7 34 1:51:34.4 37 2:19:32.1 38
40 2006 detail pretekára HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 2. /  W19-29F 2:24:46.1 0:23:21.5 0:39:25.0 40 1:05:48.7 40 1:52:21.7 40 2:19:51.6 39
41 2124 detail pretekára POHL Miloslav CZE 1981 NYMBURK 12. /  M30-39F 2:26:09.8 0:24:45.3 0:40:16.7 50 1:06:33.7 45 1:53:08.4 43 2:21:26.9 43
42 2011 detail pretekára MINAR Jan CZE 1981 --- 13. /  M30-39F 2:26:17.6 0:24:53.0 0:39:24.0 38 1:06:25.2 44 1:53:15.9 44 2:21:33.6 44
43 2152 detail pretekára ŘEHÁK Jiří CZE 1967 Lokomotiva Nymburk 10. /  M50-59F 2:26:20.1 0:24:55.5 0:40:44.0 54 1:06:38.7 49 1:53:34.4 45 2:21:35.6 45
44 2088 detail pretekára DOLEŽAL Marek CZE 1980 MST Jihlava 14. /  M30-39F 2:26:25.1 0:25:00.5 0:38:41.2 28 1:04:44.2 33 1:51:44.4 38 2:21:25.1 42
45 2049 detail pretekára APPELHANS Lukas GER 1985 SAUERLAND SKI TEAM 15. /  M30-39F 2:27:20.6 0:25:56.0 0:39:10.0 31 1:00:24.9 11 1:52:50.3 42 2:21:07.4 41
46 2123 detail pretekára KLÍMA Martin CZE 1982 --- 16. /  M30-39F 2:27:29.6 0:26:05.0 0:40:38.7 53 1:07:26.7 52 1:54:31.4 51 2:22:12.1 46
47 2096 detail pretekára LECHNER Klaus GER 1963 TSV Marquartstein 11. /  M50-59F 2:27:32.4 0:26:07.8 0:40:51.2 57 1:07:29.2 53 1:54:42.0 52 2:22:35.6 48
48 2078 detail pretekára HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 12. /  M50-59F 2:27:44.1 0:26:19.5 0:40:59.7 59 1:07:29.9 54 1:54:28.2 50 2:22:31.4 47
49 2025 detail pretekára KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 17. /  M30-39F 2:27:58.1 0:26:33.5 0:39:28.7 41 1:06:04.2 43 1:54:00.9 47 2:23:08.1 50
50 2119 detail pretekára HAVLÍČEK Rostislav CZE 1977 --- 11. /  M40-49F 2:28:01.4 0:26:36.8 0:39:55.8 45 1:05:53.4 41 1:53:35.2 46 2:22:47.9 49
51 2033 detail pretekára MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 12. /  M40-49F 2:28:44.1 0:27:19.5 0:39:47.5 43 1:06:37.9 48 1:54:17.7 49 2:23:42.9 51
52 2017 detail pretekára LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Prazdroj Plzeň 18. /  M30-39F 2:28:58.6 0:27:34.0 0:40:33.5 52 1:06:59.7 50 1:55:31.4 53 2:24:06.6 52
53 2042 detail pretekára NÖHMEIER Hanna GER 1983 xc-ski.de. A/N Skimarathon Team 1. /  W30-39F 2:29:36.6 0:28:12.0 0:39:51.5 44 1:06:34.9 46 1:54:06.9 48 2:24:18.4 53
54 2072 detail pretekára SKALSKÝ Roman CZE 1975 Mizuno team 13. /  M40-49F 2:29:44.6 0:28:20.0 0:40:50.0 56 1:08:54.4 61 1:55:43.5 54 2:24:36.9 54
55 2157 detail pretekára ČERNÝ Václav CZE 1974 LK ŠKODA PLZEŇ 14. /  M40-49F 2:29:55.4 0:28:30.8 0:42:06.7 69 1:08:56.7 62 1:56:21.7 59 2:24:46.4 55
56 2165 detail pretekára DVOŘÁK Šimon CZE 1999 --- 9. /  M19-29F 2:30:02.6 0:28:38.0 0:40:01.2 47 1:06:35.9 47 1:56:16.8 56 2:25:14.4 58
57 2005 detail pretekára HEJNÁ Anna-marie CZE 1999 Silvini Madshus team 3. /  W19-29F 2:30:04.6 0:28:40.0 0:40:33.3 51 1:07:49.2 58 1:56:34.5 60 2:25:13.4 57
58 2103 detail pretekára WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 13. /  M50-59F 2:30:07.4 0:28:42.8 0:41:04.5 62 1:08:20.4 59 1:56:16.9 57 2:25:06.1 56
59 2163 detail pretekára POKORNY Jiri CZE 1985 Žižkovský tygři 19. /  M30-39F 2:30:46.6 0:29:22.0 0:40:00.0 46 1:07:44.9 56 1:56:17.4 58 2:25:42.4 59
