ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DÁTUM :23.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
1 2003 detail pretekára SCHAUBMAYR Günter AUT 1965 Union Oepping 2:09:46.0 0:00:00.0 35:18.0 1 0:58:33.7 1 1:39:59.4 1 2:05:03.3 1
2 2007 detail pretekára SZLUFCIK Zibi GER 1967 CHALLENGE FAMILY 2:12:30.1 0:02:44.0 35:50.0 2 1:00:25.9 2 1:40:30.0 2 2:07:41.8 2
3 2045 detail pretekára RUPNIK Marko SLO 1968 --- 2:15:33.8 0:05:47.7 36:45.2 3 1:00:48.7 3 1:44:14.4 3 2:10:58.6 3
4 2010 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 2:18:52.8 0:09:06.7 38:20.5 5 1:03:28.7 5 1:47:30.7 4 2:14:00.1 4
5 2161 detail pretekára TOMKA Martin CZE 1968 Atletiko Frymburk 2:20:24.3 0:10:38.2 38:54.2 7 1:04:14.9 6 1:48:55.4 6 2:15:47.6 5
6 2160 detail pretekára TRSTENJAK Branko SLO 1964 SD Kranjska Gora 2:20:38.6 0:10:52.5 39:12.2 8 1:04:42.9 7 1:49:22.9 7 2:15:59.1 6
7 2008 detail pretekára WALCHER Heinz AUT 1961 WSV RAMSAU AM DACHSTEIN 2:21:54.6 0:12:08.5 37:40.7 4 1:03:07.4 4 1:48:49.4 5 2:16:51.6 7
8 2154 detail pretekára HUMENBERGER Max AUT 1961 Union ÖPPING 2:22:29.3 0:12:43.2 39:16.7 9 1:04:46.4 9 1:49:58.7 8 2:17:21.1 8
9 2019 detail pretekára BULAVA František CZE 1966 AČR 5810 2:24:33.6 0:14:47.5 38:38.2 6 1:04:44.7 8 1:51:34.4 9 2:19:32.1 9
10 2152 detail pretekára ŘEHÁK Jiří CZE 1967 Lokomotiva Nymburk 2:26:20.1 0:16:34.0 40:44.0 11 1:06:38.7 10 1:53:34.4 10 2:21:35.6 10
11 2096 detail pretekára LECHNER Klaus GER 1963 TSV Marquartstein 2:27:32.4 0:17:46.3 40:51.2 12 1:07:29.2 11 1:54:42.0 12 2:22:35.6 12
12 2078 detail pretekára HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 2:27:44.1 0:17:58.0 40:59.7 14 1:07:29.9 12 1:54:28.2 11 2:22:31.4 11
13 2103 detail pretekára WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 2:30:07.4 0:20:21.3 41:04.5 15 1:08:20.4 14 1:56:16.9 14 2:25:06.1 13
14 2013 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 2:31:00.4 0:21:14.3 40:09.0 10 1:07:34.9 13 1:56:12.7 13 2:25:48.6 14
15 2018 detail pretekára STRNAD Tomáš CZE 1969 3D Fitness Race Team 2:33:23.4 0:23:37.3 40:56.0 13 1:08:47.4 15 1:57:42.7 15 2:28:23.4 15
16 2015 detail pretekára HERMANN Georg GER 1964 --- 2:36:49.4 0:27:03.3 42:12.5 16 1:10:52.4 16 2:01:38.0 17 2:31:43.9 16
17 2159 detail pretekára MÚLLER Frank GER 1965 SV-Grún Weiss Pirna 2:37:12.9 0:27:26.8 43:42.7 22 1:11:52.7 19 2:02:13.2 19 2:32:17.6 18
18 2066 detail pretekára PREKOP Ladislav SVK 1963 RKs trenčín 2:37:13.9 0:27:27.8 42:30.5 17 1:11:10.9 18 2:01:19.2 16 2:32:04.4 17
19 2085 detail pretekára HACKL Gerhard AUT 1962 WSV Puchberg 2:38:14.9 0:28:28.8 42:40.2 20 1:10:55.7 17 2:02:09.7 18 2:32:53.9 19
20 2156 detail pretekára KOSTELNÍK Viliam SVK 1965 --- 2:39:14.4 0:29:28.3 43:52.7 25 1:12:24.7 24 2:04:28.7 22 2:34:12.9 20
21 2021 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 2:39:30.6 0:29:44.6 43:30.5 21 1:12:23.4 22 2:02:49.0 20 2:34:22.6 21
22 2020 detail pretekára SLAMA Jozef SVK 1962 CK Witzenmann Vlkanová 2:40:32.9 0:30:46.8 44:04.7 27 1:13:25.7 26 2:04:43.2 23 2:35:35.9 23
23 2126 detail pretekára VOGEL Karol SVK 1969 Respect Slovakia 2:40:40.6 0:30:54.6 43:51.0 24 1:12:24.7 24 2:04:27.7 21 2:35:21.6 22
24 2115 detail pretekára RAINGRABER Miroslav SVK 1966 CK Svaty Jur 2:41:38.7 0:31:52.6 43:49.7 23 1:12:23.4 22 2:04:44.2 24 2:36:18.6 24
25 2063 detail pretekára SOODLA Guido EST 1967 TARTU SKI CLUB 2:44:22.4 0:34:36.3 42:40.0 19 1:12:18.2 21 2:06:24.5 25 2:39:16.4 25
26 2065 detail pretekára HAVETTA Ľuboslav SVK 1967 Trian šk UMB 2:44:34.9 0:34:48.8 44:03.2 26 1:13:32.7 27 2:06:32.2 26 2:39:26.4 26
27 2084 detail pretekára FASCHING Gerald AUT 1966 oid und jung 2:49:21.4 0:39:35.3 42:36.2 18 1:12:06.4 20 2:07:53.0 27 2:43:55.7 27
28 2028 detail pretekára SCHRÖGENDORFER Kurt AUT 1962 Trirun Linz 2:50:38.2 0:40:52.1 46:05.2 29 1:16:16.7 29 2:12:17.2 29 2:44:52.4 28
29 2032 detail pretekára ČERNÝ Libor CZE 1969 MLOK Mariánské Lázně 2:51:18.4 0:41:32.3 44:24.7 28 1:15:26.7 28 2:10:57.7 28 2:45:24.9 29
30 2061 detail pretekára BULIK Milan SVK 1967 --- 2:56:49.5 0:47:03.4 47:44.5 31 1:19:47.2 31 2:17:15.3 31 2:51:26.7 31
31 2057 detail pretekára ŠVÁB Karel CZE 1968 Bicykl Team Ústí nad Labem 2:56:54.0 0:47:07.9 47:34.2 30 1:19:22.9 30 2:16:39.0 30 2:51:22.7 30
32 2039 detail pretekára ŠMÍDA Miloslav CZE 1960 --- 2:58:57.5 0:49:11.4 48:47.0 33 1:21:21.9 32 2:18:44.5 32 2:53:11.4 32
33 2059 detail pretekára PERRIN Gilles FRA 1961 Team Masters France 3:05:05.2 0:55:19.1 48:25.0 32 1:22:00.7 33 2:21:42.8 33 2:59:07.2 33
34 2112 detail pretekára FRIEDRICH Udo GER 1967 --- 3:14:16.0 1:04:29.9 50:25.5 35 1:24:12.5 34 2:27:17.5 34 3:07:28.5 34
35 2122 detail pretekára MAJERČÁK Miroslav SVK 1967 --- 3:16:51.5 1:07:05.4 49:18.3 34 1:25:41.5 35 2:30:44.5 35 3:10:38.5 35
36 2127 detail pretekára MAJZEL Anton SVK 1969 TJ Fatra Ružomberok 3:22:31.8 1:12:45.7 51:02.3 36 1:27:35.7 36 2:32:25.8 36 3:16:13.0 36
37 2110 detail pretekára RYMUS Michal CZE 1968 --- 3:28:53.6 1:19:07.5 53:02.3 38 1:30:42.7 38 2:37:13.1 37 3:21:08.5 37
38 2144 detail pretekára NOVOTNÝ Pavel CZE 1967 TJ Chyšky 3:30:12.8 1:20:26.7 52:18.3 37 1:28:21.2 37 2:37:43.6 38 3:22:54.5 38
--- 2069 detail pretekára ČECH Petr CZE 1966 --- DNF --- 44:18.3 --- 1:14:44.2 --- --- --- --- ---