Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | PENKSA Marco | 2009 | Banská Bystrica | 1. / CHlapci 8-10 rokov | 0:03:58 | 0:00:00 | ||
2 | 41 | ZLEVSKÝ Filip | 2009 | Ck Malachov | 2. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:07 | 0:00:09 | ||
3 | 96 | LEŠO Peter | 2009 | Žiadny | 3. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:08 | 0:00:10 | ||
4 | 5021 | ŠTRBA Maxim | 2009 | Marathon BB Team | 4. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:17 | 0:00:19 | ||
5 | 59 | KLUČIAROVÁ Emma | 2009 | DAK Tlmače | 1. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:04:17 | 0:00:19 | ||
6 | 29 | ŠOLTÉS Matej | 2009 | TRIAN ŠK UMB | 5. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:26 | 0:00:28 | ||
7 | 30 | ŠOLTÉS Patrik | 2011 | HC05 | 6. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:26 | 0:00:28 | ||
8 | 84 | BORGUĽA Ondrej | 2012 | BB | 1. / Chlapci 6-7 rokov | 0:04:39 | 0:00:41 | ||
9 | 90 | BIELIKOVÁ Patrícia | 2011 | - | 2. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:04:40 | 0:00:42 | ||
10 | 21 | MADOVÝ Tomáš | 2011 | BŠK Banska Bystrica | 7. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:41 | 0:00:43 | ||
11 | 92 | MIŠEJE Martin | 2009 | Velosvet cycling team Prievidza | 8. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:42 | 0:00:44 | ||
12 | 17 | KUBINYIOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Očová | 3. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:04:46 | 0:00:48 | ||
13 | 42 | ZLEVSKÝ Tomáš | 2011 | Ck Malachov | 9. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:48 | 0:00:50 | ||
14 | 28 | BABČANOVÁ Maruška | 2009 | HC 05 Banská Bystrica | 4. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:04:51 | 0:00:53 | ||
15 | 20 | SIMAN Sebastian | 2011 | Sebastianosaurus | 10. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:54 | 0:00:56 | ||
16 | 45 | ZELENČÍK Timotej | 2011 | Brezno | 11. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:54 | 0:00:56 | ||
17 | 31 | HRINKOVÁ Anetka | 2009 | Biatlonmania | 5. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:04:54 | 0:00:56 | ||
18 | 52 | LEHOCKÝ Adam | 2009 | Banska Bystrica | 12. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:58 | 0:01:00 | ||
19 | 15 | SOĽÁK Denis | 2012 | CAPRI COFFE | 2. / Chlapci 6-7 rokov | 0:04:58 | 0:01:00 | ||
20 | 71 | KAPUSTA Michal | 2011 | Beh 1000 m, kat: S | 13. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:58 | 0:01:00 | ||
21 | 13 | MEDVED Matus | 2011 | TJ Sokol Kordiky | 14. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:58 | 0:01:00 | ||
22 | 11 | VALENT Matej | 2011 | HC05 Banská Bystrica | 15. / CHlapci 8-10 rokov | 0:04:59 | 0:01:01 | ||
23 | 47 | ZELENČÍK Zara | 2011 | Banská Bystrica | 6. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:01 | 0:01:03 | ||
24 | 1 | KONČICKÝ Patrik | 2011 | BB | 16. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:01 | 0:01:03 | ||
25 | 5675 | MESIKOVA Kristinka | 2009 | SK Biatlon Mania BB | 7. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:05 | 0:01:07 | ||
26 | 3 | GAŠPAR Leonko | 2012 | nemám | 3. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:07 | 0:01:09 | ||
27 | 10 | FERENCOVÁ Tamara | 2010 | DINO | 8. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:07 | 0:01:09 | ||
28 | 7 | ŠTETKA Jaroslav | 2012 | Junior Judo klub Lučenec | 4. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:09 | 0:01:11 | ||
29 | 95 | ROŠKOVÁ Tamarka | 2011 | HK Brezno | 9. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:12 | 0:01:14 | ||
30 | 86 | DIŠKO Dominik | 2011 | JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka | 17. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:14 | 0:01:16 | ||
31 | 78 | LORINC Lukáš | 2012 | - | 5. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:14 | 0:01:16 | ||
32 | 6 | ČERTÍK Jakub | 2012 | YellowTree BB | 6. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:14 | 0:01:16 | ||
33 | 85 | SNOPKO Adam | 2010 | - | 18. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:15 | 0:01:17 | ||