60 2013 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 14. /  M50-59F 2:31:00.4 0:29:35.8 0:40:09.0 49 1:07:34.9 55 1:56:12.7 55 2:25:48.6 60
61 2037 detail pretekára HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team 20. /  M30-39F 2:31:52.4 0:30:27.8 0:41:02.0 60 1:07:45.4 57 1:57:08.7 61 2:26:37.4 61
62 2146 detail pretekára HOSNEDL Marek CZE 1991 Café Racers 10. /  M19-29F 2:32:06.6 0:30:42.0 0:42:19.7 74 1:09:24.4 67 1:58:03.7 63 2:26:42.9 62
63 2018 detail pretekára STRNAD Tomáš CZE 1969 3D Fitness Race Team 15. /  M50-59F 2:33:23.4 0:31:58.8 0:40:56.0 58 1:08:47.4 60 1:57:42.7 62 2:28:23.4 63
64 2200 detail pretekára CHRIEN Milan SVK 1958 Riečka 1. /  M60+F 2:34:10.6 0:32:46.1 0:41:40.0 63 1:09:18.4 64 1:59:19.0 65 2:28:43.6 64
65 2113 detail pretekára POKORNÝ Marek CZE 1976 FC Vidličky Písek 15. /  M40-49F 2:34:26.4 0:33:01.8 0:42:08.2 71 1:09:21.2 66 1:58:47.0 64 2:29:02.9 65
66 2026 detail pretekára BEDNÁŘ Pavel CZE 1970 --- 16. /  M40-49F 2:34:36.1 0:33:11.6 0:42:04.5 68 1:09:42.9 69 1:59:49.7 67 2:29:35.6 67
67 2099 detail pretekára PECHEK Vladimir CZE 1957 pechek team vlasenice 2. /  M60+F 2:34:45.1 0:33:20.6 0:44:13.7 94 1:12:05.2 84 2:01:10.7 76 2:29:31.1 66
68 2106 detail pretekára ARLT Karel CZE 2000 --- 11. /  M19-29F 2:35:09.1 0:33:44.6 0:43:10.5 83 1:11:07.2 77 1:59:52.7 68 2:29:43.9 69
69 2167 detail pretekára WEISSOVÁ Zuzana CZE 1987 Žižkovský tygři 2. /  W30-39F 2:35:19.6 0:33:55.1 0:42:18.0 73 1:09:20.2 65 1:59:39.0 66 2:29:42.6 68
70 2074 detail pretekára MEISCHNER Marie GER 2000 SC NORWEGER Annaberg 4. /  W19-29F 2:35:44.4 0:34:19.8 0:41:58.5 67 1:10:03.7 71 2:00:08.7 70 2:30:20.6 70
71 2029 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 17. /  M40-49F 2:36:12.9 0:34:48.3 0:41:55.5 66 1:09:43.7 70 2:00:13.0 71 2:30:51.1 71
72 2060 detail pretekára PRŮŠA Michal CZE 1973 Slovan Zdravotník Praha 18. /  M40-49F 2:36:19.1 0:34:54.6 0:41:02.7 61 1:09:11.7 63 1:59:55.2 69 2:31:18.1 73
73 2093 detail pretekára RUPNIK BENO SLO 1957 --- 3. /  M60+F 2:36:23.1 0:34:58.6 0:42:53.2 81 1:11:40.2 81 2:01:09.7 75 2:31:10.1 72
74 2015 detail pretekára HERMANN Georg GER 1964 --- 16. /  M50-59F 2:36:49.4 0:35:24.8 0:42:12.5 72 1:10:52.4 74 2:01:38.0 78 2:31:43.9 74
75 2131 detail pretekára DOLEČEK Martin CZE 1973 SK Žamberk 19. /  M40-49F 2:36:59.6 0:35:35.1 0:41:50.5 64 1:10:16.7 72 2:00:15.2 72 2:32:08.1 77
76 2092 detail pretekára DUBA Peter GER 1954 SV-Tanne Thalheim 4. /  M60+F 2:37:00.4 0:35:35.8 0:42:50.7 80 1:11:09.4 78 2:01:42.8 79 2:31:46.9 75
77 2159 detail pretekára MÚLLER Frank GER 1965 SV-Grún Weiss Pirna 17. /  M50-59F 2:37:12.9 0:35:48.3 0:43:42.7 85 1:11:52.7 83 2:02:13.2 81 2:32:17.6 80
78 2066 detail pretekára PREKOP Ladislav SVK 1963 RKs trenčín 18. /  M50-59F 2:37:13.9 0:35:49.3 0:42:30.5 75 1:11:10.9 79 2:01:19.2 77 2:32:04.4 76
79 2023 detail pretekára TOKÁR Pavol SVK 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY 21. /  M30-39F 2:37:14.9 0:35:50.3 0:41:51.2 65 1:09:37.2 68 2:00:28.7 74 2:32:13.6 78
