Krkonošská 70 LAWI
DÁTUM : | 16.3.2019 | MIESTO : | Špindlerův Mlýn, Svatý Petr |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 715 | ŠMAUS Antonín | 2000 | " | 1. / Muži 15 - 29 let | 1:04:40.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 673 | KAŠPAR Dominik | 2003 | Olfin Car Ski Team | 2. / Muži 15 - 29 let | 1:09:51.4 | 0:05:10.5 | ||
3 | diplom | 682 | BALCAR Aleš | 1977 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 1. / Muži 40 - 49 let | 1:10:20.3 | 0:05:39.4 | ||
4 | diplom | 710 | MOLLINGR Jaroslav | 1978 | Kasper-Swix Team | 2. / Muži 40 - 49 let | 1:11:32.1 | 0:06:51.2 | ||
5 | diplom | 705 | JANDA David | 1987 | Harfa sport Praha | 1. / Muži 30 - 39 let | 1:12:11.2 | 0:07:30.3 | ||
6 | diplom | 695 | BULAVA František | 1966 | Lokomotiva Beroun | 1. / Muži 50 - 59 let | 1:13:42.3 | 0:09:01.4 | ||
7 | diplom | 716 | WÜRZ Martin | 1963 | GLEDE Team | 2. / Muži 50 - 59 let | 1:13:57.0 | 0:09:16.1 | ||
8 | diplom | 679 | ČEJCHAN Jakub | 1998 | TJ Sokol Vrát | 3. / Muži 15 - 29 let | 1:17:56.5 | 0:13:15.6 | ||
9 | diplom | 717 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 3. / Muži 50 - 59 let | 1:17:56.7 | 0:13:15.8 | ||
10 | diplom | 706 | KVAČEK Antonín | 2004 | Biatlon Letohrad | 4. / Muži 15 - 29 let | 1:18:04.7 | 0:13:23.8 | ||
11 | diplom | 738 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 1. / Ženy 15 - 29 let | 1:18:08.1 | 0:13:27.2 | ||
12 | diplom | 745 | PAULŮ Blanka | 1954 | --- | 1. / Ženy 50 a více | 1:18:40.9 | 0:14:00.0 | ||
13 | diplom | 739 | BRAUNOVÁ Lucie | 1981 | --- | 1. / Ženy 30 - 39 let | 1:19:02.2 | 0:14:21.3 | ||
14 | diplom | 697 | KRISTEJN Zdeněk | 1979 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3. / Muži 40 - 49 let | 1:19:22.0 | 0:14:41.1 | ||
15 | diplom | 694 | URBÁNEK Jiří | 1987 | --- | 2. / Muži 30 - 39 let | 1:19:43.0 | 0:15:02.1 | ||
16 | diplom | 674 | DUFEK Martin | 1996 | LSK Lomnice nad Popelkou | 5. / Muži 15 - 29 let | 1:19:51.5 | 0:15:10.6 | ||
17 | diplom | 692 | ŠUBRT Jan | 1997 | Sokol Horní Sytová | 6. / Muži 15 - 29 let | 1:21:16.0 | 0:16:35.1 | ||
18 | diplom | 714 | ŠESTÁK Karel | 1971 | Kasper Swix Team Trutnov | 4. / Muži 40 - 49 let | 1:23:24.9 | 0:18:44.0 | ||
19 | diplom | 719 | FAJT Jan | 1951 | --- | 1. / Muži 60 let a více | 1:24:14.3 | 0:19:33.4 | ||
20 | diplom | 691 | KOLÁŘ Matyáš | 2003 | TIGI-SHU | 7. / Muži 15 - 29 let | 1:24:39.7 | 0:19:58.8 | ||
21 | diplom | 700 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 3. / Muži 30 - 39 let | 1:25:03.5 | 0:20:22.6 | ||
22 | diplom | 740 | DLABALOVÁ Jana | 1981 | GLEDE Team | 2. / Ženy 30 - 39 let | 1:25:16.1 | 0:20:35.2 | ||
