ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DÁTUM : | 23.2.2019 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5526 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 1. / W10 | 0:03:12.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5620 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | Ski Sokol Sachy | 1. / W8 | 0:03:13.8 | 0:00:01.1 | ||
3 | diplom | 5516 | MENCLOVÁ Luisa | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2. / W10 | 0:03:19.1 | 0:00:06.5 | ||
4 | diplom | 5629 | MORAVCOVÁ Bára | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / W10 | 0:03:21.6 | 0:00:09.0 | ||
5 | diplom | 5530 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | HC MOTOR ČB | 4. / W10 | 0:03:24.4 | 0:00:11.7 | ||
6 | diplom | 5602 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 5. / W10 | 0:03:25.1 | 0:00:12.5 | ||
7 | diplom | 5419 | RÖBER Luise | 2009 | Dresdner Sportclub 1898 e.V. | 6. / W10 | 0:03:27.1 | 0:00:14.5 | ||
8 | diplom | 5557 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / W10 | 0:03:29.4 | 0:00:16.7 | ||
9 | diplom | 5552 | VONDRUŠKOVÁ Veronika | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / W10 | 0:03:37.4 | 0:00:24.7 | ||
10 | diplom | 5506 | ZÝKOVÁ Anna | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / W10 | 0:03:39.4 | 0:00:26.7 | ||
11 | diplom | 5642 | WALTMAN Karolina | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / W10 | 0:03:40.9 | 0:00:28.2 | ||
12 | diplom | 5583 | ŘEŽÁBOVÁ Nikola | 2010 | TJ Sokol Stachy | 11. / W10 | 0:03:48.6 | 0:00:36.0 | ||
13 | diplom | 5637 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 12. / W10 | 0:03:49.9 | 0:00:37.2 | ||
14 | diplom | 5628 | MALEČOVÁ Lucie | 2009 | SKI Klub Strakonice | 13. / W10 | 0:03:51.6 | 0:00:38.9 | ||
15 | diplom | 5626 | ŠÍMOVÁ Viktorie | 2011 | SKI Klub Strakonice | 2. / W8 | 0:03:52.1 | 0:00:39.5 | ||
16 | diplom | 5423 | DOSEDĚLOVÁ Eva | 2011 | Ski Sokol Stachy | 3. / W8 | 0:03:59.9 | 0:00:47.2 | ||
17 | diplom | 5580 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 4. / W8 | 0:04:02.1 | 0:00:49.5 | ||
18 | diplom | 5644 | EIGNEROVÁ Eliška | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / W10 | 0:04:10.9 | 0:00:58.2 | ||
19 | diplom | 5553 | SKOŘEPOVÁ Eliška | 2011 | TJ SOKOL SENOHRABY | 5. / W8 | 0:04:16.1 | 0:01:03.4 | ||
20 | diplom | 5618 | HEIDE Lucie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 15. / W10 | 0:04:17.9 | 0:01:05.2 | ||
21 | diplom | 5623 | ŠÍSTKOVÁ Markéta | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 16. / W10 | 0:04:25.6 | 0:01:12.9 | ||
22 | diplom | 5574 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 6. / W8 | 0:04:31.1 | 0:01:18.4 | ||
