ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DÁTUM : | 23.2.2019 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5581 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / M10 | 0:02:52.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5650 | NOVÁK Matěj | 2009 | SKI Klub Strakonice | 2. / M10 | 0:02:53.6 | 0:00:01.2 | ||
3 | diplom | 5627 | ŠÍMA Jakub | 2009 | SKI Klub Strakonice | 3. / M10 | 0:02:55.0 | 0:00:02.6 | ||
4 | diplom | 5550 | ŠŤASTNÝ Pavel | 2009 | TJ SOKOL SENOHRABY | 4. / M10 | 0:03:08.1 | 0:00:15.7 | ||
5 | diplom | 5565 | ŠINDELÁŘ Vít | 2009 | Žižkovský tygři | 5. / M10 | 0:03:11.4 | 0:00:19.0 | ||
6 | diplom | 5438 | NOVOTNY Jonathan | 2009 | Ski Sokol Sachy | 6. / M10 | 0:03:12.6 | 0:00:20.2 | ||
7 | diplom | 5592 | VYSKOČIL Vítek | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M10 | 0:03:15.5 | 0:00:23.1 | ||
8 | diplom | 5595 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M8 | 0:03:16.6 | 0:00:24.2 | ||
9 | diplom | 5521 | ČERNÝ Jkub | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / M10 | 0:03:16.8 | 0:00:24.4 | ||
10 | diplom | 5641 | KYRÁL Šimon | 2009 | Ski Sokol Stachy | 9. / M10 | 0:03:20.4 | 0:00:28.0 | ||
11 | diplom | 5563 | KLOUDA Matyáš | 2009 | --- | 10. / M10 | 0:03:25.9 | 0:00:33.5 | ||
12 | diplom | 5441 | GAJDA Petr | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 11. / M10 | 0:03:28.4 | 0:00:36.0 | ||
13 | diplom | 5537 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / M10 | 0:03:29.9 | 0:00:37.5 | ||
14 | diplom | 5427 | MUDRAK Matous | 2009 | TJ SLOVAN LUHAČOVICE | 13. / M10 | 0:03:31.9 | 0:00:39.5 | ||
15 | diplom | 5505 | ŽIŽKOVSKÝ Čeněk | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 14. / M10 | 0:03:32.3 | 0:00:39.9 | ||
16 | diplom | 5573 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 15. / M10 | 0:03:40.8 | 0:00:48.4 | ||
17 | diplom | 5527 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 2. / M8 | 0:03:43.1 | 0:00:50.7 | ||
18 | diplom | 5632 | HAVLÍČEK Ondřej | 2009 | SK Lyžníci Zámyšl | 16. / M10 | 0:03:45.4 | 0:00:53.0 | ||
19 | diplom | 5634 | KOLÁŘ Šimon | 2009 | --- | 17. / M10 | 0:03:45.8 | 0:00:53.4 | ||
20 | diplom | 5624 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 18. / M10 | 0:03:49.1 | 0:00:56.7 | ||
21 | diplom | 5589 | ŠOULA Jakub | 2011 | Skiklub Borová Lada | 3. / M8 | 0:04:01.1 | 0:01:08.7 | ||
22 | diplom | 5507 | ZÝKA Jan | 2011 | LK ŠKODA PLZEŇ | 4. / M8 | 0:04:01.9 | 0:01:09.5 | ||
23 | diplom | 5544 | BALDRIAN Josef | 2011 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / M8 | 0:04:10.6 | 0:01:18.2 | ||
24 | diplom | 5513 | SOLNAŘ Matouš | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 19. / M10 | 0:04:20.6 | 0:01:28.2 | ||
25 | diplom | 5519 | HAVEL Štěpán | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 20. / M10 | 0:04:31.1 | 0:01:38.7 | ||