23 | diplom | 672 | HEINEMANN Björn | 1973 | SV Robotron Dresden | 5. / Muži 40 - 49 let | 1:27:38.2 | 0:22:57.3 | ||
24 | diplom | 744 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | " | 2. / Ženy 15 - 29 let | 1:28:05.0 | 0:23:24.1 | ||
25 | diplom | 725 | KUBEC Karel | 1978 | --- | 6. / Muži 40 - 49 let | 1:31:28.1 | 0:26:47.2 | ||
26 | diplom | 721 | MELICHAR Pavel | 2007 | --- | 8. / Muži 15 - 29 let | 1:31:37.2 | 0:26:56.3 | ||
27 | diplom | 683 | KRZEMIŃSKI Grzegorz | 1972 | Silvini Madshus team | 7. / Muži 40 - 49 let | 1:31:38.2 | 0:26:57.3 | ||
28 | diplom | 701 | FALTUS Radek | 1971 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 8. / Muži 40 - 49 let | 1:34:16.4 | 0:29:35.5 | ||
29 | diplom | 698 | JIRMAN Josef | 1964 | --- | 4. / Muži 50 - 59 let | 1:34:47.9 | 0:30:07.0 | ||
30 | diplom | 746 | SAIDL František | 2000 | --- | 9. / Muži 15 - 29 let | 1:36:01.7 | 0:31:20.8 | ||
31 | diplom | 742 | JINDŘÍŠKOVÁ Alena | 1961 | " | 2. / Ženy 50 a více | 1:36:35.2 | 0:31:54.3 | ||
32 | diplom | 671 | KAREŠ Jiří | 1964 | --- | 5. / Muži 50 - 59 let | 1:37:46.6 | 0:33:05.7 | ||
33 | diplom | 747 | KAŠSE Jaroslava | 1989 | --- | 3. / Ženy 30 - 39 let | 1:37:59.0 | 0:33:18.1 | ||
34 | diplom | 675 | KUPILÍK Karel | 1957 | Tatran Přimda | 2. / Muži 60 let a více | 1:39:26.1 | 0:34:45.2 | ||
35 | diplom | 734 | SVIDROVÁ Marcela | 1964 | Žižkovský tygří | 3. / Ženy 50 a více | 1:40:20.7 | 0:35:39.8 | ||
36 | diplom | 718 | MRÁZ Václav | 1983 | --- | 4. / Muži 30 - 39 let | 1:40:24.2 | 0:35:43.3 | ||
37 | diplom | 678 | INDRO Boris | 1978 | --- | 9. / Muži 40 - 49 let | 1:41:59.6 | 0:37:18.7 | ||
38 | diplom | 693 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 3. / Muži 60 let a více | 1:42:56.1 | 0:38:15.2 | ||
39 | diplom | 736 | JANATKOVÁ Magdalena | 1992 | --- | 3. / Ženy 15 - 29 let | 1:44:30.6 | 0:39:49.7 | ||
40 | diplom | 680 | KOŁODZIEJCZYK Tomasz | 1971 | Team nabiegowkach.pl | 10. / Muži 40 - 49 let | 1:44:31.5 | 0:39:50.6 | ||
41 | diplom | 696 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD | 11. / Muži 40 - 49 let | 1:45:40.8 | 0:40:59.9 | ||
42 | diplom | 720 | KUŤÁK Tomáš | 2004 | --- | 10. / Muži 15 - 29 let | 1:51:17.1 | 0:46:36.2 | ||
43 | diplom | 687 | ŠIMŮNEK Jiří | 1969 | --- | 6. / Muži 50 - 59 let | 1:51:25.7 | 0:46:44.8 | ||
44 | diplom | 732 | ORAVCOVÁ Kristína | 1992 | Kordícky hrebeňák | 4. / Ženy 15 - 29 let | 1:52:16.9 | 0:47:36.0 | ||
45 | diplom | 685 | HAVRLÍK Marek | 2000 | --- | 11. / Muži 15 - 29 let | 1:52:17.4 | 0:47:36.5 | ||
46 | diplom | 684 | MINCHEV Ivan | 1957 | --- | 4. / Muži 60 let a více | 1:54:35.8 | 0:49:54.9 | ||