23 | diplom | 5411 | ŠIMEČKOVÁ Anička | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 17. / W10 | 0:04:34.8 | 0:01:22.2 | ||
24 | diplom | 5621 | STEHLÍKOVÁ Aneta | 2010 | SKI Klub Strakonice | 18. / W10 | 0:04:38.4 | 0:01:25.7 | ||
25 | diplom | 5416 | JAKŠOVÁ Šarlota | 2012 | Skiklub Šumava | 7. / W8 | 0:04:43.4 | 0:01:30.7 | ||
26 | diplom | 5576 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / W10 | 0:04:57.6 | 0:01:45.0 | ||
27 | diplom | 5425 | ŠEMBEROVA Anna | 2010 | Biatlon Trefa | 20. / W10 | 0:05:14.1 | 0:02:01.5 | ||
28 | diplom | 5533 | PATEROVÁ Anna | 2011 | --- | 8. / W8 | 0:05:19.1 | 0:02:06.4 | ||
29 | diplom | 5613 | MEJDŘICKÁ Barbora sarah | 2011 | --- | 9. / W8 | 0:05:33.1 | 0:02:20.5 | ||
30 | diplom | 5420 | RÖBER Johanna | 2012 | Dresdner Sportclub 1898 e.V. | 10. / W8 | 0:05:33.1 | 0:02:20.5 | ||
31 | diplom | 5579 | LICHTENBERGOVÁ Denisa | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 21. / W10 | 0:05:46.1 | 0:02:33.4 | ||
32 | diplom | 5417 | JAKŠOVÁ Dorota | 2014 | Skiklub Šumava | 11. / W8 | 0:05:57.4 | 0:02:44.7 | ||
33 | diplom | 5584 | RABIŇÁK Nela | 2011 | Borová Lada | 12. / W8 | 0:06:00.3 | 0:02:47.7 | ||
34 | diplom | 5601 | STROUPKOVÁ Nikola | 2011 | Promaledobrodruhy | 13. / W8 | 0:06:16.1 | 0:03:03.4 | ||
35 | diplom | 5556 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 14. / W8 | 0:06:24.6 | 0:03:11.9 | ||
36 | diplom | 5529 | ROUSOVÁ Justýna | 2011 | ASPV Dýšina | 15. / W8 | 0:06:43.6 | 0:03:31.0 | ||
37 | diplom | 5449 | VANKOVA Lucie | 2009 | --- | 22. / W10 | 0:06:52.1 | 0:03:39.5 | ||
38 | diplom | 5571 | TUČIMOVÁ Dominika marie | 2011 | --- | 16. / W8 | 0:06:55.1 | 0:03:42.5 | ||
39 | diplom | 5448 | TOSNEROVA Magdalena | 2010 | --- | 23. / W10 | 0:06:55.9 | 0:03:43.2 | ||
40 | diplom | 5409 | ZELINKOVÁ Ema | 2011 | --- | 17. / W8 | 0:07:19.5 | 0:04:06.8 | ||
41 | diplom | 5599 | STROUPKOVÁ Aneta | 2011 | Promaledobrodruhy | 18. / W8 | 0:07:19.8 | 0:04:07.2 | ||
42 | diplom | 5429 | HAVLOVÁ Vanesa | 2009 | --- | 24. / W10 | 0:08:08.6 | 0:04:56.0 | ||
43 | diplom | 5597 | DOLEČKOVÁ Eva | 2010 | --- | 25. / W10 | 0:08:13.9 | 0:05:01.2 | ||
44 | diplom | 5437 | NOVOTNA Lydia | 2014 | --- | 19. / W8 | 0:08:58.6 | 0:05:45.9 | ||
45 | diplom | 5430 | HAVLOVÁ Nicol | 2012 | --- | 20. / W8 | 0:09:13.1 | 0:06:00.4 | ||
46 | diplom | 5638 | HOLÁ Amálie | 2013 | Rejštejn | 21. / W8 | 0:09:13.3 | 0:06:00.7 | ||
47 | diplom | 5432 | PECANKOVA Barca | 2014 | Tempo Praha | 22. / W8 | 0:10:10.7 | 0:06:58.0 | ||
48 | diplom | 5617 | TODOROVA Tina | 2011 | --- | 23. / W8 | 0:11:04.7 | 0:07:52.0 | ||
--- | 5586 | LACIGOVÁ Antonie | 2011 | TJ Slovan Praha Zdravotník | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5590 | ŠOULOVÁ Mia | 2013 | Skiklub Borová Lada | . / W8 | DNS | --- |