26 | diplom | 5510 | ŠPIRK Martin | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 21. / M10 | 0:04:50.0 | 0:01:57.7 | ||
27 | diplom | 5508 | TUREK Jan | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 22. / M10 | 0:04:54.8 | 0:02:02.4 | ||
28 | diplom | 5546 | RADA Vít | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / M8 | 0:05:05.5 | 0:02:13.2 | ||
29 | diplom | 5512 | SOLNAŘ Šimon | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 23. / M10 | 0:05:06.9 | 0:02:14.5 | ||
30 | diplom | 5603 | BERCHA Jonáš | 2010 | TJ Sokol Vráž | 24. / M10 | 0:05:14.8 | 0:02:22.4 | ||
31 | diplom | 5572 | PASTUSZEK Lukáš | 2010 | Slovan Zdravotník Praha | 25. / M10 | 0:05:23.3 | 0:02:30.9 | ||
32 | diplom | 5523 | BÍBA Tadeáš | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 26. / M10 | 0:05:27.1 | 0:02:34.7 | ||
33 | diplom | 5567 | PAVEL Tomáš | 2009 | Hlásná Třebaň | 27. / M10 | 0:05:29.3 | 0:02:36.9 | ||
34 | diplom | 5587 | TOLAR Jakub | 2009 | --- | 28. / M10 | 0:05:59.1 | 0:03:06.7 | ||
35 | diplom | 5442 | LISKOVEC Zdenek | 2009 | Pisek | 29. / M10 | 0:06:05.6 | 0:03:13.2 | ||
36 | diplom | 5606 | ANDERLE Tobiáš | 2010 | Sokol Senohraby | 30. / M10 | 0:06:19.1 | 0:03:26.7 | ||
37 | diplom | 5445 | MAŘÍK Lukáš | 2010 | --- | 31. / M10 | 0:06:23.6 | 0:03:31.2 | ||
38 | diplom | 5564 | ŠINDELÁŘ Eduard | 2012 | Žižkovský tygři | 7. / M8 | 0:06:24.4 | 0:03:32.0 | ||
39 | diplom | 5568 | PAVEL Vit | 2010 | Hlásná Třebaň | 32. / M10 | 0:06:35.1 | 0:03:42.7 | ||
40 | diplom | 5520 | ČERNÝ Jan | 2012 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / M8 | 0:06:39.9 | 0:03:47.5 | ||
41 | diplom | 5619 | HEIDE Adam | 2012 | SKI Klub Strakonice | 9. / M8 | 0:07:31.1 | 0:04:38.7 | ||
42 | diplom | 5431 | PECANEK Matěj | 2013 | Tempo Praha | 10. / M8 | 0:08:03.6 | 0:05:11.2 | ||
43 | diplom | 5444 | LISKOVEC Matej | 2012 | Pisek | 11. / M8 | 0:08:19.4 | 0:05:27.0 | ||
44 | diplom | 5585 | RABIŇÁK Filip | 2012 | Borová Lada | 12. / M8 | 0:08:49.1 | 0:05:56.7 | ||
45 | diplom | 5608 | LUKÁŠ Heřman | 2012 | --- | 13. / M8 | 0:09:06.6 | 0:06:14.2 | ||
46 | diplom | 5447 | TOSNER Jakub | 2013 | --- | 14. / M8 | 0:09:15.4 | 0:06:23.0 | ||
47 | diplom | 5598 | DOLEČEK Mikuláš | 2012 | --- | 15. / M8 | 0:11:38.8 | 0:08:46.4 | ||
48 | diplom | 5605 | BERCHA Šimon | 2013 | TJ Sokol Vráž | 16. / M8 | 0:11:58.6 | 0:09:06.2 | ||
49 | diplom | 5535 | HAVEL Aleš | 2012 | --- | 17. / M8 | 0:12:32.3 | 0:09:39.9 | ||
50 | diplom | 5451 | MLADEK Cenek | 2012 | --- | 18. / M8 | 0:13:31.9 | 0:10:39.5 | ||
51 | diplom | 5410 | ZELINKA Jáchym | 2013 | --- | 19. / M8 | 0:17:22.1 | 0:14:29.7 | ||
--- | 5504 | DEZORT Antonín | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | . / M10 | DNS | --- | |||
--- | 5542 | MLÍKA Tomáš | 2011 | --- | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5554 | IGLER Jan | 2010 | Ski klub Šumava | . / M10 | DNS | --- | |||
--- | 5555 | IGLER Tobiáš | 2012 | Ski klub Šumava | . / M8 | DNS | --- |