ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DÁTUM : | 23.2.2019 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3001 | PRIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1:13:31.4 | 0:00:00.0 | 0:40:54.3 | 1 | 1:08:24.7 | 1 | ||
2 | diplom | 3061 | TENGLER Karel | 1957 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1:15:44.4 | 0:02:12.9 | 0:42:31.3 | 2 | 1:10:27.2 | 2 | ||
3 | diplom | 3259 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 1:17:15.4 | 0:03:44.0 | 0:43:14.0 | 3 | 1:12:10.2 | 3 | ||
4 | diplom | 3054 | LACIGA Zdeněk | 1952 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 1:18:43.2 | 0:05:11.7 | 0:44:34.5 | 4 | 1:13:42.7 | 4 | ||
5 | diplom | 3262 | SEPP Hones | 1954 | --- | 1:21:48.7 | 0:08:17.2 | 0:46:01.0 | 5 | 1:16:19.0 | 5 | ||
6 | diplom | 3159 | WANIVENHAUS Michael | 1959 | --- | 1:23:58.9 | 0:10:27.5 | 0:47:35.0 | 8 | 1:18:30.7 | 6 | ||
7 | diplom | 3227 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | MTV Seesen | 1:24:48.9 | 0:11:17.5 | 0:47:01.0 | 6 | 1:18:52.7 | 7 | ||
8 | diplom | 3250 | JOSEF Schmid | 1953 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 1:25:46.0 | 0:12:14.5 | 0:47:59.5 | 9 | 1:19:56.0 | 8 | ||
9 | diplom | 3150 | RŮŽIČKA Milan | 1955 | TECHNIKA PRAHA | 1:26:02.9 | 0:12:31.5 | 0:49:07.5 | 12 | 1:20:32.2 | 9 | ||
10 | diplom | 3156 | WALDNER Reinfried | 1959 | Physiküsse | 1:26:59.9 | 0:13:28.5 | 0:47:34.5 | 7 | 1:21:07.5 | 10 | ||
11 | diplom | 3082 | ZEISEL Viktor | 1956 | --- | 1:27:48.9 | 0:14:17.5 | 0:48:47.1 | 11 | 1:21:38.0 | 11 | ||
12 | diplom | 3045 | MACH Jan | 1956 | TJ Slavoj Teplice nad Metují | 1:27:52.0 | 0:14:20.5 | 0:48:38.5 | 10 | 1:22:06.5 | 12 | ||
13 | diplom | 3300 | BRONISCH Hans-joachim | 1949 | SSV Erfurt 02 | 1:30:29.2 | 0:16:57.7 | 0:50:06.0 | 13 | 1:24:21.5 | 13 | ||
14 | diplom | 3191 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Osek | 1:30:48.0 | 0:17:16.5 | 0:50:54.0 | 15 | 1:24:37.5 | 14 | ||
15 | diplom | 3299 | PERŮTKA Karel | 1949 | sportovní klub Horní Lhota | 1:32:23.7 | 0:18:52.3 | 0:50:29.0 | 14 | 1:26:17.5 | 15 | ||
16 | diplom | 3172 | PRCHLÍK Martin | 1957 | Sokol Prosek | 1:32:36.4 | 0:19:05.0 | 0:51:55.5 | 17 | 1:26:36.7 | 16 | ||
17 | diplom | 3140 | MATOUŠEK Otta | 1955 | Active Masters | 1:34:03.0 | 0:20:31.5 | 0:51:39.3 | 16 | 1:27:33.0 | 17 | ||
18 | diplom | 3244 | ZLAMALIK Jaromir | 1956 | TJ-Motor | 1:36:28.0 | 0:22:56.5 | 0:53:44.0 | 19 | 1:30:08.5 | 18 | ||
19 | diplom | 3108 | BINTER Karel | 1951 | LOKO TRUTNOV | 1:37:55.2 | 0:24:23.8 | 0:53:40.6 | 18 | 1:31:32.0 | 19 | ||
20 | diplom | 3048 | TIMOTHY Andi | 1957 | WSV RAMSAU AM DACHSTEIN | 1:40:00.5 | 0:26:29.0 | 0:57:19.3 | 23 | 1:33:12.0 | 20 | ||
21 | diplom | 3287 | RYŠAVÝ Jan | 1953 | --- | 1:41:14.5 | 0:27:43.0 | 0:54:20.8 | 20 | 1:34:25.0 | 21 | ||
22 | diplom | 3296 | FRANCESCHINI Alessandro | 1959 | Acquadela Bologna | 1:41:49.0 | 0:28:17.5 | 0:54:31.1 | 21 | 1:34:43.5 | 22 | ||
23 | diplom | 3100 | JERMOLOW Nikolai | 1954 | --- | 1:43:24.3 | 0:29:52.8 | 0:56:01.3 | 22 | 1:37:03.5 | 23 | ||
24 | diplom | 3083 | HOLLÝ Ján | 1948 | CK KRÁĽOVČAN | 2:19:37.1 | 1:06:05.7 | 1:13:16.4 | 24 | 2:10:28.9 | 24 | ||
--- | 3081 | EIBENSTEINER Reinhood | 1953 | Union RLC Sterngartl | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3089 | MARKSCHEFFEL Lothar | 1949 | SV Oberschönau 04 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |