Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3042 | MATOUŠEK Jan | 1989 | Česká Lípa | 1. / muži 17 let a starší | 0:59:18.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 3138 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | --- | 2. / muži 17 let a starší | 1:02:34.9 | 0:03:16.2 | ||
3 | 3029 | KUBIŠTA Martin | 2003 | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | 1. / kadeti 15 - 16 let | 1:03:38.9 | 0:04:20.2 | ||
4 | 3110 | PELČARSKÝ Aleš | 1981 | --- | 3. / muži 17 let a starší | 1:04:28.2 | 0:05:09.5 | ||
5 | 3074 | BLÁHA Vojtěch | 2003 | SK Velo Praha | 2. / kadeti 15 - 16 let | 1:06:09.7 | 0:06:51.0 | ||
6 | 3043 | DICTY Jonas | 2003 | Hallzig Express | 3. / kadeti 15 - 16 let | 1:07:21.4 | 0:08:02.7 | ||
7 | 3111 | MAGÁL Jiří | 1977 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 4. / muži 17 let a starší | 1:09:37.4 | 0:10:18.7 | ||
8 | 3135 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | 4. / kadeti 15 - 16 let | 1:09:47.9 | 0:10:29.2 | ||
9 | 3080 | ARNOT František | 2004 | ADASTRA Cycling team | 5. / kadeti 15 - 16 let | 1:11:30.4 | 0:12:11.7 | ||
10 | 3011 | HOFFMANN Hannes | 2004 | TSV Großschönau Naturpark Zittauer Gebirge | 6. / kadeti 15 - 16 let | 1:11:34.9 | 0:12:16.2 | ||
11 | 3073 | NAXERA Václav | 2005 | SK Velo Praha | 7. / kadeti 15 - 16 let | 1:11:37.4 | 0:12:18.7 | ||
12 | 3137 | KAŇKA David | 2003 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 8. / kadeti 15 - 16 let | 1:12:53.4 | 0:13:34.7 | ||
13 | 3085 | STOLAŘÍK Mirek | 1998 | --- | 5. / muži 17 let a starší | 1:13:39.7 | 0:14:21.0 | ||
14 | 3127 | VÁVRA Jaromír | 2001 | Sport team Hrádek | 6. / muži 17 let a starší | 1:13:50.4 | 0:14:31.7 | ||
15 | 3134 | PACHOLÍK Jan | 1995 | --- | 7. / muži 17 let a starší | 1:13:51.4 | 0:14:32.7 | ||
16 | 3058 | BĚLKA Lukáš | 2004 | Aktivit team Nový Bor | 9. / kadeti 15 - 16 let | 1:14:07.9 | 0:14:49.2 | ||
17 | 3136 | SMEJKAL Jan | 1973 | --- | 8. / muži 17 let a starší | 1:15:42.5 | 0:16:23.7 | ||
18 | 3114 | KREBS Ladislav | 2003 | CARLA. KUPKOLO.CZ | 10. / kadeti 15 - 16 let | 1:16:21.5 | 0:17:02.7 | ||
19 | 3109 | KNIHOVÁ Kateřina | 2003 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 1. / juniorky 15 - 18 let | 1:16:43.5 | 0:17:24.7 | ||
20 | 3091 | RAMBOVÁ Nina | 2002 | KB Jilemnice | 2. / juniorky 15 - 18 let | 1:17:06.7 | 0:17:48.0 | ||
21 | 3050 | DINGOVÁ Anna | 2004 | BSK Racing Juniors | 3. / juniorky 15 - 18 let | 1:17:17.5 | 0:17:58.7 | ||
22 | 3124 | LIZRATH Christoph | 1992 | --- | 9. / muži 17 let a starší | 1:18:17.2 | 0:18:58.5 | ||
23 | 3077 | REMIS Szymon remis | 1989 | --- | 10. / muži 17 let a starší | 1:18:31.2 | 0:19:12.5 | ||
