ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DÁTUM : | 23.2.2019 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5591 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M14 | 0:08:20.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5560 | STEINBACH Jakub | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / M14 | 0:08:31.7 | 0:00:11.5 | ||
3 | diplom | 5575 | CHALUPNÝ David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimeprk | 3. / M14 | 0:08:35.9 | 0:00:15.8 | ||
4 | diplom | 5415 | PRIBYL Elias | 2005 | Stachy | 4. / M14 | 0:08:37.4 | 0:00:17.3 | ||
5 | diplom | 5640 | KYRÁL Matěj | 2005 | Ski Sokol Stachy | 5. / M14 | 0:08:52.1 | 0:00:32.0 | ||
6 | diplom | 5609 | BŘEZNA Matěj | 2005 | TJ Spartak Třebíč | 6. / M14 | 0:08:58.4 | 0:00:38.3 | ||
7 | diplom | 5615 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 1. / W14 | 0:09:03.9 | 0:00:43.8 | ||
8 | diplom | 5594 | BÖHM Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M14 | 0:09:10.4 | 0:00:50.3 | ||
9 | diplom | 5548 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / W14 | 0:09:14.9 | 0:00:54.8 | ||
10 | diplom | 5647 | TISCHLER Jan | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / M14 | 0:09:17.4 | 0:00:57.3 | ||
11 | diplom | 5645 | TUHÁČEK Pavel | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / M14 | 0:09:18.8 | 0:00:58.7 | ||
12 | diplom | 5570 | SVOBODA Dominik | 2005 | --- | 10. / M14 | 0:09:18.9 | 0:00:58.8 | ||
13 | diplom | 5418 | NOVAK Hynek | 2005 | SKI Klub Strakonice | 11. / M14 | 0:09:21.7 | 0:01:01.5 | ||
14 | diplom | 5408 | KAIFEROVA Iva | 2005 | Ski Sokol Sachy | 3. / W14 | 0:09:49.4 | 0:01:29.3 | ||
15 | diplom | 5643 | JIROUŠKOVÁ Sabča | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W14 | 0:10:07.4 | 0:01:47.3 | ||
16 | diplom | 5562 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / W14 | 0:10:19.0 | 0:01:58.8 | ||
17 | diplom | 5625 | VLASÁKOVÁ Tereza | 2005 | SKI Klub Strakonice | 6. / W14 | 0:10:28.1 | 0:02:08.0 | ||
18 | diplom | 5502 | ŠROUBOVÁ Adéla | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / W14 | 0:10:46.4 | 0:02:26.3 | ||
19 | diplom | 5538 | ŠIMEČKOVÁ Kateřina | 2006 | TJ SOKOL SENOHRABY | 8. / W14 | 0:11:10.9 | 0:02:50.8 | ||
20 | diplom | 5569 | SVOBODOVÁ Laura | 2005 | TJ SOKOL SENOHRABY | 9. / W14 | 0:11:14.4 | 0:02:54.2 | ||
21 | diplom | 5577 | LICHTENBERGOVÁ Tereza | 2005 | TJ SOKOL SENOHRABY | 10. / W14 | 0:11:16.4 | 0:02:56.2 | ||
22 | diplom | 5551 | ŠŤASTNÁ Lucie | 2006 | TJ SOKOL SENOHRABY | 11. / W14 | 0:11:16.4 | 0:02:56.3 | ||
23 | diplom | 5610 | RICHTR Metoděj | 2006 | --- | 12. / M14 | 0:11:38.9 | 0:03:18.8 | ||
24 | diplom | 5532 | ŠRÁMEK Vojtěch | 2005 | FBC Štíři ČB | 13. / M14 | 0:12:01.1 | 0:03:41.0 | ||
25 | diplom | 5443 | HOREJŠ Jan | 2006 | Skiklub Šumava | 14. / M14 | 0:12:02.7 | 0:03:42.5 | ||
26 | diplom | 5412 | VAŠICOVÁ Daniela | 2005 | --- | 12. / W14 | 0:12:23.4 | 0:04:03.2 | ||
27 | diplom | 5435 | KUŽELOVÁ Barbora | 2005 | --- | 13. / W14 | 0:12:26.1 | 0:04:06.0 | ||
28 | diplom | 5428 | MUDRAK Simon | 2006 | TJ SLOVAN LUHAČOVICE | 15. / M14 | 0:13:01.1 | 0:04:41.0 | ||
29 | diplom | 5518 | HAVLOVÁ Kristýna | 2005 | LK ŠKODA PLZEŇ | 14. / W14 | 0:13:21.6 | 0:05:01.5 | ||
30 | diplom | 5631 | HAVLÍČEK Vojtěch | 2006 | SK Lyžníci Zámyšl | 16. / M14 | 0:14:11.4 | 0:05:51.3 | ||
--- | 5612 | NAROVCOVÁ Beáta | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 5646 | TISCHLER Jan | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 5648 | WALTMAN Jeff | 2005 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 5649 | BRAND Kryštof | 2006 | SKI Klub Strakonice | . / M14 | DNS | --- |