34 | 54 | ŠÚRIK Lukáš | 2011 | Nemce | 19. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:16 | 0:01:18 | ||
35 | 82 | LAFFÉRS Jakub | 2010 | BB | 20. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:16 | 0:01:18 | ||
36 | 72 | KOLLÁROVÁ Alžetka | 2010 | Marathon BB miniTour 2019 Zaježová | 10. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:16 | 0:01:18 | ||
37 | 55 | PETRUSOVÁ Nina | 2011 | Zaježovská škola | 11. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:19 | 0:01:21 | ||
38 | 5666 | ALEXA Michal | 2011 | Brezno | 21. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:19 | 0:01:21 | ||
39 | 64 | MIHÁL Adam | 2010 | Zaježovská škola | 22. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:20 | 0:01:22 | ||
40 | 51 | PERICHTOVÁ Alžbetka | 2011 | Adrim Nemčiansky beh | 12. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:21 | 0:01:23 | ||
41 | 73 | KORPÁŠ Peter | 2012 | RunningteamZV | 7. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:21 | 0:01:23 | ||
42 | 36 | VAJSOVÁ Ela | 2012 | MINTAL | 1. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:05:21 | 0:01:23 | ||
43 | 23 | MAKOVICKÝ Matej | 2010 | - | 23. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:21 | 0:01:23 | ||
44 | 80 | BÉBER Nikolas | 2009 | Húrky ZM | 24. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:22 | 0:01:24 | ||
45 | 5680 | KAŠPAROVÁ Hanka | 2012 | Iliaš | 2. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:05:23 | 0:01:25 | ||
46 | 40 | ONDREJKOVÁ Barborka | 2009 | ŠKP BB | 13. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:23 | 0:01:25 | ||
47 | 100 | NEDZBALA Nikolas | 2012 | BB | 8. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:26 | 0:01:28 | ||
48 | 63 | KOVALČÍK Jakub | 2012 | Zaježovská škola | 9. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:27 | 0:01:29 | ||
49 | 5664 | KARKALÍKOVÁ Romana | 2011 | . | 14. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:27 | 0:01:29 | ||
50 | 56 | PETRUSOVÁ Diana | 2009 | Zaježovská škola | 15. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:28 | 0:01:30 | ||
51 | 61 | KLUČIAROVÁ Lucia | 2012 | DAK Tlmače | 3. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:05:29 | 0:01:31 | ||
52 | 53 | LEHOCKÝ Jakub | 2011 | Banska Bystrica | 25. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:29 | 0:01:31 | ||
53 | 8 | FERENC Matej | 2013 | - | 10. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:30 | 0:01:32 | ||
54 | 69 | SKUBENIČOVÁ Nelka | 2011 | Nemce | 16. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:31 | 0:01:33 | ||
55 | 43 | VANÍKOVÁ Noemi | 2010 | Vaníkovci | 17. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:33 | 0:01:35 | ||
56 | 44 | VANÍK Niko | 2012 | Vaníkovci | 11. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:34 | 0:01:36 | ||
57 | 99 | JARGAN Matej | 2010 | Pohronská Polhora | 26. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:34 | 0:01:36 | ||
58 | 57 | PACEKOVÁ Zuzana | 2010 | MPK | 18. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:34 | 0:01:36 | ||
59 | 91 | NEMČOK Oliver | 2011 | A | 27. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:35 | 0:01:37 | ||
60 | 98 | DANIŠ Alexander | 2011 | Horehron | 28. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:36 | 0:01:38 | ||
61 | 26 | ŠTUBŇA Hugo | 2011 | Zaježovská škola | 29. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:38 | 0:01:40 | ||
62 | 77 | GUTTENOVÁ Zina | 2011 | Nemce | 19. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:39 | 0:01:41 | ||
63 | 12 | MEDVEĎOVÁ Katarína | 2009 | Kordiky | 20. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:44 | 0:01:46 | ||
64 | 76 | VAJSOVÁ Liana | 2010 | ŠK Biathlon Mania BB | 21. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:46 | 0:01:48 | ||
65 | 24 | SÁSIKOVÁ Sarah | 2011 | - | 22. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:48 | 0:01:50 | ||
66 | 32 | HAMZA Lukáš | 2009 | Luky | 30. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:50 | 0:01:52 | ||