24 | 3005 | POSNER Ladislav | 1989 | --- | 11. / muži 17 let a starší | 1:19:57.5 | 0:20:38.7 | ||
25 | 3113 | JANĎOUREK Dušan | 1975 | Cykloklub Jičín | 12. / muži 17 let a starší | 1:20:06.5 | 0:20:47.7 | ||
26 | 3048 | CEBULOVÁ Klára | 2006 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 4. / juniorky 15 - 18 let | 1:20:27.0 | 0:21:08.2 | ||
27 | 3076 | FUTÓ Tereza | 2002 | Sport team Hrádek | 5. / juniorky 15 - 18 let | 1:21:41.5 | 0:22:22.7 | ||
28 | 3132 | STAŇKOVÁ Aneta | 2004 | CK Jihočeské naděje | 6. / juniorky 15 - 18 let | 1:21:53.0 | 0:22:34.2 | ||
29 | 3010 | HOFFMANN Alexandra | 2006 | Bertsdorfer SV | 7. / juniorky 15 - 18 let | 1:22:12.2 | 0:22:53.5 | ||
30 | 3083 | GROß Erik | 2007 | Bertsdorfer SV | 11. / kadeti 15 - 16 let | 1:23:13.5 | 0:23:54.7 | ||
31 | 3101 | SCHLÜTER Nina | 2005 | Bertsdorfer SV | 8. / juniorky 15 - 18 let | 1:23:31.5 | 0:24:12.7 | ||
32 | 3102 | SCHLÜTER Marc | 1967 | Bertsdorfer SV | 13. / muži 17 let a starší | 1:23:32.7 | 0:24:14.0 | ||
33 | 3075 | HAVLAT Ben | 2009 | PSV Zittau e.V. | 12. / kadeti 15 - 16 let | 1:24:09.2 | 0:24:50.5 | ||
34 | 3120 | MÜLLER Alexander | 1982 | PSV Zittau | 14. / muži 17 let a starší | 1:24:10.5 | 0:24:51.7 | ||
35 | 3052 | KUBÍN Robert | 1976 | Váleční veteráni | 15. / muži 17 let a starší | 1:24:55.5 | 0:25:36.8 | ||
36 | 3093 | PROKŮPEK Adolf | 1988 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 16. / muži 17 let a starší | 1:24:55.7 | 0:25:37.0 | ||
37 | 3078 | HUJA Miloš | 1969 | --- | 17. / muži 17 let a starší | 1:25:06.0 | 0:25:47.3 | ||
38 | 3014 | JANKO Michal | 1975 | Superchliv | 18. / muži 17 let a starší | 1:25:09.8 | 0:25:51.0 | ||
39 | 3055 | BÖHMER Sven | 1989 | --- | 19. / muži 17 let a starší | 1:26:07.2 | 0:26:48.5 | ||
40 | 3139 | KRÁSNÝ Ondřej | 2004 | KSM HRÁDEK | 13. / kadeti 15 - 16 let | 1:27:08.5 | 0:27:49.8 | ||
41 | 3036 | SVOBODA Daniel | 2004 | AEES Cycling team | 14. / kadeti 15 - 16 let | 1:27:30.7 | 0:28:12.0 | ||
42 | 3072 | ČERNÝ Patrik | 2004 | SK Velo Praha | 15. / kadeti 15 - 16 let | 1:28:18.7 | 0:29:00.0 | ||
43 | 3098 | KUNZE Lucas | 2007 | PSV Zittau e.V. | 16. / kadeti 15 - 16 let | 1:28:53.2 | 0:29:34.5 | ||
44 | 3097 | KUNZE Holm | 1973 | PSV Zittau e.V. | 20. / muži 17 let a starší | 1:28:54.2 | 0:29:35.5 | ||
45 | 3054 | SYŘIŠTĚ Ondřej | 2003 | Kola Koutník | 17. / kadeti 15 - 16 let | 1:29:21.7 | 0:30:03.0 | ||
46 | 3126 | SVOBODA Jan | 1973 | Heřmanice 123 | 21. / muži 17 let a starší | 1:29:54.7 | 0:30:36.0 | ||
47 | 3060 | NAVOLY Jamie | 2009 | RSV Erzgebirge | 18. / kadeti 15 - 16 let | 1:30:04.0 | 0:30:45.3 | ||
48 | 3125 | KREJČÍ Josef | 1959 | --- | 22. / muži 17 let a starší | 1:30:04.5 | 0:30:45.8 | ||