80 2012 detail pretekára KREJSA Tomáš CZE 1977 Mercedes Benz Salomon team 20. /  M40-49F 2:37:41.9 0:36:17.3 0:42:33.2 76 1:10:50.4 73 2:00:23.2 73 2:32:16.6 79
81 2085 detail pretekára HACKL Gerhard AUT 1962 WSV Puchberg 19. /  M50-59F 2:38:14.9 0:36:50.3 0:42:40.2 79 1:10:55.7 75 2:02:09.7 80 2:32:53.9 81
82 2047 detail pretekára VOJTKOVA Šarka CZE 1977 --- 1. /  W40-49F 2:38:39.6 0:37:15.1 0:43:00.5 82 1:11:50.7 82 2:02:15.7 82 2:33:24.4 82
83 2156 detail pretekára KOSTELNÍK Viliam SVK 1965 --- 20. /  M50-59F 2:39:14.4 0:37:49.8 0:43:52.7 88 1:12:24.7 89 2:04:28.7 87 2:34:12.9 84
84 2016 detail pretekára LEPERLIER Timothée FRA 1982 Triathlon cote emeraude 22. /  M30-39F 2:39:20.4 0:37:55.8 0:43:54.0 89 1:11:33.2 80 2:03:12.0 84 2:34:09.1 83
85 2021 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 21. /  M50-59F 2:39:30.6 0:38:06.1 0:43:30.5 84 1:12:23.4 87 2:02:49.0 83 2:34:22.6 85
86 2020 detail pretekára SLAMA Jozef SVK 1962 CK Witzenmann Vlkanová 22. /  M50-59F 2:40:32.9 0:39:08.3 0:44:04.7 92 1:13:25.7 94 2:04:43.2 88 2:35:35.9 88
87 2126 detail pretekára VOGEL Karol SVK 1969 Respect Slovakia 23. /  M50-59F 2:40:40.6 0:39:16.1 0:43:51.0 87 1:12:24.7 89 2:04:27.7 86 2:35:21.6 86
88 2022 detail pretekára ŽITNIK Radoslav SVK 1971 5.pŠU Žilina 21. /  M40-49F 2:40:45.2 0:39:20.6 0:42:06.7 69 1:10:59.7 76 2:04:05.0 85 2:35:33.9 87
89 2115 detail pretekára RAINGRABER Miroslav SVK 1966 CK Svaty Jur 24. /  M50-59F 2:41:38.7 0:40:14.1 0:43:49.7 86 1:12:23.4 87 2:04:44.2 90 2:36:18.6 90
90 2108 detail pretekára TICHÝ Jiří CZE 1989 Javornik ski racing 23. /  M30-39F 2:41:49.2 0:40:24.6 0:44:31.8 98 1:13:16.4 93 2:05:53.7 91 2:36:07.4 89
91 2040 detail pretekára BEZECNY Robert CZE 1977 --- 22. /  M40-49F 2:43:38.4 0:42:13.8 0:44:58.2 100 1:13:58.9 96 2:07:26.2 95 2:37:53.9 91
92 2158 detail pretekára JIRČÍK Miroslav CZE 1976 3D Fitness Race Team 23. /  M40-49F 2:44:13.4 0:42:48.8 0:43:54.7 90 1:13:01.9 91 2:04:43.2 88 2:38:39.1 92
93 2076 detail pretekára STEINER David CZE 1981 Hakoach 24. /  M30-39F 2:44:19.9 0:42:55.3 0:44:49.0 99 1:14:35.2 97 2:07:45.0 96 2:38:59.1 93
94 2063 detail pretekára SOODLA Guido EST 1967 TARTU SKI CLUB 25. /  M50-59F 2:44:22.4 0:42:57.8 0:42:40.0 78 1:12:18.2 86 2:06:24.5 92 2:39:16.4 94
95 2065 detail pretekára HAVETTA Ľuboslav SVK 1967 Trian šk UMB 26. /  M50-59F 2:44:34.9 0:43:10.3 0:44:03.2 91 1:13:32.7 95 2:06:32.2 93 2:39:26.4 96
96 2141 detail pretekára JELÍNEK Petr CZE 1982 True Winners 25. /  M30-39F 2:44:37.0 0:43:12.4 0:45:50.5 106 1:15:19.7 100 2:07:57.2 98 2:39:23.6 95
97 2150 detail pretekára PRAŽÁK Jiří CZE 1978 SK Zbraslav 24. /  M40-49F 2:46:57.9 0:45:33.4 0:44:11.2 93 1:13:13.2 92 2:07:20.3 94 2:41:13.2 97
98 2117 detail pretekára VOJÍŘ Milan CZE 1986 --- 26. /  M30-39F 2:48:10.4 0:46:45.9 0:46:33.0 111 1:15:56.9 102 2:09:31.0 99 2:42:15.9 98
99 2062 detail pretekára VINDUŠKA Vladimír CZE 1957 PRAHA 5. /  M60+F 2:48:40.4 0:47:15.9 0:45:35.5 104 1:16:12.2 103 2:09:54.2 100 2:43:04.7 99
100 2084 detail pretekára FASCHING Gerald AUT 1966 oid und jung 27. /  M50-59F 2:49:21.4 0:47:56.9 0:42:36.2 77 1:12:06.4 85 2:07:53.0 97 2:43:55.7 101