47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - sobota
DÁTUM : | 9.3.2019 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 531 | KOBER Katelynn | 2007 | SV Grünbach | 1. / S12-weiblich | 0:16:01.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 507 | SCHIPPERS Hannah | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S12-weiblich | 0:16:34.2 | 0:00:32.2 | ||
3 | diplom | 543 | GÖLTZEL Elisabeth | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S10-weiblich | 0:17:19.9 | 0:01:18.0 | ||
4 | diplom | 545 | REYER Nele | 2009 | VSC Klingenthal | 2. / S10-weiblich | 0:17:26.9 | 0:01:25.0 | ||
5 | diplom | 565 | KONRADYOVA Karolina | 2007 | Sport Club Plzeň | 3. / S12-weiblich | 0:17:28.4 | 0:01:26.5 | ||
6 | diplom | 567 | NYKLESOVA Marketa | 2007 | Sport Club Plzeň | 4. / S12-weiblich | 0:17:31.0 | 0:01:29.0 | ||
7 | diplom | 516 | KÜHNE Karoline | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S12-weiblich | 0:17:44.9 | 0:01:43.0 | ||
8 | diplom | 521 | SELTMANN Annalena | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | 6. / S12-weiblich | 0:17:47.4 | 0:01:45.5 | ||
9 | diplom | 511 | GÖTZ Elsa | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 7. / S12-weiblich | 0:19:02.5 | 0:03:00.5 | ||
10 | diplom | 549 | SCHALLER Johanna | 2010 | VSC Klingenthal | 1. / S9-weiblich | 0:19:14.5 | 0:03:12.5 | ||
11 | diplom | 544 | BÖHM Hermine | 2009 | VSC Klingenthal | 3. / S10-weiblich | 0:19:33.7 | 0:03:31.7 | ||
12 | diplom | 553 | KIESEL Josy | 2008 | TSG Bau Hammerbrücke | 1. / S11-weiblich | 0:19:55.0 | 0:03:53.0 | ||
13 | diplom | 558 | SCHNEIDER Hedy | 2010 | Skiverein Stützengrün e.V. | 2. / S9-weiblich | 0:20:08.2 | 0:04:06.2 | ||
14 | diplom | 518 | CASPAR Leonie | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 8. / S12-weiblich | 0:20:15.7 | 0:04:13.7 | ||
15 | diplom | 557 | KLOSS Mia | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 9. / S12-weiblich | 0:20:32.5 | 0:04:30.5 | ||
16 | diplom | 533 | SCHNEIDER Annabell | 2007 | SV Grünbach | 10. / S12-weiblich | 0:20:55.2 | 0:04:53.2 | ||
17 | diplom | 550 | BOGLER Lilly | 2010 | VSC Klingenthal | 3. / S9-weiblich | 0:20:59.5 | 0:04:57.5 | ||
18 | diplom | 536 | HEINZ Lena | 2009 | SV Grünbach | 4. / S10-weiblich | 0:21:06.5 | 0:05:04.5 | ||
19 | diplom | 542 | GLATHE Noemy | 2009 | VSC Klingenthal | 5. / S10-weiblich | 0:21:11.5 | 0:05:09.5 | ||
20 | diplom | 519 | IHLE Nikita | 2008 | SV Tanne Thalheim e.V. | 2. / S11-weiblich | 0:21:12.7 | 0:05:10.7 | ||
21 | diplom | 535 | FUCHS Merle | 2009 | SV Grünbach | 6. / S10-weiblich | 0:21:46.2 | 0:05:44.2 | ||
22 | diplom | 539 | SCHENDERLEIN Lilly | 2010 | SV Grünbach | 4. / S9-weiblich | 0:22:07.7 | 0:06:05.7 | ||
23 | diplom | 503 | PROSKE Helene | 2008 | Straßenräuber Geithain | 3. / S11-weiblich | 0:22:51.0 | 0:06:49.0 | ||
24 | diplom | 541 | GÖTZEL Anna | 2009 | VSC Klingenthal | 7. / S10-weiblich | 0:23:11.5 | 0:07:09.5 | ||
25 | diplom | 570 | UNGER Nelly | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 8. / S10-weiblich | 0:23:29.5 | 0:07:27.5 | ||
26 | diplom | 506 | PISSAREK Emilia | 2010 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S9-weiblich | 0:24:07.2 | 0:08:05.2 | ||
27 | diplom | 540 | SOLBRIG Emma | 2010 | SV Grünbach | 6. / S9-weiblich | 0:24:07.5 | 0:08:05.5 | ||
28 | diplom | 573 | EISERMANN Greta | 2007 | Skiverein Schönheide e.V. | 11. / S12-weiblich | 0:24:16.2 | 0:08:14.2 | ||
29 | diplom | 501 | STAHLKOPF Sarah | 2008 | Eichwalde | 4. / S11-weiblich | 0:24:31.0 | 0:08:29.0 | ||
30 | diplom | 502 | STAHLKOPF Julia | 2008 | Eichwalde | 5. / S11-weiblich | 0:27:25.5 | 0:11:23.5 | ||
31 | diplom | 528 | SCHLICHTING Thea | 2009 | SC DHfK / Skisport | 9. / S10-weiblich | 0:27:39.0 | 0:11:37.0 | ||
32 | diplom | 532 | ALLENSTEIN Selina | 2009 | Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) | 10. / S10-weiblich | 0:29:55.7 | 0:13:53.8 | ||
--- | 522 | LANGE Lilly | 2010 | TSV Leuna e.V. | . / S9-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 529 | JÄSCHE Roslie | 2008 | SV Grünbach | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 530 | GRUBER Nele | 2008 | SV Grünbach | . / S11-weiblich | DNS | --- |