49 | 3092 | ŠOLCOVÁ Michaela | 1989 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 1. / ženy 19 let a starší | 1:30:40.5 | 0:31:21.8 | ||
50 | 3041 | RANDIG Anton | 2008 | TSV Großschönau | 19. / kadeti 15 - 16 let | 1:30:49.0 | 0:31:30.3 | ||
51 | 3040 | RANDIG Stefanie | 1978 | PSV Zittau | 2. / ženy 19 let a starší | 1:30:51.5 | 0:31:32.8 | ||
52 | 3106 | PIHAN Steffen | 1983 | --- | 23. / muži 17 let a starší | 1:30:53.7 | 0:31:35.0 | ||
53 | 3064 | MUNZAR Jan | 2006 | CARLA. KUPKOLO.CZ | 20. / kadeti 15 - 16 let | 1:30:55.2 | 0:31:36.5 | ||
54 | 3067 | KYSELOVÁ Denisa | 2003 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 9. / juniorky 15 - 18 let | 1:31:02.5 | 0:31:43.8 | ||
55 | 3034 | MÁDLO Jakub | 2002 | --- | 24. / muži 17 let a starší | 1:31:30.0 | 0:32:11.3 | ||
56 | 3089 | KLEČKOVÁ Magdaléna | 2006 | UnivSport Chotíkov | 10. / juniorky 15 - 18 let | 1:33:05.0 | 0:33:46.3 | ||
57 | 3061 | SEVERIN Jiří | 1974 | --- | 25. / muži 17 let a starší | 1:33:26.5 | 0:34:07.8 | ||
58 | 3100 | GROßE Jonas | 2008 | PSV Zittau e.V. | 21. / kadeti 15 - 16 let | 1:34:18.2 | 0:34:59.5 | ||
59 | 3019 | IPPOLDTOVÁ Zdeňka | 1974 | --- | 3. / ženy 19 let a starší | 1:34:19.2 | 0:35:00.5 | ||
60 | 3099 | GROßE Ralf | 1973 | PSV Zittau | 26. / muži 17 let a starší | 1:34:21.0 | 0:35:02.3 | ||
61 | 3119 | READE Adam | 2004 | --- | 22. / kadeti 15 - 16 let | 1:34:26.2 | 0:35:07.5 | ||
62 | 3090 | EGEROVÁ Gabriela | 1972 | Cyklo Benda | 4. / ženy 19 let a starší | 1:35:19.0 | 0:36:00.3 | ||
63 | 3037 | KLEIN Jiří | 1978 | Cykloklub Jičín | 27. / muži 17 let a starší | 1:35:46.0 | 0:36:27.3 | ||
64 | 3035 | KVITSKÝ Dominik | 2007 | Cykloklub Jičín | 23. / kadeti 15 - 16 let | 1:36:58.0 | 0:37:39.3 | ||
65 | 3081 | ARNOT Michal | 1976 | ADASTRA | 28. / muži 17 let a starší | 1:37:05.7 | 0:37:47.0 | ||
66 | 3105 | CINEK Petr | 1962 | --- | 29. / muži 17 let a starší | 1:37:22.2 | 0:38:03.5 | ||
67 | 3065 | SKŘIVAN Filip | 2004 | --- | 24. / kadeti 15 - 16 let | 1:38:04.8 | 0:38:46.0 | ||
68 | 3004 | ONDRÁČEK Vojtěch | 1988 | --- | 30. / muži 17 let a starší | 1:38:38.2 | 0:39:19.5 | ||
69 | 3066 | AUDY Jan | 1981 | --- | 31. / muži 17 let a starší | 1:38:50.2 | 0:39:31.5 | ||
70 | 3129 | OŠKEROVÁ Klára | 1995 | --- | 5. / ženy 19 let a starší | 1:40:03.5 | 0:40:44.8 | ||
71 | 3140 | JABBOUR Philip | 1990 | --- | 32. / muži 17 let a starší | 1:40:49.2 | 0:41:30.5 | ||
72 | 3007 | DOMÍNOVÁ Veronika | 2003 | --- | 11. / juniorky 15 - 18 let | 1:41:10.7 | 0:41:52.0 | ||
73 | 3008 | DOMÍN Tomáš | 1976 | --- | 33. / muži 17 let a starší | 1:41:11.5 | 0:41:52.8 | ||
74 | 3033 | PUTÍK Josef | 1975 | --- | 34. / muži 17 let a starší | 1:41:30.0 | 0:42:11.3 | ||