67 | 89 | ZAŤKOVÁ Daniela | 2010 | Neregistrovaná | 23. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:51 | 0:01:53 | ||
68 | 81 | MAČUHOVÁ Lucia | 2009 | - | 24. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:52 | 0:01:54 | ||
69 | 33 | FABOKOVÁ Stella | 2009 | Marathon BB Team | 25. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:52 | 0:01:54 | ||
70 | 65 | ČÁRSKY Ondrej | 2010 | Zaježovská škola | 31. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:54 | 0:01:56 | ||
71 | 4 | LAKOVÁ Laura | 2010 | --- | 26. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:54 | 0:01:56 | ||
72 | 66 | VNUČKOVÁ Dorota | 2012 | Zaježová škola | 4. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:05:54 | 0:01:56 | ||
73 | 75 | REITER Nicolas | 2011 | Banska Bystrica | 32. / CHlapci 8-10 rokov | 0:05:55 | 0:01:57 | ||
74 | 5 | LAKOVÁ Timea | 2013 | --- | 5. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:05:55 | 0:01:57 | ||
75 | 94 | MIŠUTKOVÁ Alžbetka | 2011 | Betka team | 27. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:05:55 | 0:01:57 | ||
76 | 79 | PAĽO Dominik | 2012 | . | 12. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:56 | 0:01:58 | ||
77 | 93 | BALETT Lucas | 2012 | . | 13. / Chlapci 6-7 rokov | 0:05:57 | 0:01:59 | ||
78 | 68 | VNUČKO Martin | 2009 | Zaježovská škola | 33. / CHlapci 8-10 rokov | 0:06:03 | 0:02:05 | ||
79 | 60 | KLUČIAROVÁ Lenka | 2013 | DAK Tlmače | 6. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:07 | 0:02:09 | ||
80 | 16 | KUBINYIOVÁ Júlia | 2013 | MŠ Očová | 7. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:07 | 0:02:09 | ||
81 | 83 | LAFFÉRS Samuel | 2013 | BB | 14. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:15 | 0:02:17 | ||
82 | 5667 | KARKALÍK Martin | 2013 | . | 15. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:15 | 0:02:17 | ||
83 | 5683 | POLGÁR Martin | 2011 | Maťo TEAM | 34. / CHlapci 8-10 rokov | 0:06:15 | 0:02:17 | ||
84 | 97 | JOKI Andrej | 2012 | - | 16. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:16 | 0:02:18 | ||
85 | 88 | KONOPKA Phillip | 2009 | Zajezovska skola | 35. / CHlapci 8-10 rokov | 0:06:19 | 0:02:21 | ||
86 | 38 | TONHAJZER Lukáš | 2013 | Slovenská sporiteľňa | 17. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:26 | 0:02:28 | ||
87 | 87 | KAŠČÁKOVÁ Martina | 2010 | Nemce | 28. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:06:29 | 0:02:31 | ||
88 | 58 | VYSKOK Maxim | 2012 | TJ Družba Smrečany Žiar | 18. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:29 | 0:02:31 | ||
89 | 18 | KORČOKOVÁ Zarka | 2010 | MŠ Radvanská 26 | 29. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:06:32 | 0:02:34 | ||
90 | 74 | RYBANOVÁ Megan Vieroslava | 2012 | Zaježovská škola | 8. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:32 | 0:02:34 | ||
91 | 34 | FABOKOVÁ Viktorka | 2010 | Marathon BB Team | 30. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:06:32 | 0:02:34 | ||
92 | 5682 | BENOVA Simonka | 2010 | Ak Msk Ziar nad Hronom | 31. / Dievčatá 8-10 rokov | 0:06:36 | 0:02:38 | ||
93 | 35 | FABOK Hynek | 2012 | Marathon BB Team | 19. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:38 | 0:02:40 | ||
94 | 19 | SÁSIK Šimon | 2013 | - | 20. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:39 | 0:02:41 | ||
95 | 22 | VIDIEČANOVÁ Barbora | 2013 | Nemčiansky beh | 9. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:42 | 0:02:44 | ||
96 | 62 | VÁCLAVÍKOVÁ Michaela | 2013 | Marathon BB Team | 10. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:42 | 0:02:44 | ||
97 | 70 | KYSELOVÁ Sofia | 2013 | - | 11. / Dievčatá 6-7 rokov | 0:06:45 | 0:02:47 | ||
98 | 49 | MOJŽITA Samuel | 2011 | ADRIM Banská Bystrica | 36. / CHlapci 8-10 rokov | 0:06:52 | 0:02:54 | ||
99 | 37 | ŠTRBA Marek | 2013 | Marathon BB Team | 21. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:53 | 0:02:55 | ||
100 | 9 | MAĎAR Marek | 2013 | BB | 22. / Chlapci 6-7 rokov | 0:06:55 | 0:02:57 |