47 | diplom | 677 | VRŇATA Radislav | 1971 | Pilsner Urquell Ultras | 12. / Muži 40 - 49 let | 2:01:05.7 | 0:56:24.8 | ||
48 | diplom | 676 | BOBEK Aleš | 1975 | Pilsner Urquell Ultras | 13. / Muži 40 - 49 let | 2:01:59.7 | 0:57:18.8 | ||
49 | diplom | 722 | ŽALSKÝ Šlechtislav | 1942 | --- | 5. / Muži 60 let a více | 2:10:45.9 | 1:06:05.0 | ||
50 | diplom | 689 | NEMETH Marek | 1981 | Mufloni Kunratice | 5. / Muži 30 - 39 let | 2:13:21.2 | 1:08:40.3 | ||
51 | diplom | 737 | KUTOVÁ Irena | 1975 | Mokřad | 1. / Ženy 40 - 49 let | 2:38:55.8 | 1:34:14.9 | ||
52 | diplom | 733 | VOTOČKOVÁ Petra Emilie | 1984 | Run4fun | 4. / Ženy 30 - 39 let | 2:55:25.0 | 1:50:44.1 | ||
53 | diplom | 735 | TEPLANOVÁ Radka | 1991 | --- | 5. / Ženy 15 - 29 let | 3:04:56.1 | 2:00:15.2 | ||
54 | diplom | 724 | MARKSOVÁ Jindřiška | 1984 | --- | 5. / Ženy 30 - 39 let | 3:07:03.8 | 2:02:22.9 | ||
55 | diplom | 723 | MARKS Václav | 1981 | --- | 6. / Muži 30 - 39 let | 3:07:04.3 | 2:02:23.4 | ||
--- | 681 | KACZYŃSKI Kamil | 1990 | Team nabiegowkach.pl | . / Muži 15 - 29 let | DNF | --- | |||
--- | 748 | DUPÁKOVÁ Lenka | 1982 | --- | . / Ženy 30 - 39 let | DNF | --- | |||
--- | 686 | ŠNAJDR Vladimír | 1942 | KVM1881 | . / Muži 60 let a více | DNS | --- | |||
--- | 688 | UKLEJA Remek | 1976 | --- | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 690 | BUCHÁLEK Darek | 1984 | CRAFT Team | . / Muži 30 - 39 let | DNS | --- | |||
--- | 699 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | Slovan Špindlerův Mlýn | . / Muži 60 let a více | DNS | --- | |||
--- | 702 | GREGOR Jan | 2004 | Biatlon Letohrad | . / Muži 15 - 29 let | DNS | --- | |||
--- | 703 | GREGOR Jan | 2004 | Biatlon Letohrad | . / Muži 15 - 29 let | DNS | --- | |||
--- | 704 | HOFMAN Bartek | 1974 | RUN&SKI ŚWIERADÓW ZDRÓJ | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 707 | LUDVÍK Petr | 1972 | Kerda Sport Agricola Team | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 708 | MINCHEV Ivan | 1957 | --- | . / Muži 60 let a více | DNS | --- | |||
--- | 709 | MINCHEV Ivan | 1957 | JUST | . / Muži 60 let a více | DNS | --- | |||
--- | 711 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | TJ Horní Misečky | . / Muži 60 let a více | DNS | --- | |||
--- | 712 | NOVÝ Lukáš | 1976 | --- | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 713 | SCHLESS Adam | 2004 | Biatlon Letohrad | . / Muži 15 - 29 let | DNS | --- | |||
--- | 731 | HLÁSKOVÁ Barbora | 1992 | CRAFT Team | . / Ženy 15 - 29 let | DNS | --- | |||
--- | 741 | HOFMAN Ewa | 1976 | RUN&SKI ŚWIERADÓW ZDRÓJ | . / Ženy 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 743 | KONEČNÁ Zuzana | 1991 | --- | . / Ženy 15 - 29 let | DNS | --- |