75 | 3128 | PATOČKA Roman | 1976 | Sport team Hrádek | 35. / muži 17 let a starší | 1:41:51.7 | 0:42:33.0 | ||
76 | 3086 | ŠTUPL David | 1971 | Davero Sporting Team Jablonec | 36. / muži 17 let a starší | 1:42:20.7 | 0:43:02.0 | ||
77 | 3068 | ROČKOVÁ Romana | 1970 | SDH Vysoká u Holic | 6. / ženy 19 let a starší | 1:43:27.0 | 0:44:08.3 | ||
78 | 3082 | FRIČ Martin | 1965 | --- | 37. / muži 17 let a starší | 1:43:43.7 | 0:44:25.0 | ||
79 | 3084 | MIKEZOVÁ Nikola | 2005 | --- | 12. / juniorky 15 - 18 let | 1:44:40.5 | 0:45:21.8 | ||
80 | 3063 | KOLÍNSKÁ Veronika | 1991 | --- | 7. / ženy 19 let a starší | 1:45:03.5 | 0:45:44.8 | ||
81 | 3027 | NEVRKLA Miroslav | 1973 | --- | 38. / muži 17 let a starší | 1:45:21.5 | 0:46:02.8 | ||
82 | 3103 | LOZOWIK Jan | 1955 | Kelchsteiner Oybin | 39. / muži 17 let a starší | 1:45:22.5 | 0:46:03.8 | ||
83 | 3056 | RYŠAVÁ Anička | 2007 | Aktivit team Nový Bor | 13. / juniorky 15 - 18 let | 1:46:47.7 | 0:47:29.0 | ||
84 | 3049 | POKORNÁ Kateřina | 1992 | MelCon Cycling Team | 8. / ženy 19 let a starší | 1:46:49.5 | 0:47:30.8 | ||
85 | 3115 | VOSÁHLO Jakub | 2003 | HEADbikes Praha | 25. / kadeti 15 - 16 let | 1:46:52.8 | 0:47:34.0 | ||
86 | 3021 | ŠIMÁK Matěj | 2004 | MK | 26. / kadeti 15 - 16 let | 1:47:43.0 | 0:48:24.3 | ||
87 | 3013 | KUBICA Zdenek | 1979 | Superchliv | 40. / muži 17 let a starší | 1:48:06.0 | 0:48:47.3 | ||
88 | 3039 | TREGL David | 1989 | MelCon Cycling Team | 41. / muži 17 let a starší | 1:49:12.2 | 0:49:53.5 | ||
89 | 3022 | TEITGE Miriam | 2003 | --- | 14. / juniorky 15 - 18 let | 1:49:16.3 | 0:49:57.5 | ||
90 | 3018 | ZALABAKOVA Petra | 1978 | Superchliv | 9. / ženy 19 let a starší | 1:49:51.5 | 0:50:32.8 | ||
91 | 3016 | HYBNER Petr | 1971 | Superchliv | 42. / muži 17 let a starší | 1:49:52.5 | 0:50:33.8 | ||
92 | 3131 | SKRBKOVÁ Dana | 1964 | Dámy na kole | 10. / ženy 19 let a starší | 1:50:06.5 | 0:50:47.8 | ||
93 | 3006 | MARUŠÁK Petr | 1972 | --- | 43. / muži 17 let a starší | 1:50:26.0 | 0:51:07.3 | ||
94 | 3133 | ONDEČKOVÁ Klára | 2001 | --- | 15. / juniorky 15 - 18 let | 1:50:49.5 | 0:51:30.8 | ||
95 | 3032 | REJMAN Martin | 1979 | --- | 44. / muži 17 let a starší | 1:53:39.8 | 0:54:21.0 | ||
96 | 3094 | SYNOVEC Jindřich | 1965 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 45. / muži 17 let a starší | 1:54:38.0 | 0:55:19.3 | ||
97 | 3122 | JACOB Carmen | 1959 | --- | 11. / ženy 19 let a starší | 1:57:22.8 | 0:58:04.0 | ||
98 | 3130 | SEMERÁD Zbyněk | 1961 | --- | 46. / muži 17 let a starší | 1:58:55.5 | 0:59:36.8 | ||
99 | 3026 | DUDOVÁ Veronika | 1977 | --- | 12. / ženy 19 let a starší | 2:01:29.5 | 1:02:10.8 | ||
100 | 3079 | VÁLKOVÁ Jana | 1979 | --- | 13. / ženy 19 let a starší | 2:02:35.8 | 1:03:17.0 |