Red Bull 400

Běh
DÁTUM :3.8.2019 MIESTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
1 1015 detail pretekára BIM-ŽILINA Šmehyl Anton Vrábel Jozef Murárik Marek Murárik Marian 1. /  Štafeta muži 0:03:00.7 0:00:00.0
2 1020 detail pretekára SLOVNAFT RALLY TEAM Svitko Stefan Giertl Martin Mikus Patrik Kokavec Rastislav 2. /  Štafeta muži 0:03:06.9 0:00:06.2
3 1018 detail pretekára BRATIA Koša Martin Rakovan Peter Psurny Petr Kučera Lukáš 3. /  Štafeta muži 0:03:10.4 0:00:09.7
4 1006 detail pretekára DANNYHO PARŤÁCI Brhel Patrik Čermák Daniel Lejtrich Marek Sochor Ján 4. /  Štafeta muži 0:03:15.1 0:00:14.4
5 1002 detail pretekára ZÁHORÁCI Z MORAVY Zelenka Milan Pavka Dominik Nedvedický Libor Herník Ondrej 5. /  Štafeta muži 0:03:15.3 0:00:14.5
6 1005 detail pretekára LESNABOYS Tisoň Martin Vrábeľ ml. Rudolf Olbert Adam Olbert Dávid 6. /  Štafeta muži 0:03:17.9 0:00:17.2
7 1013 detail pretekára ŽVOCHELOVCI Provazník Dominik Homola Marek Slávik Róbert Kováč Jakub 7. /  Štafeta muži 0:03:18.4 0:00:17.6
8 1009 detail pretekára PARATEAM Krako Jakub Chromý Dušan Lajtman Alex Jakubis Martin 8. /  Štafeta muži 0:03:19.9 0:00:19.1
9 1010 detail pretekára RAMR Gulyás Andrej Gulyás Miroslav Tončík Richard Ladziansky Richard 9. /  Štafeta muži 0:03:23.1 0:00:22.4
10 1011 detail pretekára BOBALIK TÍM Bobalik Dominik Malček Martin Lesňák Damián Šubjak Dominik 10. /  Štafeta muži 0:03:28.9 0:00:28.1
11 1001 detail pretekára HOODBOYS Dudinsky Alexander Sofranko Adam Griger Peter Pous Ivan 11. /  Štafeta muži 0:03:29.6 0:00:28.9
12 1004 detail pretekára DO POČTU Ďuriník Tomáš Čvirik Michal Vašíček Tomáš Šottník Michal 12. /  Štafeta muži 0:03:30.2 0:00:29.5
13 1019 detail pretekára LAKTAT TEAM Porubsky Jozef Červeňák Martin Tencer Ondrej Mikulášik MIchal 13. /  Štafeta muži 0:03:30.2 0:00:29.5
14 1012 detail pretekára KANDEFER TÍM Kandefer Dawid Paradysz Adrian Lubieniecki Adrian Skugar Igor 14. /  Štafeta muži 0:03:35.6 0:00:34.9
15 1007 detail pretekára PIPO TÍM Klepáč Peter Galvánek Jakub Tkáč Adam Čerstvik Martin 15. /  Štafeta muži 0:03:51.4 0:00:50.6
16 1008 detail pretekára NAPOLNAPOL Hudec Filip Sopko Peter Sandor Marek Klinko Martin 16. /  Štafeta muži 0:03:58.4 0:00:57.7
17 1016 detail pretekára TÍM JAŠTER Endrödy Tomáš Mrva Marek Pavlo Branislav Marcinek Michal 17. /  Štafeta muži 0:04:08.1 0:01:07.4
18 1003 detail pretekára BO!!! Pěčonka Pavel Hořínek Jaroslav Fatura Daniel Lahoda Lukaš 18. /  Štafeta muži 0:04:36.7 0:01:35.9
19 1014 detail pretekára MARAS TEAM Dvorščák Milan Girašek Peter Maras Ladislav Majerník Milan 19. /  Štafeta muži 0:05:37.6 0:02:36.9

Kontaktujte časomíru